Νέα

Ξενοδοχεία ημιδιαμονής στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα petros80
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 603
  • Εμφανίσεις 205K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
mexri stiγμης δεν εχω δει τη μουρη μου σε κανενα τσοντοσαιτ και εχει αρκετο καιρο που πηγα!!!
οποτε...μαλακιες! :2funny:
Πλακα πλακα μερικες φορες μου ερχεται και εμενα αυτο το αγχος.....!!!!
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
mexri stiγμης δεν εχω δει τη μουρη μου σε κανενα τσοντοσαιτ και εχει αρκετο καιρο που πηγα!!!
οποτε...μαλακιες! :2funny:
Πλακα πλακα μερικες φορες μου ερχεται και εμενα αυτο το αγχος.....!!!!

Και εμένα... αλλά μετά σκέφτομαι... Δεν με βλέπουν! Με θαυμάζουν... Και όλα καλά!
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
θα εχεις πολυ φωτογενεια γι'αυτο!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
748
Like
235
Πόντοι
26
ξερουμε τις τιμες εχει το ξενοδοχειο rodonta απεναντι απο τον σταθμο και αμα εχει ημιδιαμονη?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ξερουμε τις τιμες εχει το ξενοδοχειο rodonta απεναντι απο τον σταθμο και αμα εχει ημιδιαμονη?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
60 η διανυκτερευση.
εχει και ημιδιαμονη αλλα δεν ξρω τιμες. :grin:
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ρε μαγκες για οσους φοβουνται για καμερες ενα παλιο κολπακι θα σας ησυχασει,δοκιμαστε με ενα κινητο στην φωτογραφικη μηχανη με νυκτερινη ληψη και βαλτε το μπροστα σε ενα τηλεκοντρολ τηλεορασης θα δειτε οταν πατατε ενα κουμπι να αλλαξει καναλι (το τηλεκοντρολ να βλεπει την καμερα και εσεις να κοιταζεται απο την οθονη σαν να θελετε να το βγαλετε φωτογραφια) θα δειτε οτι αναβει ενα λαμπακι μικρο το οποιο δεν φενεται με γυμνο ματι αυτο ειναι το ir led του τηλεκοντρολ με ir led λειτουργουν οι νυκτερινες καμερες παρακολουθησης .. σβηστε τα φωτα στο ξενοδοχειο και σκαναρετε τον χωρο αν υπαρχει καμερα τοτε θα την δειτε στο κινητο να φεγγει σαν προβολεας..αυτο επιανε στα παλια κινητα δεν ξερω για τα καινουργια
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
412
Like
63
Πόντοι
1
Ρε παίδες ,στο Ανδρομεδα Ηοτελ  παιζει να φερεις κανενα call girl ή οχι ,δεν ειναι τετοιο ξενοδοχειο
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Εεεεε.... ναι δεν είναι τέτοιο ξενοδοχείο...

Συνάδελφε ελεύθερη κίνησης στο εν λόγω ξενοδοχείο... πάνε με όποιες και όσες θες!
 

luca

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Έχω ενα θεματακι. Θέλω να πάω με την κοπελλα μου στο Ανδρομεδα , γιατι βαρεθηκαμε το αυτοκίνητο. Εδω μέσα , διαβάζω τιμη 40€. Στην σελίδα του ξενοδοχείου , λεει άλλα. Στο τηλέφωνο μου είπαν , αν θυμάμαι Καλα, γύρω στα 100€. Δεν είπα, Φυσικα , οτι ειναι για ημιδιαμονη.
Το θέμα ειναι οτι δεν το έχω ξανακάνει , και δεν ξέρω την ´´διαδικασια ´´. Δώστε λίγο τα φώτα σας , όσοι έχετε λίγο χρόνο και όρεξη να μου κάνετε ενα μαθηματακι.
Να πουμε οτι πάνω απο 40€-50€ δυσκολευωμαι να δώσω.
Επίσης , πείτε μου , τι ακριβώς λέμε στην reception ? δίνουμε ταυτότητα ;;; Θα προτιμούσα να το αποφύγω.
Αν νομίζετε οτι ειναι καλύτερα σε άλλο ξενοδοχείο ( απο την εμπειρία σας) , μου λέτε.  Δεν έχω και κανένα συμβόλαιο με το Ανδρομεδα , απλα βολεύει το μέρος.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Έχω ενα θεματακι. Θέλω να πάω με την κοπελλα μου στο Ανδρομεδα , γιατι βαρεθηκαμε το αυτοκίνητο. Εδω μέσα , διαβάζω τιμη 40€. Στην σελίδα του ξενοδοχείου , λεει άλλα. Στο τηλέφωνο μου είπαν , αν θυμάμαι Καλα, γύρω στα 100€. Δεν είπα, Φυσικα , οτι ειναι για ημιδιαμονη.
Το θέμα ειναι οτι δεν το έχω ξανακάνει , και δεν ξέρω την ´´διαδικασια ´´. Δώστε λίγο τα φώτα σας , όσοι έχετε λίγο χρόνο και όρεξη να μου κάνετε ενα μαθηματακι.
Να πουμε οτι πάνω απο 40€-50€ δυσκολευωμαι να δώσω.
Επίσης , πείτε μου , τι ακριβώς λέμε στην reception ? δίνουμε ταυτότητα ;;; Θα προτιμούσα να το αποφύγω.
Αν νομίζετε οτι ειναι καλύτερα σε άλλο ξενοδοχείο ( απο την εμπειρία σας) , μου λέτε.  Δεν έχω και κανένα συμβόλαιο με το Ανδρομεδα , απλα βολεύει το μέρος.

"καλησπέρα,ένα δωμάτιο για λίγες ώρες θα ήθελα"

τίποτα άλλο!
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Έχω ενα θεματακι. Θέλω να πάω με την κοπελλα μου στο Ανδρομεδα , γιατι βαρεθηκαμε το αυτοκίνητο. Εδω μέσα , διαβάζω τιμη 40€. Στην σελίδα του ξενοδοχείου , λεει άλλα. Στο τηλέφωνο μου είπαν , αν θυμάμαι Καλα, γύρω στα 100€. Δεν είπα, Φυσικα , οτι ειναι για ημιδιαμονη.
Το θέμα ειναι οτι δεν το έχω ξανακάνει , και δεν ξέρω την ´´διαδικασια ´´. Δώστε λίγο τα φώτα σας , όσοι έχετε λίγο χρόνο και όρεξη να μου κάνετε ενα μαθηματακι.
Να πουμε οτι πάνω απο 40€-50€ δυσκολευωμαι να δώσω.
Επίσης , πείτε μου , τι ακριβώς λέμε στην reception ? δίνουμε ταυτότητα ;;; Θα προτιμούσα να το αποφύγω.
Αν νομίζετε οτι ειναι καλύτερα σε άλλο ξενοδοχείο ( απο την εμπειρία σας) , μου λέτε.  Δεν έχω και κανένα συμβόλαιο με το Ανδρομεδα , απλα βολεύει το μέρος.
Οτι ακριβως σου ειπε ο προηγουμενος. Χθες ημουνα με 40 ευρω.
Ζητησαν ταυτοτητα αλλα δεν ειχα και ζητησαν ονομα. Τους ειπα ενα ασχετο.
Καλο βολι!
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Πολυ καλυτερο βεβαια ειναι το Ανδρομεδα στην Παραλιακη.
Με 50 ευρω εχει σουιτα με jaccuzi, και δεν μου ζητησαν ποτε ταυτοτητα.
 

luca

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
ok then ... αψογοι . ευχαριστώ . το Σ/Κ θα περασω απο εκει. Τριωρο ειναι το 40€ , ειπαμε ? μια χαρα μου κανει  !!!!!
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
412
Like
63
Πόντοι
1
Πολυ καλυτερο βεβαια ειναι το Ανδρομεδα στην Παραλιακη.
Με 50 ευρω εχει σουιτα με jaccuzi, και δεν μου ζητησαν ποτε ταυτοτητα.
Γιατι υπαρχουν δυο ξενοδοχεια Ανδρομεδα,με μπερδεψες
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Ένα είναι το Ανδρομέδα. Απλά επειδή είναι κοντά στην Λεωφ. Νίκης το αναφέρει σαν παραλιακή... Μην μπερδεύεσαι...
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
748
Like
235
Πόντοι
26
παιδια θα ηθελα να ρωτισω αμα υπαρχει ξενοδοχειο για ημιδιανομη με τζακουσι
αν ναι ποιο ειναι και ποσω παει?
 

nikos maria

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδεια δε θα το πιστεψετε εψαχνα στο booking για ξενοδοχειο που θ μεινω για 2 μερες και το ματι μου επεσε στο deluxe δωματιο του ανδρομεδα λογω των καθρεφτων χωρις ομως να ξερω πως ειναι ημιδιαμονης αν και με τετοια διακοσμηση το ψιλοκαταλαβα.τωρα εκει τι παιζει?ειναι και ημιδιαμονης και κανονικο?να το κλεισω λεει?αν ειναι ετσι οπωε τα λετε τηα μπορουμε ποιο ευκολα να ευχαριστηθουμε το sex χωρις να φοβομαστε μη μας ακουσουν οι περιεργοι διπλανοι και θα φερουμε και χωρις αχος σε περιπτωση που βρουμε τριτο ατομο η ζευγαρι..!
στο booking ομως που διαβασα τα σχολια ολα τα περισοτερ ηταν θετικ και πουθενα δεν ελεγε πως ειναι ιμιαδιαμονης η οτι ειδαν κατι περιεργο..τι παιζει θα μου εξηγησει κανεις?αξιζει να το κλεισω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom