Νέα

Ξέσκισμα πρώην or not

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Ανευθυνη πραξη που δε θα ταιριαζε στο δικηγορο μας
Νομιζω το εχω ξαναπει, κάποτε μου εκανε ευθέως πρόταση μια κοπελα με την οποια ειχαμε απλως φιλικη σχεση να κανουμε ενα παιδι (γιατι εκεινη δεν εβλεπε να παντρευεται ποτέ και ειχε ηδη αγγιξει τα 37).
Αρνηθηκα, μολονοτι μου ειπε οτι δεν θα ειχε ποτέ καμια απαιτηση και την πιστευω.
Δεν ξερω αν εκανα καλα.
Kαλά έκανες.
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
93
Κριτικές
4
Like
511
Πόντοι
300
Εγώ πάντως πριν την πρώτη καραντίνα,βρέθηκα με μια πρώην μου,που μάλιστα δεν είχαμε χωρίσει και με τον καλύτερο τρόπο,οπότε,όταν μου είπε να ξανά σμίξουμε??της είπα μόνο ερωτικά χωρίς δεσμεύσεις.Συμφωνησε και τις έκανα και τις δύο τρύπες της να μπαίνουν τρένα ??
Φυσικά κράτησε μέχρι το καλοκαίρι,γιατί άρχισε κάτι σε νοιάζομαι και σε αγαπάω και γω ξέρω τι φόλα είναι (σε βλέπει χρημα)οπότε είχαν ανοίξει και τα μπουρδέλα που εγώ δεν τα αλλάζω και την έστειλα.
Συμπέρασμα:μακριά από πρώην,ίδια συνταγή είναι παντα
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Not.
Όποτε το εκανα, ηταν απογοητευτικο.

Πως μπορεί να είναι αποητευτικό το πήδημα ρε μόρτη ;;;;;


Μου έχει τύχει κάτι τέτοιο .... όχι ακριβώς τέτοιο .... σε φάση που ακόμη ήμουν αγαπούλης ....

Γκόμενα στο φροντιστήριο , όταν ήμουν 18. Θεά, ήταν όσα μου άρεσαν σε μια γυναίκα το 1990 . Είχε βέβαια και γονίδιο , ψηλή, ποδάρες, λευκό δέρμα, ξανθιά.
Ξεκινάω κατευθείαν γνωριμία, δεν μπορούσα ποτέ να αντισταθώ σε υψηλής ποιότητος τεμάχια. Αν και δεν ήταν διάννοια .... μου λέει για να με φρενάρει ότι έχει γκόμενο, ο οποίος ήταν λίγο μεγαλύτερος, έδωσε εισαγωγικές, δεν μπήκε ... και ήταν για σπουδές στο εξωτερικό ....


Στο μυαλό μου σκέφθηκα ... εξ αποστάσεως γκόμενα φοιτητή του εξωτερικού ... κάτι σαν γκόμενα φαντάρου ....

Βασικά ... δεν ήθελε να τον απατήσει .... κάτι σαν φιλαράκια είχαμε γίνει ....

Μετά τις εξετάσεις, είχε κανονίσει να φύγει σε καμιά βδομάδα να πάει να βρει τον μαλάκα ... την πετυχα όμως ένα ΣΚ με γονείς της να λείπιυν σε εξοχικό !

Πήγα σπίτι της παρασκευή μεσημέρι ....


είναι η κλασική ιστορία, που έκανε πλάκα ο περσόνας για τον .... αριθμό χυσιμάτων που είχα αναφέρει ότι είχα κάνει σε ένα 24ώρο !


Η ίδια , με κάλεσε μετά από 14 χρόνια ! Παντρευόταν . Μου είπε ότι εκείνο το ΣΚ ήταν τα καλύτερα πηδήματα της ζωής της και ... πριν παντρευτεί
θα ήθελε να το ξαναζήσει . Προσπέρασα την κολακεία, έπαινο και ρομάντσο ... και τη βοήθησα να το ξαναζήσει !!!!!!

Δεν με χάλασε καθόλου.
 

poulieros

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
115
Like
62
Πόντοι
1
[/quote] Η ίδια , με κάλεσε μετά από 14 χρόνια ! Παντρευόταν . Μου είπε ότι εκείνο το ΣΚ ήταν τα καλύτερα πηδήματα της ζωής της και ... πριν παντρευτεί
θα ήθελε να το ξαναζήσει . Προσπέρασα την κολακεία, έπαινο και ρομάντσο ... και τη βοήθησα να το ξαναζήσει !!!!!! [/quote]

Άμα επιμένει να το ξαναζήσει πες της έχω ένα φίλο να σου συστήσω που είναι καλύτερος, και θα πάω εγώ!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
Not.
Όποτε το εκανα, ηταν απογοητευτικο.

Πως μπορεί να είναι αποητευτικό το πήδημα ρε μόρτη ;;;;;
E τι να σου πω, ηταν.
Μπορει σε μενα να μην λειτουργησε καλα.
Μπορει αν ηταν καποια αλλη να πηγαινε καλυτερα.
Παντως δεν.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Άμα επιμένει να το ξαναζήσει πες της έχω ένα φίλο να σου συστήσω που είναι καλύτερος, και θα πάω εγώ!

Tελευταία τύπε ... μου κάνει πολλά like στο fb !

Λες να θέλει να το ... ξαναζήσει ;;;;;;;;;;
 

poulieros

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
115
Like
62
Πόντοι
1
Άμα επιμένει να το ξαναζήσει πες της έχω ένα φίλο να σου συστήσω που είναι καλύτερος, και θα πάω εγώ!

Tελευταία τύπε ... μου κάνει πολλά like στο fb !

Λες να θέλει να το ... ξαναζήσει ;;;;;;;;;;

Ε αν ήθελε μετά από 14 χρόνια γιατί να μη θέλει και τώρα;;
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.460
Πόντοι
2.487
Κι εσυ την πιστεψες ε;
Ωραιος
Not.
Όποτε το εκανα, ηταν απογοητευτικο.

Πως μπορεί να είναι αποητευτικό το πήδημα ρε μόρτη ;;;;;


Μου έχει τύχει κάτι τέτοιο .... όχι ακριβώς τέτοιο .... σε φάση που ακόμη ήμουν αγαπούλης ....

Γκόμενα στο φροντιστήριο , όταν ήμουν 18. Θεά, ήταν όσα μου άρεσαν σε μια γυναίκα το 1990 . Είχε βέβαια και γονίδιο , ψηλή, ποδάρες, λευκό δέρμα, ξανθιά.
Ξεκινάω κατευθείαν γνωριμία, δεν μπορούσα ποτέ να αντισταθώ σε υψηλής ποιότητος τεμάχια. Αν και δεν ήταν διάννοια .... μου λέει για να με φρενάρει ότι έχει γκόμενο, ο οποίος ήταν λίγο μεγαλύτερος, έδωσε εισαγωγικές, δεν μπήκε ... και ήταν για σπουδές στο εξωτερικό ....


Στο μυαλό μου σκέφθηκα ... εξ αποστάσεως γκόμενα φοιτητή του εξωτερικού ... κάτι σαν γκόμενα φαντάρου ....

Βασικά ... δεν ήθελε να τον απατήσει .... κάτι σαν φιλαράκια είχαμε γίνει ....

Μετά τις εξετάσεις, είχε κανονίσει να φύγει σε καμιά βδομάδα να πάει να βρει τον μαλάκα ... την πετυχα όμως ένα ΣΚ με γονείς της να λείπιυν σε εξοχικό !

Πήγα σπίτι της παρασκευή μεσημέρι ....


είναι η κλασική ιστορία, που έκανε πλάκα ο περσόνας για τον .... αριθμό χυσιμάτων που είχα αναφέρει ότι είχα κάνει σε ένα 24ώρο !


Η ίδια , με κάλεσε μετά από 14 χρόνια ! Παντρευόταν . Μου είπε ότι εκείνο το ΣΚ ήταν τα καλύτερα πηδήματα της ζωής της και ... πριν παντρευτεί
θα ήθελε να το ξαναζήσει . Προσπέρασα την κολακεία, έπαινο και ρομάντσο ... και τη βοήθησα να το ξαναζήσει !!!!!!

Δεν με χάλασε καθόλου.
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Αγαπητέ (μ)νηματοθέτη.

Αξίωμα:τίποτα στην ζωή δεν είναι τζάμπα...δεν θα το πληρώσεις με τον ένα,θα το πληρώσεις με κάποιον άλλο x τρόπο

Είσαι διατεθημένος να καταβάλεις το όποιο τίμημα.?Προχωράς στο πήδημα.Ειδάλλως παρατάς το αφήγημα,και πας για άλλο πήδημα(το τελευταίο είναι η γνώμη μου,όχι ρε συ πάλι ξαναζεσταμένο φαγητό..)
 

yma

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2006
Μηνύματα
150
Like
133
Πόντοι
1
Άμα επιμένει να το ξαναζήσει πες της έχω ένα φίλο να σου συστήσω που είναι καλύτερος, και θα πάω εγώ!

Tελευταία τύπε ... μου κάνει πολλά like στο fb !

Λες να θέλει να το ... ξαναζήσει ;;;;;;;;;;
Τύπε δεν σου κάνω like καλού κακού :2funny:
 

yma

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2006
Μηνύματα
150
Like
133
Πόντοι
1
Η ίδια , με κάλεσε μετά από 14 χρόνια ! Παντρευόταν . Μου είπε ότι εκείνο το ΣΚ ήταν τα καλύτερα πηδήματα της ζωής της και ... πριν παντρευτεί
θα ήθελε να το ξαναζήσει . Προσπέρασα την κολακεία, έπαινο και ρομάντσο ... και τη βοήθησα να το ξαναζήσει !!!!!! [/quote]

Άμα επιμένει να το ξαναζήσει πες της έχω ένα φίλο να σου συστήσω που είναι καλύτερος, και θα πάω εγώ! [/quote]

Εάν λέγαμε το ίδιο σε μια γυναίκα ποια θα ήταν η αντίδρασή της;
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.924
Πόντοι
1.191
σαν να ξαναπεφτεις στα ναρκωτικα θα περασεις για λιγο καλα αλλα θα το μετανιώσεις σιγουρα...
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Να ξεκαθαρισω οτι εκανα το θεμα για απλο γαμησι,το οποιο θα ναι ισως κ πανω της μια φορας,εαν κατσει.

Για σχεση δεν υπαρχει καν στη σφαιρα της φαντασιας μου κ θεωρω οτι κ αυτες το προβαλλουν ετσι για να μην φανουν πουτανες...

Και οι δυο ομως μ γραφουν για καλοκαιρινο σκ ή κατι παρομοιο κ οχι να γινω ο αντρας της ζωης τους
 

gc_2009

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
181
Κριτικές
8
Like
505
Πόντοι
301
Κ εγώ το βρίσκω ωραία φάση, εφόσον δεν παίζει συναίσθημα ώστε να αποφευχθούν πισωγυρίσματα.Μάλιστα δηλώνω και τυχερός διότι έχω ένα τέτοιο θεματάκι που "μπαίνω" όταν προκύπτει, το οποίο εξελίχθηκε και ευχάριστα τελευταία διότι άρχισα να μπαίνω και στην μικρή της αδερφής της (χαριν λόγου το μικρή κανα 40 άρι) διότι έχουν κόντρες και ανταγωνσμούς και φόρτωσα μετά από τυχαία συνάντηση σε μπάρ (προ καραντίνας)...δεν ξέρω αν θα κρατήσει αλλά ειναι καλή φάση..

Οπότε μπαίνετε και ποτέ δεν ξέρετε που θα βγεί.!:P
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.695
Πόντοι
3.346
[quote author=mounoxalastis link= ]Η καραντινα δυο εφτασε πολυ κοσμο στα ψυχολογικα του ορια.Ολοι μας διαβαζουμε για το τι συνεβη στις γυναικες,σαφως και σε μας,οι οποιες καταντησαν η επισημοτερη εκδοχη του εαυτου τους να ειναι οταν βγαζουννυο σκυλακι βολτα και η αμεσως επομενη περιπτωση να ντυνονται με κολαν πηγαινοντας για περπατημα,μπας κ καυλωσουν κανεναν μας.

Το θεμα περιστρεφεται γυρω απο δυο πρωην μου,οι οποιες προφανως βαρεσαν μπιελα και με στειλανε μνμ αφηνωντας υποννοουμενα οτι θελουν να τον φανε τον πουτσακο τους.

Η φαση ειναι η εξης,
•η πρωην νο 1 ειναι χωρισμενη με παιδι
•η πρωην νο 2 εχει γκομενο χωρις να περναει καλα στη σχεση της.

Εγω προσωπικα θα ξεσκιζα και γατα στην παρουσα φαση,εσεις ομως ; Τι θα κανατε,μιας που ακομη κ μπουρδελα ειναι απαντα κλειστα! [/quote]

Θα εβρισκα κοπελα...σιγα μην ασχολιομουν με τις πρωην.
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Τυπε μ αυτο θα ταν ευχης εργο εαν συνεβαινε,αλλα υπαρχει μια καποια γκαντεμια κ με τις αγαμιες καθως κ τις προϋποθεσεις,δλδ μηδεν υποχρεωσεις κλπ ειναι κριμα να μην ριξω κανα δυο σκαμπιλια.

Η αναζητηση κοπελας δε σταματα βεβαια...
 

ironmaiden123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2020
Μηνύματα
12
Κριτικές
16
Like
603
Πόντοι
990
Μην ασχολεισαι γενικα με τετοιες..Δεν αξιζουν ουτε φτυσιμο..Μη δινετε στις νεοελεεινιδες σημασια γιατι τους αυξανετε τον ηδη φουσκωμενο ναρκισσισμο..Δεν τα βλεπετε τα χαλια τους?? Ολη μερα στο instagram, στις πλαστικες και με τα σκυλια βολτα ειναι..Οι γυναικες ειναι αυτοκαταστροφικες.Αφηστε τις να σαπισουν
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
353
Κριτικές
6
Like
652
Πόντοι
361
Αν μπορει να ειναι ελεγχομενο (απο μερια σου) βαλτες κατω και αλλαξε τους τον αδοξαστο... Αν υπαρχει περιπτωση να μαλακωσεις, να ξεχασεις ολα τους τα κακα και να ξαναμπλεξεις για ενα γαμησι αστες οπως να τρωνε τα λυσακα τους...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom