Νέα

Ξέσκισμα πρώην or not

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

googlis

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2009
Μηνύματα
119
Κριτικές
4
Like
154
Πόντοι
1
Κ εγώ το βρίσκω ωραία φάση, εφόσον δεν παίζει συναίσθημα ώστε να αποφευχθούν πισωγυρίσματα.Μάλιστα δηλώνω και τυχερός διότι έχω ένα τέτοιο θεματάκι που "μπαίνω" όταν προκύπτει, το οποίο εξελίχθηκε και ευχάριστα τελευταία διότι άρχισα να μπαίνω και στην μικρή της αδερφής της (χαριν λόγου το μικρή κανα 40 άρι) διότι έχουν κόντρες και ανταγωνσμούς και φόρτωσα μετά από τυχαία συνάντηση σε μπάρ (προ καραντίνας)...δεν ξέρω αν θα κρατήσει αλλά ειναι καλή φάση..

Οπότε μπαίνετε και ποτέ δεν ξέρετε που θα βγεί.!:P
Παπακαλιατη εσυ? :)

:2funny:
 

googlis

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2009
Μηνύματα
119
Κριτικές
4
Like
154
Πόντοι
1

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.159
Κριτικές
16
Like
1.782
Πόντοι
4.655
Διανυοντας τα 42 μου πλεον ετη,εχω αναθεωρησει πραγματα.Πραγματα για τα οποια ακολουθησα πιστα επι σειρα ετων,οπου καπου στα μισα που βρισκομαι τωρα,σκεφτομαι να το παρω αλλιως,τι εννοω:

α) παντα μιλουσα στους κολητους,σχετικα με μουνια.Οι κολητοι λεγαν τα μισα,οποτε κ το θεμα δεν χρειαζεται να το συζητησω μαζι τους.

β)Παντα κρατουσα χαρακτηρα με τις πρωην,προτιμωντας να τις απαξιωσω σε πισωγυρισμα,πηγαινα δε σε πορνες.

Πλεον προτιμω να τον χωνω σε οποια ειναι διαθεσιμη,γλυτωνοντας καποια χρηματα κ περνωντας περισσοτερο χρονο μαζι τους στο γαμησι,δοκιμαζοντας "κολπα"

Άμα στα 42 σκέφτεσαι έτσι, είναι λογικό να νομίζεις ότι έχεις στανταράκια.

α) για τις γυναίκες δεν πρέπει να μιλάς σε κανέναν, εκτός και εάν έχεις λαβωθεί από μία (που δεν είναι η μητέρα των παιδιών σου).

β.1) δεν απαξιώνεις μία πρώην με πισωγύρισμα, της δίνεις αξία. Για μία γυναίκα, το να πάει με έναν πρώην είναι ατού. Για έναν άνδρα, είναι μάλλον ξεπεσμός.

β.2) μα, οι πόρνες για αυτά δεν είναι? Προσωπικά, μετά από σχεδόν κάθε χωρισμό, 2-3 πόρνες (με καλά γαμήσια) ήταν αρκετό για να ξελαμπικάρω.

Ρε φίλε είσαι 42, δεν είσαι 22 να τον χώνεις όπου βρεις για να γλυτώνεις χρήματα.

Π
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Διανυοντας τα 42 μου πλεον ετη,εχω αναθεωρησει πραγματα.Πραγματα για τα οποια ακολουθησα πιστα επι σειρα ετων,οπου καπου στα μισα που βρισκομαι τωρα,σκεφτομαι να το παρω αλλιως,τι εννοω:

α) παντα μιλουσα στους κολητους,σχετικα με μουνια.Οι κολητοι λεγαν τα μισα,οποτε κ το θεμα δεν χρειαζεται να το συζητησω μαζι τους.

β)Παντα κρατουσα χαρακτηρα με τις πρωην,προτιμωντας να τις απαξιωσω σε πισωγυρισμα,πηγαινα δε σε πορνες.

Πλεον προτιμω να τον χωνω σε οποια ειναι διαθεσιμη,γλυτωνοντας καποια χρηματα κ περνωντας περισσοτερο χρονο μαζι τους στο γαμησι,δοκιμαζοντας "κολπα"

Άμα στα 42 σκέφτεσαι έτσι, είναι λογικό να νομίζεις ότι έχεις στανταράκια.

α) για τις γυναίκες δεν πρέπει να μιλάς σε κανέναν, εκτός και εάν έχεις λαβωθεί από μία (που δεν είναι η μητέρα των παιδιών σου).

β.1) δεν απαξιώνεις μία πρώην με πισωγύρισμα, της δίνεις αξία. Για μία γυναίκα, το να πάει με έναν πρώην είναι ατού. Για έναν άνδρα, είναι μάλλον ξεπεσμός.

β.2) μα, οι πόρνες για αυτά δεν είναι? Προσωπικά, μετά από σχεδόν κάθε χωρισμό, 2-3 πόρνες (με καλά γαμήσια) ήταν αρκετό για να ξελαμπικάρω.

Ρε φίλε είσαι 42, δεν είσαι 22 να τον χώνεις όπου βρεις για να γλυτώνεις χρήματα.

Π

β.1)αυτο εγραψα,ισως δεν ηταν σωστη η διατυπωση.Οτι πισωγυρισμα δεν εκανα ποτε αφοτου τελειωνε κατι.

β.2)πλεον δεν μπορω να λειτουργησω με πορνες.το να ξερω ποσο χρονο εχω ακομη με ξενερωνει,ασχετως οτι "τελειωνω".

Πλεον προτιμαω να δοκιμασω με μια πρωην π ειναι διαθεσιμη (εαν ειναι βεβαια γιατι ακομη στα μνμ ειμαστε) ωστε να κλεισω ενα 24 ωρο γαμησι,υπνο,χαϊδολογηματα,παρα να βαλει το κινητο να μετρα αντιστροφα κ το θεμα δεν ειναι τα χρηματα,μ αυτα δεν εχω θεμα.

 

Milokleftis

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2021
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Συνήθως με την πρώην αξίζει λίγο αφού χωρίζεις μετά χαλάει το πράγμα γιατί μάλλον σκέφτεσαι ότι μάλλον καλά έκανες και χώρισες για τους χ ψ λόγους
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Με την μια βρεθηκαμε προχθες,για μεσημεριανη βολτα,ανεμελη στα χωραφια :confused:

Ηθελε να της πω τι σκεφτομαι για μας,της ειπα να ξεκολιαστουμε...

Μ λεει αυτο στα σιγουρα,κατι αλλο;Νοτ η απαντηση μου.Την αλλη βδομαδα ειπαμε π δεν θα χει το παιδι,να παμε για ανελεητο σφυροκοπημα.

Με την τυπισα,γνωριστηκα 7 χρονια πριν,χωρις να κανω κινηση για σεξ γιατι με ξενερωνε.Κοπηκαν επφες,ξαναβρισκομαστε μετα απο 3 χρονια οπου κ με καβλωνε,ομως δεν μ αφησε αυτη να προχωρησω σε καρφωμα.

Ουσιαστικα,δεν υπηρχε κατι (σχεση) ποτε,οπως επισης πρωτη φορα θα μπει το καυλι μ στο μουνακι της.

Βεβαια αυτη μ ενα παιδι κ χωρισμενη,εχει πιασει Gouda το μουνακι της απ οτι καταλαβα λογω κορονα κ "ντρεπεται" να το πει απλα πηδημα ζητωντας να "μιλησουμε για μας" .Στην παρουσα φαση της ειπα δεν υπαρχει κατι να πουμε παρα να κανουμε μεχρι ξεφτυλισματος ..

 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.159
Κριτικές
16
Like
1.782
Πόντοι
4.655
Με την μια βρεθηκαμε προχθες,για μεσημεριανη βολτα,ανεμελη στα χωραφια :confused:

Ηθελε να της πω τι σκεφτομαι για μας,της ειπα να ξεκολιαστουμε...

Μ λεει αυτο στα σιγουρα,κατι αλλο;Νοτ η απαντηση μου.Την αλλη βδομαδα ειπαμε π δεν θα χει το παιδι,να παμε για ανελεητο σφυροκοπημα.

Με την τυπισα,γνωριστηκα 7 χρονια πριν,χωρις να κανω κινηση για σεξ γιατι με ξενερωνε.Κοπηκαν επφες,ξαναβρισκομαστε μετα απο 3 χρονια οπου κ με καβλωνε,ομως δεν μ αφησε αυτη να προχωρησω σε καρφωμα.

Ουσιαστικα,δεν υπηρχε κατι (σχεση) ποτε,οπως επισης πρωτη φορα θα μπει το καυλι μ στο μουνακι της.

Βεβαια αυτη μ ενα παιδι κ χωρισμενη,εχει πιασει Gouda το μουνακι της απ οτι καταλαβα λογω κορονα κ "ντρεπεται" να το πει απλα πηδημα ζητωντας να "μιλησουμε για μας" .Στην παρουσα φαση της ειπα δεν υπαρχει κατι να πουμε παρα να κανουμε μεχρι ξεφτυλισματος ..

Σπρωξε και έλα να μας πεις πώς ήταν. Νομίζω ότι το ανελέητο θα σου βγει μπάμια. Επίσης, δεν είναι πρώην αφου δεν την έχεις πηδήξει, οποτε καλυτερα με CG κατ'εμε


Π
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Το γαμησι με πρωην εξαρταται απο το πως χωρισατε.

Αν εχεις χωρισεις καποια η σε εχει χωρισει αλλα εχει φθαρει πολυ το πραγμα απο μαλακιες κτλ

ψιλοβαριεσαι και βλεπεις το γαμησι αγγαρεια η αυτη για τα χοντρα.

Αν ησασταν νορμαλ σε οτι ειχατε πριν το τζασετε, τοτε το γαμησι θα βγει πολυ καλυτερο της πρωτης περιπτωσης.

Το μονο σιγουρο ειναι οτι ο ανδρας οταν πηγαινει να γαμησει πρωην, δεν εχει την ιδια καυλα που ειχε στην αρχη μαζι της.

Συχνα οι πρωην θελουν παρεα η επιβεβαιωση. Δηλαδη ψαχνουν δεκανικι η αποσκοπουν καπου για δικους τους λογους.

Δεν ειναι σαν εμας που ξερουμε που παμε και γιατι.


:rockon:





 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Με την μια βρεθηκαμε προχθες,για μεσημεριανη βολτα,ανεμελη στα χωραφια :confused:

Ηθελε να της πω τι σκεφτομαι για μας,της ειπα να ξεκολιαστουμε...

Μ λεει αυτο στα σιγουρα,κατι αλλο;Νοτ η απαντηση μου.Την αλλη βδομαδα ειπαμε π δεν θα χει το παιδι,να παμε για ανελεητο σφυροκοπημα.

Με την τυπισα,γνωριστηκα 7 χρονια πριν,χωρις να κανω κινηση για σεξ γιατι με ξενερωνε.Κοπηκαν επφες,ξαναβρισκομαστε μετα απο 3 χρονια οπου κ με καβλωνε,ομως δεν μ αφησε αυτη να προχωρησω σε καρφωμα.

Ουσιαστικα,δεν υπηρχε κατι (σχεση) ποτε,οπως επισης πρωτη φορα θα μπει το καυλι μ στο μουνακι της.

Βεβαια αυτη μ ενα παιδι κ χωρισμενη,εχει πιασει Gouda το μουνακι της απ οτι καταλαβα λογω κορονα κ "ντρεπεται" να το πει απλα πηδημα ζητωντας να "μιλησουμε για μας" .Στην παρουσα φαση της ειπα δεν υπαρχει κατι να πουμε παρα να κανουμε μεχρι ξεφτυλισματος ..

Σπρωξε και έλα να μας πεις πώς ήταν. Νομίζω ότι το ανελέητο θα σου βγει μπάμια. Επίσης, δεν είναι πρώην αφου δεν την έχεις πηδήξει, οποτε καλυτερα με CG κατ'εμε


Π

Ακριβως,πρωην πρωην δεν τη λες γιατι δεν ειχα σπρωξει κ αυτη η κατασταση παιζει περισσοτερο το ρο ρολο της "τιμωριας" στο μυαλο μ παρα κατι ουαου!

Επισης η γκομενα δεν μ ενδιαφερει καθολου,λεγοντας της μαλακιες,οποτε εαν κατσει κ κατι "στραβο" καλυτερα κ ολας μιας π πολλα πολλα δεν θελω μαζι της,δειχνοντας το απαντωντας στα μνμ της μια στο τοσο
 

matakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
145
Πόντοι
1
Πολλοί όταν πηδήξουν ξανά την πρώην βγάζουν μια αγριάδα. Θες να τη σκίσεις και να πάρεις το αίμα σου πίσω ειδικά αν αυτή σε χώρισε. Άλλοι πάλι όταν πάνε ξανά μαζί της μπορεί να θυμηθούν το λόγο που έφυγαν. Ειδικά αν στο σεξ είναι ξενέρωτη.
 

Vas(2)

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2020
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
255
Πόντοι
20
Φίλε μου για εμένα δεν υπάρχει λόγος να γυρίσεις σε πρώην...το παρελθόν δεν έκανε καλό σε κανένα και άσε που δεν χρειάζεται να είσαι το στανταρακι καμίας που όποτε σε θυμηθεί η έχει καβλες θα σε ψάχνει...η δίκη μου άποψη είναι να μην κανείς τίποτα καλύτερα να είσαι ήρεμος ωραίος και με αξιοπρέπεια
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.636
Κριτικές
57
Like
6.820
Πόντοι
5.406
Εννοείται ότι όταν ήμουν μόνος μου τις γαμούσα όλες τις διαθέσιμες πρώην μου. Εκεί είναι που καταλαβαίνεις και τι γυναίκα είχες πιο παλιά αλλά και τι ψέμματα λέει στη σχέση της. Μου έχουν τύχει διάφορα ευτράπελα. Συνήθως το κακό είναι, ότι η γυναίκα όταν γαμιέται με τον πρώην της δεν τον έχει ξεπεράσει. Τον θέλει πίσω και άνετα αφήνει τη σχέση της. Αν έχει βρεί κάτι που περνάει καλά,δεν ασχολείται ούτε για απλό ανθρώπινο ενδιαφέρον. Ενώ εμείς οι άντρες ένα ψυχοπονιάρικο, μερακλίδικο πουτσαλάκο θα τον ρίξουμε σε μια στεναχωρημένη πρώην μας.
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Προς το παρον δεν εχει γινει τιποτα!

Με τη μια ειμαστε μακρια κ με την κοντινη μ λεει φοβαται μη κολησουμε κορονοιο αν γαμηθουμε κ δεν υο προχωραει :confused:

Οποτε την ειπα προς το παρον δεν εχω διαθεση για κατι παραπερα εκτος απο πουτσο,ουτε καν για μυνηματακια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom