Νέα

Ξενοδοχεία ημιδιαμονής στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα petros80
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 603
  • Εμφανίσεις 205K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.446
Κριτικές
98
Like
12.252
Πόντοι
25.165
μηπως στα 69 ευρω ειναι και η κοπελα μεσα????χαχαα
ακου εκει 69 ευρω  :headbang: :headbang:
στο πανοραμα δεν ειναι αυτο??
Στο Πανοραμα ειναι. Και αν θυμαστε μερικοι, ειχε τραβηξει μεγαλο ζορι το εν λογω ξενοδοχειο γιατι ειχε πεθανει ενας σε ενα δωματιο και ειχε γινει ντορος. Τωρα φαινεται ξεχαστηκε το θεματακι και βαρανε παλι τιμες.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Στο Πανοραμα ειναι. Και αν θυμαστε μερικοι, ειχε τραβηξει μεγαλο ζορι το εν λογω ξενοδοχειο γιατι ειχε πεθανει ενας σε ενα δωματιο και ειχε γινει ντορος. Τωρα φαινεται ξεχαστηκε το θεματακι και βαρανε παλι τιμες.

Ένα ζευγάρι είχε πεθάνει και κάποιοι άλλοι πήγαν νοσοκομείο με αναπνευστικά προβλήματα. Και όλα αυτά λόγω της μη συντήρησης του λέβητε του φυσικού αερίου...
 

Mariliza

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Αν ένα ξενοδοχείο έχει ημιδιαμονή με 40-50, γιατί να μην πας κάπου για διανυκτέρευση με τα ίδια λεφτά ?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
ξερει κανεις πως λεγεται το ξενοδοχειο που ειναι στον αγιο αθανασιο (θεσσαλονικης)

πηγαινοντας για εδεσσα δεξια πανω στο υψωμα??

νομιζω παλια λεγοταν ALMA
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
αλέξανδρος
και κολλητά έγινε πριν λίγα χρόνια κι ένα ακόμη

YΓ το άλμα είναι πιο πέρα
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
το αλεξανδρος κ το περινθος ειναι λιγο πριν τη διασταυρωση αγχιαλου

εγω λεω αυτο που ειναι στον αγιο αθανασιο πανω στο κεντρικο δεξια στο υψωμα

μαλλον πρωην αλμα
 

tomtsam

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2011
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεια αν αυτο ορεστιας καστοριας αν εχει ημιδιαμονη και ποσο εχει?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
καλησπερα σε ολους? ξερει κανεις να υπαρχει ξενοδοχειο στη θεσσαλονικη για διαμονη μερικων ωρων που να κανονιζει αυτο για επισκεψη κοριτσιων? να εχει δηλαδη αναλογες υπηρεσιες?
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
Καρντασια,για πειτε μου το εξης..θα ειμαι στο Capsis για καμια βδομαδα λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων..παιζει να χω κανα θεμα αν κανω κανα import-export κανα cg ?? Ρωταω εδω αν και αχετο με το θεμα γιατι τα αλλα νηματα ειναι νεκρα εδω και μηνες..thanks καρντασια!
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Καρντασια,για πειτε μου το εξης..θα ειμαι στο Capsis για καμια βδομαδα λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων..παιζει να χω κανα θεμα αν κανω κανα import-export κανα cg ?? Ρωταω εδω αν και αχετο με το θεμα γιατι τα αλλα νηματα ειναι νεκρα εδω και μηνες..thanks καρντασια!
οχι ρε κανε δουλιτσα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Καρντασια,για πειτε μου το εξης..θα ειμαι στο Capsis για καμια βδομαδα λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων..παιζει να χω κανα θεμα αν κανω κανα import-export κανα cg ?? Ρωταω εδω αν και αχετο με το θεμα γιατι τα αλλα νηματα ειναι νεκρα εδω και μηνες..thanks καρντασια!
και την πουτανα που κανει απεξω πιατσα να βαλεις μεσα κανενα προβλημα μαν......χαλλλαρα ;)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
Καρντασια,για πειτε μου το εξης..θα ειμαι στο Capsis για καμια βδομαδα λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων..παιζει να χω κανα θεμα αν κανω κανα import-export κανα cg ?? Ρωταω εδω αν και αχετο με το θεμα γιατι τα αλλα νηματα ειναι νεκρα εδω και μηνες..thanks καρντασια!
Θεμα με τα κοριτσια δεν νομιζω να εχεις,  μονο ζητα κανενα δωματιο  μακρια απο Λιβυους!!!
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
Παλικαρια thanks και παλι  :rockon: :rockon: :rockon: για την ενημερωση !!

Θεμα με τα κοριτσια δεν νομιζω να εχεις,  μονο ζητα κανενα δωματιο  μακρια απο Λιβυους!!!
ναι το ακουσα οτι ακομα λεει φιλοξενει λιβυους,αλλα μακαρι να ηταν στο χερι μου να κανονιζα δωματιο..κλεισμενο απο αλλους και πλερωμενο κιολας οποτε οτι κατσει,αν και θα την κανω την προσπαθεια..thanks και παλι και περαστε για καφε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
Εεεε ενα καφεδακι πιες και με τα μελαχροινα παλικαρια :grin:  θα σε δωσουν και καλες πληροφοριες ;) χαχαχα
τοσο καιρο στην πολη βγαζουν γουστα!
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
Ασε φιλαρακι..θα ζηλευει ο Λιλας μετα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
το αλεξανδρος κ το περινθος ειναι λιγο πριν τη διασταυρωση αγχιαλου

εγω λεω αυτο που ειναι στον αγιο αθανασιο πανω στο κεντρικο δεξια στο υψωμα

μαλλον πρωην αλμα
Λέγεται ASSEMBLY HOTEL διακριτικό σχετικά μικρά δωμάτια αλλά καθαρά 35 € το 4ωρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom