Νέα

Εκατερίνμπουργκ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikostratos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης

Η μόνη ταινία που κατάφερα να παρακολουθήσω με δαύτον είναι αυτή:
URL]]
 
OP
OP
nikostratos

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Η μόνη ταινία που κατάφερα να παρακολουθήσω με δαύτον είναι αυτή:
http://[URL unfurl="true"]www.cinemablend.com/images/reviews/1665/The_Hoax_11721165158848.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
εγώ δεν κατάλαβα το τι σπουδαίο με δαύτον;
σε άθλιες ταινίες έπαιζε η υποκριτική του για πήλινο φοινικόφυλο
και γενικά μία αδιάφορη εμφάνιση αν όχι ενοχλητική, σε αυτήν την ταινία
μόνο μου άρεσε αλλά γιατί ο ρόλος μου ήταν γλοιωωδώς αντιπαθείς, του ταίριαζε δηλαδή.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
Είχε άκρες λόγω γκαιϋλίκι.
 
OP
OP
nikostratos

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Τέσπα ξέρει κανείς τι τρέχει στο Εκατερίνμπουργκ από γυναίκες, κτίρια, δουλειές, ενοίκια σπίτια; κάτι τουλάχιστον ;
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
Ό πορνομετανάστης τά ξέρει σωστά αυτά. Καί ή Ντάρια άμα πηγαίνει καί καθόλου πιά.
 
OP
OP
nikostratos

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Ό πορνομετανάστης τά ξέρει σωστά αυτά. Καί ή Ντάρια άμα πηγαίνει καί καθόλου πιά.
σας ευχαριστώ αλλά από τον ΠΜ δεν περιμένω και πολλά πια μια φιγούρα ήθελε να κάνει την έκανε και την έκανε δεν έχω λάβει κάποια σοβαρή απάντηση σε σοβαρή ερώτηση που του έχω κάνει άρα μας μένει η ντάρια και όποιος άλλος έχει πάει, ζήσει ή μείνει εκεί.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
Πάνε στή Ντάρια νά ρίξεις καί ένα νά τά πείτε κιόλας. Δέν χάνεις, καί χρόνο νά μήν έχει νά τά πείτε πολύ, είναι δυνατή στό άθλημα.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Φίλε μου ξεκινάει από τιμές επαρχιακής Ελληνικής μεγαλούπολης το πράγμα από πλευράς τιμών, αλλά φτάνει στο διάστημα.
Αν είναι να φυτοζωήσεις ΟΚ, για παραπάνω καλύτερα πήγαινε.... Νέα Υόρκη.
Για γυναίκες τι να σου πω γούστα είναι αυτά.
Δουλέιές υπάρχουν άπειρες ειδικά αν είσαι πολυτεχνειακής μορφώσεως, αλλά μόνο αν μιλάς Ρώσικα οπότε να υποθέσω δεν καλύπτεσαι.
Αν δεν μιλάς, θα σε αφήσουν να πεθάνεις στο δρόμο, μιας που δεν είναι και ιδιαίτερα φιλάνθρωποι.

Αλλά όλα αυτά για πλάκα στα λέω βασικά γιατί Έλληνας δεν στέκεται εκεί πάνω με τίποτα έτσι κι αλλιώς.
 
OP
OP
nikostratos

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Πάνε στή Ντάρια νά ρίξεις καί ένα νά τά πείτε κιόλας. Δέν χάνεις, καί χρόνο νά μήν έχει νά τά πείτε πολύ, είναι δυνατή στό άθλημα.
το καλοκαιράκι μάλλον θα πάω για να μπορέσω να ξεσχιστώ άμα ξεκλέψω χρόνο θα πάω και πιο νωρίς.
 
OP
OP
nikostratos

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Φίλε μου ξεκινάει από τιμές επαρχιακής Ελληνικής μεγαλούπολης το πράγμα από πλευράς τιμών, αλλά φτάνει στο διάστημα.
Αν είναι να φυτοζωήσεις ΟΚ, για παραπάνω καλύτερα πήγαινε.... Νέα Υόρκη.
Για γυναίκες τι να σου πω γούστα είναι αυτά.
Δουλέιές υπάρχουν άπειρες ειδικά αν είσαι πολυτεχνειακής μορφώσεως, αλλά μόνο αν μιλάς Ρώσικα οπότε να υποθέσω δεν καλύπτεσαι.
Αν δεν μιλάς, θα σε αφήσουν να πεθάνεις στο δρόμο, μιας που δεν είναι και ιδιαίτερα φιλάνθρωποι.

Αλλά όλα αυτά για πλάκα στα λέω βασικά γιατί Έλληνας δεν στέκεται εκεί πάνω με τίποτα έτσι κι αλλιώς.
βασικά έλληνες δεν στέκονται στο εξωτερικό γενικά μόνο εξαιρέσεις, τη γλώσσα τη μαθαίνω.
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
το καλοκαιράκι μάλλον θα πάω για να μπορέσω να ξεσχιστώ άμα ξεκλέψω χρόνο θα πάω και πιο νωρίς.
Αυτο θα πει προγραμματισμος...
Εγω αμα γουσταρω παω αμεσα δεν περιμενω να καλοκαιριασει.
Μαλλον περιμενεις να ισχυσει νεος τιμοκαταλογος.
Αυτο ειναι?
 

neko72

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
47
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Προς επίδοξους πορνομετανάστες.
Γιεκατιρινμπούργ? (και γενικά υποθέτω για τις αντίστοιχου μεγέθους πόλεις της Ρωσίας). Από τη μικρή πείρα που διαθέτω:

Δουλειά (για σένα ή τις υποψήφιες γκόμενες) από το πρωί έως το βράδυ. Εκτός κι αν γίνεις альфонс  ;)

Μισθοί: 300 ευρώ (ταμίας σουπερμαρκετ), 1000 ευρώ ο συνηθισμένος για πωλητές με ποσοστά που τρέχουν όλη μέρα, παραπάνω δε νομίζω να πάρει ένας ξένος. Οι ντόπιοι μπορεί να πιάσουν και 3000 πχ ένας νέος σε επαγγέλματα αιχμής.

Όμορφη, μοντέρνα πόλη αλλά φυσικά δεν μπορείς να τη χαρείς με το κρύο, το σκοτάδι του χειμώνα, τη βροχή και το χιόνι. Πάνε καμιά βόλτα τον Ιούλιο :)

Για τη γλώσσα θεωρώ αυτονόητο ότι την κατέχεις.

Στη Ρωσία δεν εγκαθίστασαι εαν δεν κάνεις πρώτα διευρευνητικές αποστολές. Για τη χώρα και τις γυναίκες έχουν γραφεί πολλά και φαντασιωθεί ακόμα περισσότερα. Για να το φιλοσοφήσουμε λίγο, όπως συμβαίνει με όλες τις καταστάσεις στη ζωή, κερδίζεις κάτι και χάνεις κάτι άλλο. Σημασία έχει να αποφασίσεις τι σου χρειάζεται περισσότερο: αυτό που κερδίζεις ή αυτό που χάνεις? Αυτό ούτε ο ίδιος μπορείς συχνά να το κρίνεις, πολύ δε περισσότερο να σου το υποδείξουν οι άλλοι.





LAST BUT NOT LEAST

По абсолютному числу зарегистрированных ВИЧ-инфицированных Свердловская область занимает 2 место среди всех регионов Российской Федерации и относится к одной из самых неблагополучных территорий России. Сегодня в области с ВИЧ-инфекцией живет каждый 25 человек в возрасте 18-29 лет! В 2008г. выявлено 4287 новых случаен. Ежедневно выявляется 12 новых случаев ВИЧ-инфекции.


Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ HIV. ΕΝΑΣ/ΜΙΑ ΣΤΟΥΣ 25 (δηλ 4%) ΗΛΙΚΙΑΣ 18-29 ΕΊΝΑΙ ΦΟΡΕΑΣ HIV.

ΣΕ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ 4.200.000 ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ 12 ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ. ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΩΝ 10.000.000 ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΜΕΣΟ ΟΡΟ 2.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
εφτιαχνα τετοια :birdman: τωρα ουτε που θυμαμαι τι εχουν...

μαι ται ειναι το κοκτειλ


μουι ται ειναι η μαρτιαλ
ετσι προφερονται κ
ετσι ξεχωριζουν οι γνωστες

οι περισσοτεροι το λενε σαν το κοκτειλ

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom