Νέα

Υπουργός ο ΑΔΩΝΙΣ - Impossible is Nothing Nr001

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα whowho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 215K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.746
Πόντοι
456

???

dumb_and_dumber_to_1.jpg
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.460
Like
20.289
Πόντοι
6.056
την στιγμη που ο ημιτρελος φωτογραφιζει τα νταβανια


η ελλαδα κανει τηλεεκπαιδευση...



ΟΧΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΟΥΛΗ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ!!!!!!
ΚΑΙ ΦΤΑΙΣ ΕΣΥ!!!!
Μου κανε παραθεση ο αλλος και λεει τον μπουμουκο κομμουνι κι οτι εχει δικαιωμα να βγαζει σελφι λεει,γιατι δεν συναντα τετοια χλιδη εδω.Επικινδυνα τα πραγματα.Διακρινω ενα ψεγαδι ειρωνειας στα λεγομενα του ή ειναι η ιδεα μου? :confused: :confused: :confused:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.667
Πόντοι
606
την στιγμη που ο ημιτρελος φωτογραφιζει τα νταβανια


η ελλαδα κανει τηλεεκπαιδευση...



ΟΧΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΟΥΛΗ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ!!!!!!
ΚΑΙ ΦΤΑΙΣ ΕΣΥ!!!!
Μου κανε παραθεση ο αλλος και λεει τον μπουμουκο κομμουνι κι οτι εχει δικαιωμα να βγαζει σελφι λεει,γιατι δεν συναντα τετοια χλιδη εδω.Επικινδυνα τα πραγματα.Διακρινω ενα ψεγαδι ειρωνειας στα λεγομενα του ή ειναι η ιδεα μου? :confused: :confused: :confused:
Επίσης μας είπε ότι είναι στις τουαλέτες του αεροδρομίου η φώτο. Δεν υπάρχει ελπίδα λέμε αδερφέ.
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.460
Like
20.289
Πόντοι
6.056
την στιγμη που ο ημιτρελος φωτογραφιζει τα νταβανια


η ελλαδα κανει τηλεεκπαιδευση...



ΟΧΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΟΥΛΗ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ!!!!!!
ΚΑΙ ΦΤΑΙΣ ΕΣΥ!!!!
Μου κανε παραθεση ο αλλος και λεει τον μπουμουκο κομμουνι κι οτι εχει δικαιωμα να βγαζει σελφι λεει,γιατι δεν συναντα τετοια χλιδη εδω.Επικινδυνα τα πραγματα.Διακρινω ενα ψεγαδι ειρωνειας στα λεγομενα του ή ειναι η ιδεα μου? :confused: :confused: :confused:
Επίσης μας είπε ότι είναι στις τουαλέτες του αεροδρομίου η φώτο. Δεν υπάρχει ελπίδα λέμε αδερφέ.
Αφου πεταξε και τα πιρελι-κοντινενταλ που ακουσε καπου εκλεισε ο κυκλος των νεοπλουτων πλεον :headbang: :confused: :confused: :confused:
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.602
Like
27.842
Πόντοι
5.506
Ετσι ρε μουνια αριστεροι!!!!’

Ετσι γαμαει η ΔΕΞΙΑ!!!
Μη γαμας πολύ γιατί κάνει ο κωλος σου.
αστον καραμανο ρε.... τρωει μαντραξ που εχουν κοντοληξει.....ειναι ψυχουλα κατα τα αλλα και φονεας αριστερων
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Μου κανε παραθεση ο αλλος και λεει τον μπουμουκο κομμουνι κι οτι εχει δικαιωμα να βγαζει σελφι λεει,γιατι δεν συναντα τετοια χλιδη εδω.Επικινδυνα τα πραγματα.Διακρινω ενα ψεγαδι ειρωνειας στα λεγομενα του ή ειναι η ιδεα μου? :confused: :confused: :confused:
Ειρωνεία? Όχι παραπάνω από το δικό σου ποστ.
Δεν ήταν η ιδέα σου! Απλά απευθυνόταν γενικότερα, όχι μόνο σε σένα :grin:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.460
Like
20.289
Πόντοι
6.056
Ετσι ρε μουνια αριστεροι!!!!’

Ετσι γαμαει η ΔΕΞΙΑ!!!
Μη γαμας πολύ γιατί κάνει ο κωλος σου.
αστον καραμανο ρε.... τρωει μαντραξ που εχουν κοντοληξει.....ειναι ψυχουλα κατα τα αλλα και φονεας αριστερων
σσσ λογκαρουν νεα φρουτα τωρα.Την θυμασαι τη φρουτοπια?Υμνουν αυτους που τους βριζανε.Σαν την παροιμια που λεει να μην γλειφεις εκει που φτυνεις :confused: :confused: :confused:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.667
Πόντοι
606
Θα την τρώνε στη μάπα πολλά χρόνια τα γαμιόλια και θα ξεβουλευτούνε για τα καλά.


Τι γίνεται εδώ Μπάρμπα;
Μαζεύτηκαν τα λιγούρια που τους έχει ανοίξει την σούφρα ο Άδωνις να πάρουν την δόση τους;
καλώς τον "συνάδελφο"
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Ο παγκόσμιος πρωταθλητής κωλοτούμπας, ο άνθρωπος που έχει θέσει τις βάσεις για να γίνει η κωλοτούμπα ολυμπιακό άθλημα, σημείωσε νέο ρεκόρ για την πιο γρήγορη κωλοτούμπα στα χρονικά του ανθρώπινου είδους.
08:47 - Θέλω να εκφράσω δημοσίως την πλήρη μου διαφωνία.
08:59 - Τη φράση ότι διαφωνώ πλήρως την έχω πει εγώ; Βάλτε το βίντεο γιατί αυτό δεν το έχω πει εγώ. Είναι προβοκάτσια.

 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Υπογραφή του Μνημονίου με τον Δήμο Αθηναίων και τον Παναθηναϊκό, για την Διπλή Ανάπλαση στον Βοτανικό



 

Συνημμένα

  • `.jpg
    `.jpg
    43,9 KB · Εμφανίσεις: 22
  • 2.jpg
    2.jpg
    71,8 KB · Εμφανίσεις: 24
  • 3.jpg
    3.jpg
    47,7 KB · Εμφανίσεις: 22

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.667
Πόντοι
606
Υπογραφή του Μνημονίου με τον Δήμο Αθηναίων και τον Παναθηναϊκό, για την Διπλή Ανάπλαση στον Βοτανικό
Εμείς μακέτες για το γήπεδο βλέπαμε από την εποχή του Ντεμη και ακόμα δεν έχουμε μπει μέσα.Στο Ελλαδισταν ένα γήπεδο 40000 θέσεων κάνει 20 χρόνια. Και μη μου πεις ότι ο μπουμπουκος θα το κάνει άμεσα. Αυτά με τον χαζομπαροκ τον αρχιβλακα του σαητ..
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.460
Like
20.289
Πόντοι
6.056
Υπογραφή του Μνημονίου με τον Δήμο Αθηναίων και τον Παναθηναϊκό, για την Διπλή Ανάπλαση στον Βοτανικό
Εμείς μακέτες για το γήπεδο βλέπαμε από την εποχή του Ντεμη και ακόμα δεν έχουμε μπει μέσα.Στο Ελλαδισταν ένα γήπεδο 40000 θέσεων κάνει 20 χρόνια. Και μη μου πεις ότι ο μπουμπουκος θα το κάνει άμεσα. Αυτά με τον χαζομπαροκ τον αρχιβλακα του σαητ..
Tι να το κανεις το γηπεδο αφου δεν παιζει να ανοιξουν συντομα :( :confused: :confused: :confused:
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Εμείς μακέτες για το γήπεδο βλέπαμε από την εποχή του Ντεμη και ακόμα δεν έχουμε μπει μέσα.Στο Ελλαδισταν ένα γήπεδο 40000 θέσεων κάνει 20 χρόνια. Και μη μου πεις ότι ο μπουμπουκος θα το κάνει άμεσα. Αυτά με τον χαζομπαροκ τον αρχιβλακα του σαητ..


Μα δεν έγραψα εγώ χρονοδιάγραμμα. Δεν το γνωρίζω το θέμα. Ο ΝΑΣΟΣ είναι ο παντογνώστης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom