Νέα

Ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Το κακό είναι που έμπλεξες μαζί της, κ' που αυτό δεν το αναγνωρίζεις
ως λάθος σου. Λες και αυτή τράβηξε τον πούτσο σου στο μουνί της.
ʼσε μας ρε φίλε.

Δεν σου λέω να την παντρεφτείς, αλλά όχι και να παραμυθιάζεσαι
πως μονάχα αυτή φταίει. Γιατί με αυτό το σκεπτικό θα ξαναπέσεις
σε γυναίκα-εκβιάστρια. Και μακάρι να κάνω λάθος.
φιλε με την γκομενα δεν ειχα σχεση απλως την γαμουσα 1 μηνα.
Το οτι κρατησε το παιδι ηταν μια αποφαση 100% δικια της της ξεκαθαρισα οτι θα την δω μετα απο 30 χρονια.να αναγνωρισω το παιδι για ποιον λογο?Η κοπελα δεν εχει προβλημα με χρηματα οποτε δεν θα χρειαστει κατι απο εμενα.Το συμπερασμα που εχω βγαλει ειναι οτι με οποιον και να ηταν θα εμενε εγκυος απλος βρεθηκα σε λαθος μερος την λαθος στιγμη.
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
107
Πόντοι
6
φιλε tasaef μην εισαι τοσο απολυτος.

προχωρα βλεποντας και κανοντας.

οι αποψεις ειναι για να αλλαζουν μερικες φορες.

 

Επισκέπτης
Που να προχωρισω ρε παναξιε?
η γκομενα μου βιασε την ηθικη ακεραιοτιτα.
Εγω λογο χωρισμενων γονιων ειμουν ο πρωτος που ελεγα οτι πανω απ ολα τα παιδια και τα παιδια τη φταινε να πληρωνουν τις μαλακιες των γονιων.
Αλλα η πουτανα η ζωη καμια φορα παιζει ασχημα παιχνιδια
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
107
Πόντοι
6
το χαρακτηρα της κοπελας μονο εσυ τον ξερεις ...

ομως οσο περνανε τα χρονια (γιατι δεν ξερω την ηλικια σου)

θα ερθει στιγμη που θα " σπασεις "  συναισθηματικα και τοτε η ζυγαρια θα παρει κλιση προς το να αμφιβαλεις αν η αντιδραση σου η τωρινη ηταν η σωστη ή οχι.

ισως αυτο να ειναι χειροτερο (οχι για αυτην ,αλλα για σενα)
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
φιλε τασαεφ εισαι λαθοσ παντου.τα βλεπεισ ολα οπωσ σε συμφερουν.οταν πηδουσεσ την κοπελα δεν σε υποχρεωνε κανεισ να τελειωσεισ μεσα τησ.αρα εχεισ και εσυ ευθυνη για οτι εχει συμβει μεχρι τωρα.θα σου χτυπησει ασχημα αν σε λιγα χρονια που θα μεγαλωσει το παιδι σου και θα ερθει να σε βρει να σου πει που ησουν ολα αυτα τα χρονια που μεγαλωνε χωρισ πατερα και δεν θελησει ποτε να σε ξαναδει.διοτι θα καταλαβει οτι ο πατερασ του ηταν ανικανοσ να τον μεγαλωσει η εστω το τυπικο να τον αναγνωρισει σαν παιδι του.στο μελλον θα χτυπασ το κεφαλι σου στον τοιχο για το λαθοσ που πασ να κανεισ. :headbang:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Αυτη η διαφημιση μου ετυχε τα χριστουγεννα στο σουπερ μαρκετ παναξιε........λοοοοοοολ

ειχε κατσει μες το διαδρομο τανασκελο το πιτσιρικι και ουρλιαζε για να του παρει ο μπαμπας του σοκοφρετες..........
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
φιλε με την γκομενα δεν ειχα σχεση απλως την γαμουσα 1 μηνα.
Το οτι κρατησε το παιδι ηταν μια αποφαση 100% δικια της της ξεκαθαρισα οτι θα την δω μετα απο 30 χρονια.να αναγνωρισω το παιδι για ποιον λογο?Η κοπελα δεν εχει προβλημα με χρηματα οποτε δεν θα χρειαστει κατι απο εμενα.Το συμπερασμα που εχω βγαλει ειναι οτι με οποιον και να ηταν θα εμενε εγκυος απλος βρεθηκα σε λαθος μερος την λαθος στιγμη.

Κάποτε ένας φίλος καλός και αδελφικός έμπλεξε με μια μεγαλύτερη η οποία τον αντιμετώπισε, όπως αποδείχθηκε εκ των υστέρων σαν επιβήτορα- δωρητή σπέρματος παρόλο που αυτός ενδιαφέρθηκε πραγματικά...
Η εν λόγω ψυχοπαθής καριόλα έμεινε έγκυος και παρά τις διαβεβαιώσεις της ότι το μόνο που ήθελε για το παιδί της ήταν ένα όνομα πατρός και παρά τη λεβεντιά του φίλου να αναγνωρίσει τον πιτσιρικά αμα τη γεννησει του και να καταβάλει όσο άντεχε η τσέπη του (καθότι πιτσιρικάς 23-24 όταν γεννήθηκε το παιδί), του γάμησε τη ζωή κυνηγώντας τον μέχρις εξοντώσεως για διατροφές, εκβιάζοντάς τον για να βλέπει το παιδί του και άλλα πολλά...
Ο φίλος κινδυνευει με φυλακή λόγω μη πληρωμής του υπερογκου ποσού που του επιδίκασαν για διατροφή και η καριόλα κάθε φορά που τη στραβογαμάει ο εκάστοτε νυν γκόμενος (και συμβαίνει συχνά) ξεσπάει στο φίλο με νέους εκβιασμους και απαιτήσεις...

Όχι πως ο φίλος ήταν άμοιρος ευθυνών αλλά ήταν λιγότερο έμπειρος από αυτήν και λίγο πιο εύπιστος απ' ό,τι έπρεπε...Και σε κάθε περίπτωση είναι άδικο για τη μαλακία μιας στιγμής (που σε τελική ανάλυση ποτέ δεν του είπε ότι ήθελε παιδί αλλά τον είχε φλομώσει στο θέμα της προφύλαξης ότι είναι μάλλον αδύνατο να κάνει παιδιά λόγω βεβαρυμένου ιστορικού) να καταστραφεί η ζωή ενός ανθρώπου...

Ελπίζω να τηρήσει την υπόσχεσή της η γκαστρωθείσα tasaef αν και αμφιβάλλω- αργά ή γρήγορα κάτι θα ζητήσει και μην ξεχνάς ότι η αναγνώριση και η διατροφή επιβάλλονται και δικαστικά αν τυχόν την αρνηθείτε..

Το ηθικό δίδαγμα είναι ότι ακάποτο και τελείωμα μέσα μόνο με τη νόμιμη σύζυγό σας και κατόπιν διεξοδικού διαλόγου για το τί κόσμο θα φέρετε τα παιδιά σας...

Ειδικά αν λάβει κανείς υπόψη ότι τείνει να γίνει μόδα στις 30+ εργαζόμενες- μόνες να κάνουν ένα παιδί μόνες τους και ελλείψει τραπεζών σπέρματος να ψάχνουν για κανά θύμα το οποίο βέβαια θα τον κυνηγήσουν και μετά τη γονιμοποίηση- γιατί η ξεπέτα - ξεπέτα αλλά ο άνδρας πρέπει να αναλαμβάνει τις ευθύνες του- αυτές που πηδιούνται με όποιον βρουν πάλι όχι...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..ρε παληκαρια και κοπελες, βλεπω να λεγεται συνεχεια στο θεμα για τις υποχρεωσεις του αντρα σε ενδεχομενη τετοια φαση κλπ κλπ..
..η γυναικα σε τετοια φαση, δεν εχει υποχρεωσεις ? γιατι η πραγματικοτητα καθημερινα δειχνει να εχει μονο μα μονο δικαιωματα.. μονο να παιρνει (αναγνωριση παιδιου, διατροφες και τα ρεστα)
..μηπως ολα αυτα τα βλεπουμε απο τη συγκεκριμενη οπτικη γωνια, επειδη ειναι το νομικο συστημα στραμενο προς αυτην την κατευθυνση ?????
....αν για παραδειγμα σε μια τετοια φαση ελεγε ο νομος ρητα και κατηγορηματικα, πως μετα τη γεννηση του παιδιου, θα επρεπε να παραδοθει το παιδι στον πατερα για το μεγαλωμα και την ανατροφη του, και πως η γυναικα θα επρεπε να του δινει και 1000 ευρω το μηνα για να συμβαλει οικονομικα στη σωστη αναπτυξη του παιδιου της, μηπως θα τα βλεπαμε διαφορετικα απ ο,τι σημερα ?????
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
ανοιξε μια ευκολη κουβεντα γιατι
εκ του ασφαλους μπορουμε να "την κανουμε"
και η καθε κοπελιτσα να εχει μονη της να αποφασισει
αν θα αφησει το παιδι μας να ζησει ή αν θα το σκοτωσει...

πλακα εχει...

δεν γραφει και καπου στο κουτελο
αν ειμαστε μαλακες, αλητες κλπ
και αν θα πρεπει να παει η ταλαιπωρη
να αγορασει δονητη αντι να ασχοληθει μαζι μας.

Τελικα το να αποκαλεις καποιον "μαλακα"
δεν ειναι πολυ κακο,
ετσι δεν δημιουργει σε κανεναν προβλημα,
ολα αρχιζουν και τελειωνουν εκει...
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
..ρε παληκαρια και κοπελες, βλεπω να λεγεται συνεχεια στο θεμα για τις υποχρεωσεις του αντρα σε ενδεχομενη τετοια φαση κλπ κλπ..
το παιδακι δεν χρειαζεται ρουχα, γαλα, φαγητο, πανες; ξερεις για τι ποσα μιλαμε; Ο νομος ξερει τι λαμογια ειναι κατι πηδηκουλες που κυκλοφορουν εξω, και πως εξαφανιζονται μαγικα, εκρινε πως αν ο πατερας δεν θεωρει λογικο να προσφερει το μεριδιο του στα προηγουμενα πρεπει καπως να υποχρεωθει.
Με την αναγνωριση του παιδιου δεν παιρνει τιποτα η μητερα, ειναι το minimum που ωφειλει να κανει ο πατερας (τελος παντων...) για το παιδι του.
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
Το οτι κρατησε το παιδι ηταν μια αποφαση 100% δικια της της ξεκαθαρισα οτι θα την δω μετα απο 30 χρονια.να αναγνωρισω το παιδι για ποιον λογο?
ρε μαγκα, φυσικα δικη της αποφαση θα ειναι αν μπει στην διαδικασια να της ξυσουν την μητρα, να σκοτωσουν το παιδι και των 2 σας και να ρισκαρει αν θα μπορεσει να κανει ξανα παιδι την υπολοιπη ζωη της!!!
Εσυ τι ρισκο παιρνεις;
Να αναγνωρισεις το παιδι, δεν θα σου κανει κακο, θα ηθελες να ειχε βρεθει καποιος που μερικα χρονια πριν να ειχε πραξει το ιδιο και εσυ οταν σε ρωτουσαν το "ονομα πατρος" να ηθελες να ανοιγει η γη να σε καταπιει;;;;
Αν δεν το κανεις να ξερεις οτι θα ντρεπεσαι για τον εαυτο σου την υπολοιπη ζωη σου. Να το κανεις για σενα.

PS, δεν εισαι υποχρεωμενος να με σχολιασεις giorgospapa
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ρε μαγκα, φυσικα δικη της αποφαση θα ειναι αν μπει στην διαδικασια να της ξυσουν την μητρα, να σκοτωσουν το παιδι και των 2 σας και να ρισκαρει αν θα μπορεσει να κανει ξανα παιδι την υπολοιπη ζωη της!!!
Εσυ τι ρισκο παιρνεις;
Να αναγνωρισεις το παιδι, δεν θα σου κανει κακο, θα ηθελες να ειχε βρεθει καποιος που μερικα χρονια πριν να ειχε πραξει το ιδιο και εσυ οταν σε ρωτουσαν το "ονομα πατρος" να ηθελες να ανοιγει η γη να σε καταπιει;;;;
Αν δεν το κανεις να ξερεις οτι θα ντρεπεσαι για τον εαυτο σου την υπολοιπη ζωη σου. Να το κανεις για σενα.

PS, δεν εισαι υποχρεωμενος να με σχολιασεις giorgospapa

..να τον ακουμε το αντωνη γιατι ξερει αυτος....
..ξερει και τον κυριο Νομο.... αυτος του τα χει πει αυτα που λεει....
..χαλαρωσε ρε παληκαρι, κουβεντα κανουμε, δεν δινουμε συμβουλες ο ενας στον αλλο..
....αν ειναι να δινουμε συμβουλες (ως σοφοτεροι καποιοι απο καποιους αλλους), να σου δωσουμε κι εμεις καμία να ανοιξει το μυαλουδακι σου....  ;) ;)
 

Επισκέπτης
παιδια οπως ειπα το θεμα δεν ειναι οικονομικο ουτε απο εμενα ουτε απο αυτη.
στην χειροτερη να δινω μια διατροφη περιπου 500 ευρω που δεν με ενοχλει.
δεν εχω προβλημα να αναγνωρισω το κοριτσακι που γεννηθικε προχθες αλλα δεν θα το κανω γιατι νωμιζω οτι επεσα θυμα εκμεταλευσης ,εκβιασμου και μου κολησε μια ταμπελα κωλοπαιδο αλητη κτλ.
αλλα και παλι λεω οτι επρεπε να κανει εκτρωση η πουτανα η να πιγαινε και να εκανε τεχνητη γονημοποιηση στο εξωτερικο.
Επισης μια τελευταια ελπιδα που εχω ειναι να παντρευτει καποιον που να το αναγνωρισει αυτος και να ζησουν ευτυχισμενοι ολοι

υ.γ ειναι εμφανισημη και εχει λεφτα οποτε εχω ακομα ελπιδες .ας με βοηθισει ο θεος των πιθανοτιτων
 

Anal_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
        Αλλες εχουνε λεφτα και αποφασιζουν να κρατησουν το παιδι κατω απο το σκεπτικο "Δεν εχουμε αναγκη κανεναν αντρα". Μακροχρονια τον "πινουν.
        Αλλες ηταν το γαμησι του σαββατοκυριακου για αντρες που μετα επεστρεφαν στις οικογενειες τους.
        Κοινος παρονομαστης?Οι αντρες φταινε για ολα.  :jerking:
         
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ζορζ εγω δεν αποποιηθηκα την ευθυνη των γυναικων.......ισα ισα που αρκετες απο αυτες ειναι απαραδεκτες (οπως η περιπτωση που αναφερει ο τασαεφ) αυτο δε σημαινει οτι πρεπει να την πληρωνουν τα παιδια ομως.......και αυτο δε σημαινει οτι μπορουμε να γκαστρωνουμε κοσμο και να εξαφανιζομαστε.....ουτε να γκαστρωνομαστε και να απαιτουμε γαμο......η αναγνωριση για μενα ομως ειναι απαραιτητη τελος.......για το παιδι και μονο για το παιδι και για κανεναν αλλον λογο.......ακομα και αν μισεις τη μανα του εχεις δημιουργησει εναν ανθρωπο.......απο κει και περα ομως η καθε περιπτωση ειναι τελειως ξεχωριστη και δε μπορουμε να βαζουμε σε καλουπια ουτε τη μια αποψη ουτε την αλλη......

ειλικρινα δεν ξερω αν μπορει καποιος να αντιληφθει τους κινδυνους που υπαρχουν σε μια εκτρωση οπως και την ολη διαδικασια οπως αυτη γινεται......παιδια δεν ειναι ευκολη αποφαση και διαδικασια.......για κανεναν........ποσο μαλλον γιαυτον που θα τα υποστει ολα αυτα......και επειδη δεν ξερω πως θα αντιδρουσα σε αντιστοιχη περιπτωση δεν μπορω να παρω και απολυτη θεση.....
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Ειδικά αν λάβει κανείς υπόψη ότι τείνει να γίνει μόδα στις 30+ εργαζόμενες- μόνες να κάνουν ένα παιδί μόνες τους και ελλείψει τραπεζών σπέρματος να ψάχνουν για κανά θύμα το οποίο βέβαια θα τον κυνηγήσουν και μετά τη γονιμοποίηση- γιατί η ξεπέτα - ξεπέτα αλλά ο άνδρας πρέπει να αναλαμβάνει τις ευθύνες του- αυτές που πηδιούνται με όποιον βρουν πάλι όχι...

Και μετά εγώ είμαι ο κακός όταν γελώ με την υποτιθέμενη (νομική ?) ισότητα
των 2 φύλων. Ισότητα και παπάρια.

Μια χαρά τα είπες κ' συμφωνώ από την αρχή μέχρι το τέλος.

Αυτη η διαφημιση μου ετυχε τα χριστουγεννα στο σουπερ μαρκετ παναξιε........λοοοοοοολ

ειχε κατσει μες το διαδρομο τανασκελο το πιτσιρικι και ουρλιαζε για να του παρει ο μπαμπας του σοκοφρετες..........


Προς σκέψη και συμμόρφωση...
(LOL τώρα το έπιασα: την είδες real μπροστά σου ; Χεχ)
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
παιδια οπως ειπα το θεμα δεν ειναι οικονομικο ουτε απο εμενα ουτε απο αυτη.
στην χειροτερη να δινω μια διατροφη περιπου 500 ευρω που δεν με ενοχλει.
δεν εχω προβλημα να αναγνωρισω το κοριτσακι που γεννηθικε προχθες αλλα δεν θα το κανω γιατι νωμιζω οτι επεσα θυμα εκμεταλευσης ,εκβιασμου και μου κολησε μια ταμπελα κωλοπαιδο αλητη κτλ.
αλλα και παλι λεω οτι επρεπε να κανει εκτρωση η πουτανα η να πιγαινε και να εκανε τεχνητη γονημοποιηση στο εξωτερικο.
Επισης μια τελευταια ελπιδα που εχω ειναι να παντρευτει καποιον που να το αναγνωρισει αυτος και να ζησουν ευτυχισμενοι ολοι

υ.γ ειναι εμφανισημη και εχει λεφτα οποτε εχω ακομα ελπιδες .ας με βοηθισει ο θεος των πιθανοτιτων

Θύμα εκμετάλευσης...
Τουλάχιστον από εδώ κ' εις το εξής θα γαμάς με καπότα ναι ή ου;

Γιατί αν την ξαναπάθεις, μην ακούσω πάλι περί θύματος και "μαμά με εκμεταλεύτηκαν" γιατί θα κοροϊδεύεις τον ίδιο σου τον εαυτό..
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Μείνε μαζί μου έγκυος γιατί είμαι πολύ φερέγγυος....
 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
173
Πόντοι
1
Αμα δεν θέλετε να μένουν έγγυες οι πουτανίτσες  που πηδάτε
πηδάτε με καπότα ή χύνετε έξω διαφορετικά άμα κάτσει η άσχημη να μην παραπονιέστε....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom