Νέα

Είσοδος στην πίσω πόρτα χωρίς προφυλακτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Siggi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
Γεια χαρά σε όλους... χρησιμοποιείται προφυλακτικό για να μπείτε από κώλο στην κοπέλα σας ή στην γυναίκα σας; ρωτάω για περιπτώσεις βέβαιης μονογαμικής σχέσης. Γενικά υπάρχει κίνδυνος όταν ξέρεις τον άλλον;
χεσε μεσα
 

psaromenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
79
Κριτικές
4
Like
361
Πόντοι
280
Να κάνεις υπέρηχο και να γελάει η τύπισσα .... γιατί ξέρει ....
 

alphamr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2022
Μηνύματα
60
Like
2.029
Πόντοι
440
Με τη σύζηγο παίρνω κώλο μια στο τόσο, σχεδόν πάντα ακάποτα εδώ και τόσα χρόνια. Εκείνη την ώρα που μου λέει μπες...μετά από άπειρο γλύψιμο...που να βγάζεις προφυλακτικά...Μέχρι τώρα κανένα πρόβλημα, εννοείται άψογη υγιεινή πάντα...
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.292
Κριτικές
11
Like
3.283
Πόντοι
746
Έχω μπει σε μια σχέση που είχα το 2009, γάμησα κώλο, δεν ενθουσίαστηκα με τα:" Μη πονάω, όχι όλο μέσα, πιο αργά" και εκεί κάνω την μαλακια λες και έπαιζα σε τσόντα και γαμαω μουνι.
Μην τα πολύλογω 2 εβδομάδες μετά πρόβλημα στο μουνι της, πήγα και εγώ και μου έδωσε ο γιατρός αντιβίωση ειδική όπως πήρε και αυτή. Δεν είχα παρουσιάσει συμπτώματα αλλά έπρεπε για καλό και για κακό.Ποτέ ξανά. Εκτός άμα κάνει πλύση εντέρου ή κλύσμα πώς λέγεται και είναι έτοιμη για τσόντα.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
723
Κριτικές
5
Like
2.882
Πόντοι
726
Με πάνω από 20 κοπέλες που είχα έκανα από κωλο χωρίς προφυλακτικό - δεν μπορώ να καταλάβω γιατί λέτε ότι έχει τρομερό κίνδυνο. Ποτέ δεν έπαθα κάτι. Γενικά ναι τα ακαποτα έχουν κινδύνους αν εννοούμε αυτό. Αλλά από κωλο ποτέ δεν κόλλησα μικρόβιο η κάτι.
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
283
Like
877
Πόντοι
81
Με πάνω από 20 κοπέλες που είχα έκανα από κωλο χωρίς προφυλακτικό - δεν μπορώ να καταλάβω γιατί λέτε ότι έχει τρομερό κίνδυνο. Ποτέ δεν έπαθα κάτι. Γενικά ναι τα ακαποτα έχουν κινδύνους αν εννοούμε αυτό. Αλλά από κωλο ποτέ δεν κόλλησα μικρόβιο η κάτι.
Στην ίδια πάνω κάτω και κατηγορία με σένα είμαι και γω. Το ότι δεν έπαθεε κάτι εσύ κ εγώ δεν σημαίνει ότι η φάση δεν εμπεριέχει αυξημένο κίνδυνο να κολλήσεις κάτι. Μιλάμε για τα έγκατα του κώλου όχι για κάτι απλό, ένα γλειφοκωλι δλδ. Επίσης μεγαλύτερο κίνδυνο ενέχει το γαμησι κώλου ακαποτο και μετά είσοδος σε μουνι. Εκεί νομίζω ότι ο κίνδυνος πολλαπλασιάζεται καθότι τα μικρόβια που εισέρχονται στο μουνι παραμένουν εκεί δεν είναι σαν την πουτσα που την πλένεις κ όλα οκ. Μια γκόμενα που είχα κάποτε καλή της ώρα στην αρχή όταν πρωτογνωριζομασταν και συζητούσαμε για σεξ κ ήθελε να με φτιάξει μου έλεγε " θα με γαμας μια μουνι, μια κώλο, μια μουνι, μια κώλο. Όταν ήρθε η ώρα όμως μου είπε αυτά μόνο για να φτιαχτουμε, στην πράξη είναι πολύ επικίνδυνο και δεν παίζει να γίνει. Οι γκόμενες που είναι λίγο προσεκτικές δεν πρόκειται ποτέ να σε αφήσουν να το κάνεις. Εκτός ίσως αν τι έχεις γαμησει τόσο καλά και έχουν χύσει με τρέλα που τότε δεν έχουν επαφή και σου λένε κάνε με ότι θελεις
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Με πάνω από 20 κοπέλες που είχα έκανα από κωλο χωρίς προφυλακτικό - δεν μπορώ να καταλάβω γιατί λέτε ότι έχει τρομερό κίνδυνο. Ποτέ δεν έπαθα κάτι. Γενικά ναι τα ακαποτα έχουν κινδύνους αν εννοούμε αυτό. Αλλά από κωλο ποτέ δεν κόλλησα μικρόβιο η κάτι.
Ο γιατρός μου είπε ότι τα μικρόβια ταξιδεύουν από το γαμημένο κωλάντερο έως τον προστάτη του γαμιά και ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ εγκαθιστούν προστατίτιδα, που καταλήγει σε υπερπλασία - διόγκωση του προστάτη, είτε καλοήθη, είτε κακοήθη.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
Ο γιατρός μου είπε ότι τα μικρόβια ταξιδεύουν από το γαμημένο κωλάντερο έως τον προστάτη του γαμιά και ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ εγκαθιστούν προστατίτιδα, που καταλήγει σε υπερπλασία - διόγκωση του προστάτη, είτε καλοήθη, είτε κακοήθη.
 

Συνημμένα

  • fantacarbonated.jpg
    fantacarbonated.jpg
    27,1 KB · Εμφανίσεις: 49

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
 

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
353
Κριτικές
5
Like
7.157
Πόντοι
1.321
Γαματε κωλο παιδιά..... Το γουστάρουν οι ποιο πολλές και ας λένε ότι δεν κάνουν
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
404
Κριτικές
6
Like
2.219
Πόντοι
481
οδηγίες προς ναυτιλομένους:sunglasses:
 

Συνημμένα

  • enema_1.jpg
    enema_1.jpg
    305 KB · Εμφανίσεις: 132
  • enema_2.jpg
    enema_2.jpg
    248,4 KB · Εμφανίσεις: 134
  • enema_3.jpg
    enema_3.jpg
    263,8 KB · Εμφανίσεις: 127
  • enema_4.jpg
    enema_4.jpg
    256,2 KB · Εμφανίσεις: 136

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.219
Κριτικές
90
Like
32.275
Πόντοι
24.700
Γτ έχει αρκουδιάρη κοιλαρα κ όχι κάποιο μουνετο τύπε μ??

Είναι οδηγίαι για πούστηδοι. Μόνο από πούστηδοι και μπαζοκώλες κολλάς προστατίτιδα. Τα όμορφα γυναικεία κωλαράκια δεν έχουν μικρόβια.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.461
Πόντοι
4.546
οδηγίες προς ναυτιλομένους:sunglasses:
Ποιό μέλος δημιούργησε το πρωτόκολλο αυτό;

Κάποια ιέρεια να επιβεβαιώσει την αποτελεσματικότητα του παραπάνω πρωτοκόλλου; (ΔΕΝ ρωτώ για ένα φίλο, χαχαχα )
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
52
Πόντοι
0
Είναι οδηγίαι για πούστηδοι. Μόνο από πούστηδοι και μπαζοκώλες κολλάς προστατίτιδα. Τα όμορφα γυναικεία κωλαράκια δεν έχουν μικρόβια.
Ωχ, κατάλαβα, μόνο με βρωμιάρες έχεις πάει… Οι γυναίκες που σέβονται τον εαυτό τους και το σύντροφό τους, πάντα κάνουν anal douche λίγο πριν, συνεπώς μπαζοκώλες είναι αυτές που έχεις πάει εσύ, οι γυναίκες «με περιεχόμενο».:klapseee: Από ένα προετοιμασμένο καθαρό (και υγιές, χωρίς κονδυλώματα κλπ) γυναικείο κωλαράκι, η πιθανότητα να πάθεις προστατίτιδα είναι μικρή, αλλά που να τα ξέρεις εσύ αυτά…
BTW, ένας γνωστός που πήγε με ένα όμορφο γυναικείο απροετοίμαστο κωλαράκι, δεν ξέρω αν τελικά έπαθε προστατίτιδα, αλλά τον έβγαλε με μία φακή στο κεφάλι :badair:
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.249
Πόντοι
206
Με κοπελα - γυναικα ποιος τη γαμαει με καποτα;
Τι νοημα εχει;
Πηγαινε σε μπουρδελο καλυτερα
Για κωλο πρεπει να εχει καθαριστει πριν για να μην υπαρχουν ατυχηματα
Αρρωστειες ναι πιο πολλες πιθανοτητες εχεις απο κωλο αλλα μια ζωη την εχουμε αν ειναι να γαμαμε και τη γυναικα μας με καποτα τι νοημα εχει;
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
52
Πόντοι
0
Έχω μπει σε μια σχέση που είχα το 2009, γάμησα κώλο, δεν ενθουσίαστηκα με τα:" Μη πονάω, όχι όλο μέσα, πιο αργά" και εκεί κάνω την μαλακια λες και έπαιζα σε τσόντα και γαμαω μουνι.
Μην τα πολύλογω 2 εβδομάδες μετά πρόβλημα στο μουνι της, πήγα και εγώ και μου έδωσε ο γιατρός αντιβίωση ειδική όπως πήρε και αυτή. Δεν είχα παρουσιάσει συμπτώματα αλλά έπρεπε για καλό και για κακό.Ποτέ ξανά. Εκτός άμα κάνει πλύση εντέρου ή κλύσμα πώς λέγεται και είναι έτοιμη για τσόντα.
Eντάξει, αυτό είναι χοντρομαλακία, και κανονικά δεν θα έπρεπε να σε αφήσει. Ή προφυλακτικό από πίσω και μετά το βγάζεις, ή όταν θέλεις να μπεις στον κόλπο, πας και πλένεσαι ενδελεχώς, οπότε σου πέφτει. :headbang:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.333
Πόντοι
2.816
Εμένα μου το ζήτησε πριν προλάβω να το ζητήσω εγώ..
Χωρίς προφύλαξη όλα κ ο θεός βοηθός..
Πάντα είναι καθαρή, έχει κάνει προεργασία, λογικά παίζει και αυτό το ρόλο του...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom