Νέα

Ζητείται CG

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freesoul77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 130
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
394
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
Επανέρχομαι στο θέμα με μία πρόταση προς όλους τους μύστες:

Τι λέτε να μαζευτούμε 4-5 και να χαρτζιλικώνουμε κάποια νεαρά; Το σύστημα θα πάει κάπως έτσι: Δευτέρα εγώ, Τρίτη εσυ κτλ... Με αυτόν τον τρόπο, το μωρό μας θα δουλεύει με 4-5 μόνο (τα νούμερα είναι ενδεικτικά φυσικά) άτομα, με ότι αυτό συνεπάγεται (μειώνει δραματικά το ρίσκο για "μαλάκες" η κοπέλα, θα δουλεύει πολύ πιο άνετα χωρίς να τρέχει απο ραντεβού σε ραντεβού κτλ κτλ κτλ, εμείς θα απολαμβάνουμε μία πιο "ΙΧ" εξυπηρέτηση και πάει λέγοντας. Με 400 Ε απο τον καθένα μας έχει ένα 2000-3000 με πολύ χαλαρούς ρυθμούς... Μέχρι και "κανονική δουλειά" θα μπορούσε να έχει.. Δεν το λές και άσχημα

Η επικοινωνία και η καλή διάθεση είναι το παν. Αν υπάρχουν ενδιαφερόμενοι, μπορούμε να πιούμε και κανένα καφέ να τα πούμε και από κοντά.. Εγώ είμαι παντρεμένος, με ελάχιστο ελεύθερο χρόνο, οπότε αν κάποιος είναι πάνω κάτω στη φάση μου και ψήνεται, είμαι ανοιχτός σε προτάσεις..

:hi: Φίλε είχες τρομερή ιδέα. Κρίμα που είμαι Θεσσαλονίκη
 

gpikasso

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.111
Κριτικές
15
Like
2.727
Πόντοι
2.727
Επανέρχομαι στο θέμα με μία πρόταση προς όλους τους μύστες:

Τι λέτε να μαζευτούμε 4-5 και να χαρτζιλικώνουμε κάποια νεαρά; Το σύστημα θα πάει κάπως έτσι: Δευτέρα εγώ, Τρίτη εσυ κτλ... Με αυτόν τον τρόπο, το μωρό μας θα δουλεύει με 4-5 μόνο (τα νούμερα είναι ενδεικτικά φυσικά) άτομα, με ότι αυτό συνεπάγεται (μειώνει δραματικά το ρίσκο για "μαλάκες" η κοπέλα, θα δουλεύει πολύ πιο άνετα χωρίς να τρέχει απο ραντεβού σε ραντεβού κτλ κτλ κτλ, εμείς θα απολαμβάνουμε μία πιο "ΙΧ" εξυπηρέτηση και πάει λέγοντας. Με 400 Ε απο τον καθένα μας έχει ένα 2000-3000 με πολύ χαλαρούς ρυθμούς... Μέχρι και "κανονική δουλειά" θα μπορούσε να έχει.. Δεν το λές και άσχημα

Η επικοινωνία και η καλή διάθεση είναι το παν. Αν υπάρχουν ενδιαφερόμενοι, μπορούμε να πιούμε και κανένα καφέ να τα πούμε και από κοντά.. Εγώ είμαι παντρεμένος, με ελάχιστο ελεύθερο χρόνο, οπότε αν κάποιος είναι πάνω κάτω στη φάση μου και ψήνεται, είμαι ανοιχτός σε προτάσεις..

εχεις καποια νεαρα υπόψη σου?
 

Meteoritis13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
23
Like
6
Πόντοι
0
Επανέρχομαι στο θέμα με μία πρόταση προς όλους τους μύστες:

Τι λέτε να μαζευτούμε 4-5 και να χαρτζιλικώνουμε κάποια νεαρά; Το σύστημα θα πάει κάπως έτσι: Δευτέρα εγώ, Τρίτη εσυ κτλ... Με αυτόν τον τρόπο, το μωρό μας θα δουλεύει με 4-5 μόνο (τα νούμερα είναι ενδεικτικά φυσικά) άτομα, με ότι αυτό συνεπάγεται (μειώνει δραματικά το ρίσκο για "μαλάκες" η κοπέλα, θα δουλεύει πολύ πιο άνετα χωρίς να τρέχει απο ραντεβού σε ραντεβού κτλ κτλ κτλ, εμείς θα απολαμβάνουμε μία πιο "ΙΧ" εξυπηρέτηση και πάει λέγοντας. Με 400 Ε απο τον καθένα μας έχει ένα 2000-3000 με πολύ χαλαρούς ρυθμούς... Μέχρι και "κανονική δουλειά" θα μπορούσε να έχει.. Δεν το λές και άσχημα

Η επικοινωνία και η καλή διάθεση είναι το παν. Αν υπάρχουν ενδιαφερόμενοι, μπορούμε να πιούμε και κανένα καφέ να τα πούμε και από κοντά.. Εγώ είμαι παντρεμένος, με ελάχιστο ελεύθερο χρόνο, οπότε αν κάποιος είναι πάνω κάτω στη φάση μου και ψήνεται, είμαι ανοιχτός σε προτάσεις..

Το ΙΚΑ δικό μου ή δικό της???
Σόρρυ για την καβλαντα αλλά δεν νομίζω να βρεις κοπέλα που θα πει όχι σε περισσότερα λεφτά από την στιγμή που κάνει αυτή την δουλειά..οπότε αυτοαναιρειται η πρόταση σου! Μακάρι να το βρείτε ρε μύστες αλλά ελπίζω να μην είναι παραμύθι γτ δεν έχω και κανένα σύννεφο πρόχειρο για να πέσω!
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
953
Κριτικές
10
Like
3.398
Πόντοι
736
Ρε ωωωω ρε αδέρφια .... ρε πάτε καλά είστε σοβαροί ρε θα μας τρελαίνεται εδώ μέσα τι είναι αυτά που λέτε ρε τι πάθαμε βραδιάτικα ρε μάγκες συνέλθετε τι είναι αυτά που λέτε ρε θα μας κάψετε, ρε μύστες θα μας κολλήσουν ταμπέλα των μεγαλύτερων λαγών του πλανήτη πωωωωω τι λέτε ρε . Ακούστε λοιπόν έπεσε η ΕΣΣΔ ήρθαν εδώ τους φτιάξατε τις ζωές τους για δυο γενιές, άνοιξαν τα σύνορα με Βουλγαρία ορδές βλάχων πήγαν πάνω μας μυρίστηκαν κατέβηκαν οι Βουλγάρες άρμεξαν όλη τη Β.Ελλαδα , μπήκε η Ρουμανία στην ΕΕ καταντήσατε όλες τις Ρουμάνες να έχουν Καγιέν και τα πιο καινούργια σμαρτ, ήρθαν οι Μολδαβες ήρθαν οι Ουκρανές τς χρυσοσατε μας πήραν χαμπάρι και τώρα δεν υπάρχει άλλο ζουμί δεν έρχεται καμία κράζετε τόσα χρόνια τις Ελληνίδες και τώρα ψάχνετε να τους κόβετε μισθό πωωωωω ρε ξυπνάτε γιατί θα μας χρεώνουν 200€ το χυσιμο σε λίγο αν είναι δυνατόν τι άλλο θα ακούσουμε
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.152
Κριτικές
57
Like
19.968
Πόντοι
13.636
Να βαλω πρωτα τον εαυτο μου....

Και μετα:

@professor x @dimigoall

@petergsp

Ειδικα του τελευταίου, πως στο διαολο μας ξεφυγε αυτη η νηματαρα!
Καλά ρε σεις πουτανάκι Airbnb θα πάρουμε ? :tooth:

Ας ρωτήσουμε κάποιον έγκριτο νομικό του σάη αν θα μπορούσαμε να συνάψουμε ένα σύμφωνο συμβίωσης εμείς οι 4 με ένα cool καυλοράπανο για να ήμαστε καλυμμένοι μη μας τη γαμήσει κανένας άσχετος και εδώ είμαστε , το ξανά συζητάμε :coffee:
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.168
Κριτικές
37
Like
21.666
Πόντοι
4.646
Καλά ρε σεις πουτανάκι Airbnb θα πάρουμε ? :tooth:

Ας ρωτήσουμε κάποιον έγκριτο νομικό του σάη αν θα μπορούσαμε να συνάψουμε ένα σύμφωνο συμβίωσης εμείς οι 4 με ένα cool καυλοράπανο για να ήμαστε καλυμμένοι μη μας τη γαμήσει κανένας άσχετος και εδώ είμαστε , το ξανά συζητάμε :coffee:
Ερώτηση στον τύπο νηματοθετη, από τό 2020 στεγνός είναι ακόμα; :cheesy::cheesy:

@dimigoall μου θες και σύμφωνο συμβίωσης νά μήν την γαμάει άλλος ενώ με τόν @petergsp @Zebu δεν θά προλάβουμε ούτε κοκαλακι νά γλείψουμε.
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.152
Κριτικές
57
Like
19.968
Πόντοι
13.636
Ερώτηση στον τύπο νηματοθετη, από τό 2020 στεγνός είναι ακόμα; :cheesy::cheesy:

@dimigoall μου θες και σύμφωνο συμβίωσης νά μήν την γαμάει άλλος ενώ με τόν @petergsp @Zebu δεν θά προλάβουμε ούτε κοκαλακι νά γλείψουμε.
Μλκ είπα και εγώ .
Κυριακή πρωί σήμερα .
Δεν θα σκάσει τίποτα ?
:tooth: :tooth:
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.168
Κριτικές
37
Like
21.666
Πόντοι
4.646
Μλκ είπα και εγώ .
Κυριακή πρωί σήμερα .
Δεν θα σκάσει τίποτα ?
:tooth: :tooth:
Έχουμε νηματαρα εδώ ρε σύ με θέμα, τόν ψηλό περιμένουμε να τοποθετηθεί με τής γνώσης τού σάν ποίο ειδικός :cheesy::cheesy:
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
1
Like
5.534
Πόντοι
1.056

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
750
Κριτικές
4
Like
1.452
Πόντοι
206

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.335
Κριτικές
29
Like
18.683
Πόντοι
8.815
οι τυπισσες εδω μεσα,δε προλαβαινουν να κλασουν,εχουν απο 500 μηνυματα η καθεμια και δεκαδες ραντεβου μες στη βδομαδα κλεισμενα,καποιες αργουν γιατι ειναι απο πουτσα σε πουτσα και τρεχουν με τα βρακια στα χερια αλλα ειδαν την αγγελια με μισθο ημιαπασχολησης που πρεπει να τηρουν και καποιους ορους,αμεσως θα τρεξουν να αρπαξουν την ευκαιρια,περιμενε...
 

astronaut80

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
388
Κριτικές
21
Like
2.940
Πόντοι
2.591
οι τυπισσες εδω μεσα,δε προλαβαινουν να κλασουν,εχουν απο 500 μηνυματα η καθεμια και δεκαδες ραντεβου μες στη βδομαδα κλεισμενα,καποιες αργουν γιατι ειναι απο πουτσα σε πουτσα και τρεχουν με τα βρακια στα χερια αλλα ειδαν την αγγελια με μισθο ημιαπασχολησης που πρεπει να τηρουν και καποιους ορους,αμεσως θα τρεξουν να αρπαξουν την ευκαιρια,περιμενε...
ισχύει σε υπερβολικό βαθμό αυτό που λες και πραγματικά το έχω απορία πως και έτσι!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.144
Like
16.922
Πόντοι
3.656
Ρε ωωωω ρε αδέρφια .... ρε πάτε καλά είστε σοβαροί ρε θα μας τρελαίνεται εδώ μέσα τι είναι αυτά που λέτε ρε τι πάθαμε βραδιάτικα ρε μάγκες συνέλθετε τι είναι αυτά που λέτε ρε θα μας κάψετε, ρε μύστες θα μας κολλήσουν ταμπέλα των μεγαλύτερων λαγών του πλανήτη πωωωωω τι λέτε ρε . Ακούστε λοιπόν έπεσε η ΕΣΣΔ ήρθαν εδώ τους φτιάξατε τις ζωές τους για δυο γενιές, άνοιξαν τα σύνορα με Βουλγαρία ορδές βλάχων πήγαν πάνω μας μυρίστηκαν κατέβηκαν οι Βουλγάρες άρμεξαν όλη τη Β.Ελλαδα , μπήκε η Ρουμανία στην ΕΕ καταντήσατε όλες τις Ρουμάνες να έχουν Καγιέν και τα πιο καινούργια σμαρτ, ήρθαν οι Μολδαβες ήρθαν οι Ουκρανές τς χρυσοσατε μας πήραν χαμπάρι και τώρα δεν υπάρχει άλλο ζουμί δεν έρχεται καμία κράζετε τόσα χρόνια τις Ελληνίδες και τώρα ψάχνετε να τους κόβετε μισθό πωωωωω ρε ξυπνάτε γιατί θα μας χρεώνουν 200€ το χυσιμο σε λίγο αν είναι δυνατόν τι άλλο θα ακούσουμε
Γιατί έγιναν όλα αυτά τύπε το ψάχνεις ;

Γιατί με τις ξένες, παίρνεις πάντα καλύτερο μουνί και υπηρεσίες με τα ίδια λεφτά.

Η ελληνίδα θέλει ακριβότερα σπίτια, τσάντες, παπούτσια, σουσάδικα, χιονοδρομικά, ριμπαϊ , αστακομακαροναδες .... για λιγότερο και χειρότερο γαμήσι από οποιαδήποτε από αυτές που λες.

Κανείς δεν είναι μαλάκας.
Αν τα έβρισκε με ελληνίδες, δεν θα πήγαινε με ξένες.


Ελληνίδες την εποχή του κλάμπινγκ των μπουζουκιών και των ... κρατήσεων με τις ουρές ...
ΠΟΛΛΟΙ ΤΙΣ ΠΛΗΡΩΝΑΝ ΧΟΝΤΡΑ ... ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΑΜΑΓΑΝ
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
1
Like
5.534
Πόντοι
1.056
οι τυπισσες εδω μεσα,δε προλαβαινουν να κλασουν,εχουν απο 500 μηνυματα η καθεμια και δεκαδες ραντεβου μες στη βδομαδα κλεισμενα,καποιες αργουν γιατι ειναι απο πουτσα σε πουτσα και τρεχουν με τα βρακια στα χερια αλλα ειδαν την αγγελια με μισθο ημιαπασχολησης που πρεπει να τηρουν και καποιους ορους,αμεσως θα τρεξουν να αρπαξουν την ευκαιρια,περιμενε...
Πες τα ρε κολλητές!
Βλέπω κάτι τύπους στο κάνεσεξ που πρέπει η πουτσα μου να έχει μεγαλύτερο iq από αυτούς βάζουν κάτι αγγελίες να γελάνε κ οι πέτρες!
"Ψάχνω γυναίκα στον χώρο μου 50 ευρώ δικά σου..." Κ αλλά τέτοια με ηλίθια πόσα μέχρι 100 ευρώ κ περιμένουν ότι θα βρουν κ κάνα κελεπουρι!
Δε βλέπουν ότι μέχρι κ οι γιαγιάδες εδώ έχουν πελατεία τα ίδια κ περισσότερα σε δικό τους χώρο κ χωρίς να ψάχνουν κ καθόλου...
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.335
Κριτικές
29
Like
18.683
Πόντοι
8.815
ισχύει σε υπερβολικό βαθμό αυτό που λες και πραγματικά το έχω απορία πως και έτσι!
εχουμε βαρεθει να βγαινουμε πλεον με τις Ελλεηνιδες που κουβαλανε ενα καρο ψυχολογικα απο προηγουμενες σχεσεις,που βομβαρδιζονται απο μαναδες,περιοδικα και social media οτι πρεπει να βρουν εναν αντρα provider/χορηγο,και προτιμουμε την ησυχια μας και ενα ευκολο γαμησακι. δυστυχως η ευτυχως ετσι εχει καταντησει σημερα.

αν καταλαβα σωστα βεβαια κ εννοουσες αυτο
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.335
Κριτικές
29
Like
18.683
Πόντοι
8.815
Πες τα ρε κολλητές!
Βλέπω κάτι τύπους στο κάνεσεξ που πρέπει η πουτσα μου να έχει μεγαλύτερο iq από αυτούς βάζουν κάτι αγγελίες να γελάνε κ οι πέτρες!
"Ψάχνω γυναίκα στον χώρο μου 50 ευρώ δικά σου..." Κ αλλά τέτοια με ηλίθια πόσα μέχρι 100 ευρώ κ περιμένουν ότι θα βρουν κ κάνα κελεπουρι!
Δε βλέπουν ότι μέχρι κ οι γιαγιάδες εδώ έχουν πελατεία τα ίδια κ περισσότερα σε δικό τους χώρο κ χωρίς να ψάχνουν κ καθόλου...
Ντω μεταξυ η ξεφτιλε τιμη ειναι τα 120 σημερα,το κλασικ 150 και βλεπουμε συχνα πυκνα και το 200,αλλα ναι...50 ευρω και ενσημο,προσφερω και φαϊ.
 

astronaut80

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
388
Κριτικές
21
Like
2.940
Πόντοι
2.591
εχουμε βαρεθει να βγαινουμε πλεον με τις Ελλεηνιδες που κουβαλανε ενα καρο ψυχολογικα απο προηγουμενες σχεσεις,που βομβαρδιζονται απο μαναδες,περιοδικα και social media οτι πρεπει να βρουν εναν αντρα provider/χορηγο,και προτιμουμε την ησυχια μας και ενα ευκολο γαμησακι. δυστυχως η ευτυχως ετσι εχει καταντησει σημερα.

αν καταλαβα σωστα βεβαια κ εννοουσες αυτο
Ναι αυτό ακριβώς εννοούσα
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
402
Κριτικές
9
Like
1.684
Πόντοι
1.191
Καλά ρε σεις πουτανάκι Airbnb θα πάρουμε ? :tooth:

Ας ρωτήσουμε κάποιον έγκριτο νομικό του σάη αν θα μπορούσαμε να συνάψουμε ένα σύμφωνο συμβίωσης εμείς οι 4 με ένα cool καυλοράπανο για να ήμαστε καλυμμένοι μη μας τη γαμήσει κανένας άσχετος και εδώ είμαστε , το ξανά συζητάμε :coffee:
Μήπως μπορείτε να βάλετε και εμένα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom