Νέα

Έχετε πει ποτέ σε πουτάνα «σ' αγαπώ»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 151
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
182
Like
23.976
Πόντοι
33.598

Αυτή όταν έγλυφε τα χύσια (μου) από τα βυζγιά της τη ζήτησα σε γάμο......μου ράγισε την καρδιά η καριόλα.....μου είπε +50.
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
508
Πόντοι
86

Αυτή όταν έγλυφε τα χύσια (μου) από τα βυζγιά της τη ζήτησα σε γάμο......μου ράγισε την καρδιά η καριόλα.....μου είπε +50.

Harry Potter Lol GIF by Sky
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
και εγω το λεω σε κορασιδες που και που μπας και τσιμπησω κανα ακαποτο γαμησι με κρεμπιε, μερικες φορες πιανει... αγαπη θελουν βρε και αυτες... :smitten::smitten::alivedick:
Γιατί να τσιμπήσεις ακαποτο γαμησι ρε Μήτσο για να κολλήσεις μετά παρασημο και να μη μπορείς να ξαναγαμησεις?προσέχουμε για να έχουμε μητσαρα.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Φανταζομαι την πουτανα να cringarei καθε φορα που τον βλεπει και να ξερναει οταν ακουει το σαγαπω
Τον θαβει παντου το μαλακα, τον αγαπουλη, εδω ηρθε να βρει γκομενα
Αυτος εκει ακαθεκτος
Κατι τετοιες στιγμες τις λυπαμαι τις πουτανες τι τραβανε
Ούτε καν μου λέει ότι είμαι καλό παιδί και με χαϊδεύει τρυφερά και πότε μα ποτέ δε με έχει κοιτάξει ειρωνικά με ότι έχω πει αντίθετα με κοιταζει στα μάτια με γλυκητητα.Ειδες που επεσες έξω?Η κοπέλα οπότε με βλέπει χαιρεται και να ξέρεις κρύβεται σε όσους δε της αρέσουν ή τους βαριέται σε μένα δε κρύφτηκε ποτέ,στο δωμάτιο μου λέει ότι περνάει όμορφα με εμένα. Είδες που σε έχει φάει η κακία?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.178
Πόντοι
8.530

Αυτή όταν έγλυφε τα χύσια (μου) από τα βυζγιά της τη ζήτησα σε γάμο......μου ράγισε την καρδιά η καριόλα.....μου είπε +50.
Αν την παντρευοσουν θα ζητούσε +50.000...και για διαζύγιο ίσως άλλα τόσα.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.307
Κριτικές
21
Like
9.551
Πόντοι
3.346
Εδώ τα λέμε στις γκόμενες για να γαμήσουμε. Ανάθεμα κι αν το εννοούσα στο 5% όσων το είπα. Δεν θα το πούμε στις πουτάνες; Αν μου κάνει κόλπα και κάθεται παραπάνω, μέχρι την Οδύσσεια της κάνω ενορχήστρωση. Έτσι κι αλλιώς τα λόγια τα παίρνει ο άνεμος. Σκληρή η αλήθεια.
Τα λόγια τα παίρνει ο άνεμος ναι προσυπογράφω, αλλά σε κάποιες περιπτώσεις το να πεις σαγαπώ στην άλλη είναι σα να λες παντρέψου με....αποτελεί δηλαδή πολύ δυνατή συναισθηματική κατάσταση...
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
788
Πόντοι
990
Η ...τανα ειναι σαν το πουλακι. Το εγκλωβισες εσκασε. Το αφησες εφυγε. Απλα η κατασταση θελει μια ισορροπια. Οχι πολυ ζετεμ, μελο και αλλα τετοια αποπνικτικα και ειδικα σε θηλυκο του χωρου
AKRIBΟΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ θελει την ελευθερια της να γαμιεται με τον οποιονδηποτε κ εσυ νασαι η καβαντζα των συναισθηματων κ τσεπης εφεδρια ....
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
788
Πόντοι
990
Αν την παντρευοσουν θα ζητούσε +50.000...και για διαζύγιο ίσως άλλα τόσα.
δεν παντρευονται γαι τοσα λιγα 35 .000 ετησιως τα βγαζει η ποιο μπακατελα με μονη βαρδυα ....ακομα κ τωρα πουναι το ταμειο μειον για εμας
ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΜΙΑ ΜΕΣΑΙΑ ΚΟΠΕΛΑ Η ΒΙΚΗ
ΚΑΝΕΙ 40 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΤΑ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΣΤΗ ΜΙΑ ΒΑΡΔΥΑ 4 ΤΖΑΣΤ ( ΣΤΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΑΓΩΓΟΣ ΝΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΗ ΤΟ ΕΝΑ ΤΖΑΣΤ ΓΙΑΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ Κ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΝΤΑΙ ΑΡΑ 3 ΤΖΑΣΤ )
ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ 40 ΡΑΝΤΕΒΟΥ χ 5 ευρ =200 ευρ καθαρα αφορολογητα μαυρα στη βαρδυα απο τα τσιμπουκια ελευθερο στοματικο κ τελειωτικο ( το μου...ι της εχει αρχίσει να ξεχειλωνει κ να πονα κ λογο ηλικίας σημερα 20/6 μπαίνει στα 47 με προκλιμακτηριακες ενδειξεις .... ) επι το 30 μερες γιατι το ρεπο που επαιρνε την τριτη τοκοψε , αρα 200 ευρ την ημερα χ 30 = 6000 ευρ μην πεις καποιος οτι ειναι πολλα γιατι εχει και τα εξτραδακια στο δωματιο οπως και τα τσιπουρα και ......αλλλααα ασπρομαυρα ..... βγαλε λοιπον 6.000 το μηνα....που δε βγαινουν ουτε με μαστερ κ διδακτορικο .....κ μη βιαστης να αντιδρασεις απαντωντας κανε κ εσυ αυτη τη δουλεια γιατι αυτη επαιρνε πιπες απο τα 12 οπως εχει πει ....
Το λοιπον 6.000 επι 12 μηνες = 72.000 ευροπουλα ετησιος και μη βιαστης παλι να πεις εχει εξοδα σπιτι κοινοχρηστα τηλεφωνο φαγητο του γατου , προφυλακτικα τα 144 με 13 ευρ + δωρο ενα πακετο μορομαντηλα απο τον βασιλη .... κλπ κλπ γιατι ολα αυτα τα βγαζει σε ενα σαββατοκυριακο στη διπλοβαρδυα .....
Υποψην αυτα στελνοντε στην ρουσκα μεσω αλλου κρατους κ οδου .... εμας τα γαμιστρονια να σκεφτεσαι που παμε κ αδειαζουμε ......κ πληρωνουμε τις μεσήλικές που στην πατριδα τους δε θα πιαναν μια .....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν την παντρευοσουν θα ζητούσε +50.000...και για διαζύγιο ίσως άλλα τόσα.
Αν την παντρευοσουν θα ζητούσε +50.000...και για διαζύγιο ίσως άλλα τόσα.
δεν παντρευονται γαι τοσα λιγα 35 .000 ετησιως τα βγαζει η ποιο μπακατελα με μονη βαρδυα ....ακομα κ τωρα πουναι το ταμειο μειον για εμας
ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΜΙΑ ΜΕΣΑΙΑ ΚΟΠΕΛΑ Η ΒΙΚΗ
ΚΑΝΕΙ 40 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΤΑ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΣΤΗ ΜΙΑ ΒΑΡΔΥΑ 4 ΤΖΑΣΤ ( ΣΤΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΑΓΩΓΟΣ ΝΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΗ ΤΟ ΕΝΑ ΤΖΑΣΤ ΓΙΑΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ Κ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΝΤΑΙ ΑΡΑ 3 ΤΖΑΣΤ )
ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ 40 ΡΑΝΤΕΒΟΥ χ 5 ευρ =200 ευρ καθαρα αφορολογητα μαυρα στη βαρδυα απο τα τσιμπουκια ελευθερο στοματικο κ τελειωτικο ( το μου...ι της εχει αρχίσει να ξεχειλωνει κ να πονα κ λογο ηλικίας σημερα 20/6 μπαίνει στα 47 με προκλιμακτηριακες ενδειξεις .... ) επι το 30 μερες γιατι το ρεπο που επαιρνε την τριτη τοκοψε , αρα 200 ευρ την ημερα χ 30 = 6000 μην πεις καποιος οτι ειναι πολλα γιατι εχει και τα εξτραδακια στο δωματιο οπως και τα τσιπουρα και ......αλλλααα ασπρομαυρα ..... βγαλε λοιπον 6.000 το μηνα....που δε βγαινουν ουτε με μαστερ κ διδακτορικο .....κ μη βιαστης να αντιδρασεις απαντωντας κανε κ εσυ αυτη τη δουλεια γιατι αυτη επαιρνε πιπες απο τα 12 οπως εχει πει ....
Το λοιπον 6.000 επι 12 μηνες = 72.000 ευροπουλα ετησιος και μη βιαστης παλι να πεις εχει εξοδα σπιτι κοινοχρηστα τηλεφωνο φαγητο του γατου , προφυλακτικα τα 144 με 13 ευρ + δωρο ενα πακετο μορομαντηλα .... κλπ κλπ γιατι ολα αυτα τα βγαζει σε ενα σαββατοκυριακο στη διπλοβαρδυα .....
Υποψην αυτα στελνοντε στην ρουσκα μεσω αλλου κρατους κ οδου .... εμας τα γαμιστρονια να σκεφτεσαι που παμε κ αδειαζουμε ......κ πληρωνουμε τις μεσηλιηκες που στην πατριδα τους δε θα πιαναν μια .....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.178
Πόντοι
8.530
δεν παντρευονται γαι τοσα λιγα 35 .000 ετησιως τα βγαζει η ποιο μπακατελα με μονη βαρδυα ....ακομα κ τωρα πουναι το ταμειο μειον για εμας
ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΜΙΑ ΜΕΣΑΙΑ ΚΟΠΕΛΑ Η ΒΙΚΗ
ΚΑΝΕΙ 40 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΤΑ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΣΤΗ ΜΙΑ ΒΑΡΔΥΑ 4 ΤΖΑΣΤ ( ΣΤΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΑΓΩΓΟΣ ΝΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΗ ΤΟ ΕΝΑ ΤΖΑΣΤ ΓΙΑΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ Κ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΝΤΑΙ ΑΡΑ 3 ΤΖΑΣΤ )
ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ 40 ΡΑΝΤΕΒΟΥ χ 5 ευρ =200 ευρ καθαρα αφορολογητα μαυρα στη βαρδυα απο τα τσιμπουκια ελευθερο στοματικο κ τελειωτικο ( το μου...ι της εχει αρχίσει να ξεχειλωνει κ να πονα κ λογο ηλικίας σημερα 20/6 μπαίνει στα 47 με προκλιμακτηριακες ενδειξεις .... ) επι το 30 μερες γιατι το ρεπο που επαιρνε την τριτη τοκοψε , αρα 200 ευρ την ημερα χ 30 = 6000 ευρ μην πεις καποιος οτι ειναι πολλα γιατι εχει και τα εξτραδακια στο δωματιο οπως και τα τσιπουρα και ......αλλλααα ασπρομαυρα ..... βγαλε λοιπον 6.000 το μηνα....που δε βγαινουν ουτε με μαστερ κ διδακτορικο .....κ μη βιαστης να αντιδρασεις απαντωντας κανε κ εσυ αυτη τη δουλεια γιατι αυτη επαιρνε πιπες απο τα 12 οπως εχει πει ....
Το λοιπον 6.000 επι 12 μηνες = 72.000 ευροπουλα ετησιος και μη βιαστης παλι να πεις εχει εξοδα σπιτι κοινοχρηστα τηλεφωνο φαγητο του γατου , προφυλακτικα τα 144 με 13 ευρ + δωρο ενα πακετο μορομαντηλα απο τον βασιλη .... κλπ κλπ γιατι ολα αυτα τα βγαζει σε ενα σαββατοκυριακο στη διπλοβαρδυα .....
Υποψην αυτα στελνοντε στην ρουσκα μεσω αλλου κρατους κ οδου .... εμας τα γαμιστρονια να σκεφτεσαι που παμε κ αδειαζουμε ......κ πληρωνουμε τις μεσήλικές που στην πατριδα τους δε θα πιαναν μια .....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:



δεν παντρευονται γαι τοσα λιγα 35 .000 ετησιως τα βγαζει η ποιο μπακατελα με μονη βαρδυα ....ακομα κ τωρα πουναι το ταμειο μειον για εμας
ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΜΙΑ ΜΕΣΑΙΑ ΚΟΠΕΛΑ Η ΒΙΚΗ
ΚΑΝΕΙ 40 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΤΑ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΣΤΗ ΜΙΑ ΒΑΡΔΥΑ 4 ΤΖΑΣΤ ( ΣΤΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΑΓΩΓΟΣ ΝΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΗ ΤΟ ΕΝΑ ΤΖΑΣΤ ΓΙΑΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ Κ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΝΤΑΙ ΑΡΑ 3 ΤΖΑΣΤ )
ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ 40 ΡΑΝΤΕΒΟΥ χ 5 ευρ =200 ευρ καθαρα αφορολογητα μαυρα στη βαρδυα απο τα τσιμπουκια ελευθερο στοματικο κ τελειωτικο ( το μου...ι της εχει αρχίσει να ξεχειλωνει κ να πονα κ λογο ηλικίας σημερα 20/6 μπαίνει στα 47 με προκλιμακτηριακες ενδειξεις .... ) επι το 30 μερες γιατι το ρεπο που επαιρνε την τριτη τοκοψε , αρα 200 ευρ την ημερα χ 30 = 6000 μην πεις καποιος οτι ειναι πολλα γιατι εχει και τα εξτραδακια στο δωματιο οπως και τα τσιπουρα και ......αλλλααα ασπρομαυρα ..... βγαλε λοιπον 6.000 το μηνα....που δε βγαινουν ουτε με μαστερ κ διδακτορικο .....κ μη βιαστης να αντιδρασεις απαντωντας κανε κ εσυ αυτη τη δουλεια γιατι αυτη επαιρνε πιπες απο τα 12 οπως εχει πει ....
Το λοιπον 6.000 επι 12 μηνες = 72.000 ευροπουλα ετησιος και μη βιαστης παλι να πεις εχει εξοδα σπιτι κοινοχρηστα τηλεφωνο φαγητο του γατου , προφυλακτικα τα 144 με 13 ευρ + δωρο ενα πακετο μορομαντηλα .... κλπ κλπ γιατι ολα αυτα τα βγαζει σε ενα σαββατοκυριακο στη διπλοβαρδυα .....
Υποψην αυτα στελνοντε στην ρουσκα μεσω αλλου κρατους κ οδου .... εμας τα γαμιστρονια να σκεφτεσαι που παμε κ αδειαζουμε ......κ πληρωνουμε τις μεσηλιηκες που στην πατριδα τους δε θα πιαναν μια .....
Όλο αυτά όμως δεν θα βγαίνουν κάθε μέρα...στα στην πραγματικότητα θα βγάζει πολύ λιγότερα.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.316
Πόντοι
3.936
AKRIBΟΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ θελει την ελευθερια της να γαμιεται με τον οποιονδηποτε κ εσυ νασαι η καβαντζα των συναισθηματων κ τσεπης εφεδρια ....
Ε ναι ρε τυπε. Απλα λιτα κ απεριττα οπως λεει κι ενα παλαιο λαικο ασμα: Ειναι κακο στην αμμο να χτιζεις παλατια, ο βοριας θα στα κανει συντριμμια κομματια :confused:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.316
Πόντοι
3.936
Όλο αυτά όμως δεν θα βγαίνουν κάθε μέρα...στα στην πραγματικότητα θα βγάζει πολύ λιγότερα.
Παιζουν οι ντ@β@δες τους (μπορει και αυτες) τζογο, φρουτακια, κ.α. Οι ιδιες δουλευουν σαν σκλαβες για να καλυψουν την χασουρα της προηγουμενης ημερας κ.ο.κ. Ανεμομαζωματα-> διαβολοσκορπισματα.. λεει μια παλαια παροιμια :confused:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Τα λόγια τα παίρνει ο άνεμος ναι προσυπογράφω, αλλά σε κάποιες περιπτώσεις το να πεις σαγαπώ στην άλλη είναι σα να λες παντρέψου με....αποτελεί δηλαδή πολύ δυνατή συναισθηματική κατάσταση...
Δεκτό αυτο υπό την προϋπόθεση ότι έχεις βρει γκόμενα που πληρεί προδιαγραφές
και υπάρχουν συναισθήματα, χημεία, προσφορά κτλ. Δηλαδή υπερσπανια περίπτωση. Αλλιως, το φούμαρο θα πάει σύννεφο. Άνετα κιολας! Για πουτάνες πάλι δεν το συζητώ. Το βλέπω σαν διαγωνισμό απάτης ποιος είναι ο κορυφαίος στο ψέμα και στο θέατρο. Σου θυμίζω ότι σε αυτή την περίπτωση έχουμε πάντα αντικρουόμενα συμφέροντα οπότε
έχει την πλάκα του. :2funny:
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
788
Πόντοι
990
Όλο αυτά όμως δεν θα βγαίνουν κάθε μέρα...στα στην πραγματικότητα θα βγάζει πολύ λιγότερα.
Λοιπον γελιέσαι .....ΜΕ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ......
Αυτα ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ειναι κατα μέσω ορο ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Για παραδειγμα η αστυνομια ειχε κατασχεσει την περασμενη εβδομαδα καμερες καταγραφικο και υλικο απο το 53 λογο πελατων που διαμαρτυρήθηκαν αναλογα κ δικιο ειχαν ( καμερες παντου..... μεσα εξω παραμεσα.... κλπ....) η εν λογο κορασιδα κ εκανε ωραριο 6 με 12 .05 ως συνηθως , ραντεβου 22 + 4 τζαστ σε παρακειμενο μαγαζι της ιδιας προαγωγου εκει κοντα .... ( που θεωρούντο πολυ πολυ λιγα 12, 35 εφυγε .... ) κ μη με ρωτησεις απο που ξερω ......
Καθε εβδομαδα στελνει απο ανταλλακτήριο συναλλάγματος ΣΤΗ ΖΗΝΩΝΟΣ 800 με1000 ΕΥΡ ΤΟ ΜΙΝΙΜΟΥΝ στην μαμα της στην ισπανια διοτι απο εκει μπορει να στειλη ΕΥΡ στην ρουσκα στο βολγκαγκραντ σπιτι της .... τ
Τα υπολοιπα τα πινει .....αντε να τα βγαλεις εσυ και μαλιστα μαυρα που σου φαινονται πολλα ..τες παντων ΕΠΕΙΔΗ διατηρώ μια ΤΥΠΙΚΗ επαφη σημερα σε επισκεψη μου της λεω ελα εχω σπερμα μιας εβδομαδας τουλαχιστον κ με ξανερωνει ανταπαντα : εγω τρώω σπερμα καθε μερα .... αντε να συνεχισεις να εχεις αισθηματα για εναν τετοιο ανθρωπο..... για να μη σου πω σε ΠΜ αλλα κ σε στειλω αδιαβαστο οπως επιχειρησε αυτη....
ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ Τ Ρ Ε Λ Λ Ε Σ και μερικες φορες επικίνδυνες ....
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.178
Πόντοι
8.530
Λοιπον γελιέσαι .....ΜΕ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ......
Αυτα ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ειναι κατα μέσω ορο ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Για παραδειγμα η αστυνομια ειχε κατασχεσει την περασμενη εβδομαδα καμερες καταγραφικο και υλικο απο το 53 λογο πελατων που διαμαρτυρήθηκαν αναλογα κ δικιο ειχαν ( καμερες παντου..... μεσα εξω παραμεσα.... κλπ....) η εν λογο κορασιδα κ εκανε ωραριο 6 με 12 .05 ως συνηθως , ραντεβου 22 + 4 τζαστ σε παρακειμενο μαγαζι της ιδιας προαγωγου εκει κοντα .... ( που θεωρούντο πολυ πολυ λιγα 12, 35 εφυγε .... ) κ μη με ρωτησεις απο που ξερω ......
Καθε εβδομαδα στελνει απο ανταλλακτήριο συναλλάγματος ΣΤΗ ΖΗΝΩΝΟΣ 800 με1000 ΕΥΡ ΤΟ ΜΙΝΙΜΟΥΝ στην μαμα της στην ισπανια διοτι απο εκει μπορει να στειλη ΕΥΡ στην ρουσκα στο βολγκαγκραντ σπιτι της .... τ
Τα υπολοιπα τα πινει .....αντε να τα βγαλεις εσυ και μαλιστα μαυρα που σου φαινονται πολλα ..τες παντων ΕΠΕΙΔΗ διατηρώ μια ΤΥΠΙΚΗ επαφη σημερα σε επισκεψη μου της λεω ελα εχω σπερμα μιας εβδομαδας τουλαχιστον κ με ξανερωνει ανταπαντα : εγω τρώω σπερμα καθε μερα .... αντε να συνεχισεις να εχεις αισθηματα για εναν τετοιο ανθρωπο..... για να μη σου πω σε ΠΜ αλλα κ σε στειλω αδιαβαστο οπως επιχειρησε αυτη....
ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ Τ Ρ Ε Λ Λ Ε Σ και μερικες φορες επικίνδυνες ....
:O:undecided-old:
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
788
Πόντοι
990
Δεκτό αυτο υπό την προϋπόθεση ότι έχεις βρει γκόμενα που πληρεί προδιαγραφές
και υπάρχουν συναισθήματα, χημεία, προσφορά κτλ. Δηλαδή υπερσπανια περίπτωση. Αλλιως, το φούμαρο θα πάει σύννεφο. Άνετα κιολας! Για πουτάνες πάλι δεν το συζητώ. Το βλέπω σαν διαγωνισμό απάτης ποιος είναι ο κορυφαίος στο ψέμα και στο θέατρο. Σου θυμίζω ότι σε αυτή την περίπτωση έχουμε πάντα αντικρουόμενα συμφέροντα οπότε
έχει την πλάκα του. :2funny:
ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ..... ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΤΑΛΗ ΧΡΟΝΟΥ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ
ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ ΚΟΣΜΟΙ ΕΝΑΣ ΝΟΡΜΑΛ Κ ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΟΣ ΕΙΔΟΥΣ ΑΞΙΑ ΗΘΗΚΗ ΚΛΠ ΚΛΠ ΔΙΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΡΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΔΕΣΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ
Κ για να κλειση το θεμα ηταν να γινει μια τεχνικη εργασια ενα βαψημο στο σπιτι κ η κοπελα δεν ηθελε να δωσει χρηματα τι μου λεει λοιπον αταραχη εεε θα ανοιξω τα ποδια δυο φορες κ τελος σιγα να θελει κ χρηματα τι ποιο απλο ....
 
  • Like
Αντιδράσεις: tepes

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom