Νέα

Είσοδος στην πίσω πόρτα χωρίς προφυλακτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Siggi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.284
Like
2.068
Πόντοι
216
Ο γιατρός μου είπε ότι τα μικρόβια ταξιδεύουν από το γαμημένο κωλάντερο έως τον προστάτη του γαμιά και ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ εγκαθιστούν προστατίτιδα, που καταλήγει σε υπερπλασία - διόγκωση του προστάτη, είτε καλοήθη, είτε κακοήθη.

Μάλλον θα έχει δίκιο ο γιατρός. Όλα τα βακτήρια κάνουν κάποιες ύποπτες διαδρομές. Και από το ελεύθερο πρωκτικό στον προστάτη, και από το γλειφομούνι στην ουροδόχο κύστη συν νεφρά, κλπ. κλπ.

Όλα θέμα φυσικής ανοσίας όμως. Τα προβλήματα βγαίνουν πάντα αργότερα.

Εγώ γουστάρω να κάνω με τις κοπέλες πρωκτικό, όταν το ´χουν, όταν μου το βγάζουν.

Αλλά πάντα-πάντα με προφυλακτικό. Και σε σταθερή σχέση το ίδιο. Το έντερο δεν είναι ποτέ πραγματικά καθαρό.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.284
Like
2.068
Πόντοι
216

Ε, βέβαια. Κι όποιος νομίζει και ακάποτα.

Αρκεί να μην τον ανησυχούν ηπατίτιδες, Aids και τα συναφή, μαζί και άλλα αφροδίσια, συν κάποιες μολύνσεις ή μυκητιάσεις που παίζει να εξαφανίζονται μεν, αλλά να επανέρχονται σε όλη σου την υπόλοιπη ζωή.

Το ακάποτο πρωκτικό είναι η νούμερο ένα επιλογή στο σεξ για ελαφρόμυαλες κοπελίτσες και τους γαμιάδες τους μαζί.

Δεν είναι κάτι δηλαδή. Ο καθένας μας εξάλλου έχει να ζήσει με το μυαλό που κουβαλάει.

:—)
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.333
Πόντοι
2.816
Ε, βέβαια. Κι όποιος νομίζει και ακάποτα.

Αρκεί να μην τον ανησυχούν ηπατίτιδες, Aids και τα συναφή, μαζί και άλλα αφροδίσια, συν κάποιες μολύνσεις ή μυκητιάσεις που παίζει να εξαφανίζονται μεν, αλλά να επανέρχονται σε όλη σου την υπόλοιπη ζωή.

Το ακάποτο πρωκτικό είναι η νούμερο ένα επιλογή στο σεξ για ελαφρόμυαλες κοπελίτσες και τους γαμιάδες τους μαζί.

Δεν είναι κάτι δηλαδή. Ο καθένας μας εξάλλου έχει να ζήσει με το μυαλό που κουβαλάει.

:—)
Ηρέμησε τύπε...
Μέρος της εξέλιξης είναι και αυτό
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.284
Like
2.068
Πόντοι
216
Ηρέμησε τύπε...
Μέρος της εξέλιξης είναι και αυτό

Εγώ είμαι μια χαρά και ήρεμος, αγαπητέ. Άλλους τους τρώει το πουλί τους, όταν το χώνουν ακάποτα όπου λάχει.

Αλλά ισχύει. Μέρος της εξέλιξης είναι. Άλλοι επιβιώνουν χωρίς προβλήματα, άλλοι με προβλήματα, και άλλοι δεν. Πάπαλα.

;—)
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
143
Κριτικές
15
Like
557
Πόντοι
311
Για πολλά χρόνια ήμουν θιασώτης της πίσω πόρτας. Κάποια στιγμή σήκωσα πολύ υψηλό πυρετό και δεν έπεφτε πήγα σε φίλο μου γιατρό και έκανα εξετάσεις. Μου έδωσε κάτι ενέσεις που ρίχνανε κάτω και άλογο είπε ότι είχα οξεία προστατίτιδα να ξεχάσω την είσοδο από πίσω και δύο μήνες χωρίς σεξ. Από τότε πολύ σπάνια και μόνο με γυναίκα που έχει κάνει προεργασία πριν. Για αυτό προσέχετε φιλαράκια καλό το άθλημα αλλά επικίνδυνο σας το λέω εγώ που κόντεψα να πεθάνω από αυτό.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.284
Like
2.068
Πόντοι
216
Για πολλά χρόνια ήμουν θιασώτης της πίσω πόρτας. Κάποια στιγμή σήκωσα πολύ υψηλό πυρετό και δεν έπεφτε πήγα σε φίλο μου γιατρό και έκανα εξετάσεις. Μου έδωσε κάτι ενέσεις που ρίχνανε κάτω και άλογο είπε ότι είχα οξεία προστατίτιδα να ξεχάσω την είσοδο από πίσω και δύο μήνες χωρίς σεξ. Από τότε πολύ σπάνια και μόνο με γυναίκα που έχει κάνει προεργασία πριν. Για αυτό προσέχετε φιλαράκια καλό το άθλημα αλλά επικίνδυνο σας το λέω εγώ που κόντεψα να πεθάνω από αυτό.


Μέτρησε αυτή η καταχώρηση.

Έχεις κάθε λόγο να έχεις άποψη.

Σε άλλους μπορεί να πήγε και ακόμη πιο στραβά, ώστε να μην έχουν πια καν τη διάθεση ή την ευκαιρία να τοποθετηθούν.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.341
Πόντοι
376
Πιστεύω ότι το 80% των Ενεργών σεξουαλικά γιατί υπάρχουν και οι παρθένοι ανάμεσα μας πάσχουν από προστατίτιδα απλά δεν έχουν κάνει εξετάσεις να το διαπιστώσουν και θεωρούν φυσιολογικό λίγο τσούξιμο στην ούρηση και μεγάλο ταμπού να πάνε στο γιατρό.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.284
Like
2.068
Πόντοι
216
Πιστεύω ότι το 80% των Ενεργών σεξουαλικά γιατί υπάρχουν και οι παρθένοι ανάμεσα μας πάσχουν από προστατίτιδα απλά δεν έχουν κάνει εξετάσεις να το διαπιστώσουν και θεωρούν φυσιολογικό λίγο τσούξιμο στην ούρηση και μεγάλο ταμπού να πάνε στο γιατρό.


Έχω ακούσει κι εγώ κάτι τέτοιο.

Ένας γνωστός μου σαρανταπεντάρης διαγνώστηκε με καρκίνο του προστάτη, ενώ πήγε στο γιατρό μόνο για ένα μικροτσούξιμο.

Δεν είμαι ειδικός, δεν έχω ιδέα τι παίζει, αλλά μου ακούγεται λογικό, ότι δεν επιτρέπεται να σε τσούζει κάτι στο κατούρημα.

Όλο και κάποιο σοβαρό πρόβλημα μπορεί να προκύψει, αν έχει κάποιος τέτοια θέματα.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.284
Like
2.068
Πόντοι
216
Μαζευτήκαμε αυτοί που μάλλον έχουν τις επιφυλάξεις τους για ακάποτο πρωκτικό.

Ας δούμε, μήπως σκάσει μύτη και κανένας που συνειδητοποιεί τους κινδύνους, αλλά παρόλα αυτά γουστάρει και το κάνει.

Στο κάτω-κάτω, άλλο πράγμα να την πάθεις από άγνοια του θέματος ή ανοησία της στιγμής, κι άλλο να είσαι ενήμερος.
 

Cheetah_G

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2024
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
0
Μαζευτήκαμε αυτοί που μάλλον έχουν τις επιφυλάξεις τους για ακάποτο πρωκτικό.

Ας δούμε, μήπως σκάσει μύτη και κανένας που συνειδητοποιεί τους κινδύνους, αλλά παρόλα αυτά γουστάρει και το κάνει.

Στο κάτω-κάτω, άλλο πράγμα να την πάθεις από άγνοια του θέματος ή ανοησία της στιγμής, κι άλλο να είσαι ενήμερος.
Φίλε οκ τα λες αλλά πάντα με καποτα. Και για τους 2. Ωραία η απόλαυση στο επαρκο αλλά μην πεθάνουμε κιόλας. Σωστά?
 
Εγγρ.
6 Απρ 2024
Μηνύματα
12
Like
14
Πόντοι
0

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
830
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Πάντα ακάποτα με όλες τις σχέσεις μου. Δεν υπάρχει η ηδονή του ακάποτου από την τριβή τόσο στον άντρα όσο και στην γυναίκα. Τόσα χρόνια (58 είμαι) το σοβαρότερο που έχω πάθει είναι HPV (Κονδυλώματα). Και ATM κάνω εάν γουστάρει η κυρία αλλά μετά απόπλύσιμο του εργαλείου ........
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
2
Like
65.109
Πόντοι
12.056
Πάντα ακάποτα με όλες τις σχέσεις μου. Δεν υπάρχει η ηδονή του ακάποτου από την τριβή τόσο στον άντρα όσο και στην γυναίκα. Τόσα χρόνια (58 είμαι) το σοβαρότερο που έχω πάθει είναι HPV (Κονδυλώματα). Και ATM κάνω εάν γουστάρει η κυρία αλλά μετά απόπλύσιμο του εργαλείου ........
Καλού κακού κάνε και την διαθήκη σου...
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.284
Like
2.068
Πόντοι
216
Καλού κακού κάνε και την διαθήκη σου...

Γελάω μεν με το σύντομο σχόλιο σου, αλλά ας μην το δραματοποιούμε τόσο, πιστεύω.

Είναι πάντα κι εκείνοι, που θέλουν να ζήσουν την ηδονή του σεξ στο έπακρο, κι ας υπολογίζουν με την εκδοχή να υποφέρουν από κάποια νόσο για καιρό, ή μέχρι και το τέλος των ημερών τους.

Ελεύθερη βούληση. Όλοι μας είμαστε ενήλικοι κι ο καθένας μας κάνει τος επιλογές του, με ό,τι συνεπάγεται αυτό.
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
2
Like
65.109
Πόντοι
12.056
Γελάω μεν με το σύντομο σχόλιο σου, αλλά ας μην το δραματοποιούμε τόσο, πιστεύω.

Είναι πάντα κι εκείνοι, που θέλουν να ζήσουν την ηδονή του σεξ στο έπακρο, κι ας υπολογίζουν με την εκδοχή να υποφέρουν από κάποια νόσο για καιρό, ή μέχρι και το τέλος των ημερών τους.

Ελεύθερη βούληση. Όλοι μας είμαστε ενήλικοι κι ο καθένας μας κάνει τος επιλογές του, με ό,τι συνεπάγεται αυτό.
Ρε φίλε εγώ συμβολαιογράφος είμαι και ψάχνω πελάτες μην μου το χαλάς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom