Νέα

Ζητείται CG

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freesoul77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 130
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.152
Κριτικές
57
Like
19.968
Πόντοι
13.636
Ο νηματοθετης που εξαφανίστηκε;;;
Έχει κλείσει το deal με νοικοκυρά του τύπου @petergsp , αυτή την στιγμή του τηγανίζει καλαμαράκια και ο τύπος νηματοθέτης χαζεύει τη γκωλάρα της που πηγαινοέρχεται στην κουζίνα πίνοντας παγωμένη Amstel :coffee:
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.617
Κριτικές
21
Like
10.226
Πόντοι
3.346
Έχει κλείσει το deal με νοικοκυρά του τύπου @petergsp , αυτή την στιγμή του τηγανίζει καλαμαράκια και ο τύπος νηματοθέτης χαζεύει τη γκωλάρα της που πηγαινοέρχεται στην κουζίνα πίνοντας παγωμένη Amstel :coffee:
Εμείς γιατί δεν τα ζούμε αυτά και ξημεροβραδιαζόμαστε σε ένα παρακμιακό φόρουμ? :undecided-old:
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
1
Like
5.534
Πόντοι
1.056
Έχει κλείσει το deal με νοικοκυρά του τύπου @petergsp , αυτή την στιγμή του τηγανίζει καλαμαράκια και ο τύπος νηματοθέτης χαζεύει τη γκωλάρα της που πηγαινοέρχεται στην κουζίνα πίνοντας παγωμένη Amstel :coffee:
Τι έγινε λέει;;;εγώ έκανα πρόταση πρώτος για την τύπισσα....
Μου φάγαν το μπιφτέκι μου!!!!
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.168
Κριτικές
37
Like
21.664
Πόντοι
4.646
Ρε συ
Από μια ημέρα αλλά θα την βρίσκετε έτοιμη .
Διώρυγα .
Δεν θα χρειάζεστε να κουβαλάτε αλοιφές ζελέδες τάπες και άλλα κλαπατσίμπανα :tooth:



Τύπε @petergsp ενδιαφέρομαι και εγώ για την μαγείρισσα που δίνει κώλο .
Για κάνε καμία πάσα και από εδώ :coffee:
Κάτσε ρε φίλε τρείς μέρες θά έχεις την Airbnb θά πάρεις και την μαγείρισσα που δίνει κώλο και μετά παστίτσιο :tooth:
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
1
Like
5.534
Πόντοι
1.056

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.130
Κριτικές
42
Like
26.787
Πόντοι
28.246
ρε παναθεμα σε βραδυατικα,στον υπνο σου με εβλεπες ρε καριολη?
που τα ξεθαβετε ρε ολα τα διαμαντια?:grin:
:2funny::2funny::2funny:


τελικα βρηκε τιποτα ο τυπος νηματοθετης?

τυπε νηματοθετη εχω κατι καλο αν θες να ανταλλαξουμε στανταρακια.
η δικια μου δεν δουλευει ομως.
ασχολειται με τα οικιακα,ειναι 37 ετων,χωρισμενη και κανει λιγοτερα ραντεβου απο αυτα που ζητας,αλλα μονο πρωι.
το απογευμα διαβαζει το παιδι.










































δινει και κωλο αν σε ενδιαφερει.
Το βρηκα στην τυχη και προσεξα οτι χασαμε τετοιο διαμαντι και λεω κριμα ειναι... :2funny::2funny::2funny:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.130
Κριτικές
42
Like
26.787
Πόντοι
28.246
:tooth:
Πανούλη , Δευτέρες Τετάρτες Παρασκευές και όλες τις αργίες θα την :zfuck:εγω .
Τρίτες ο @Zebu , Πέμπτες ο @professor x και ΣΚ ο @petergsp .

Δεν βγαίνω μάνα μ :angel:

Αν θέλουν οι υπόλοιποι συμβαλλόμενοι του συμφώνου να σου παραχωρήσουν μία ημέρα τότε ευχαρίστως :coffee:

Ώπα ρε μάστορα μας ρίχνεις στην μοιρασιά, τρείς ημέρες σύν τίς αργίες εσύ, ΣΚ ό @petergsp, και εγώ με τόν @Zebu είμαστε όι ριγμένοι από μία ημέρα.

:knuppel::knuppel: θά φάμε τά μουστάκια μας μου φαίνεται.
Ειδες η κουφαλα; Τα εχει κανονισει με τον αλλον τον πετερ και μας δωσανε ο,τι περισσεψε.
Και αν βαλεις και τις μερες που θα κανει ρεπο για περιοδο βγαινουμε περισσοτερο χαμενοι...
 
Τελευταία τροποποίηση:

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.168
Κριτικές
37
Like
21.664
Πόντοι
4.646
Πες τα ρε κολλητέ!
Να αγιασουν τα δάχτυλα σου
Ας δώσει έστω τό παστίτσιο ή τά σουτζουκάκια :2funny::2funny:
Ειδες η κουφαλα; Τα εχει κανονισει με τον αλλον τον πετερ και μας δωσανε ο,τι περισσεψε.
Και αν βαλεις και τις μερες που θα κανει ρεπο για περιοδο βγαινουμε περισσοτερο χαμενοι...
Πλακάκια τά έκαναν τά λαμόγια μας έριξαν στήν μοιρασιά.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.130
Κριτικές
42
Like
26.787
Πόντοι
28.246
Ας δώσει έστω τό παστίτσιο ή τά σουτζουκάκια :2funny::2funny:

Πλακάκια τά έκαναν τά λαμόγια μας έριξαν στήν μοιρασιά.
Παντως τωρα που ξανα βλεπω τα κριτηρια του νηματοθετη, δεν ζηταει και τιποτα σπουδαιο ο ανθρωπος. Το απολυτο μουνι, με πειθαρχια στην σωματικη της φροντιδα, με μικρες οικονομικες απαιτησεις και δη απο εδω μεσα απο το σαητ.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.168
Κριτικές
37
Like
21.664
Πόντοι
4.646
Παντως τωρα που ξανα βλεπω τα κριτηρια του νηματοθετη, δεν ζηταει και τιποτα σπουδαιο ο ανθρωπος. Το απολυτο μουνι, με πειθαρχια στην σωματικη της φροντιδα, με μικρες οικονομικες απαιτησεις και δη απο εδω μεσα απο το σαητ.
Αν την βρει νά μας πει καί εμάς που.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.718
Κριτικές
190
Like
49.372
Πόντοι
41.443
Παντως τωρα που ξανα βλεπω τα κριτηρια του νηματοθετη, δεν ζηταει και τιποτα σπουδαιο ο ανθρωπος. Το απολυτο μουνι, με πειθαρχια στην σωματικη της φροντιδα, με μικρες οικονομικες απαιτησεις και δη απο εδω μεσα απο το σαητ.
Ότι ακριβώς είναι η μέση Ελληνίδα δηλαδή :grin:
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
1
Like
5.534
Πόντοι
1.056
Παντως τωρα που ξανα βλεπω τα κριτηρια του νηματοθετη, δεν ζηταει και τιποτα σπουδαιο ο ανθρωπος. Το απολυτο μουνι, με πειθαρχια στην σωματικη της φροντιδα, με μικρες οικονομικες απαιτησεις και δη απο εδω μεσα απο το σαητ.
προικα καθορισαμε;μη γυριζω πισω πρωτη σελιδα παλι κ δε θυμαμαι,ολη η κουβεντα για το φαι μου εκανε μπλακ αουτ...
προικα το παιδι ζηταει;ετσι θα την παρει;
τυπε μου αν με διαβαζεις μη τη δεχτεις αν δεν εχει ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ 50 προβατα η γιδια...!
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.130
Κριτικές
42
Like
26.787
Πόντοι
28.246
προικα καθορισαμε;μη γυριζω πισω πρωτη σελιδα παλι κ δε θυμαμαι,ολη η κουβεντα για το φαι μου εκανε μπλακ αουτ...
προικα το παιδι ζηταει;ετσι θα την παρει;
τυπε μου αν με διαβαζεις μη τη δεχτεις αν δεν εχει ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ 50 προβατα η γιδια...!
Για προικα δεν γραφει κατι. Την παιρνει οπως ειναι. Βεβαια, την θελει και προκομενη. Να εχει και κανονικη δουλεια. Μα ειναι αιτημα αυτο τωρα; Ολες οι ανεξαρτητες που μπαινουν εδω μεσα εχουν ΚΑΙ κανονικη δουλεια και το βιζιτιλικι το κανουν για συμπληρωμα.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
953
Κριτικές
10
Like
3.398
Πόντοι
736
Γιατί έγιναν όλα αυτά τύπε το ψάχνεις ;

Γιατί με τις ξένες, παίρνεις πάντα καλύτερο μουνί και υπηρεσίες με τα ίδια λεφτά.

Η ελληνίδα θέλει ακριβότερα σπίτια, τσάντες, παπούτσια, σουσάδικα, χιονοδρομικά, ριμπαϊ , αστακομακαροναδες .... για λιγότερο και χειρότερο γαμήσι από οποιαδήποτε από αυτές που λες.

Κανείς δεν είναι μαλάκας.
Αν τα έβρισκε με ελληνίδες, δεν θα πήγαινε με ξένες.


Ελληνίδες την εποχή του κλάμπινγκ των μπουζουκιών και των ... κρατήσεων με τις ουρές ...
ΠΟΛΛΟΙ ΤΙΣ ΠΛΗΡΩΝΑΝ ΧΟΝΤΡΑ ... ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΑΜΑΓΑΝ
Ισχύουν αυτά που λες προφανώς οι ελληνίδες έχουνε πολύ ψηλά τον αμανέ , και για κάποιο λόγο πιστεύουν ότι είναι καλύτερες από όλες. Ακόμη και εκδιδόμενες ελληνίδες θεωρούν ότι απλά επειδή δίνουνε μουνί πρέπει να το χρεώσουν 1000 €. Όμως όλο αυτό δεν αναιρεί ότι ο έλληνας σε όλο το πορνοπαιχνίδι είναι κατά πλειοψηφία λαγός,καθώς και οι περισσότεροι μεσογειακοί λαοί κ ανατολίτες
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.144
Like
16.922
Πόντοι
3.656
. Όμως όλο αυτό δεν αναιρεί ότι ο έλληνας σε όλο το πορνοπαιχνίδι είναι κατά πλειοψηφία λαγός,καθώς και οι περισσότεροι μεσογειακοί λαοί κ ανατολίτες
Δεν είναι θέμα εθνικότητας και γονιδίου.
Είναι θέμα αγαμίας.
Λαοί τέρμα αγάμητοι .

Τους έχει φάει η μαλακία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom