Νέα

Ξενοδοχεία ημιδιαμονής στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα petros80
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 603
  • Εμφανίσεις 205K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
879
Like
614
Πόντοι
86
δε μπορουν ολοι,να δωσουν πενηνταρικα

Μιλάμε για ημιδιαμονη πάντα.
30€ έχει στο Ανδρομέδα το απλό δωμάτιο, το ίδιο και στο plaza, το ίδιο και στο Βυζάντιο, το ίδιο και στο Ντι Τανια.

50αρικο ζητάν μόνο για το δωμάτιο με το τζακούζι.

Φιλοξενία, Ρεξ, Ολιμπικ, Ήλιος κλπ της Εγνατίας ζητούν 20 ημιδιαμονη με 25, αλλά είναι και πολύ κατώτερα από τα παραπάνω.

Αν τώρα το θες για όλη την μέρα, λογικό είναι να δώσεις 50+, αλλά εκεί έχεις την επιλογή να κλείσεις ένα στούντιο μέσω airbnp, εγώ κλείνω πλέον όταν έχω μπόλικο χρόνο έτσι, και μου βγαίνει 20-30 όλη μερα
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
879
Like
614
Πόντοι
86
Η διαφορα ειναι πανω απο 15 ευρω ,ας σκεφτειτε καποιοι επιτελους οτι δεν εχουμε ολοι τοσα λεφτα.

Εσύ κλείνεις το ξενοδοχείο??
Πρόβλημα του πελάτη που θα κλείσει, τι σε απασχολεί??
Αλλά ακόμα και να το κλείνεις εσύ, που σημαίνει ότι προσφέρεις υπηρεσίες σε χώρο σου, και που τότε μόνο συμφέρει να κλείσεις με την μέρα, επιμεριζεται το κόστος πάλι στους πελατες.
Δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα να δώσεις 10 παραπάνω όταν θα βγάλεις πχ από 3-4 πελάτες 200 με 300 σε μια μέρα.
Την δικιά σου την ποιότητα ανεβάζεις, δεν θα βγάλει έτσι ο πελάτης το συμπέρασμα ότι θες μόνο να τα αρπάξεις.
Το έγραψα και πιο πίσω.
Δεν είναι τυχαίο που όλα τα γραφεία τις κοπέλες τις κλείνουν δωμάτια σε μεγάλα και γνωστά ξενοδοχεία.
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Εσύ κλείνεις το ξενοδοχείο??
Πρόβλημα του πελάτη που θα κλείσει, τι σε απασχολεί??
Αλλά ακόμα και να το κλείνεις εσύ, που σημαίνει ότι προσφέρεις υπηρεσίες σε χώρο σου, και που τότε μόνο συμφέρει να κλείσεις με την μέρα, επιμεριζεται το κόστος πάλι στους πελατες.
Δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα να δώσεις 10 παραπάνω όταν θα βγάλεις πχ από 3-4 πελάτες 200 με 300 σε μια μέρα.
Την δικιά σου την ποιότητα ανεβάζεις, δεν θα βγάλει έτσι ο πελάτης το συμπέρασμα ότι θες μόνο να τα αρπάξεις.
Το έγραψα και πιο πίσω.
Δεν είναι τυχαίο που όλα τα γραφεία τις κοπέλες τις κλείνουν δωμάτια σε μεγάλα και γνωστά ξενοδοχεία.
εαν το πληρωνω εγω με απασχολει και πολυ,μαλιστα.
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Εσύ κλείνεις το ξενοδοχείο??
Πρόβλημα του πελάτη που θα κλείσει, τι σε απασχολεί??
Αλλά ακόμα και να το κλείνεις εσύ, που σημαίνει ότι προσφέρεις υπηρεσίες σε χώρο σου, και που τότε μόνο συμφέρει να κλείσεις με την μέρα, επιμεριζεται το κόστος πάλι στους πελατες.
Δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα να δώσεις 10 παραπάνω όταν θα βγάλεις πχ από 3-4 πελάτες 200 με 300 σε μια μέρα.
Την δικιά σου την ποιότητα ανεβάζεις, δεν θα βγάλει έτσι ο πελάτης το συμπέρασμα ότι θες μόνο να τα αρπάξεις.
Το έγραψα και πιο πίσω.
Δεν είναι τυχαίο που όλα τα γραφεία τις κοπέλες τις κλείνουν δωμάτια σε μεγάλα και γνωστά ξενοδοχεία.
ολες οι κοπελες,δεν ειναι απο γραφεια ουτε εχουν 3 4 ,5 πελατες τη μερα,δε παιζει αυτο
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Μιλάμε για ημιδιαμονη πάντα.
30€ έχει στο Ανδρομέδα το απλό δωμάτιο, το ίδιο και στο plaza, το ίδιο και στο Βυζάντιο, το ίδιο και στο Ντι Τανια.

50αρικο ζητάν μόνο για το δωμάτιο με το τζακούζι.

Φιλοξενία, Ρεξ, Ολιμπικ, Ήλιος κλπ της Εγνατίας ζητούν 20 ημιδιαμονη με 25, αλλά είναι και πολύ κατώτερα από τα παραπάνω.

Αν τώρα το θες για όλη την μέρα, λογικό είναι να δώσεις 50+, αλλά εκεί έχεις την επιλογή να κλείσεις ένα στούντιο μέσω airbnp, εγώ κλείνω πλέον όταν έχω μπόλικο χρόνο έτσι, και μου βγαίνει 20-30 όλη μερα
δε παταω,στο ρεξ παντως.μεσω μπουκιν μια φορα εκλεισα διαμερισμα αλλα θελανε 40 τη μερα συν καθαριοτητα.
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Δοκιμη στο ηλιος χοτελ και δε ζητανε ταυτοτητα.
 

angelkat

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
1
ΠΑντως εαν κλεισεις απο νωρις πετυχαινεις καλυτερη τιμη και μπορει να πεσεις και σε προσφορα!
 

VMIRAK

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2016
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Εκτός από το Ηλιος, κάποιο άλλο που να μην ζητάει ταυτότητα?
 

Ka96

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι στο Holiday Inn , θα έχω πρόβληματα με το το ξενοδοχείο , αν παίρνω πορνες στο δωμάτιο μου
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.206
Κριτικές
166
Like
27.092
Πόντοι
34.538
Είμαι στο Holiday Inn , θα έχω πρόβληματα με το το ξενοδοχείο , αν παίρνω πορνες στο δωμάτιο μου
Μπορει να μενουν στο ιδιο ξενοδοχειο φιλε,
οποτε απλα αλλαζετε δωματιο!!
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Είμαι στο Holiday Inn , θα έχω πρόβληματα με το το ξενοδοχείο , αν παίρνω πορνες στο δωμάτιο μου
δε δινουν βαση σε αυτο το χοτελ θα περνανε νομιζω,εκτος ,εαν εχουν θεμα εμφανισης.
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
φιλοξενια χοτελ κοντα στο κτελ.μοναστηριου τελος .μεσα :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: για πατημα και στραπον αγριο η μαλακο.
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
για αγριο στραποναρισμα στο ρεξ ,ηλιος η φιλοξενια γουσταρω.αυτη τη στιγμη το θελω πολυ.ερεθιζομαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom