Νέα

Έχετε πει ποτέ σε πουτάνα «σ' αγαπώ»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 151
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Ναι έχω πει. Η αλήθεια είναι πως το σεξ για μένα έχει πολύ το κομμάτι του ρομαντισμού και μου αρέσουν οι τρυφερότητες και στο φαντασιακό επίπεδο. Το θέμα είναι πως μου έχει πει εμένα ιερόδουλη «Σ αγαπώ» κατά την διάρκεια της πράξης. Δεν πουλάω παπά.
Εμένα δε μου το έχει πει αυτό ποτέ καμία,εγώ το έχω πει σε μια από όλες αυτές που έχω παει αλλά δε μου το είπες και εκείνη πίσω ποτέ και μιλάμε τη έχω πάρει πάνω από 10 φορές συγουρα,της το είπα στις 4 συνευρέσεις μας ότι τη αγαπώ αλλά εκείνη ούτε σε μια δε μου το είπε.
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
508
Πόντοι
86
Εμένα δε μου το έχει πει αυτό ποτέ καμία,εγώ το έχω πει σε μια από όλες αυτές που έχω παει αλλά δε μου το είπες και εκείνη πίσω ποτέ και μιλάμε τη έχω πάρει πάνω από 10 φορές συγουρα,της το είπα στις 4 συνευρέσεις μας ότι τη αγαπώ αλλά εκείνη ούτε σε μια δε μου το είπε.
Είδες; Απλά επαγγελματίες είναι...
 
  • Like
Αντιδράσεις: tepes

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Ναι δυστυχώς και το πλήρωσα πολύ ακριβά ...

Μην πείτε ποτέ αυτή την λέξη.

Φερθείτε με ευγένεια ΝΑΙ αλλά μην χρησιμοποιήσετε ποτέ αυτή την λέξη για πολλούς και διάφορους λόγους.

Να ξέρετε ότι όσοι χρησιμοποιείτε αυτή την λέξη πίσω από τη πλάτη σας πάντα θα σας κοροϊδεύουν ότι δηλαδή είσαστε αγαπούληδες ... κλπ ...
Εγώ σε μια το έχω πει μόνο από τόσες που πήγα και δε το μετάνιωσα που το είπα γιατί πραγματικά το ενοιωθα και πραγματικά το είπα,ήταν μια γλυκιτατη ιερόδουλη,όμορφη λευκουλα μαύρα μαλλιά καλός χαρακτήρας όχι ντίβα,καταλαβαίνεις ότι τέτοια Ελληνίδα που να έχει όλα αυτά δε υπάρχει έξω οπότε και εγώ ερωτεύτηκα εκείνη τη ιερόδουλη που είχε όλα αυτά που θέλω στο 100 τοις εκατό.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
508
Πόντοι
86
Παίδες, καλό είναι να μην πηγαίνουμε πολλές φορές στην ίδια, επειδή έτσι δημιουργούνται συναισθήματα σε εμάς τους ίδιους, πάθη που δύσκολα τα διαχειρίζεται κάποιος και που μπορούν να αποπροσανατολίσουν από τους στόχους μας στη ζωή.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Πιο πολύ οι άντρες έχουμε την συναισθηματική ανάγκη αυτή, πιο πολύ εμείς αναζητούμε την αγάπη. Εδώ οι γυναίκες γενικά δεν χαμπαριάζουν, θα αισθανθούν οι πουτάνες; Το πολύ πολύ να αισθανθούν οίκτο, λύπη και συμπάθεια για την μοναχικότητα μας.
Ακριβώς εδώ οι έξω είναι καριολες και καμία δε αγαπα πραγματικά κοιτάζουν απλά ο άλλος να έχει αμάξι μηχανή να περάσει καλά θα αγαπήσουν οι ιεροδουλες οι οποίες κάνουν αυτό το επάγγελμα για τα λεφτά?άμα πούμε σε ιερόδουλη σαγαπω απλά θα μας λιπηθει που δε μπορούμε έξω να βρούμε γκόμενα να πούμε αυτή τη λεξη και το λέμε σε εκείνη το σαγαπω.
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
508
Πόντοι
86
Ακριβώς εδώ οι έξω είναι καριολες και καμία δε αγαπα πραγματικά κοιτάζουν απλά ο άλλος να έχει αμάξι μηχανή να περάσει καλά θα αγαπήσουν οι ιεροδουλες οι οποίες κάνουν αυτό το επάγγελμα για τα λεφτά?άμα πούμε σε ιερόδουλη σαγαπω απλά θα μας λιπηθει που δε μπορούμε έξω να βρούμε γκόμενα να πούμε αυτή τη λεξη και το λέμε σε εκείνη το σαγαπω.
Κατά βάθος εγώ νομίζω ότι μας λυπούνται και μας υποτιμούν σαν άντρες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tepes
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.974
Πόντοι
2.046
εγώ μια φορά το είπα στην Εβελίνα από Περγάμου και μετά σταμάτησε τη δουλειά :confused:
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
3.422
Κριτικές
113
Like
25.721
Πόντοι
26.386
Κανένας δεν κατάλαβε αυτό που είπα.

Τελοσπάντων υγεία να έχουμε να γαμάμε.

Για αυτές είμαστε απλά ένα πορτοφόλι, αλλά αν καταφέρεις κάτι περισσότερο, είναι άλλη φάση.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Κατά βάθος εγώ νομίζω ότι μας λυπούνται και μας υποτιμούν σαν άντρες.
Συγουρα αφού αυτή που της είχα πει σαγαπω με ρώτησε βρήκες καμια κοπέλα?και είπα όχι και λέει που να βρεις αφού είναι μαλακισμένες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κανένας δεν κατάλαβε αυτό που είπα.

Τελοσπάντων υγεία να έχουμε να γαμάμε.

Για αυτές είμαστε απλά ένα πορτοφόλι, αλλά αν καταφέρεις κάτι περισσότερο, είναι άλλη φάση.
Και αποτι βλέπω είσαι και πορτοφόλι γερο εσύ χαχα με 75 κριτικές μέσα σε κάτι μήνες και όλες από ακριβές εσκορτ,μια χαρά σε κόβω.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
21
Like
9.555
Πόντοι
3.346
Παίδες, καλό είναι να μην πηγαίνουμε πολλές φορές στην ίδια, επειδή έτσι δημιουργούνται συναισθήματα σε εμάς τους ίδιους, πάθη που δύσκολα τα διαχειρίζεται κάποιος και που μπορούν να αποπροσανατολίσουν από τους στόχους μας στη ζωή.
Δεν είναι ακριβώς αυτό, αλλά η συχνότητα με την οποία την επισκέπτεσαι.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.804
Κριτικές
62
Like
40.190
Πόντοι
8.530
Ναι έχω πει. Η αλήθεια είναι πως το σεξ για μένα έχει πολύ το κομμάτι του ρομαντισμού και μου αρέσουν οι τρυφερότητες και στο φαντασιακό επίπεδο. Το θέμα είναι πως μου έχει πει εμένα ιερόδουλη «Σ αγαπώ» κατά την διάρκεια της πράξης. Δεν πουλάω παπά.
Το ίδιο ισχύει και για εμένα...
 

Rossonero1990

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2019
Μηνύματα
85
Κριτικές
4
Like
517
Πόντοι
280
Κάθε μερα το ελεγα στην πρώην μου!!!
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
508
Πόντοι
86
Μαλακα ειστε ολοι για τον πουτσο
Θυμαμαι πριν απο πολλα χρονια εμπαινα παλι σαυτο το site και διαβαζα και ειχε μεγαλες μορφες
Τωρα μονο κατι ναυαγια αγαπουληδες
Σιγά ρε σκληρέ καργιόλη εσύ... 'λάρωσε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν είναι ακριβώς αυτό, αλλά η συχνότητα με την οποία την επισκέπτεσαι.
Ναι, και αυτό
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
234
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
Για πείτε αγαπούληδες του μπου...εχει τύχει ποτέ πάνω στην στιγμή της κορύφωσης, εκεί που τα πάντα βαράνε κόκκινο να πείτε αυθόρμητα σε πουτάνα ότι την αγαπάτε? Εαν όχι, τι είναι το πιο αστείο πράγμα που έχετε πει σε πουτάνα αυθόρμητα πάνω στις καύλες? Εγώ προσωπικά έχω πει "είσαι πολύ όμορφη"...το πρόβλημα ήταν ότι η πουτάνα ήταν γύρω στα 65-70 χρονών,:zombie::zombie: ούτε η ίδια δεν το πίστευε αυτό που άκουσε
Αδελφέ να ‘σαι καλά με έκανες και γέλασα ..
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
508
Πόντοι
86
Συγουρα αφού αυτή που της είχα πει σαγαπω με ρώτησε βρήκες καμια κοπέλα?και είπα όχι και λέει που να βρεις αφού είναι μαλακισμένες.
Ναι, και καλά ότι καταλαβαίνουν. Σιγά, η γυναικεία αλληλεγγύη ποτέ δεν ξεπερνιέται. Σιγά μην το πιστεύει μέσα της. Αφού κι αυτή γυναίκα είναι
 

Σαλονικιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
626
Like
1.312
Πόντοι
206
2 άνθρωποι το έχουν πει εδώ μέσα εξακριβωμένα τα ποιο παλιά μελοι τον έναν τον ξέρουν σίγουρα αλλά μάλλον έχει διαγράψει το λογαριασμό του . Και ο άλλος μεγάλη καψούρα με γνωστή εταιρα καταλήγοντας να τον μπλοκάρουν συνέχεια
 
  • Like
Αντιδράσεις: tepes

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Ναι, και καλά ότι καταλαβαίνουν. Σιγά, η γυναικεία αλληλεγγύη ποτέ δεν ξεπερνιέται. Σιγά μην το πιστεύει μέσα της. Αφού κι αυτή γυναίκα είναι
Δε ξέρω αν το πίστευε η όχι μαν,απλά μου είπε αυτό ακριβώς που σου λέω,βέβαια έχεις δίκιο αν το πίστευε και με λιποταν θα μου έδινε ινστα να μιλάμε δε είπα σχέση οκ αλλά εστω έτσι να τα πούμε να μη είμαι μόνος.
 

luke_skywalker

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
45
Like
61
Πόντοι
0
Στη Monica Σερβα οταν δουλευε σε στουντιο και στην Ρομινα απο τα στουντιο
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.524
Κριτικές
9
Like
2.112
Πόντοι
496
σε ολες το λεω. Τσαμπα ειναι
Να με διαβάζεις καλύτερα - όχι για τα στοιχήματα - αλλά τις κριτικές. Δες τι έλεγα π.χ. στη 6η. Τέσπα επειδή δεν είμαι πλέον ημιπιτσιρικάς, βγάζω μια τρυφερότητα και μέχρις εκεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom