Νέα

Ζάνα, η βασίλισσα της πίπας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 274
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Συναγωνιστές είχα πετύχει την Ζάνα τελευταία φορά πριν 3 βδομάδες στο Αλκαμένους 117 πρωινή βάρδια. Για μένα είναι πολύ έκφυλη και καυλιάρα, αξίζει το 20ρικο δεν το συζητάω. Πριν 2 Κυριακές που είχα πάει μου είπανε πως έχει άδεια και δεν ξέρει πότε θα γυρίσει. Αντί αυτού τέσταρα την Σόφι Ρωσσίδα 40 + πολύ καλή και την συνιστώ χωρίς δεύτερη κουβέντα. Είναι πρωινή έτσι μου είπε η τσατσά. Για την Ζάνα παιδιά τώρα ξέρει κανένας αν δουλεύει και που? Έχω να πάω Αλκαμένους 2 βδομάδες και δεν ξέρω αν επέστρεψε. Δώστε τα φώτα σας αν ξέρετε
 

Επισκέπτης
Νομιζω οτι η Ζανα ειναι σε ενα απο αυτα τα 3 σπιτια Αλκιβιαδου 16.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Δε νομίζω να είναι η ίδια Ζάνα, αν και είχα γράψει και εγώ σε ενημέρωση ότι ήταν η ίδια εκ παραδρομής.
 

Επισκέπτης
Και εγω το διαβασα αυτο.Προσωπικα την περασμενη Τριτη πηγα στην Αλκιβιαδου 16 αλλα εκανα το λαθος να μπω στο 16Β που ηταν μια ηλικιωμενη οποτε εφυγα αμεσως χωρις να κοιταξω τι παιζει στα αλλα δυο.
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
παιδια οτι και να λεμε τωρα η ζανα δεν παιζεται.
ασ  μας ενημερωσει καποιος αν δουλευει στην αλκαμενους γιατι εχω αδεια και λεω να της τον φορεσω για μια ακομα φορα.
αλλιωσ να παω σε καμια νανα στηην καλυμνου.
λεω να την δοκιμασω.αξιζει φιλαρακια? μαζευω σπερμα για να το χρησιμοποιησει για μασκαρα........και α'ι'  λα'ι"νερ :grin: :grin: :grin: :dancing: :dancing: :dancing:
 

kostas_mes

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Συναγωνιστές είχα πετύχει την Ζάνα τελευταία φορά πριν 3 βδομάδες στο Αλκαμένους 117 πρωινή βάρδια. Για μένα είναι πολύ έκφυλη και καυλιάρα, αξίζει το 20ρικο δεν το συζητάω. Πριν 2 Κυριακές που είχα πάει μου είπανε πως έχει άδεια και δεν ξέρει πότε θα γυρίσει. Αντί αυτού τέσταρα την Σόφι Ρωσσίδα 40 + πολύ καλή και την συνιστώ χωρίς δεύτερη κουβέντα. Είναι πρωινή έτσι μου είπε η τσατσά. Για την Ζάνα παιδιά τώρα ξέρει κανένας αν δουλεύει και που? Έχω να πάω Αλκαμένους 2 βδομάδες και δεν ξέρω αν επέστρεψε. Δώστε τα φώτα σας αν ξέρετε

Σόφι πήρα και εγώ στο εν λόγω μαγαζί την Τρίτη που πέρασα. Δεν έλειψαν οι ατάκες του στυλ: "Δεν έχω πιει τίποτα όλη μέρα, διψάω και θέλω τα χύσια σου.." Γλύψιμο αρχίδια με βογκητά.Τρομερό γλύψιμο γενικά-βέβαια όχι σαν της Ζάνας.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Φίλε kostas η Σόφι ήταν πολύ καλή και θα την ξαναπεράσω στην πρώτη ευκαιρία. Από ότι μου είχε πει είναι πρωινή. Το απόγευμα δεν ξέρω ποια παίζει αν γνωρίζεις πες μου. Το ζήτημα είναι που χάθηκε η Ζάνα. Αυτή βασικά εμφανίζεται κατά καιρούς σαν κομήτης και μετά ξαναχάνετε. Πάντως παιδιά όποιος την πετύχει κάπου ας ενημερώσει
 

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
Λοιπόν, τη Ζάνα της Αλκαμένους την έχω πετύχει 2 φορές την τελευταία εβδομάδα στο Αγκύρας 12 πρωινή βάρδια. Τη Σοφία την βρήκα στην Αλκαμένους, αλλά δεν τη δοκίμασα (για να είμαι ειλικρινής και τη Ζάνα τη φοβάμαι με αυτά που κάνει, έχω κάπου χρόνο να την πάρω). Πάντως, στο συγκεκριμένο της Αγκύρας, μερικά απογεύματα δουλεύει η Μαρία (επίσης τέως Αλκαμένους), και κάποια άλλα απογεύματα η Βαλέρια,που κάποια άλλα απογεύματα δουλεύει στο υπόγειο της Διδύμου, εκεί που δουλεύουν η Αλεξάνδρα και η Βίκυ (επίσης τέως Αλκαμένους). Μήπως τελικά όλα αυτά τα μαγαζιά τα έχει ο ίδιος, και φέρνει τις κυρίες από το ένα μαγαζί στο άλλο;

Επίσης να πως πως η Ζάνα της Αλκιβιάδου δεν έχει σχέση με τη Ζάνα Αλκαμένους ( και τώρα Αγκύρας).

Παρεμπιπτόντως, μιας και αναφέρθηκε η Νανά της Καλύμνου, την έχει πάρει κανείς πρόσφατα; Δουλεύει ακόμη;
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Μπράβο Συναγωνιστή Scalp. Η Αγκύρας που κοντά πέφτει? Πάντως η Αλεξάνδρα στη διδύμου είναι μπάζο και ξεπέτα.
 

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
Στο ύψος Αχαρνών 100 (λίγο πριν το μαγαζί της Ελλης), το στενάκι δεξιά (όταν λέω δεξιά εννοώ στο ρεύμα από κέντρο προς τα Πατήσια). Είναι μικρό στενάκι, στο τέλος δεξιά έχει δύο μαγαζιά, στο πρώτο από τα δύο είναι η Ζάνα.
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
φιλε scalp εφυγε η ζανα απο αλκαμενους?και ποια δουλευει τωρα πρωι στην αλκαμενουσ?
επιβεβαιςστε το και ανημερωστε με.κατεβαινω αθηνα και θελω να παω.δουλευει 'η οχι η ζανα στην αλκαμενουσ?
ευχαριστω
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
φιλε scalp εφυγε η ζανα απο αλκαμενους?και ποια δουλευει τωρα πρωι στην αλκαμενουσ?
επιβεβαιςστε το και ανημερωστε με.κατεβαινω αθηνα και θελω να παω.δουλευει 'η οχι η ζανα στην αλκαμενουσ?
ευχαριστω
ένας ένας κατηφορίζει στην πρωτεύουσα. και εδώ κατεστημένο
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
pakara    αν παρεισ τη ζανα.....θα ευχοσουν να εμενες αθηνα.....
παοκι?
παει και τελειωσε....θα την κανω παοκτσου.
και θα της αγορασω διαρκειασ στην 4............ :rockon:  :rockon:  :rockon: :helpplea:  :helpplea:  :helpplea: :headbang:  :headbang:
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Η Ζάνα δουλεύει και το Σαββατοκύριακο πρωινή βάρδια? Ξέρει κανείς? Μην  κατέβουμε τσάμπα κάτω. Ακόμα σκέφτομαι το τελείωμα στο στόμα της (πάντα με καπότα)… Ήθελα να ήξερα επιτρέπει το χύσιμο στα βυζιά με κάτι παραπάνω?
 

sete

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
καταθεση πριν απο λιγο. τιμη 20 ευρω το γνωστο προγραμμα
με πολλα κεφια (lol) καθε μερα 10:00 με 17:00  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Επίσκεψη 11 ή ώρα σήμερα το πρωί Αγκύρας 12, για να πετύχω την Ζάνα. Ήταν στο πόστο της, καυλιάρα όσο ποτέ.  Ο οβολός δεν είναι 25 όπως έχει αναφερθεί αλλά 20. Γλύψιμο στα αρχίδια, πολύ καλό τσιμπούκι, κωλάρα 3-D, συμπεριφορά άψογη. Με βλέπω να ξαναπηγαίνω λίαν συντόμως
 

kostas_mes

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Επίσκεψη 11 ή ώρα σήμερα το πρωί Αγκύρας 12, για να πετύχω την Ζάνα. Ήταν στο πόστο της, καυλιάρα όσο ποτέ.  Ο οβολός δεν είναι 25 όπως έχει αναφερθεί αλλά 20. Γλύψιμο στα αρχίδια, πολύ καλό τσιμπούκι, κωλάρα 3-D, συμπεριφορά άψογη. Με βλέπω να ξαναπηγαίνω λίαν συντόμως

25Ε είχε στην Αλκαμένους, Αγκύρας είναι 20Ε
 

kostas_mes

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Η Ζάνα δουλεύει και το Σαββατοκύριακο πρωινή βάρδια? Ξέρει κανείς? Μην  κατέβουμε τσάμπα κάτω. Ακόμα σκέφτομαι το τελείωμα στο στόμα της (πάντα με καπότα)… Ήθελα να ήξερα επιτρέπει το χύσιμο στα βυζιά με κάτι παραπάνω?
Χωρίς να μου ζητήσει κάτι παραπάνω, είχα τελειώσει στα βυζιά της, την εποχή που ήταν στην Αλκαμένους
 

kostas_mes

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Αύριο Κυριακή όμως, θα είναι εκεί η Ζάνα;
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ναι kostas κάθε μέρα είναι την ρώτησα. Δεν παίρνει ρεπό. Δλδ φίλε της είπες θέλω να τελειώσω πάνω σου και δέχτηκε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom