Νέα

Ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Δε διαφωνω βρε πουλακι μου......ουτε σε αυτο που αντιπροτεινεις ουτε σε αυτο που λεει το παλληκαρι.......εχω ξαναπει οτι δυστυχως οι γυναικες εχουν "το πανω χερι" στη συγκεκριμενη υποθεση.....δυστυχως για τετοιες περιπτωσεις οπου υπαρχει ασυννενοησια και ελλειψη κοινων συναισθηματων.......οσο για την εγκυμοσυνη δεν την εχω βιωσει οποτε δε μπορω να εκφερω αποψη.......εν πασει περιπτωσει οπως ειπες οσα ξερει ο νοικοκυρης δεν τα ξερει ο κοσμος ολος.....δε θελω να κατηγορησω τον τασαεφ αλλα για παραδειγμα δεν μπορω να ξερω τι εχει ειπωθει αναμεσα τους γιαυτο ξαναεξηγω οτι δεν μπορω να παρω θεση......ο καθενας ειναι αμοιρος των ευθυνων του......
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Σε ολα οσα λες συμφωνω αλλα να θελω να προσθεσω οτι εφοσον καναμε σεξ απο την πρωτη φορα  χωρις προφυλαξεις και μου ελεγε οτι της αρεσει να τελειωνω μεσα της αλλα δεν μου ειπε οτι εχει κανει 2 εκτρωσεις και ατι αν μεινει εγγυος θα το κρατησει.Εγω φανταζομουν οτι θα παρει το χαπι της επομενης μερας η θα κανει εκτρωση.Τωρα ας επομιστει το κοστος της επιλογης της.





Ρε τασαεφ σορρυ αλλα αυτο μου ακουγεται λες και μου το λεει παιδακι γυμνασιου.....τι θα πει αυτη γουσταρε να τελειωνεις μεσα της? και αντε αυτη γουσταρε.......εσυ δεν αντιλαμβανεσαι τις ευθυνες σου? εμπιστευεσαι την καθε γκομενα που ξερεις ενα μονο μηνα??? σορρυ δε θελω να ακουστω λες και σου βαζω χερι απλα μου ακουγονται λιγο εξωπραγματικα ολα αυτα......με αποτελεσμα να την πληρωνει ενα μωρο.....
 

nikos6

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
569
Like
16
Πόντοι
6
Σε ολα οσα λες συμφωνω αλλα να θελω να προσθεσω οτι εφοσον καναμε σεξ απο την πρωτη φορα  χωρις προφυλαξεις και μου ελεγε οτι της αρεσει να τελειωνω μεσα της αλλα δεν μου ειπε οτι εχει κανει 2 εκτρωσεις και ατι αν μεινει εγγυος θα το κρατησει.Εγω φανταζομουν οτι θα παρει το χαπι της επομενης μερας η θα κανει εκτρωση.Τωρα ας επομιστει το κοστος της επιλογης της.





Ρε τασαεφ σορρυ αλλα αυτο μου ακουγεται λες και μου το λεει παιδακι γυμνασιου.....τι θα πει αυτη γουσταρε να τελειωνεις μεσα της? και αντε αυτη γουσταρε.......εσυ δεν αντιλαμβανεσαι τις ευθυνες σου? εμπιστευεσαι την καθε γκομενα που ξερεις ενα μονο μηνα??? σορρυ δε θελω να ακουστω λες και σου βαζω χερι απλα μου ακουγονται λιγο εξωπραγματικα ολα αυτα......με αποτελεσμα να την πληρωνει ενα μωρο.....
ειναι το σαητ αν δεν το εχεις καταλαβει...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Υποννοεις κατι? :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
.......εχω ξαναπει οτι δυστυχως οι γυναικες εχουν "το πανω χερι" στη συγκεκριμενη υποθεση.....

..οχι δεν εχουν το πανω χερι, νομιζουν οτι εχουν το πανω χερι, μεχρι να βρεθουν μπροστα σε κανενα παληκαρι σαν τον τασαεφ που αρνειται να υποκυψει στο μουνι, γιατι το εχει απομυθοποιησει....
..ξερω, ειναι λιγα αυτα τα παληκαρια και ''πρεπει να μπαινουν στο σωστο δρομο''.......
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
νομιζω οτι ο φιλος ο τασαεφ εν καιρω θα αποφασισει το σωστο.
Οταν λεω 'σωστο' εννοω οτι οταν καταλαγιασει λιγο ο θυμος μεσα του , οταν τα δει λιγο πιο ψυχραιμα, αφου δηλαδη εχει μπει μεσα σ αυτη την φαση καλυτερα, θα αποφασισει το καλυτερο.
Ιδιως για τον μπομπιρα που δεν φταιει και σε τιποτα, ε?

Και για να μην παρεξηγηθω το καλυτερο δεν ειναι ντε και καλα ενα ΝΑΙ  στην αναγνωριση του παιδιου
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
..οχι δεν εχουν το πανω χερι, νομιζουν οτι εχουν το πανω χερι, μεχρι να βρεθουν μπροστα σε κανενα παληκαρι σαν τον τασαεφ που αρνειται να υποκυψει στο μουνι, γιατι το εχει απομυθοποιησει....
..ξερω, ειναι λιγα αυτα τα παληκαρια και ''πρεπει να μπαινουν στο σωστο δρομο''.......


ζορζ σορρυ για μενα αυτα ειναι μαγκιες κλανιες και κωλοι φινιστρινια.......(Ετσι λεμε στο χωριο μου)......οσο αναξια ειναι η γκομενα που συμπεριφερεται ετσι το ιδιο αναξιος ειναι και οποιος κανει λαμογιές......τι απομυθοποιηση του μουνιου μου λες τωρα? μιλαμε για μωρα για ανθρωπους για παιδια........ελεος πια με την καθε τσουλαρα και τον καθε καγκουρα .......τα ισοπεδωνουμε ολα ελεω καυλας......
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
..οχι δεν εχουν το πανω χερι, νομιζουν οτι εχουν το πανω χερι, μεχρι να βρεθουν μπροστα σε κανενα παληκαρι σαν τον τασαεφ που αρνειται να υποκυψει στο μουνι, γιατι το εχει απομυθοποιησει....
..ξερω, ειναι λιγα αυτα τα παληκαρια και ''πρεπει να μπαινουν στο σωστο δρομο''.......
Σωστά τα λές, αλλά αν αποφασίσει η κοπέλα να το κρατήσει, σε τί φταίει το παιδί;
Επειδή το θέμα είναι λεπτό κατά τη ταπεινή μου γνώμη, ας μη ποστάρουμε ανεύθυνα και ας μη γίναι πεδίο αντιπαραθέσεων.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ρε παιδια...........ειλικρινα παραξενευομαι........υπαρχει περιπτωση να βαζετε στο ολο παιχνιδι "ποιος ειναι πιο μαγκας οι γκομενες ή οι μπηχτες" (γιατι προσωπικα ετσι βλεπω τις αποψεις σας) και ολη την προσωπικη αντιπαραθεση που εχετε με τις εκαστοτε δεσποινιδες τα μωρα?????? και αυτο το λεω φυσικα και για τις γυναικες οχι μονο για τους αντρες........
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
...και ειναι αλλοι που τραβιουντε χρονια και χαλανε περιουσιες για να κανουν ενα παιδι
Πως τα φερνει η παλιοπουτανα η ζωη :headbang:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ζορζ σορρυ για μενα αυτα ειναι μαγκιες κλανιες και κωλοι φινιστρινια.......(Ετσι λεμε στο χωριο μου)......οσο αναξια ειναι η γκομενα που συμπεριφερεται ετσι το ιδιο αναξιος ειναι και οποιος κανει λαμογιές......τι απομυθοποιηση του μουνιου μου λες τωρα? μιλαμε για μωρα για ανθρωπους για παιδια........ελεος πια με την καθε τσουλαρα και τον καθε καγκουρα .......τα ισοπεδωνουμε ολα ελεω καυλας......

..οοοοοχι, μολις πιανω ουσια δεν θα λες ο,τι λετε στο χωριο σου, αλλιως παρατα το pc και πηγαινε στο χωριο σου και στις κατσικες του.. (και μαθε να τις αρμεγεις, θα σου φανει χρησιμο εκει πανω).........
..σε ξαναρωταω, στο παραδειγμα που ανεφερα, ποια η αποψη σου ?????
..να την φυλακισουμε τη γκομενα για να το κρατησει το παιδι (μην τυχον κανει καμια μαλακια και το ριξει) , επειδη το θελω εγω και μονο εγω, ή σε αυτα τα πραγματα, τα σοβαρα αυτα πραγματα, θεωρεις πως αν δεν υπαρχει συμπνοια πρεπει να κανει ο καθενας αυτο που αντιλαμβανεται αυτος καλλιτερα ????
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Δε διαφωνω βρε πουλακι μου......ουτε σε αυτο που αντιπροτεινεις ουτε σε αυτο που λεει το παλληκαρι.......εχω ξαναπει οτι δυστυχως οι γυναικες εχουν "το πανω χερι" στη συγκεκριμενη υποθεση.....δυστυχως για τετοιες περιπτωσεις οπου υπαρχει ασυννενοησια και ελλειψη κοινων συναισθηματων.......οσο για την εγκυμοσυνη δεν την εχω βιωσει οποτε δε μπορω να εκφερω αποψη.......εν πασει περιπτωσει οπως ειπες οσα ξερει ο νοικοκυρης δεν τα ξερει ο κοσμος ολος.....δε θελω να κατηγορησω τον τασαεφ αλλα για παραδειγμα δεν μπορω να ξερω τι εχει ειπωθει αναμεσα τους γιαυτο ξαναεξηγω οτι δεν μπορω να παρω θεση......ο καθενας ειναι αμοιρος των ευθυνων του......


Δεν ξερεις να διαβαζεις ή το αποφευγεις οπου δε σε παιρνει? διαβαζεις επιλεκτικτα τις απαντησεις μου?
 

nikos6

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
569
Like
16
Πόντοι
6
συμπνοια συμβιβασμος αλληλοκατανοηση αλλα στην εποχη μας και με τα μυαλα και ψυχες ορισμενων σπανιο να συμβει
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ρε παιδια...........ειλικρινα παραξενευομαι........υπαρχει περιπτωση να βαζετε στο ολο παιχνιδι "ποιος ειναι πιο μαγκας οι γκομενες ή οι μπηχτες" (γιατι προσωπικα ετσι βλεπω τις αποψεις σας) και ολη την προσωπικη αντιπαραθεση που εχετε με τις εκαστοτε δεσποινιδες τα μωρα?????? και αυτο το λεω φυσικα και για τις γυναικες οχι μονο για τους αντρες........

οχι αγαπητη μου, δεν ειναι και βεβαια το θεμα ποιος ειναι πιο μαγκας....
..το θεμα ειναι ποιος πρεπει να αποφασισει κατι, αν ειναι μονο ενας αυτος που θα το αποφασισει και γιατι ???????
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
ρε παλικάρια, πέρα από κάθε αντιπαράθεση, τι φταίει το πιτσιρίκι; πραγματικά δηλαδή τι έχει κάνει αυτό; όσα αρνητικά αισθήματα και να τρέφετε για τη μάνα του αξίζει ένα κομμάτι του εαυτού σας να θεωρείται μπάσταρδο, με όλες τις κοινωνικές προεκτάσεις του προηγούμενου χαρακτηρισμού; Καταλαβαίνω τον οποιονδήποτε ενδοιασμό αλλά και πάλι. Για σκεφτείτε το λίγο......είναι το παιδί σας, ένα πλάσμα με καρδιά, μυαλό και χαρακτήρα που θα μεγαλώσει και θα γίνει ένας ξεχωριστός άνθρωπος
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Σωστά τα λές, αλλά αν αποφασίσει η κοπέλα να το κρατήσει, σε τί φταίει το παιδί;

..δηλαδη αν αυτη δεν σκεφτεται το παιδι, να το σκεφτει ο αντρας....!!!!
..σωστοτατο, αλλα να το εχει και να το μεγαλωνει ΑΥΤΟΣ !!!!!
 

nikos6

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
569
Like
16
Πόντοι
6
καλυτερα φιλε μου να μην γινει ποτε.σε τι κοσμο να ερθει ενα παιδι
και πως να το προστατεψεις απο ποιον και τι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom