Νέα

Είσοδος στην πίσω πόρτα χωρίς προφυλακτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Siggi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Siggi

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Γεια χαρά σε όλους... χρησιμοποιείται προφυλακτικό για να μπείτε από κώλο στην κοπέλα σας ή στην γυναίκα σας; ρωτάω για περιπτώσεις βέβαιης μονογαμικής σχέσης. Γενικά υπάρχει κίνδυνος όταν ξέρεις τον άλλον;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.590
Like
2.185
Πόντοι
456
Το θέμα είναι ότι χωρίς προφυλακτικό απο την πίσω πόρτα ακόμη και γυναίκα σου να είναι μπορεί να σου κάνει την ζημιά. Το τι μπορεί να πάθεις απο μικρόβια και να τρέχεις δεν περιγράφεται.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.590
Like
2.185
Πόντοι
456
Αν μας δωσει κωλο θα σου πω.

Παντως, κανα δυο φορες που τα καταφερα και μπηκα πισω σε αλλες γυναικες(2) ειχα ΠΑΝΤΑ προφυλακτικο.
Γιατί δεν στο δίνει τύπε;;
 
OP
OP
Siggi

Siggi

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Το θέμα είναι ότι χωρίς προφυλακτικό απο την πίσω πόρτα ακόμη και γυναίκα σου να είναι μπορεί να σου κάνει την ζημιά. Το τι μπορεί να πάθεις απο μικρόβια και να τρέχεις δεν περιγράφεται.
Γι αυτό ρωτάω φίλε μου... είναι η πρώτη μου εμπειρία με κώλο αν και είμαι γύρω στα 40 και τώρα μου έτυχε από μια 18χρόνη που έχουμε σχέση εδώ και μερικούς μήνες. Γουστάρει χωρίς προφυλακτικό όπως γουστάρω και γω αλλά ως μεγαλύτερος θέλω να προσέξω και εκείνη να είναι καλά φυσικά αλλά να είμαι και γω.

Οπότε άποψη όλων είναι πάντα με προφυλακτικό όποια και αν είναι η κοπέλα σωστά;
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.391
Κριτικές
2
Like
18.321
Πόντοι
3.836

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.590
Like
2.185
Πόντοι
456
Γι αυτό ρωτάω φίλε μου... είναι η πρώτη μου εμπειρία με κώλο αν και είμαι γύρω στα 40 και τώρα μου έτυχε από μια 18χρόνη που έχουμε σχέση εδώ και μερικούς μήνες. Γουστάρει χωρίς προφυλακτικό όπως γουστάρω και γω αλλά ως μεγαλύτερος θέλω να προσέξω και εκείνη να είναι καλά φυσικά αλλά να είμαι και γω.

Οπότε άποψη όλων είναι πάντα με προφυλακτικό όποια και αν είναι η κοπέλα σωστά;
Ακριβώς. Υπάρχουν τρόποι για να μειώσεις τις πιθανότητες αλλά ο κίνδυνος υπάρχει.

Αν θες να στα εξηγήσω με λεπτομέρεια μπορείς να στείλεις μήνυμα.


Υ.Γ: Τι γύπας είσαι εσυ;;;
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.391
Κριτικές
2
Like
18.321
Πόντοι
3.836
Οπότε άποψη όλων είναι πάντα με προφυλακτικό όποια και αν είναι η κοπέλα σωστά;
Εννοείται. Αποκλείεις και το ενδεχόμενο εγκυμοσύνης, έτσι.

Σπάνιο αλλά μπορεί να συμβεί.
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.877
Like
6.650
Πόντοι
1.056
Ο @CaptainK ναι μεν είναι σοφός, αλλά δεν είναι έμπειρος σε αυτά. Είναι παρθένος.
χαχα ακομα παρθενος - πως γινεται να ειναι καποιος σοφος χωρις εμπειριες στο σεξ - αλλο ενα ειδωλο γκρεμιστηκε :(
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.590
Like
2.185
Πόντοι
456
χαχα ακομα παρθενος - πως γινεται να ειναι καποιος σοφος χωρις εμπειριες στο σεξ - αλλο ενα ειδωλο γκρεμιστηκε :(
Κάπου εδώ θα πρέπει να μας γράψει τους κανόνες ο θρυλικός Σάντ!!
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
63
Like
7.444
Πόντοι
4.766
Αν μπεις ακαποτα σε κ€λο είναι σαν να πέφτεις από τον 5ο όροφο και να λες αν θα ζήσω ή όχι... Παναγία βοηθα ούτε για σκέψη τέτοια πράγματα...ο χορός των μικροβίων εκεί μέσα.... μόνο νιμου ακαποτα χωρίς τύψεις :sunglasses:
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.391
Κριτικές
2
Like
18.321
Πόντοι
3.836

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.877
Like
6.650
Πόντοι
1.056
Κάπου εδώ θα πρέπει να μας γράψει τους κανόνες ο θρυλικός Σάντ!!
δεν ειμαι πολυ καιρο εδω και δεν ξερω πολλα απο παλιους του μπου- πρεπει να γινει ενα καλεσμα στους παλιους σοφους μπουρδελιαριδες να γινει ενα συμβουλιο να αφησουν μια παρακαταθηκη στους νεους
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.590
Like
2.185
Πόντοι
456
δεν ειμαι πολυ καιρο εδω και δεν ξερω πολλα απο παλιους του μπου- πρεπει να γινει ενα καλεσμα στους παλιους σοφους μπουρδελιαριδες να γινει ενα συμβουλιο να αφησουν μια παρακαταθηκη στους νεους
Καλά τα λες. Άνοιξε θέμα με τίτλο «Όλες οι γυναίκες είναι Πουτάνες». Θα γράψει πρώτος σχόλιο. Μεγάλος σοφός της Αγιορείτικης σχολής ο Σάντ :woldman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom