Νέα

Ξέσκισμα πρώην or not

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Δεδομενου οτι μια γυναικα μπορει να γαμηθει οποτε θελει, συνηθως το να γαμηθει στοχευμενα με καποιον υποκρυπτει καποια σκοπιμοτητα

Παραδειγμα πρωην που ηταν σε αλλη πολη μου ελεγε ποσο θελει να της ριξω απλα ενα πουτσο κλπ
Αρχιδια αν ηθελε απλα ενα πουτσο τον εβρισκε με καποιον απο εκει
Τσιμπησα και ξαναεμπλεξα:confused:
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Δεδομενου οτι μια γυναικα μπορει να γαμηθει οποτε θελει, συνηθως το να γαμηθει στοχευμενα με καποιον υποκρυπτει καποια σκοπιμοτητα

Παραδειγμα πρωην που ηταν σε αλλη πολη μου ελεγε ποσο θελει να της ριξω απλα ενα πουτσο κλπ
Αρχιδια αν ηθελε απλα ενα πουτσο τον εβρισκε με καποιον απο εκει
Τσιμπησα και ξαναεμπλεξα:confused:

Και ; Πως παει το μπλεξιμο;

Ενας εκ των κολλητων μου τα ξαναφτιαξε με πρωην του κ εχει δυο παιδια πλεον
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
745
Like
588
Πόντοι
86
Να ξεκαθαρισω οτι εκανα το θεμα για απλο γαμησι,το οποιο θα ναι ισως κ πανω της μια φορας,εαν κατσει.

Για σχεση δεν υπαρχει καν στη σφαιρα της φαντασιας μου κ θεωρω οτι κ αυτες το προβαλλουν ετσι για να μην φανουν πουτανες...

Και οι δυο ομως μ γραφουν για :think:καλοκαιρινο σκ ή κατι παρομοιο κ οχι να γινω ο αντρας της ζωης τους

Τύπε τα γαμησια τα προγραμματίζεις πάντα ένα 6μηνο πριν? :sunglasses:

Πέρνα πάλι το Μάιο για οδηγίες :2funny::2funny:

 

Steros

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2021
Μηνύματα
18
Like
8
Πόντοι
0
Να ξεκαθαρισω οτι εκανα το θεμα για απλο γαμησι,το οποιο θα ναι ισως κ πανω της μια φορας,εαν κατσει.

Για σχεση δεν υπαρχει καν στη σφαιρα της φαντασιας μου κ θεωρω οτι κ αυτες το προβαλλουν ετσι για να μην φανουν πουτανες...

Και οι δυο ομως μ γραφουν για :think:καλοκαιρινο σκ ή κατι παρομοιο κ οχι να γινω ο αντρας της ζωης τους

Τύπε τα γαμησια τα προγραμματίζεις πάντα ένα 6μηνο πριν? :sunglasses:

Πέρνα πάλι το Μάιο για οδηγίες :2funny::2funny:
Γερμανός είναι, δεν λειτουργεί σε παρόν χρόνο αλλά πάντα με πρόγραμμα :sunglasses:
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Να ξεκαθαρισω οτι εκανα το θεμα για απλο γαμησι,το οποιο θα ναι ισως κ πανω της μια φορας,εαν κατσει.

Για σχεση δεν υπαρχει καν στη σφαιρα της φαντασιας μου κ θεωρω οτι κ αυτες το προβαλλουν ετσι για να μην φανουν πουτανες...

Και οι δυο ομως μ γραφουν για :think:καλοκαιρινο σκ ή κατι παρομοιο κ οχι να γινω ο αντρας της ζωης τους

Τύπε τα γαμησια τα προγραμματίζεις πάντα ένα 6μηνο πριν? :sunglasses:

Πέρνα πάλι το Μάιο για οδηγίες :2funny::2funny:
Γερμανός είναι, δεν λειτουργεί σε παρόν χρόνο αλλά πάντα με πρόγραμμα :sunglasses:

Γερμανια last year τυπε!

Το 2021 ξεκινησε μακρια απο κει
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Ξέρεις σε πόσους πρώην έχουν στείλει μήνυμα? Αν δεν έχεις άλλη επιλογή πήδα, αλλά με σκούφο ακόμα και στην πίπα.
 

batsos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
1

batsos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
1
Να ξεκαθαρισω οτι εκανα το θεμα για απλο γαμησι,το οποιο θα ναι ισως κ πανω της μια φορας,εαν κατσει.

Για σχεση δεν υπαρχει καν στη σφαιρα της φαντασιας μου κ θεωρω οτι κ αυτες το προβαλλουν ετσι για να μην φανουν πουτανες...

Και οι δυο ομως μ γραφουν για :think:καλοκαιρινο σκ ή κατι παρομοιο κ οχι να γινω ο αντρας της ζωης τους

Τύπε τα γαμησια τα προγραμματίζεις πάντα ένα 6μηνο πριν? :sunglasses:

Πέρνα πάλι το Μάιο για οδηγίες :2funny::2funny:

Των φρονίμων τα παιδιά πριν γαμήσουν κανονίζουν!
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.177
Κριτικές
14
Like
4.445
Πόντοι
3.715
γνώρισέ τες μεταξύ τους σε ξενοδοχείο και περάστε καλά
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
διαβασα μονο το πρωτο ποστ οποτε θα στο εχουν ξαναγραψει

χωσε μαν...ολο το 2ρο λοκνταουν με πρωην που ηθελαν να με "δουν"/τις "δω" το εβγαλα

δεν βγαινει ευκολα νεα γκομενα τωρα με δουλεια-σπιτι-βολτα το σκυλο-σουπερμαρκετ ας φανουν και καπου χρησιμες και οι πρωην :coffee:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.706
Κριτικές
6
Like
11.134
Πόντοι
3.936
Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα. Ουτε εγω ασχολουμαι με πρωην οσο κι αν τριβονται στην πουτσα μου. Καποιος λογος υπαρχει που εγιναν πρωην. Και συνηθως εχει να κανει με προβληματικες προσωπικοτητες και ανηλεητο πρηξιμο αρχιδιων. Κι οσο μεγαλωνω τοσο δινω προτεραιοτητα στην ψυχικη μου υγεια σε σχεση με το πηδημα.
:thumbsup:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.569
Like
1.124
Πόντοι
216
Κ εγώ το βρίσκω ωραία φάση, εφόσον δεν παίζει συναίσθημα ώστε να αποφευχθούν πισωγυρίσματα.Μάλιστα δηλώνω και τυχερός διότι έχω ένα τέτοιο θεματάκι που "μπαίνω" όταν προκύπτει, το οποίο εξελίχθηκε και ευχάριστα τελευταία διότι άρχισα να μπαίνω και στην μικρή της αδερφής της (χαριν λόγου το μικρή κανα 40 άρι) διότι έχουν κόντρες και ανταγωνσμούς και φόρτωσα μετά από τυχαία συνάντηση σε μπάρ (προ καραντίνας)...δεν ξέρω αν θα κρατήσει αλλά ειναι καλή φάση..

Οπότε μπαίνετε και ποτέ δεν ξέρετε που θα βγεί.!:P
Παπακαλιατη εσυ? :)
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.242
Κριτικές
81
Like
8.012
Πόντοι
7.865
Μην τσιμπάτε ρε!Αν έχετε κόψει καιρό και ξαφνικά σε θυμούνται,πρέπει να ξυμηθείτε εσείς 2 πράγματα:

1. δεν είστε οι μόνοι που θυμήθηκαν να στείλουν
2.αφου μπορεί να γαμηθεί εύκολα,όσο καβουρογαμόσαυρος και να είναι,κάπου αποσκοπεί.

Και στις 2 περιπτώσεις αντιμετωπίζεστε σαν αναλώσιμοι.Αν θέτε γαμήσι,πάτε και ρίξτε,αλλά βάλτε καπότες βιομηχανικού τύπου,με κέβλαρ,2 turbo και αμάξωμα τιτανίου,γιατί μπορεί να παίζουν πολλά,απο αρρώστιες,εγκυμοσύνες προς φόρτωμα ή wannabe εγκυμοσύνες για να σας φορτωθούν με το ζόρι,μιας και νιώθουν πίεση απο το περιβ΄λλον τους για το πότε θα παντρευτούν και σαν γνήσιες ελλεϊνίδες,δήθεν ανεξάρτητες,θα θέλουν να κατσικωθούν μπάστακες στον σβέρκο κάποιου μαλάκα.Μπορεί να θέλουν όντως ένα απλό πήδημα,καθώς και αυτό έχει πιθανότητες,αλλά γενικά...Μακριά.

 

SexyBeast

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
21
Μην τσιμπάτε ρε!Αν έχετε κόψει καιρό και ξαφνικά σε θυμούνται,πρέπει να ξυμηθείτε εσείς 2 πράγματα:

1. δεν είστε οι μόνοι που θυμήθηκαν να στείλουν
2.αφου μπορεί να γαμηθεί εύκολα,όσο καβουρογαμόσαυρος και να είναι,κάπου αποσκοπεί.

Και στις 2 περιπτώσεις αντιμετωπίζεστε σαν αναλώσιμοι.Αν θέτε γαμήσι,πάτε και ρίξτε,αλλά βάλτε καπότες βιομηχανικού τύπου,με κέβλαρ,2 turbo και αμάξωμα τιτανίου,γιατί μπορεί να παίζουν πολλά,απο αρρώστιες,εγκυμοσύνες προς φόρτωμα ή wannabe εγκυμοσύνες για να σας φορτωθούν με το ζόρι,μιας και νιώθουν πίεση απο το περιβ΄λλον τους για το πότε θα παντρευτούν και σαν γνήσιες ελλεϊνίδες,δήθεν ανεξάρτητες,θα θέλουν να κατσικωθούν μπάστακες στον σβέρκο κάποιου μαλάκα.Μπορεί να θέλουν όντως ένα απλό πήδημα,καθώς και αυτό έχει πιθανότητες,αλλά γενικά...Μακριά.

Θα τρομάξει ο άνθρωπος και θα βάλει προφυλακτικό μέχρι και στο κινητό όταν θα του στέλνουν μήνυμα :tooth:
 

SexyBeast

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
21
διαβασα μονο το πρωτο ποστ οποτε θα στο εχουν ξαναγραψει

χωσε μαν...ολο το 2ρο λοκνταουν με πρωην που ηθελαν να με "δουν"/τις "δω" το εβγαλα

δεν βγαινει ευκολα νεα γκομενα τωρα με δουλεια-σπιτι-βολτα το σκυλο-σουπερμαρκετ ας φανουν και καπου χρησιμες και οι πρωην :coffee:

Αρκεί να μείνουν πρώην. Τα πισωγυρίσματα σπανίως βγήκαν σε καλό.
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.159
Κριτικές
16
Like
1.782
Πόντοι
4.655
Δεν διαφωνω,αλλα περισσοτερο δεν τις ξεκοβω γιατι δεν ητανε κ τιποτα φοβερες σχεσεις,δυο μηνες ητανε με την μια και με την αλλη δεν ειχαμε γαμηθει καν,καλοκαιρινη περιπετεια ητανε οπου δεν προλαβαμε να γαμηθουμε

Ενα-ενα μας τα λες.
Πηγαινε γαμα αυτην που δεν προλαβες.

Αυτη ειναι στανταρακι,χθες ειχε καυλες,την φουντωνα κ γω κ μ γραφε κατι μαλακιες,περι ξεκωλιασματος ..

Η αλλη η ψωλα ομως ειχε το καλυτερο κορμι π εχω πηδηξει

Σιγά μωρε μαλάκα που με δύο μήνες σχέση και την άλλη πλατωνική φάση και είναι στανταράκι.

Κατούρα και λίγο

Π
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Δεν διαφωνω,αλλα περισσοτερο δεν τις ξεκοβω γιατι δεν ητανε κ τιποτα φοβερες σχεσεις,δυο μηνες ητανε με την μια και με την αλλη δεν ειχαμε γαμηθει καν,καλοκαιρινη περιπετεια ητανε οπου δεν προλαβαμε να γαμηθουμε

Ενα-ενα μας τα λες.
Πηγαινε γαμα αυτην που δεν προλαβες.

Αυτη ειναι στανταρακι,χθες ειχε καυλες,την φουντωνα κ γω κ μ γραφε κατι μαλακιες,περι ξεκωλιασματος ..

Η αλλη η ψωλα ομως ειχε το καλυτερο κορμι π εχω πηδηξει

Σιγά μωρε μαλάκα που με δύο μήνες σχέση και την άλλη πλατωνική φάση και είναι στανταράκι.

Κατούρα και λίγο

Π

Σκληρος καριολης εισαι μαζι μ τυπε ?
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Διανυοντας τα 42 μου πλεον ετη,εχω αναθεωρησει πραγματα.Πραγματα για τα οποια ακολουθησα πιστα επι σειρα ετων,οπου καπου στα μισα που βρισκομαι τωρα,σκεφτομαι να το παρω αλλιως,τι εννοω:

α) παντα μιλουσα στους κολητους,σχετικα με μουνια.Οι κολητοι λεγαν τα μισα,οποτε κ το θεμα δεν χρειαζεται να το συζητησω μαζι τους.

β)Παντα κρατουσα χαρακτηρα με τις πρωην,προτιμωντας να τις απαξιωσω σε πισωγυρισμα,πηγαινα δε σε πορνες.

Πλεον προτιμω να τον χωνω σε οποια ειναι διαθεσιμη,γλυτωνοντας καποια χρηματα κ περνωντας περισσοτερο χρονο μαζι τους στο γαμησι,δοκιμαζοντας "κολπα"

 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Αν πάντως είχες επιχειρηματικό μυαλό, θα της πρότεινες να γίνει cg, εσύ θα έκανες τον κοννεκτορα-μεταφορεα με τα ποσοστά σου, αυτή θα χόρταινε πούτσα και θα μάζευε και χρήμα. Από την στιγμή που οι ανατολικές σαύρες του mamba και τα 35χρονα άκωλα πιπίνια, ζητάνε 80αρες, χαλαρά η δικιά σου θα ζητούσε τα ίδια (ελπίζω να τρώγεται λίγο). Έχουν χτιστεί καρριερες έτσι, σκέψου το.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.288
Κριτικές
8
Like
32.621
Πόντοι
6.536
Από την στιγμή που έγινε πρώην ποιος ο λόγος να έχει το κινητό σου κτλ.
Πλοκ σε όλα.....

Και το κεφάλι ήσυχο!:sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom