Νέα

Είσοδος στην πίσω πόρτα χωρίς προφυλακτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Siggi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bolsonarou

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
20
Like
98
Πόντοι
0
δηλαδή, πρόεδρε Bolsonarou, στην Βραζιλία δεν αρέσει το γκωλικον;

Υ.γ.: συγνώμη τυπε, αλλά μόλις είδα το ψευδώνυμο, δεν κρατήθηκα.
Αρέσει φουλ μυστη μου. Το θέμα είναι ότι το κωλοβακτηριδιο ( που είναι το λιγότερο που μπορεις να αρπάξεις ) θέλει κανα 30 μέρες αντιβίωση και αν καθαρίσεις. Και αν κανείς ευαισθησία τραβάς για χρόνια προστατιτιδα κτλ κτλ.
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.285
Πόντοι
1.046
Μπορεις αλλά δεν υπάρχει λόγος. Υπαρχει πιο ωραίο πράγμα από το μουνι μυστη; δηλαδή αν τον χώσεις στον κωλο της και σφαδαζει απ τους πόνους ή γλιστρας μέσα αέρα πατέρα γιατί λίγο τα υγρά λίγο ότι είναι δουλεμένος λίγο ότι πλέον ξέρει να χαλαρώνει τον πρωκτο, τι απόλαυση θα σου προσφερει; φετίχ αποτελεί κυριαρχίας, άρα αν δεν έχεις θέμα δεν ακουμπάς κώλο απλά. Γαμάς μουνακι ωραίο τρυφερό ροζέ όπως πρέπει.
Τώρα, αν εγώ πω ότι της γυναίκας μου της αρέσει σαφώς περισσότερο σπό τον κώλο και δεν πονάει ΠΟΤΕ και επιπλέον λέει ότι "από το μουνί το βαριέμαι", τι είναι πιο πιθανό, ότι λέω φίδια, ή ότι δεν ξέρεις τίποτα από σεξ;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.324
Πόντοι
3.846
Το πρωκτικό είναι μια ανούσια βλακεια και μισή και για τους δύο. Η γυναίκα είτε θα πονάει είτε θα το έχει ως όπλο προς εκμετάλλευση, για να κρατήσει τον μαλάκα διπλα της. Ο άντρας είτε θα γαμάει κώλο από απελπισία γιατί νιώθει πως δεν μπορεί να πείσει κανέναν ότι είναι καλός γαμιάς, είτε γιατί το πουλί του είναι μικρό και λεπτό και κολυμπάει στο μουνι.

Οχι άλλη φιλοσοφία, όχι άλλοι παντογνωστες μεσήλικες αυτοαποκαλουμενοι κωλακηδες και Ροκκο Σιφρεντι από τα Λιντλ, όχι άλλοι κοντοί επιβήτορες σφυροκόποι λαγοί, οχι άλλοι ειδήμονες από τον γουγλη, όχι άλλες ιστορίες με παλιές μόνιμες σχέσεις που (δεν) είχατε.

Λυπηθειτε μας.
Εγώ που τον έχω χοντρό πειράζει που γουστάρω να σκίζω κωλο (εφόσον γουστάρει και η γκόμενα);
Γιατι είναι άλλη καυλα να ανοίγουν τα κωλομαγουλα και να καταπίνουν το καυλι μέσα, πώς να το κάνουμε.
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.156
Κριτικές
2
Like
1.730
Πόντοι
216
Το πρωκτικό είναι μια ανούσια βλακεια και μισή και για τους δύο. Η γυναίκα είτε θα πονάει είτε θα το έχει ως όπλο προς εκμετάλλευση, για να κρατήσει τον μαλάκα διπλα της. Ο άντρας είτε θα γαμάει κώλο από απελπισία γιατί νιώθει πως δεν μπορεί να πείσει κανέναν ότι είναι καλός γαμιάς, είτε γιατί το πουλί του είναι μικρό και λεπτό και κολυμπάει στο μουνι.

Οχι άλλη φιλοσοφία, όχι άλλοι παντογνωστες μεσήλικες αυτοαποκαλουμενοι κωλακηδες και Ροκκο Σιφρεντι από τα Λιντλ, όχι άλλοι κοντοί επιβήτορες σφυροκόποι λαγοί, οχι άλλοι ειδήμονες από τον γουγλη, όχι άλλες ιστορίες με παλιές μόνιμες σχέσεις που (δεν) είχατε.

Λυπηθειτε μας.
Φαντάζομαι, γνωρίζεις οτι η παρά φύσιν ασέλγεια αναφέρεται απο την παλαιά διαθήκη ακόμα. Όπως και να το πιάσουμε, η πραγματικότητα είναι, οτι ο κώλος είναι κάτι το οποίο οι έχοντες πούτσο λατρεύουν να γαμάνε. Το γιατί δεν χρειάζεται καν να το ξανα-αναλύσουμε. Είναι κατά πολύ στενότερη η αίσθηση απο ακόμα και το πιο στενό μουνί. Αν τον έχεις μικρό, παίζει να είναι μονόδρομος, αν τον έχεις μεγάλο, είναι το απόλυτο γαμήσι. Η ουσία είναι, οτι άλλη γλύκα έχει το μουνί και άλλη ο κώλος, δεν γίνεται να συγκριθούν.
Επίσης, δε σημαίνει οτι, αν μου αρέσει ο κώλος, δεν απολαμβάνω και το μουνί, το αντίθετο. Κάθε πράμα στον καιρό του.
 

daftrucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
928
Like
1.182
Πόντοι
206
Είναι δικαιολογία για να κάνεις κακό στην υγεία κάποιου εν γνώσει σου, από βαρεμάρα, το ότι έχει iq ρεβυθιού;
Ποιος ξέρει, μπορεί και να είναι...
Για να είμαστε σωστοί, το ίδιο iq έχουν και οι δύο. Και αυτός που μπαινοβγαίνει μπρος-πίσω εναλλάξ κι αυτή που το επιτρέπει.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.113
Πόντοι
3.786
απο αυτα που διαβαζω αν δεν εχει τεθει ψηφοφορια μουνι-κωλος-στομα-βυζια Μπακοδημου θα πρεπει να τεθει παραυτα
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Ωραίο θέμα ανοίξατε ρε μάγκες .... Να πω κι γω ότι συμφωνώ με την γλύκα και την επικινδυνοτητα της φάσης ... Ωστόσο κυκλοφορούν κλύσματα που μειώνουν πολύ τον κίνδυνο για κολοβσκτηριδια ... Πάτε σε σεξ σοπ θα σας βοηθήσουν....
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
532
Like
1.324
Πόντοι
206
Μην ξεχνάτε αγωνιστές!!

Ο κωλος είναι ο καθρέπτης του ψυγείου :assshake::assshake::assshake:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Το έχω κάνει με και χωρίς προφυλακτικό. Πάντα χωρίς προφυλακτικό επειδή το ήθελαν οι άλλες.
Ευτυχώς δεν έχω πάθει κάτι, αλλά δεν το συνιστώ σε κάποιον. Μια φορά θα γίνει η μαλακια
αφου εσυ εισαι ο quaresma με τις 50 κριτικες στο αλλο σου προφιλ και ελεγες πηγαινες μονο σε πουτανες γιατι γκομενες ουτε καν,αρα εφοσον γκομενες δε γαμας καθολου τοτε πως το εκανες χωρις καποτα στο κωλο?πρεπει να εισαι τρελος για να το βαλεις στο κωλο ιεροδουλης χωρις καποτα.
 

sotirisl

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
200
Κριτικές
1
Like
305
Πόντοι
21
τις περισσότερες σταθερές σχέσεις μου τις παίρνω από τον κώλο χωρίς προφυλακτικό, σχεδόν 20 χρόνια τώρα και δεν εχω πάθει τίποτα....
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
8
Like
4.173
Πόντοι
736
αφου εσυ εισαι ο quaresma με τις 50 κριτικες στο αλλο σου προφιλ και ελεγες πηγαινες μονο σε πουτανες γιατι γκομενες ουτε καν,αρα εφοσον γκομενες δε γαμας καθολου τοτε πως το εκανες χωρις καποτα στο κωλο?πρεπει να εισαι τρελος για να το βαλεις στο κωλο ιεροδουλης χωρις καποτα.
Για αλλη μια φορα θα πω οτι δεν ειμαι αυτος ο τυπος
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Για αλλη μια φορα θα πω οτι δεν ειμαι αυτος ο τυπος
δυσκολο να μην εισαι και αυτος quaresma 17.6 το ειχε οπως τωρα αυτο που εχεις αλλα με αλλο αριθμο και επισης και αυτος ανεβαζε προφιλ κατι τετοιες πουτσες και κατα συμπτωση μοιαζουν και το μεγεθος και ολα,εσυ εισαι αλλα οκ.
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
8
Like
4.173
Πόντοι
736
δυσκολο να μην εισαι και αυτος quaresma 17.6 το ειχε οπως τωρα αυτο που εχεις αλλα με αλλο αριθμο και επισης και αυτος ανεβαζε προφιλ κατι τετοιες πουτσες και κατα συμπτωση μοιαζουν και το μεγεθος και ολα,εσυ εισαι αλλα οκ.
Εχω ξανα γραψει γιατι εβαλα 2.0, ειναι λογω fight club. Δεν ειμαι ο τυπος που λες ουτε εχω καμια σχεση μαζι του
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Εχω ξανα γραψει γιατι εβαλα 2.0, ειναι λογω fight club. Δεν ειμαι ο τυπος που λες ουτε εχω καμια σχεση μαζι του
καλα οπως θες και ο πουτσος που βαζεις?ειναι ολοιδιος με εκεινον που εβαζε αυτος,και σε χρωμα και σε μεγεθος και στα παντα.
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
8
Like
4.173
Πόντοι
736
καλα οπως θες και ο πουτσος που βαζεις?ειναι ολοιδιος με εκεινον που εβαζε αυτος,και σε χρωμα και σε μεγεθος και στα παντα.
δειξε μου το προφιλ του να τον δω ρε φιλε
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.673
Like
67.827
Πόντοι
12.756
καλα οπως θες και ο πουτσος που βαζεις?ειναι ολοιδιος με εκεινον που εβαζε αυτος,και σε χρωμα και σε μεγεθος και στα παντα.
μας εχεις κανει να αρχιζουμε να ανησυχούμε τυπε γι αυτα που προσέχεις ... :confused: :confused: :confused:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.742
Κριτικές
56
Like
17.974
Πόντοι
13.636
Ωραίο θέμα ανοίξατε ρε μάγκες .... Να πω κι γω ότι συμφωνώ με την γλύκα και την επικινδυνοτητα της φάσης ... Ωστόσο κυκλοφορούν κλύσματα που μειώνουν πολύ τον κίνδυνο για κολοβσκτηριδια ... Πάτε σε σεξ σοπ θα σας βοηθήσουν....
Σε σεξ σοπ θα σου πιάσουν το γκώλο για να γαμησεις κώλο .
Μια χαρά κλύσματα έχουν όλα τα φαρμακεία .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom