Νέα

Ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
καλο ειναι να αναλαμβανουμε τις ευθυνες των πραξεων μας και οχι να ψαχνουμε αλλοθι!!!επισης το να κανουμε και την αυτοκριτικη μας δεν βλαπτει!!!
 

nikos6

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
569
Like
16
Πόντοι
6
ελα ρε φιλε δωσε τοπο στην οργη
για πουτανες και μπουρδελα ειναι το σαητ
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Και σου απανταω Ο-Ε-Ο οτι η πραξη ειναι το ιδιο πουστικια οσο αυτη της γκομενας του τασαεφ αλλα το τι θα κανει ειναι αποτελεσμα πολλων παραγοντων......ειναι ζευγαρι καιρο? ειναι ζευγαρι για πηδημα? εχουν λεφτα? ποσο χρονων ειναι? η μανταμ εχει κανει αλλες εκτρωσεις (γιατι δεν ειναι και για χορταση αυτες οι δουλειες κανουν ζημια ξερεις) μπλα μπλα μπλα μπλα

οταν μου λυσεις αυτες τις αποριες ισως και να σου πω μια κατασταλαγμενη αποψη........εσυ μπορει να της εχεις κανει πουστια αλλα αυτη να σε αγαπαει τοσο πολυ που να θελει να το κρατησει........τα παντα ειναι φλου στο απλο ερωτηματακι που θετεις........ειναι σα να μου λες να σου απαντησω στο αν υπαρχει θεος........μπορω να σου βρω 100 επιχειρηματα υπερ και αλλα τοσα κατα......

αυτο που δεν εννοεις να καταλλαβεις (απο προσωπικη πειρα ισως δεν ξερω) ειναι οτι οι δυναμεις που διαμορφωνονται μεσα σε ενα ζευγαρι ειναι σχετικες και ρευστες και κατευθυνονται απο πολλα πραγματα......δε μπορουμε ποτε και κανεις μας να βγαλει καποια
"αυθεντια" ή καποιο γενικο πορισμα σε ζητημα ανθρωπινων σχεσεων ειτε μιλαμε για γαμο ειτε για σεξ.......δεν ειναι ολα ποναει κεφαλι κοβει κεφαλι στη ζωη......


αυτο το τελευταιο δεν ενοχλει.......ακουγεται γελοιο απο ανθρωπους ανω των 20 ομως......και ειμαι σιγουρη οτι εισαι πολυ πανω απο αυτην την ηλικια.......υποθετω και ατεκνος.......
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
δ εν ειναι ολα ποναει κεφαλι κοβει κεφαλι στη ζωη......

Βρε Μνίτσα, και' γώ που νόμιζα οτι ήσουν απόλυτος χαρακτήρας........


:) :) :) :) :) :grin:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Τσου.......ισα ισα...... :grin:
 

nasos98

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2019
Μηνύματα
70
Like
12
Πόντοι
0
μαγκες θελω να δοκιμασω με εγκυο αν γνωριζεται καμια στειλτε μου
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
816
Κριτικές
33
Like
2.507
Πόντοι
5.345
εντοπίστηκε νεκρό έμβρυο στην αποχέτευση επί της οδού Σόλωνος στο κέντρο της Αθήνας.
Συναγερμός έχει σημάνει στην Ασφάλεια Αττικής μετά το μακάβριο εύρημα στο σύστημα αποχέτευσης κτιρίου επί της οδού Σόλωνος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom