Νέα

Εκατερίνμπουργκ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikostratos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
Φίλε μου ξεκινάει από τιμές επαρχιακής Ελληνικής μεγαλούπολης το πράγμα από πλευράς τιμών, αλλά φτάνει στο διάστημα.
Αν είναι να φυτοζωήσεις ΟΚ, για παραπάνω καλύτερα πήγαινε.... Νέα Υόρκη.
Για γυναίκες τι να σου πω γούστα είναι αυτά.
Δουλέιές υπάρχουν άπειρες ειδικά αν είσαι πολυτεχνειακής μορφώσεως, αλλά μόνο αν μιλάς Ρώσικα οπότε να υποθέσω δεν καλύπτεσαι.
Αν δεν μιλάς, θα σε αφήσουν να πεθάνεις στο δρόμο, μιας που δεν είναι και ιδιαίτερα φιλάνθρωποι.

Αλλά όλα αυτά για πλάκα στα λέω βασικά γιατί Έλληνας δεν στέκεται εκεί πάνω με τίποτα έτσι κι αλλιώς.
Ιεαρποστολε τα λες 100% σωστα
οποιοσδηποτε σκεφτετε να εγκατασταθει αλλου να εχει τουλαχιστον καβατζα να περασει ενα χρονο χωρις να υπολογιζει τη βοηθεια κανενος(κανεις δεν βοηθαει)και να εχει να πληρωνει νοικια,φαγητα ακομη και το εμφιαλωμενο νερο που θα χρειαζεται σε καθημερινη βαση.

ολα αυτα ειναι εξοδα που εδω στην ελλαδα ζωντας στο σπιτι μας δεν τα εχουμε(τσαμπα στεγη και ενα πιατο φαι)
 
OP
OP
nikostratos

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Ιεαρποστολε τα λες 100% σωστα
οποιοσδηποτε σκεφτετε να εγκατασταθει αλλου να εχει τουλαχιστον καβατζα να περασει ενα χρονο χωρις να υπολογιζει τη βοηθεια κανενος(κανεις δεν βοηθαει)και να εχει να πληρωνει νοικια,φαγητα ακομη και το εμφιαλωμενο νερο που θα χρειαζεται σε καθημερινη βαση.

ολα αυτα ειναι εξοδα που εδω στην ελλαδα ζωντας στο σπιτι μας δεν τα εχουμε(τσαμπα στεγη και ενα πιατο φαι)
εγώ υπολογίζω πως αφότου αποφοιτήσω θα χρειαστεί να μαζεύω για δύο χρόνια για να φύγω στο εξωτερικό γενικά, αν και θα προτιμούσα να πήγαινα εππαγγελματικό στη ρωσσία να δω άμα μπορώ να ζήσω εκεί, για βοήθει από σπίτι: τι είναι αυτό;
μόνο για να με κρατήσουν θα με βοηθήσουν ένα μέλος θεωρώ μόνο πως δεν θα μου βάλει εμπόδια, κακά τα ψέματα, για τον έλληνα είναι 10 φορές δυσκολότερο να φύγει από το σπίτι στην χώρα του, και 20 φορές δυσκολότερο για άλλη χώρα γιατί δεν προσαρμόζεται.
 
OP
OP
nikostratos

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
σορυ που σας μπερδεψα... αυτο ενοουσα...
εγώ ξέρω μονάχα ότι (μπορεί να το μπερδέψω με κάποια άλλη πολεμική τέχνη) το μάι τάι ήταν μέρος μίας τέχνης στην οποία πολέμαγαν με σπαθιά και την μάθαιναν οι στρατιώτες. Για την ακρίβεια το μάι τάι βάσει αυτού ήταν το κομάτι της τέχνης στο οποίο δύο στρατιώτες είχανε χάσει τα όπλα τους, ή ο ένας από αυτούς(η τέχνη είχε και αφοπλιστηκές κινήσεις).
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.024
Like
9.858
Πόντοι
1.406
Ιεαρποστολε τα λες 100% σωστα
οποιοσδηποτε σκεφτετε να εγκατασταθει αλλου να εχει τουλαχιστον καβατζα να περασει ενα χρονο χωρις να υπολογιζει τη βοηθεια κανενος(κανεις δεν βοηθαει)και να εχει να πληρωνει νοικια,φαγητα ακομη και το εμφιαλωμενο νερο που θα χρειαζεται σε καθημερινη βαση.

ολα αυτα ειναι εξοδα που εδω στην ελλαδα ζωντας στο σπιτι μας δεν τα εχουμε(τσαμπα στεγη και ενα πιατο φαι)
Παλια....
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
εγώ ξέρω μονάχα ότι (μπορεί να το μπερδέψω με κάποια άλλη πολεμική τέχνη) το μάι τάι ήταν μέρος μίας τέχνης στην οποία πολέμαγαν με σπαθιά και την μάθαιναν οι στρατιώτες. Για την ακρίβεια το μάι τάι βάσει αυτού ήταν το κομάτι της τέχνης στο οποίο δύο στρατιώτες είχανε χάσει τα όπλα τους, ή ο ένας από αυτούς(η τέχνη είχε και αφοπλιστηκές κινήσεις).
εδω καποιοι αλλοι το μπερδεψανε με κοκτειλ, γι'αυτο εβαλα το λινκ με το τι ενοω ;)
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
Σέ αυτό τό νταλαβέρι είχα δεί ένα λέιντιμπόϋ στήν τι-βι πού πού τούς είχε τασακίσει όλους στό ξύλο.
 
OP
OP
nikostratos

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
εδω καποιοι αλλοι το μπερδεψανε με κοκτειλ, γι'αυτο εβαλα το λινκ με το τι ενοω ;)
και εγώ μπορεί να το μπέρδευα άμα πήγαινα σε μπαράκια, πάντως το σιγούρεψα από εκεί που είπα προέρχεται
από το μάι μπόγιαν.
 
OP
OP
nikostratos

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
πίστεψτε με σε κάποιους καλλά κρατεί ακόμα αλλά άμα με ρωτήσετε
αυτό μας έφαγε, δεν είναι φυσικό ένας 35άρης να μένει ακόμα με
τη μητέρα του και να μην την συντηρεί αλλά να τον συντηρεί είναι
αρρώστεια.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
ερχομαι ενα χρονο περιπου μετα να αναστησω το θεμα με μια ιστορια μου

ειχα κολησει μενα μωρο 20 χρονων απο εκατερινενμπουργκ περσυ. εγω 32
ηταν φοιτητρια μαζι μου στη γερμανια με υποτροφια
πανεμορφη ξανθια διμετρη κλασικη ρωσιοδουλα με πρασινα ματια

την ειχα καταγαμησει απολες τις πλευρες και τις φιλες της ,και ειχα δοξασει το εθνος και τα ηρωικα ΛΟΚ στα οποια υπηρετησα

αυτη ηταν ομως παντρεμενη με εναν οβραιο απο μινσκ λευκορωσιας ο οποιος ηταν στη σιλικον βαλεη καλιφορνια της αμερικης και το εμαθα τον επομενο χρονο τυχαια...δεν μου το ειχε πει η πουτανιτσα....... χαμος δηλαδη.... ειχε κολησει και το μωρο μαζι μου αλλα τελικα υπερισυχσε το συμφερον της και πηγε στον οβραιο ο οποιος ηταν 47 χρονων για να παρει υπηκοοτητα usa.

εγω σαν γνησιος αισθηματιας ελλην ειπα να την φερω θεσ/νικη στη γκαρσονιερα μου που βλεπει απεναντι τον ολυμπο και αυτη η πουτανα με παρατησε προτιμωντας τον οβραιο κολογερο!!!!!

ηθικον διδαγμα
μην πιστευτε καμια γυναικα ποτε και για κανενα λογο
στο τελος θα κοιταξουν στυγνα ψυχρα και αδιστακτα το συμφερον τους και τα εκατομμυρια

τωρα θα ημουν στα ουραλια σηβιρια αραχτος και θα καταγαμουσα και κατι υπεροχες φιλες της που ειχε, και τις ειχα βαλει στο ματι..... :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
παρτουζα πηρες?
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
peos69 αρε τι μου θυμισες το εκατερινμπουργκ...πηχτρα στο μουνι
 

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
Ειναι οντως πηχτρα στο μουνι? Αξιζει καμια επισκεψη για  :knockinb: ? Η να αρκεστουμε σε Μοσχα και Αγια Πετρουπολη?
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
konpap ειναι πηχτρα στις γυναικες...για αυτο εξαλλου ειναι κια μια πολη με τις πιο πολλες λεσβιες στην ρωσσια διοτι δεν υπαρχουν αρσενικα για να καλυψουν την ζητηση...
 

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
konpap ειναι πηχτρα στις γυναικες...για αυτο εξαλλου ειναι κια μια πολη με τις πιο πολλες λεσβιες στην ρωσσια διοτι δεν υπαρχουν αρσενικα για να καλυψουν την ζητηση...
Ε τι καθομαστε? Να κανονισουμε να παμε  :2funny: Εσυ εχεις επισκευτει το εν λογο μερος?  :think:
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
ειχα παει 2 φορες το 2004 και το 2005 για αυτο εγραψα και εξαλλου...την μια φορα μεσω σερεμετεβο και την δευτερη με απευθειας πτηση εκει...μην ξεχνας οτι ειναι ανατολικα απο τη μοσχα 2-3 ωρες με αεροπλανο στην κυριολεξια εισαι στα βαθη της ρωσσιας εκει και δυτικοι δυσκολα πανε τοσο μακρυα
 

Συνημμένα

  • 396159_3198697250618_1132040665_n.jpg
    396159_3198697250618_1132040665_n.jpg
    124,7 KB · Εμφανίσεις: 84
  • 396205_3198702290744_2085783080_n.jpg
    396205_3198702290744_2085783080_n.jpg
    233,8 KB · Εμφανίσεις: 70

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom