Νέα

Ζάνα, η βασίλισσα της πίπας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 274
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Φίλε psolaras ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια. Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα
οκ ρε παιδιά σωστό αυτό περί ορέξεως αλλά με τη Ζάνα όσο όρεξη και να χεις σου κόβεται με το που ξεπροβάλλει.......
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Με το συμπάθειο συναγωνιστή αλλά αυτά είναι γούστα.εγώ θα επικεντρωθώ στην απογευματινή βάρδια. Ακούγετε καλή η πληροφορία του sete.
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Με το συμπάθειο συναγωνιστή αλλά αυτά είναι γούστα.εγώ θα επικεντρωθώ στην απογευματινή βάρδια. Ακούγετε καλή η πληροφορία του sete.
Εννοείς Βαλέρια? κάνε περιγραφή αν ξέρεις please!Ευχαριστώ
 

sete

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
ηλικια 45 περιπου,  πολυ καλλιτερο σωμα απο ζανα εκτος απο στομα την χυνεις και βυζια  :rockon: απο κει και περα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα....
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Δλδ sete της λες θέλω να σε χύσω στην μάπα? και όλα αυτά με ένα 20ρικο? καλό ακούγετε
 

sete

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
για μαπα δεν ξερω αν καθεται να την χυσεις παντως ειναι αρκετα φιλοτιμη. εγω που τησ ειχα πει για βυζια δεν ειχε κανενα προβλημα να τα χυσω :rockon: :rockon: :rockon:
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
θα την επισκεφθώ σύντομα συναγωνιστή, ευχαριστώ. Η Ζάνα πάντως όπως έχει αναφερθεί τα παίρνει στο πρόσωπο
 

sete

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
φιλε stergios δεν ξερω αν τα παιρνει μαπα θα την ρωτισω το σαββατο που λεω να της κανω μια επισκεψη :grin: :grin: :grin:
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ευχαριστώ sete θα περιμένω να με ενημερώσεις
 

sete

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
εκτος αν με προλαβεις και πας νωριτερα φιλε stergios :rockon: :rockon: :rockon:
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Θα πάω κάποια καθημερινή απόγευμα να πάρω την Βαλέρια. Ελπίζω απλά να μην έχει πολύ κόσμο. Θα ενημερώσω
 

sete

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
παρε το δεξι δωματιο οπως μπεις που ειναι πιο μεγαλο γιατι το αλλο που ειναι διπλα στο κουζινακι που καθοντε ειναι σαν περιπτερο... μπαινεις και βγενεις με την οπισθεν , πες στην τσατσα να σου φτιαξει τον φωτισμο λιγο γιατι πολυ σκοταδι... στραβωνεσαι για δεις :rockon:
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Χαχαχα για να δω που θα την πιτσιλίσω ε? στο σκοτάδι λίγο δύσκολο φίλε έχεις δίκιο
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Μόλις γύρισα από Αγκύρας 12 όπου πήρα την Βαλέρια. Το thread είναι για την Ζάνα το ξέρω παιδιά, όμως αφού δουλεύουν στο ίδιο μαγαζί και έγινε και μία σχετική συζήτηση με τον φίλο sete θα γράψω τις εντυπώσεις μου. Μετά από ένα καφεδάκι αποφάσισα να πάω στην Βαλέρια. Είχα ακούσει πως επιτρέπει ακόμα και χύσιμο στα βυζιά. Χωρίς να την έχω δει μπαίνω στο δωμάτιο. Έρχεται μετά από λίγο, ήταν ψυλή ξανθιά και σχετικά αδύνατη. Είναι γλυκιά γυναίκα και με κάποια φινέτσα. Τέλος πάντων λέω κάτσε να δω θα πάει να μου τον πάρει ακάποτο, απλά ήθελα να δω δεν θα την άφηνα. Τελικά μου έβαλε καπότα, δεν υπήρχαν αυτά τα προκαταρκτικά που υπάρχουν στην Ζάνα, καμία σχέση. Πολύ λίγο γλύψιμο στα αρχίδια και σχετικά καλούτσικη πίπα. Να μην μακρυγορούμε την πήρα σε 3 στάσεις και ήταν γενικά καλά. Μόλις έχυσα χτύπησε και την πόρτα η βρώμα η τσατσά. Φαντάσου να μην είχα τέλειώσει η απολύτη ξενέρα. Που θέλω να καταλείξω? Δεν είναι άσχημη, απλά δεν υπάρχει σύγκριση με Ζάνα όσο αναφορά τα πιπιλίσματα στα παπαριά κλπ, γενικά στο ''φτιάξιμο''. Απορώ βρε παιδιά πως η Βαλέρια επιτρέπει χύσιμο στα βυζιά. Διαμαρτυρήθηκα στην παλιοτσατσά για το χτύπημα και μου είπε 10 λεπτά είναι το μέγιστο όριο. Στην Ζάνα δεν συμβαίναι αυτό. Αν τώρα σε 10 λεπτά κάποιος προλαβαίνει να την χύση την Βαλέρια μπράβο του. Και δεν είχε και κόσμο. Παίδες Ζάνα και πάλι Ζάνα
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Πιστευω εδω ταιριαζει γαντι η παροιμια ΣΤΟΥΣ ΤΥΦΛΟΥΣ Ο ΜΟΝΟΦΘΑΛΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΥΕΙ :rockon:
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Άμα είναι να κάνουμε σχόλια με γρίφους και παροιμίες. Ο στόχος μας είναι η ενημέρωση και όχι τα σχόλια αυτού του τύπου.
 

sete

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
οντως η βραδυνη τσατσα ειναι για πολλες κλωτσιες :ak: :uzi: :ak: :uzi:
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Συνάδελφε sete είναι λίγακι δύσκολο να κάνεις τελειωτικό στα βυζιά της μέσα σε 10 λεπτά και με το άγχος μην σου χτυπήσει την πόρτα η τσατσά. Πάντως η βαλέρια ούτε που μου ανέφερε πως κάνει ακάποτο. Δεν θα ξαναπάω μάλλον 
 

sete

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
φιλε stergios πιστευω να μη σε πηρα στο λαιμο μου :(
τι να πω μηπως αλλαξε τακτικη η συγκεκριμενη κοπελα
παντως και στην αλκαμενους παλιοτερα και στην αγκυρας το ακαποτο επεζε ελευθερα, οσο για το χυσιμο στα βυζακια ισως
ειναι αναλογως τις ορεξεις της
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Όχι μην ανησυχείς, αυτός είναι και ο σκοπός η ανταλαγή απόψεων. Ίσως να έχουν και εντολές για να σε ξεπετάνε σε 10 λεπτά. Πάντως στην Αλκαμένους 117 δεν αντιμετώπιζω πρόβλημα χρόνου. Μήπως κατά τύχη ξέρεις ποιες παίζουν εκεί?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom