Νέα

Είσοδος στην πίσω πόρτα χωρίς προφυλακτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Siggi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sotirisl

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
200
Κριτικές
1
Like
305
Πόντοι
21
Οταν ήμουν στα 20s μου, στις σταθερές σχέσεις που είχα και ήμουν σίγουρος ότι είναι καθαρές, χωρίς ΣΜΝ κτλ., πάντα έκανα πρωκτικό σεξ χωρίς προφυλακτικό. Δεν κόλλησα ποτέ τίποτα. Βέβαια, μόλις τελείωνα πήγαινα κατευθείαν για ντουζ και πλενόμουν εξονυχιστήκα.

Φίλος μου που έκανε τακτικά πρωκτικό χωρίς προφυλακτικό, είχε πάθει αρκετές επώδυνες προστατίτιδες και στα υπέρηχα που έκανε φαίνονται μέχρι και σήμερα οι ασβεστώσεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555
Οταν ήμουν στα 20s μου, στις σταθερές σχέσεις που είχα και ήμουν σίγουρος ότι είναι καθαρές, χωρίς ΣΜΝ κτλ., πάντα έκανα πρωκτικό σεξ χωρίς προφυλακτικό. Δεν κόλλησα ποτέ τίποτα. Βέβαια, μόλις τελείωνα πήγαινα κατευθείαν για ντουζ και πλενόμουν εξονυχιστήκα.

Φίλος μου που έκανε τακτικά πρωκτικό χωρίς προφυλακτικό, είχε πάθει αρκετές επώδυνες προστατίτιδες και στα υπέρηχα που έκανε φαίνονται μέχρι και σήμερα οι ασβεστώσεις.
Σωστός ! Και εγω μια φορα την πατησα απο μια γκόμενα.

Την ειχα παρει αρκετες φορες και μια φορα με κερασε μερεντα. Εγινα κανονικος σκατοσμπρωχτης! Το ενιωθα αλλα εκει μην χασω!

Οταν τον εβγαλα απο τον κωλο της ο πουτσος ηταν σκατενιος.

Το αποτελεσμα μερικες μερες μετα οξύα προστατιτιδα. Πραγματικα επωδυνο πραγμα.

Βεβαια μυαλό δεν εβαλα αλλα ποτε αλλωτε δεν ειχα προβλημα και εχω κανει πολλες τρέλες
 

nsbowler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2006
Μηνύματα
175
Κριτικές
11
Like
1.185
Πόντοι
491
ΑΝΑΓΕΙΑΣΕΙΤΟΣΤΟΜΑΣΟΥ.... έχω βαρεθεί να διαβάζω εντελώς άκυρα θέματα.... δηλαδή πόσο μυαλό θέλει πχια!!! Έλεος μερικοί.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.335
Πόντοι
2.816
Εντάξει ρε τύποι...

Δεν θα πεθάνουμε και όλοι υγιείς...
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.295
Like
2.074
Πόντοι
216
Πάντα υπάρχει και το σκεπτικό:

«Έλα μωρέ, δεν τρέχει κάτι, ο ένας θα πεθάνει κάποιο Νοέμβρη, ο άλλος κάποιον Μάρτη»

*lol*

Ορισμένοι ενοχλούνται στην ιδέα, ότι ενδεχομένως θα υποφέρουν με θέματα για καιρό, άλλους δεν τους χαλάει, και το ρισκάρουν για ένα δυνατό ακάποτο κωλογαμήσι.

Κάποιοι νομίζουν κιόλας ότι θα πάνε μία στο γιατρό κι όλα καλά.

Είπαμε. Απόψεις. Οπτικές γωνίες. Ο καθένας μας με το μυαλό που κουβαλάει.
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.095
Κριτικές
49
Like
6.299
Πόντοι
5.646
Πάντα υπάρχει και το σκεπτικό:

«Έλα μωρέ, δεν τρέχει κάτι, ο ένας θα πεθάνει κάποιο Νοέμβρη, ο άλλος κάποιον Μάρτη»

*lol*

Ορισμένοι ενοχλούνται στην ιδέα, ότι ενδεχομένως θα υποφέρουν με θέματα για καιρό, άλλους δεν τους χαλάει, και το ρισκάρουν για ένα δυνατό ακάποτο κωλογαμήσι.

Κάποιοι νομίζουν κιόλας ότι θα πάνε μία στο γιατρό κι όλα καλά.

Είπαμε. Απόψεις. Οπτικές γωνίες. Ο καθένας μας με το μυαλό που κουβαλάει.
Ε ναι έτσι είναι
 

sotirisl

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
200
Κριτικές
1
Like
305
Πόντοι
21
είμαι περίεργος να ακούσω βέβαια οι πούστηδες πως αντιμετωπίζουν το όλο θέμα.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.295
Like
2.074
Πόντοι
216
είμαι περίεργος να ακούσω βέβαια οι πούστηδες πως αντιμετωπίζουν το όλο θέμα.


Κι εγώ θα ήμουν, αλλά έτσι όπως το θέτεις, δεν θα θέλει να γράψει κανένας. *lol*

Πνίγεται η “gay community” στα αφροδίσια και τις άλλες αρρώστιες, δεν έχει αλλάξει κάτι.
 

Cheetah_G

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2024
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
0
Πάντα ακάποτα με όλες τις σχέσεις μου. Δεν υπάρχει η ηδονή του ακάποτου από την τριβή τόσο στον άντρα όσο και στην γυναίκα. Τόσα χρόνια (58 είμαι) το σοβαρότερο που έχω πάθει είναι HPV (Κονδυλώματα). Και ATM κάνω εάν γουστάρει η κυρία αλλά μετά απόπλύσιμο του εργαλείου ........
Σαν να έχεις πάει ότι κινείται αν τόσα χρόνια ακαποτο παντού! Φίλε συγνώμη αλλά δεν είναι ότι πιο καθαρό έχω ακούσει
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.295
Like
2.074
Πόντοι
216
Είναι πάντως κι αυτό ένα θεματάκι. Όταν οι πισωγλέντηδες αρχίζουν να πηγαίνουν και με άντρες και με γυναίκες, παίζει και να μεταδίδουν σοβαρά νοσήματα.
 

Cheetah_G

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2024
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
0

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
433
Like
656
Πόντοι
81
Από γλυφοκωλι στην γκόμενα μας μπορούμε να κολλήσουμε κάτι;

Μέχρι στιγμής δεν έχω πάθει κάτι.Εμφανες τουλάχιστον.Βεβαια την βάζω και πλένεται πριν την πράξη σχολαστικα πίσω βέβαια.
 

sotirisl

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
200
Κριτικές
1
Like
305
Πόντοι
21
Για εμένα το ερώτημα δεν είναι τι κίνδυνο διατρέχεις αν ο άλλος άνθρωπος έχει ΣΜΝ και κάνεις ακάποτο πρωκτικό. Είναι προφανές ότι κολλάς τα πάντα, και πολύ πιο εύκολα. Για εμένα η συζήτηση αφορά τι παθαίνεις αν ο άλλος άνθρωπος είναι απόλυτα υγιής και κάνεις ακάποτο πρωκτικό.
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.742
Κριτικές
56
Like
17.974
Πόντοι
13.636
Τι ζητάμε στο φαρμακείο;
Εσύ μπες στο φαρμακείο και πες : θέλω να γαμήσω κώλο , τι μου προτείνετε από κλύσματα ?
Αν έχει και κάνα καλό μουνέτο φαρμακοποιό ακόμα καλύτερα :tooth:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.566
Κριτικές
190
Like
48.196
Πόντοι
41.443
Εσύ μπες στο φαρμακείο και πες : θέλω να γαμήσω κώλο , τι μου προτείνετε από κλύσματα ?
Αν έχει και κάνα καλό μουνέτο φαρμακοποιό ακόμα καλύτερα :tooth:μπορει να δινει και κωλο. ποτε δεν ξερεις.
στο εσιαξα λιγο :grin:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.862
Πόντοι
3.656
Έχω μπει χωρίς και το έχω μετανιώσει.
Άσε ρε λελέ ....


images
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.862
Πόντοι
3.656
Εμένα το πρώτο μερέντιασμα , μου είχε συμβεί όταν παίζαμε παιχνίδια με spectrum 48K .
Ποτέ δεν έπαθα προστατίτιδα.
Ίσως επειδή δεν πήγαινα με ταγάρια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom