Νέα

Έχετε πει ποτέ σε πουτάνα «σ' αγαπώ»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 154
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
508
Πόντοι
86
Νομίζω ότι για να πει κανείς κάτι τέτοιο θα πρέπει να υπάρξει υπέρβαση της σχέσης πόρνης-πελάτη. Ας μην δίνουμε τον εαυτό μας τόσο εύκολα, επειδή μπορεί να μας εκμεταλλευτούν.
Μπραβο πολυ σωστος ειμαι δυο φορες παθον ..... και εχω δουλεψει και μαζι τους ειναι ανισοροπες ΟΟΟΛΛΕΕΕΣΣΣ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ Κ ΑΝΤΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΑΓΑΖΙΑ ΓΙΑΥΤΟ Κ Η ΚΟΚΑ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΚΛΠ ΟΠΩΣ Κ ΤΟ ΤΣΙΠΟΥΡΟ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΛΙΤΡΟ ΤΟ ΟΚΤΑΩΡΟ.... ΑΝΤΕ ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ .....
Καλά δεν είναι όλες έτσι με εξαρτήσεις. Κάποιες είναι ισορροπημένες. Απλά είναι στυγνοί επαγγελματίες, βάζουν όρια μέσα τους και είναι πολύ σκληρές.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
ANθρωπινα ειναι αυτα να σου βγαινουν καποιες στιγμες , εγω τα ειχα κανονικα με μια γνησια ρωσσιδα που φημιζονταν για τον πεοθυλασμο της καθε φορα που την εχυνα της το ελεγα γιατι το ειχε οπως ειπε αναγκη οσπου στο τελος το πιστεψα και εγω και εκεινη κ δε λεω για μπουρδελο αλλα σπιτι της κ ξενοδοχειο κλπ μετα εκοψε το hotel , ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΧΥΝΣΗ ΣΤΗ ΣΤΟΜΑΤΙΚΗ ΚΟΙΛΩΤΙΤΑ ΤΟΥΣ αλλα τι να κανουμε που ειναι αναγκη.... εχουν πουλησει τα παντα ψυχη οικογενεια πατριδα θρησκεια τα πιστευω τους τα παιδια τους τα εγγονια κλπ κλπ να σκεφθης οτι η συγκεκριμενη 20 /6/23 παει απο τα 46 στα 47 σε γωνιακο μαγαζι φαναρια πρωινη βαρδυα κ θεωρητε κορυφη ( μονο στην πιπα απο κατω ειναι ανοικτη...) , εγω ενέδωσα απλα επειδη εχυνε πραγματικα μαζι μου ακαποτα κ συνδεθηκα καπως περισσοτερο κ συναισθηματικα . Σ ΤΗΝ πραγματικοτητα δεν αξίζουν ουτε τα 5 ευρ που περνουν απο καθε εκτονωση ....διοτι λειτουργουν χωρις συναισθημα ειναι πολλοι καλες ηθοποιοι , αρα κ να τους πεις οτι ειναι μαπα το ιδιο τους κανει....
Εντάξει οι κοπέλες κάνουν λειτούργημα τουλάχιστον μη είσαι σκληρός,οι έξω που δε κάθονται και μόνο ξυνιλα είναι ξεκάθαρα είναι χειρότερες από τις ιερόδουλες.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
90
Like
10.191
Πόντοι
17.885
μια και δυό? πολλές φορές! Κάποιες το πίστευα κάποιες άλλες λόγια της στιγμής...Αλλες το άκουσαν άλλες κλείσαν τ αφτιά τους άλλες το "σ αγαπώ" τ άκουσαν "σε γαμώ"
 
Τελευταία τροποποίηση:

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.251
Like
11.870
Πόντοι
2.606

Vagsof87

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
27
Like
454
Πόντοι
20
τυπε το πες μετα απο χτυπηματακι τοκ τοκ στην πορτα της κρεβατοκαμαρας τυπου τσατσος τελειωσε το δεκαλεπτο ?:2funny:
Όχι φίλε μου το είπα μετά από συνεύρεση που είχαμε με άντρα μόνο του....μόλις έφυγε και αρχίσαμε την κουβέντα με την γυναίκα μου πριν αρχίσουμε με ρωτάει μ' αγαπάς ....σε αγαπώ της λεω
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.251
Like
11.870
Πόντοι
2.606
Όχι φίλε μου το είπα μετά από συνεύρεση που είχαμε με άντρα μόνο του....μόλις έφυγε και αρχίσαμε την κουβέντα με την γυναίκα μου πριν αρχίσουμε με ρωτάει μ' αγαπάς ....σε αγαπώ της λεω
τυπε δεν πιστευω να τον φυστικωσες:grin:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.131
Κριτικές
167
Like
84.657
Πόντοι
46.423
Ναι δυστυχώς και το πλήρωσα πολύ ακριβά ...

Μην πείτε ποτέ αυτή την λέξη.

Φερθείτε με ευγένεια ΝΑΙ αλλά μην χρησιμοποιήσετε ποτέ αυτή την λέξη για πολλούς και διάφορους λόγους.

Να ξέρετε ότι όσοι χρησιμοποιείτε αυτή την λέξη πίσω από τη πλάτη σας πάντα θα σας κοροϊδεύουν ότι δηλαδή είσαστε αγαπούληδες ... κλπ ...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.933
Like
23.422
Πόντοι
6.056
Ναι δυστυχώς και το πλήρωσα πολύ ακριβά ...

Μην πείτε ποτέ αυτή την λέξη.

Φερθείτε με ευγένεια ΝΑΙ αλλά μην χρησιμοποιήσετε ποτέ αυτή την λέξη για πολλούς και διάφορους λόγους.

Να ξέρετε ότι όσοι χρησιμοποιείτε αυτή την λέξη πίσω από τη πλάτη σας πάντα θα σας κοροϊδεύουν ότι δηλαδή είσαστε αγαπούληδες ... κλπ ...
γιατι το λες?

τι πιο ανθρωπινο πας στην πουτανα που πιθανοτατα εχει γκομενο/αντρα+παιδι/α και σε βλεπει μονο σαν δουλεια/πορτοφολι και αντε ακομη ενας να παμε σπιτια μας και αντι να αφησεις τα λεφτα στο κομοδινο της λες "σ αγαπω"

γιατι να σε κοροιδεψει? επειδη φαινεσαι creepy weirdo? σιγα λεπτομερειες :2funny:

μου αρεσει που καποιοι συνεχιζουν να λενε αυτο το και καλα ματσο κλισε αστειακι "παμε στις πουτανες γιατι αυτες φευγουν μετα το γαμησι" :2funny:
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
24
Like
4.176
Πόντοι
2.846
Ναι δυστυχώς και το πλήρωσα πολύ ακριβά ...

Μην πείτε ποτέ αυτή την λέξη.

Φερθείτε με ευγένεια ΝΑΙ αλλά μην χρησιμοποιήσετε ποτέ αυτή την λέξη για πολλούς και διάφορους λόγους.

Να ξέρετε ότι όσοι χρησιμοποιείτε αυτή την λέξη πίσω από τη πλάτη σας πάντα θα σας κοροϊδεύουν ότι δηλαδή είσαστε αγαπούληδες ... κλπ ...
Πολλοί το έχουν πει και το έχουν μετανιώσει μετά
Δεν το αναγνωρίζει καμία
Εδώ εκτός πουτανας κάποιες δεν το αναγνωρίζουν
Πόσο μάλλον αυτές
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
3.591
Κριτικές
116
Like
27.060
Πόντοι
27.636
Ναι αλλά άμα πεις αυτή τη λέξη στην κατάλληλη και στην πει και η ίδια, το συναισθηματικό κόλλημα γίνεται σχεδόν δεδομένο μετά, ειδικά αν έχετε περάσει μαζί πάρα πολλές ώρες.

Αυτό εννοεί ο φίλτατος πιο πάνω.

Κάποιοι το έχουν πάθει, εγώ ευτυχώς όχι ακόμη.

Γιατί και οι πουτάνες άνθρωποι είναι και έχουν συναισθήματα.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.347
Κριτικές
6
Like
10.416
Πόντοι
3.936
Η ...τανα ειναι σαν το πουλακι. Το εγκλωβισες εσκασε. Το αφησες εφυγε. Απλα η κατασταση θελει μια ισορροπια. Οχι πολυ ζετεμ, μελο και αλλα τετοια αποπνικτικα και ειδικα σε θηλυκο του χωρου
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
508
Πόντοι
86
Η ...τανα ειναι σαν το πουλακι. Το εγκλωβισες εσκασε. Το αφησες εφυγε. Απλα η κατασταση θελει μια ισορροπια. Οχι πολυ ζετεμ, μελο και αλλα τετοια αποπνικτικα και ειδικα σε θηλυκο του χωρου
Όλες οι γυναίκες κάπως έτσι είναι...
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
508
Πόντοι
86
Πιο πολύ οι άντρες έχουμε την συναισθηματική ανάγκη αυτή, πιο πολύ εμείς αναζητούμε την αγάπη. Εδώ οι γυναίκες γενικά δεν χαμπαριάζουν, θα αισθανθούν οι πουτάνες; Το πολύ πολύ να αισθανθούν οίκτο, λύπη και συμπάθεια για την μοναχικότητα μας.
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
508
Πόντοι
86
Ναι αλλά άμα πεις αυτή τη λέξη στην κατάλληλη και στην πει και η ίδια, το συναισθηματικό κόλλημα γίνεται σχεδόν δεδομένο μετά, ειδικά αν έχετε περάσει μαζί πάρα πολλές ώρες.

Αυτό εννοεί ο φίλτατος πιο πάνω.

Κάποιοι το έχουν πάθει, εγώ ευτυχώς όχι ακόμη.

Γιατί και οι πουτάνες άνθρωποι είναι και έχουν συναισθήματα.
Συναισθήματα είχαν (και όχι έχουν), αλλά όχι για πελάτες τους. Μία πόρνη γίνεται αναίσθητη σιγά σιγά, αν δεν ήταν ήδη από πριν.
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
508
Πόντοι
86
Από συζητήσεις μαζί τους επειδή είχα αποκτήσει οικειότητα, τις είχα προσεγγίσει σε ένα βαθύτερο επίπεδο τέτοιο που με ξεχώριζαν, έχω να σας αποκαλύψω μια πικρή αλήθεια: Οι πουτάνες έχουν ανάγκη από χρήματα και μόνο αυτό. Σαν ρουτίνα το βλέπουν και πολλές φορές λένε "ωχ πάλι αυτός ο μαλάκας".
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το αστείο που το βρήκες ρε bigmountain89;
 

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.345
Κριτικές
17
Like
1.208
Πόντοι
2.300
Ποτέ???? Σε όλες μάλλον !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Εγγρ.
18 Ιουν 2022
Μηνύματα
148
Like
398
Πόντοι
21

Ναι αλλά άμα πεις αυτή τη λέξη στην κατάλληλη και στην πει και η ίδια, το συναισθηματικό κόλλημα γίνεται σχεδόν δεδομένο μετά, ειδικά αν έχετε περάσει μαζί πάρα πολλές ώρες.

Αυτό εννοεί ο φίλτατος πιο πάνω.

Κάποιοι το έχουν πάθει, εγώ ευτυχώς όχι ακόμη.

Γιατί και οι πουτάνες άνθρωποι είναι και έχουν συναισθήματα.
Άνθρωποι είναι συναίσθημα δεν έχουν αν είχαν δεν θα κάναν αυτή την δουλειά
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.347
Κριτικές
6
Like
10.416
Πόντοι
3.936
να σας αποκαλύψω μια πικρή αλήθεια: Οι πουτάνες έχουν ανάγκη από χρήματα και μόνο αυτό. Σαν ρουτίνα το βλέπουν και πολλές φορές λένε "ωχ πάλι αυτός ο μαλάκας"
Γι' αυτο μην πιστευεις πφουστη λογια και πφουτανας μοιρολογια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom