Νέα

Έχετε πει ποτέ σε πουτάνα «σ' αγαπώ»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 151
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.711
Κριτικές
164
Like
81.769
Πόντοι
46.223
Παίδες, καλό είναι να μην πηγαίνουμε πολλές φορές στην ίδια, επειδή έτσι δημιουργούνται συναισθήματα σε εμάς τους ίδιους, πάθη που δύσκολα τα διαχειρίζεται κάποιος και που μπορούν να αποπροσανατολίσουν από τους στόχους μας στη ζωή.

Πολύ σωστή άποψη.

Να υπερισχύει η συναισθηματική νοημοσύνη.

Αν όμως ένα κορίτσι μας καλύπτει και τελικά αποφασίσουμε να την βλέπουμε συχνά για χ, ψ λόγους να είναι ξεκάθαρο μέσα μας ότι την συντάμε μόνο και μόνο επειδή καλύπτει τις σεξουαλικές μας ανάγκες και τίποτα παραπάνω.

Δεν υπάρχει πιό ψυχοφθόρο πράγμα από το να ερωτευτεί κάποιος ένα εργαζόμενο κορίτσι.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.177
Πόντοι
8.530
Αν περιμένεις από ερασιτεχνικής κατηγορίας κοπέλα να στο πει αυτό θα έχεις ξοδέψει τα εντερα σου ..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.177
Πόντοι
8.530
Πολύ σωστή άποψη.

Να υπερισχύει η συναισθηματική νοημοσύνη.

Αν όμως ένα κορίτσι μας καλύπτει και τελικά αποφασίσουμε να την βλέπουμε συχνά για χ, ψ λόγους να είναι ξεκάθαρο μέσα μας ότι την συντάμε μόνο και μόνο επειδή καλύπτει τις σεξουαλικές μας ανάγκες και τίποτα παραπάνω.

Δεν υπάρχει πιό ψυχοφθόρο πράγμα από το να ερωτευτεί κάποιος ένα εργαζόμενο κορίτσι.
Δεν υπάρχουν Θεμ αρκεί να ξέρεις τα όρια σου και να μην γελοιοποιείσαι λες και είσαι σε ταινία με σκηνικά τύπου "κλαίω ,χτυπιέμαι,το ρίχνω στο ποτο'' και λοιπές μαλακίες.
 

Daniel90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2023
Μηνύματα
69
Κριτικές
5
Like
298
Πόντοι
280
Όχι δεν το έχω πει αν και αρκετές φορές τα πράγματα οδηγούσαν με πολύ ρομαντισμό εκτός μπουρδέλου καθώς μάλλον «επιζητείτο» ένας συναισθηματικός δεσμός εκατέρωθεν. Πράγματα που για τον άλφα ή βήτα λόγο δεν προχώρησαν ή δεν τα κυνήγησα εγώ για να προχωρήσουν.
Το σίγουρο είναι ότι άμα δεν τη δεις σαν επιβήτορας που γαμάει ότι βρεθεί στο δρόμο του αρκεί οι πόρτες απέξω να έχουν κόκκινο φωτάκι, και πλησιάσεις το εκδιδόμενο πρόσωπο σαν άνθρωπο, σαν πρόσωπο, και όχι σαν αντικείμενο προς κυριαρχία, θα σε δει αλλιώς.
Από κει και πέρα κάνουν παιχνίδι οι ψυχολογικές ανάγκες του καθένα που μπορεί να φτάσουν μέχρι το σ’αγαπώ. Προσοχή όμως γιατί οι γυναίκες είναι περίεργα πλάσματα που αντέχουν περισσότερο στην αγάπη. Εμείς μπορεί να μην το εννοούμε ή να έχουμε πάθει καυλίαση ή να μας βγαίνει εκείνη τη στιγμή, μέσα στο μπουρδέλο. Για τις γυναίκες όμως, άμα σε πιστέψουν, τα πράγματα σοβαρεύουν.
Και καλώς κατά τη γνώμη μου.
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
21
Like
5.902
Πόντοι
2.846
Οχι ποτέ . . Πάντα έχω υπόψιν οτι πρόκειται για μια συναλλαγή και τίποτα παραπάνω. Πάω περνάω καλά εγώ και η παρτενέρ μου, παίρνω αυτό που θέλω , πληρώνω και φεύγω. Και υπόψιν έχω γνωρίσει και ακόμα γνωρίζω πολύ όμορφες κοπελες εμφανισιακά που άνετα τις κοιτούσα έξω.
Πάντως το οτι είσαι πολύ όμορφη και τέτοια ναι τα έχω πει καποιες φορές , Ισα ισα για να σπάσει ο πάγος ή να ανταποδώσω μια καλή κουβέντα. Νομίζω αυτό ειναι κάτι που γίνεται και απο τις δύο πλευρές στον χώρο μας . Θες να κάνεις τον άλλον να νιώσει άνετα και όμορφα και πολλές φορές λες πράγματα που δεν τα εννοείς απαραίτητα.. Δεν το βρίσκω κακο αυτό.
 

lazarakos21

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2021
Μηνύματα
140
Κριτικές
36
Like
1.635
Πόντοι
2.391
Το έχω πει για πλάκα σε πολλές και το πιάνουνε το αστείο
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.901
Πόντοι
8.746
Εμένα δε μου το έχει πει αυτό ποτέ καμία,εγώ το έχω πει σε μια από όλες αυτές που έχω παει αλλά δε μου το είπες και εκείνη πίσω ποτέ και μιλάμε τη έχω πάρει πάνω από 10 φορές συγουρα,της το είπα στις 4 συνευρέσεις μας ότι τη αγαπώ αλλά εκείνη ούτε σε μια δε μου το είπε.
Μετά τις 5 φορές μετραει φίλε...
Πες της το άλλη μία τουλάχιστον !!!
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
508
Πόντοι
86
Οχι ποτέ . . Πάντα έχω υπόψιν οτι πρόκειται για μια συναλλαγή και τίποτα παραπάνω. Πάω περνάω καλά εγώ και η παρτενέρ μου, παίρνω αυτό που θέλω , πληρώνω και φεύγω. Και υπόψιν έχω γνωρίσει και ακόμα γνωρίζω πολύ όμορφες κοπελες εμφανισιακά που άνετα τις κοιτούσα έξω.
Πάντως το οτι είσαι πολύ όμορφη και τέτοια ναι τα έχω πει καποιες φορές , Ισα ισα για να σπάσει ο πάγος ή να ανταποδώσω μια καλή κουβέντα. Νομίζω αυτό ειναι κάτι που γίνεται και απο τις δύο πλευρές στον χώρο μας . Θες να κάνεις τον άλλον να νιώσει άνετα και όμορφα και πολλές φορές λες πράγματα που δεν τα εννοείς απαραίτητα.. Δεν το βρίσκω κακο αυτό.
Είσαι μόνος ή σε σχέση;
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Εδώ τα λέμε στις γκόμενες για να γαμήσουμε. Ανάθεμα κι αν το εννοούσα στο 5% όσων το είπα. Δεν θα το πούμε στις πουτάνες; Αν μου κάνει κόλπα και κάθεται παραπάνω, μέχρι την Οδύσσεια της κάνω ενορχήστρωση. Έτσι κι αλλιώς τα λόγια τα παίρνει ο άνεμος. Σκληρή η αλήθεια.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.149
Κριτικές
496
Like
61.958
Πόντοι
39.662
και εγω το λεω σε κορασιδες που και που μπας και τσιμπησω κανα ακαποτο γαμησι με κρεμπιε, μερικες φορες πιανει... αγαπη θελουν βρε και αυτες... :smitten::smitten::alivedick:
 

Fet_jim

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
291
Like
447
Πόντοι
21
Ολες τις πουτανες της ζωης μου τις Αγαπησα !
Ευχομαι ολοψυχα , οπου και να βρισκονται σημερα να ειναι καλα !
Αν το ειπα ? ΦΥΣΙΚΑ , σε δυο .... Την Σαμανθα και τη Ευα (2009) που ηταν Φραντζη και Βριλησου αν θυμαμαι καλα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ares7

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.588
Κριτικές
24
Like
9.730
Πόντοι
4.746
Το ειπα σε μια αληθινα τοτε αυτη μου βαζει αυτο το κομματι ναιι εκλαψα οταν το ακουσα.Αφιερωμενο σ ολους του αγαπουληδες και σκληρους καριοληδες παμε δυνατα γαμω το
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom