Νέα

Έχετε πει ποτέ σε πουτάνα «σ' αγαπώ»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 151
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

wavemaster69

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2011
Μηνύματα
336
Like
544
Πόντοι
81
Το σκηνικό εχει ως εξής: Αλβανίδα πόρνη γύρω στα 45-50 αφού έχει φάει ένα δυνατό σφυροκόπημα, γονατιζει κατοπιν παραγγελίας (και συμφωνίας) για ένα grand finale στο πρόσωπο της. Όπως είμαι στα μερακια και ψεκάζω την milfoφάτσα της μου φεύγει ασυναίσθητα ένα "πάρτα αγάπη μου". Αυτή δεν έδωσε σημασία είτε γιατί δεν το άκουσε, είτε γιατί μόνο μέλημα της εκείνη την στιγμή λογικά ήταν να τελειώνω να ξεφορτωθεί το DNA που μολις της είχα αδειάσει στο πρόσωπο. Πιο πολύ απόρησα εγώ με τον εαυτό μου και το απέδωσα στην μαλακυνση της στιγμής που παθαίνει ο εγκέφαλος εκείνη την ώρα:cheesy:
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
564
Like
174
Πόντοι
6
Αχ ρε όλο υποκατάστατα ψάχνετε...
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
602
Like
1.194
Πόντοι
206
Το έχω πει σε 2 περιστασιακές άματερ βίζιτες, 21 ετών η μία, 22 η άλλη. Το έχω πει επίσης, σε κοπέλα μπαργούμαν σε κωλόμπαρο, γύρω στα 30. Πλέον έχουν κανονικές δουλειές και βρισκόμαστε περιστασιακά να θυμηθούμε τα παλιά!:fuck1:
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
5
Like
5.428
Πόντοι
1.056
Ξέρει από ιερόδουλες.
Έχει κάνει παιδί με μία.
 

sbn1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
3
Like
6
Πόντοι
0
Όσες φορές πήγα με πουτάνα της φέρθηκα με αγάπη σα να ήταν γυναίκα μου. Και βέβαια της έλεγα αγάπη μου, γλυκιά μου, μωρό μου, ψυχή μου και έστω και ψεύτικο ήταν όμορφο. Όλες το εκτιμούσαν. Μάλιστα μια ρουμάνα μου έλεγε πως της άρεσε και με έλεγε και αυτή αγάπη μου, άντρα μου, έστω και αν ήταν ψέμα.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.305
Like
2.086
Πόντοι
216
Μπα, δε μου βγαίνουν εμένα έτσι εύκολα τέτοιες γλύκες με το κάθε λογής πορνίδιο.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Για πείτε αγαπούληδες του μπου...εχει τύχει ποτέ πάνω στην στιγμή της κορύφωσης, εκεί που τα πάντα βαράνε κόκκινο να πείτε αυθόρμητα σε πουτάνα ότι την αγαπάτε? Εαν όχι, τι είναι το πιο αστείο πράγμα που έχετε πει σε πουτάνα αυθόρμητα πάνω στις καύλες? Εγώ προσωπικά έχω πει "είσαι πολύ όμορφη"...το πρόβλημα ήταν ότι η πουτάνα ήταν γύρω στα 65-70 χρονών,:zombie::zombie: ούτε η ίδια δεν το πίστευε αυτό που άκουσε
δεν μου το εχει πει πουτανα σε μπουρδελο,μου το εχει πει πουτανα εκτος μπουρδελου
 

fysarmonika

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
502
Κριτικές
4
Like
812
Πόντοι
86
Για πείτε αγαπούληδες του μπου...εχει τύχει ποτέ πάνω στην στιγμή της κορύφωσης, εκεί που τα πάντα βαράνε κόκκινο να πείτε αυθόρμητα σε πουτάνα ότι την αγαπάτε? Εαν όχι, τι είναι το πιο αστείο πράγμα που έχετε πει σε πουτάνα αυθόρμητα πάνω στις καύλες? Εγώ προσωπικά έχω πει "είσαι πολύ όμορφη"...το πρόβλημα ήταν ότι η πουτάνα ήταν γύρω στα 65-70 χρονών,:zombie::zombie: ούτε η ίδια δεν το πίστευε αυτό που άκουσε
πριν καμμια 35ρια χρονια σε μπουρδελο σολωμου, μου το ειπε εκεινη ομως..:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::2funny::2funny:
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
564
Like
174
Πόντοι
6
πριν καμμια 35ρια χρονια σε μπουρδελο σολωμου, μου το ειπε εκεινη ομως..:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::2funny::2funny:
 

Neil_Bo

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2024
Μηνύματα
81
Like
56
Πόντοι
0
Και βέβαια έχει συμβεί και να πω και να μου πει...είναι ο,τι καλυτερο να ερωτευτεις μια γυναικα (και οχι "πουτανα") και να σε ερωτευτει. Γυναικες είναι οι εργατριες του σεξ δεν ειναι κατι αλλο. Οποτε καλλιστα μπορουν να προκυψουν τετοια συναισθηματα. Και το έχω ακουσει και απο άλλες εργατριες του σεξ, που διατηρουσα φιλικές σχεσεις, ότι ερωτεύτηκαν καποιον πελάτη τους...ειναι και θεμα timing, όπως με όλες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

Neil_Bo

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2024
Μηνύματα
81
Like
56
Πόντοι
0
Για να το ξεκαθαρισουμε. Οι γυναικες που ασχοληθηκαν με αυτό το επαγγελμα χόρτασαν από άντρες, δεν έχουν απωθημενα, όπως οι "μη πουτανες", οι οποίες θα τα βγάλουν μετα όλα και θα απατησουν. Οι πρωην εργατριες του σεξ γινονται οι καλυτερες και οι ιδανικοτερες συζυγοι.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: j 1973

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.935
Πόντοι
14.936
Πολλές...
Παρα πολλές φορες...
Και πριν το γαμησι και μετα...:smitten:
3333334.jpg

DAMANAKI%201975.jpg
 

Neil_Bo

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2024
Μηνύματα
81
Like
56
Πόντοι
0
Έχω πει, αλλά ήταν νύχτα, και ως γνωστόν της νύχτας τα καμώματα τα βλέπει η μέρα και γελά
Εσύ μπορεί να είπες, αλλά δεν υπάρχει γενικός κανόνας στους ανθρώπους. Λες με βάση τις δικές σου εμπειρίες...
 

SilverAries

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
322
Κριτικές
34
Like
3.087
Πόντοι
5.271
Σε πολλές πουτάνες μόνο που όλες τους φορούσαν το κουστούμι της γκόμενας μέχρι που μου γάμησαν την ψυχολογία και το σ'αγαπώ έγινε άντε γαμήσου. Σε εκδιδόμενες όχι γιατί συνήθως είναι τα καλύτερα κορίτσια και δεν θέλω να γίνουν πουτάνες....
 

Neil_Bo

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2024
Μηνύματα
81
Like
56
Πόντοι
0
Σε πολλές πουτάνες μόνο που όλες τους φορούσαν το κουστούμι της γκόμενας μέχρι που μου γάμησαν την ψυχολογία και το σ'αγαπώ έγινε άντε γαμήσου. Σε εκδιδόμενες όχι γιατί συνήθως είναι τα καλύτερα κορίτσια και δεν θέλω να γίνουν πουτάνες....
Κι εγώ αυτό έχω δει, συνήθως τα καλυτερα κοριτσια ειναι, που απλως εχουν για κάποιο λογο αναγκη το γρηγορο χρημα
 

SilverAries

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
322
Κριτικές
34
Like
3.087
Πόντοι
5.271
Κι εγώ αυτό έχω δει, συνήθως τα καλυτερα κοριτσια ειναι, που απλως εχουν για κάποιο λογο αναγκη το γρηγορο χρημα
Ή τους αρέσει το σεξ και βαρέθηκαν να τις πηδάνε τζάμπα άφραγκοι κάγκουρες πιτσιρικάδες, εργοδότες κλπ
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.462
Πόντοι
4.546
Το είπα τύποι μου, αλλά... στα Γαλλικά, είμαστε και κάποιας ανώτερης τάξεως, όχι τίποτα πλεμπαίοι.
Έβαλα το παρακάτω άσμα να παίζει, στα χέρια λέλουδα και σοκολατάκια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom