Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 853K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.685
Κριτικές
183
Like
43.762
Πόντοι
21.896
Μπα,αυτές μάλλον οι μαύρες του μέλλοντος είναι.
Κοίτα να δεις .....πολλοί με ρωτάνε για Αφρική κ νομίζω η καλύτερη ερωτοπάντηση για αρχή είναι η εξής .... αν δεν γουστάρεις μαύρες απλά δεν πηγαίνεις κ μη χάνουμε χρόνο για λεπτομέρειες......

Αν όμως σού αρέσουν τότε μπορούμε πχ να συνεχίσουμε την κουβέντα
Γενικά τις μαύρες ή της γουστάρεις ή όχι ...φυσικά αν κάποιος γουστάρει μαύρες παίζει από πάνω ραφι φοιτήτριες 18-19-20. Χρόνων οχταρια εννιάρια δεκαριά δύο μέτρα ύψος .....με κορμάρα καθαρές με κάποια έστω μόρφωση

Σλαβα 29χρονη εννιάρι ψηλή ούτε πουτανα πλέον δεν γαμαμε

Επαναλαμβάνω όλα αυτά αν σου αρέσουν οι μαύρες ( φυσικά οι ωραίες )
Σλαβα
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
711
Like
2.540
Πόντοι
446
Γενικά τις μαύρες ή της γουστάρεις ή όχι ...φυσικά αν κάποιος γουστάρει μαύρες παίζει από πάνω ραφι φοιτήτριες 18-19-20. Χρόνων οχταρια εννιάρια δεκαριά δύο μέτρα ύψος .....με κορμάρα καθαρές με κάποια έστω μόρφωση
Βασικά όπως τα γράφεις είναι με τις μαύρες, άμα σου αρέσουν την ψάχνεις και για χ,ψ λόγους χτυπάς σαν λευκός τουρίστας από το πάνω ράφι,πράγμα που μάλλον συμβαίνει πλέον μόνο σε Αφρική και Λατινική Αμερική.
Σίγουρα όχι Ευρώπη.

Εσύ τουλάχιστον γουστάρεις και πας, πολλοί καταφεύγουν σε αντίστοιχα μέρη και Ασίες γιατί δεν τους παίρνει πουθενά αλλού.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.308
Like
9.363
Πόντοι
2.306
Σλαβα 29χρονη εννιάρι ψηλή ούτε πουτανα πλέον δεν γαμαμε
Μας γαμησες την ψυχολογία ρε μλκ έλεος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

, πολλοί καταφεύγουν σε αντίστοιχα μέρη και Ασίες γιατί δεν τους παίρνει πουθενά αλλού.
μας γαμησες την ψυχολογία και εσυ ρε τύπε

Έλεος σήμερα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.685
Κριτικές
183
Like
43.762
Πόντοι
21.896
Βασικά όπως τα γράφεις είναι με τις μαύρες, άμα σου αρέσουν την ψάχνεις και για χ,ψ λόγους χτυπάς σαν λευκός τουρίστας από το πάνω ράφι,πράγμα που μάλλον συμβαίνει πλέον μόνο σε Αφρική και Λατινική Αμερική.
Σίγουρα όχι Ευρώπη.

Εσύ τουλάχιστον γουστάρεις και πας, πολλοί καταφεύγουν σε αντίστοιχα μέρη και Ασίες γιατί δεν τους παίρνει πουθενά αλλού.
Κ από Ασία μπορείς να πάρεις καλή ποιότητα αλλά σπανίζει κ θα την πάρεις από πρωτεύουσες όπως Ανόι σεουλ Κορέα Τόκυο Hong Kong Taipei Makati και όχι από τις πουτανοπεριοχες όπως πχ Πατάγια

Σίγουρα οι σλαβες είναι οι πιο ωραίες γυναίκες αλλά πλέον έχει πετάξει το πουλί ........
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
711
Like
2.540
Πόντοι
446
Μας γαμησες την ψυχολογία ρε μλκ έλεος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


μας γαμησες την ψυχολογία και εσυ ρε τύπε

Έλεος σήμερα

Κάτσε τότε να σου πω τι έγινε το προηγούμενο ΣΚ να γελάσεις.
:confused:
Βλέπω Ρωσίδα τούμπανο σε κλαμπ. Πάω την πιάνω στην πάρλα και ενώ μου λέει ότι φεύγει από το club,χωρίς να μου δώσει το τηλέφωνό της που το ζήτησα, ξαναγυρνάει από τη γκαρνταρόμπα με το παλτό στο χέρι,
μου το δίνει και φεύγει.
Σε ένα τέταρτο μου έρχεται γερμανοειδές που έχω ξαναγαμήσει και δεν ήξερα ότι είναι στο χώρο
και αρχίζουμε και χαμουρευόμαστε.

Την Τετάρτη έχω ραντεβού με το Ρωσίδι και μια ώρα πριν και ενώ είναι με τις φίλες της,
μου γράφει, φάσωσες καμία όταν έφυγα από το club;:confused:
Γιατί λέει βλέπω εδώ στο κινητό κάτι φωτογραφίες που φασώνεις μία. :confused:

Τελικά ήταν κάτι φίλες της μέσα στο club που χόρευαν και δεν τις είχα δει/δεν μου τις γνώρισε,
οι οποίες είδαν την πεσιματική στη φίλη τους και όταν είδαν να χαμουρεύω την άλλη με έβγαλαν
φωτογραφίες κρυφά:confused:

Εκείνο το βράδυ στο club πήρα το γερμανοειδές ξανά σπίτι,αλλά η Ρωσίδα με χείωσε.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.896
Like
12.904
Πόντοι
2.606
Κοίτα να δεις .....πολλοί με ρωτάνε για Αφρική κ νομίζω η καλύτερη ερωτοπάντηση για αρχή είναι η εξής .... αν δεν γουστάρεις μαύρες απλά δεν πηγαίνεις κ μη χάνουμε χρόνο για λεπτομέρειες......

Αν όμως σού αρέσουν τότε μπορούμε πχ να συνεχίσουμε την κουβέντα
Γενικά τις μαύρες ή της γουστάρεις ή όχι ...φυσικά αν κάποιος γουστάρει μαύρες παίζει από πάνω ραφι φοιτήτριες 18-19-20. Χρόνων οχταρια εννιάρια δεκαριά δύο μέτρα ύψος .....με κορμάρα καθαρές με κάποια έστω μόρφωση

Σλαβα 29χρονη εννιάρι ψηλή ούτε πουτανα πλέον δεν γαμαμε

Επαναλαμβάνω όλα αυτά αν σου αρέσουν οι μαύρες ( φυσικά οι ωραίες )
Σλαβα
Οι μαύρες είναι για μέσα στην κρεβατοκαμαρα μόνο αδύνατον να τις κυκλοφορήσεις δεν έχουν φινέτσα ντύνονται τραγικά και δεν διακρίνονται και για την ευστροφια τους οβεραλ αν εξαιρέσεις το γαμησι καθαυτό δεν συγκρίνονται με σλαβες
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.212
Like
3.482
Πόντοι
1.706
Ηταν να φέρω μία της προσέφερα 1500 ευρώ μηνιαίως για μαγείρεμα,καθάρισμα,πίπα αλλά έπαθε ατύχημα ενώ ερχόταν από το πολωνικό χωριό.Είναι αυτές οι ατυχίες.
1500 είναι ΟΚ, αλλά αν ισχύει ότι εκεί που μένεις δεν είναι και πολύ καλά, τι κίνητρο είχε να έρθει; Μάλλον για σκαλί θα σε έβλεπε. Ήταν σίγουρα ατύχημα ή το ξανασκέφτηκε;
Για να κάνεις σωστή δουλειά σαν σπόνσορας πρέπει να μετακομίσεις σε πόλη όπου να μπορείς να παίξεις το «χαρτί της τοποθεσίας».
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.685
Κριτικές
183
Like
43.762
Πόντοι
21.896
Οι μαύρες είναι για μέσα στην κρεβατοκαμαρα μόνο αδύνατον να τις κυκλοφορήσεις δεν έχουν φινέτσα ντύνονται τραγικά και δεν διακρίνονται και για την ευστροφια τους οβεραλ αν εξαιρέσεις το γαμησι καθαυτό δεν συγκρίνονται με σλαβες
Mπορεις σαν λευκός όμως να πάρεις από το πάνω ράφι σε ηλικία εμφάνιση ντύσιμο μόρφωση
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.896
Like
12.904
Πόντοι
2.606
Mπορεις σαν λευκός όμως να πάρεις από το πάνω ράφι σε ηλικία εμφάνιση ντύσιμο μόρφωση
Δεν θα διαφωνήσω εγώ έχω πάρει μια μολουκα μαύρη Ευρωπαία για το παλμαρε με καμακι αλλά νομίζω δεν θα ξαναασχολιομουν
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
711
Like
2.540
Πόντοι
446
1500 είναι ΟΚ, αλλά αν ισχύει ότι εκεί που μένεις δεν είναι και πολύ καλά, τι κίνητρο είχε να έρθει; Μάλλον για σκαλί θα σε έβλεπε. Ήταν σίγουρα ατύχημα ή το ξανασκέφτηκε;
Για να κάνεις σωστή δουλειά σαν σπόνσορας πρέπει να μετακομίσεις σε πόλη όπου να μπορείς να παίξεις το «χαρτί της τοποθεσίας».
Το σκαλί όμως αυτό για μια Πολωνέζα που πάει δύση χωρίς τυπικά προσόντα,μπορεί να κρατήσει καμιά 3 χρόνια και αυτό αν πάει να μάθει γλώσσα και κάνει κανά Ausbildung της προκοπής.
Γιατί υπήκοος Ε.Ε. δεν έχει στήριξη χωρίς να έχει ήδη δουλέψει εύλογο διάστημα στη χώρα.

Δηλαδή ο Αρχηγός θα είχε Σλάβα κατ' οίκον, πολύ καλύτερης εμφάνισης και ηλικιας, από αντίστοιχη Γερμανίδα την οποία δεν μπορεί να δελεάσει έτσι.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.212
Like
3.482
Πόντοι
1.706
Το σκαλί όμως αυτό για μια Πολωνέζα που πάει δύση χωρίς τυπικά προσόντα,μπορεί να κρατήσει καμιά 3 χρόνια και αυτό αν πάει να μάθει γλώσσα και κάνει κανά Ausbildung της προκοπής.
Γιατί υπήκοος Ε.Ε. δεν έχει στήριξη χωρίς να έχει ήδη δουλέψει εύλογο διάστημα στη χώρα.

Δηλαδή ο Αρχηγός θα είχε Σλάβα κατ' οίκον, πολύ καλύτερης εμφάνισης και ηλικιας, από αντίστοιχη Γερμανίδα την οποία δεν μπορεί να δελεάσει έτσι.
Σωστά, αλλά όταν έγραφα για σκαλί σκεφτόμουν τη μεταπήδηση σε άλλον σπόνσορα, σε καμμιά μεγάλη πόλη, όπου θα πέρναγε καλύτερα.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.212
Like
3.482
Πόντοι
1.706
Εγώ το έγραψα κ πολλοί νόμιζαν ότι κάνω πλάκα ..
Η Σιέρρα Λεόνε πλέον κάνει βήματα τουριστικά αφού είναι χώρα που πέρασε εμφύλιο κ επενδύονται χρήματα στις υπέροχες παραλίες της για τουριστικά ξενοδοχεία...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Είχα φάει Σιέρρα Λεόνε στην Γκάνα .....
1,88 ύψος
Η Γκάνα είναι τουλάχιστον 20 χρόνια μπροστά από Σιέρρα Λεόνε. Στην Γκάνα έχουν επενδύσει πολλές ξένες εταιρείες και τράπεζες και αναπτύσσεται ραγδαία. Από το 2010 εγώ την παρακολουθούσα (λόγω των ακινήτων). Σιέρρα Λεόνε απλά δεν πατάς. Όταν θα φτιάξει, οι παίχτες εδώ θα είναι γέροι, ενώ οι μεγαλύτεροι (όπως εγώ) θα έχουμε πεθάνει. Κι εσύ τη Σεραλεονέζα στην Γκάνα τη βρήκες κι όχι στη χώρα της.

Γενικά τις μαύρες ή της γουστάρεις ή όχι ...φυσικά αν κάποιος γουστάρει μαύρες παίζει από πάνω ραφι φοιτήτριες 18-19-20. Χρόνων οχταρια εννιάρια δεκαριά δύο μέτρα ύψος .....με κορμάρα καθαρές με κάποια έστω μόρφωση
Το 2013 είχα λογαριασμό στο Lagbook, ένα κοινωνικό δίκτυο με έδρα το Lagos, που τώρα δεν υπάρχει πια. Ήταν αγγλόφωνο και είχε χρήστες από όλη την Αφρική, αλλά προφανώς τους περισσότερους από Νιγηρία. Γινόταν ο χαμός από φοιτήτριες και ήταν μεγάλη η επιθυμία τους να φύγουν για Ευρώπη και Αμερική. Εκεί ίσως υπάρχει κάποιο αφρικάνικο μουνολίβαδο που χρειάζεται εξερεύνηση.

ΥΓ Εγώ σε αυτό το δίκτυο γράφτηκα από περιέργεια, γιατί αρχικά στεγαζόταν στην πλατφόρμα Ning που είχα site και όταν μετακόμισε στην πλατφόρμα grou.ps είχε γίνει μεγάλο σούσουρο, γιατί είχε ένα εκατομμύριο κόσμο.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.685
Κριτικές
183
Like
43.762
Πόντοι
21.896
Η Γκάνα είναι τουλάχιστον 20 χρόνια μπροστά από Σιέρρα Λεόνε. Στην Γκάνα έχουν επενδύσει πολλές ξένες εταιρείες και τράπεζες και αναπτύσσεται ραγδαία. Από το 2010 εγώ την παρακολουθούσα (λόγω των ακινήτων). Σιέρρα Λεόνε απλά δεν πατάς. Όταν θα φτιάξει, οι παίχτες εδώ θα είναι γέροι, ενώ οι μεγαλύτεροι (όπως εγώ) θα έχουμε πεθάνει. Κι εσύ τη Σεραλεονέζα στην Γκάνα τη βρήκες κι όχι στη χώρα της.


Το 2013 είχα λογαριασμό στο Lagbook, ένα κοινωνικό δίκτυο με έδρα το Lagos, που τώρα δεν υπάρχει πια. Ήταν αγγλόφωνο και είχε χρήστες από όλη την Αφρική, αλλά προφανώς τους περισσότερους από Νιγηρία. Γινόταν ο χαμός από φοιτήτριες και ήταν μεγάλη η επιθυμία τους να φύγουν για Ευρώπη και Αμερική. Εκεί ίσως υπάρχει κάποιο αφρικάνικο μουνολίβαδο που χρειάζεται εξερεύνηση.

ΥΓ Εγώ σε αυτό το δίκτυο γράφτηκα από περιέργεια, γιατί αρχικά στεγαζόταν στην πλατφόρμα Ning που είχα site και όταν μετακόμισε στην πλατφόρμα grou.ps είχε γίνει μεγάλο σούσουρο, γιατί είχε ένα εκατομμύριο κόσμο.
Επειδή για να θεωρηθεί στην.σφρικη κάποιος τόπος δέλεαρ πρέπει όχι μόνο να έχει εύκολες γκόμενες αλλά κ ωραίες θάλασσες κ.παραλιες όπως.πχ η ταυλανδη....η Γκάνα δεν έχει ωραίες παραλίες σε αντίθεση πχ με Γκάμπια κ.σθερα Λεόνε που.εχουν.παραλιες κ με τη σταθερότητα της περιοχή κ.το.τελος των εμφυλίων.υπαρχουν.επενδυτες στο.χωρο.του. τουρισμού

Πχ για ανατολικό μπλοκ λόγω ότι δεν εχουν θάλασσες προσφέρουν μουνι με εντυπωσιακές πόλεις όπως το Πίτερ κ Πράγα Βουδαπέστη .....

Η Αφρική κ Ασία κ νότια Αμερική πρέπει να μας επιδείξουν φύση παραλίες που δυστυχώς η Γκάνα δεν έχει θάλασσες...
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.212
Like
3.482
Πόντοι
1.706
Επειδή για να θεωρηθεί στην.σφρικη κάποιος τόπος δέλεαρ πρέπει όχι μόνο να έχει εύκολες γκόμενες αλλά κ ωραίες θάλασσες κ.παραλιες όπως.πχ η ταυλανδη....η Γκάνα δεν έχει ωραίες παραλίες σε αντίθεση πχ με Γκάμπια κ.σθερα Λεόνε που.εχουν.παραλιες κ με τη σταθερότητα της περιοχή κ.το.τελος των εμφυλίων.υπαρχουν.επενδυτες στο.χωρο.του. τουρισμού

Πχ για ανατολικό μπλοκ λόγω ότι δεν εχουν θάλασσες προσφέρουν μουνι με εντυπωσιακές πόλεις όπως το Πίτερ κ Πράγα Βουδαπέστη .....

Η Αφρική κ Ασία κ νότια Αμερική πρέπει να μας επιδείξουν φύση παραλίες που δυστυχώς η Γκάνα δεν έχει θάλασσες...
Μαν, δεν είπα να πας στη Γκάνα. Αλλά εσύ γνώρισες μία σερραλεονέζα στη Γκάνα και υποθέτεις ότι μπορείς να χτυπήσεις σερραλεονέζες στη χώρα τους, επειδή απέκτησε μία υποτυπώδη πολιτική σταθερότητα κι άρχισαν να γίνονται τουριστικές επενδύσεις. Αυτοί που επενδύουν είναι μεγάλοι παίκτες με υποστήριξη από το σύστημα και θα κάνουν πακέτα all inclusive με τουριστικά γκρουπς σε ελεγχόμενο περιβάλλον. Δεν είναι χώρα για περιπέτεια όπου θα ψάχνεις να βρίσκεις γκόμενες να χτυπήσεις. Αλλά ΟΚ, αν έχεις τα κότσια πήγαινε.

Εγώ τουναντίον έκανα λόγο για τη Νιγηρία που είναι μεγάλη αναπτυσσόμενη χώρα με μέλλον. Εκεί λογικά θα πρέπει να υπάρχει μουνολίβαδο.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.308
Like
9.363
Πόντοι
2.306
Κάτσε τότε να σου πω τι έγινε το προηγούμενο ΣΚ να γελάσεις.
:confused:
Βλέπω Ρωσίδα τούμπανο σε κλαμπ. Πάω την πιάνω στην πάρλα και ενώ μου λέει ότι φεύγει από το club,χωρίς να μου δώσει το τηλέφωνό της που το ζήτησα, ξαναγυρνάει από τη γκαρνταρόμπα με το παλτό στο χέρι,
μου το δίνει και φεύγει.
Σε ένα τέταρτο μου έρχεται γερμανοειδές που έχω ξαναγαμήσει και δεν ήξερα ότι είναι στο χώρο
και αρχίζουμε και χαμουρευόμαστε.

Την Τετάρτη έχω ραντεβού με το Ρωσίδι και μια ώρα πριν και ενώ είναι με τις φίλες της,
μου γράφει, φάσωσες καμία όταν έφυγα από το club;:confused:
Γιατί λέει βλέπω εδώ στο κινητό κάτι φωτογραφίες που φασώνεις μία. :confused:

Τελικά ήταν κάτι φίλες της μέσα στο club που χόρευαν και δεν τις είχα δει/δεν μου τις γνώρισε,
οι οποίες είδαν την πεσιματική στη φίλη τους και όταν είδαν να χαμουρεύω την άλλη με έβγαλαν
φωτογραφίες κρυφά:confused:

Εκείνο το βράδυ στο club πήρα το γερμανοειδές ξανά σπίτι,αλλά η Ρωσίδα με χείωσε.
Δε λες που φασωσες τύπε

Κάποιοι από μας γεμίζουν χειραποσκευές με καθρεφτάκια και κέτσαπ και πάνε 8000 χιλιόμετρα μακριά στα μαο μαο
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Καλά μήν ακούς τίς γκόμενες γιά τήν ηλικία τους!!
Καί οι Ελλεηνίδες καί οι ξένες όλο ψέματα λένε, φαντάσου αυτές...πού είναι επαγγελματίες πόσο ψέμα λένε!!
-Πάντως στίς Photos φαίνονται τουλάχιστον 35-38 χρονών γιά πλάκα-
Δεν ειναι επαγγελματιες.
Ειναι γκομενες
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.685
Κριτικές
183
Like
43.762
Πόντοι
21.896
Μαν, δεν είπα να πας στη Γκάνα. Αλλά εσύ γνώρισες μία σερραλεονέζα στη Γκάνα και υποθέτεις ότι μπορείς να χτυπήσεις σερραλεονέζες στη χώρα τους, επειδή απέκτησε μία υποτυπώδη πολιτική σταθερότητα κι άρχισαν να γίνονται τουριστικές επενδύσεις. Αυτοί που επενδύουν είναι μεγάλοι παίκτες με υποστήριξη από το σύστημα και θα κάνουν πακέτα all inclusive με τουριστικά γκρουπς σε ελεγχόμενο περιβάλλον. Δεν είναι χώρα για περιπέτεια όπου θα ψάχνεις να βρίσκεις γκόμενες να χτυπήσεις. Αλλά ΟΚ, αν έχεις τα κότσια πήγαινε.

Εγώ τουναντίον έκανα λόγο για τη Νιγηρία που είναι μεγάλη αναπτυσσόμενη χώρα με μέλλον. Εκεί λογικά θα πρέπει να υπάρχει μουνολίβαδο.
Άλλο έγραψα ..
Μπορείς να δεις τι έγραψα..δλδ ότι το μουνι του μέλλοντος θα είναι για την Αφρική στη Σιέρρα Λεόνε όπως τώρα είναι mtwapa
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.681
Κριτικές
6
Like
11.069
Πόντοι
3.936
Δεν ειναι επαγγελματιες.
Ειναι γκομενες
Φυσικα,δεν ειναι δηλωμενες επαγγελματιες γιατι δεν μπορουν και αναγκαστικα δουλευουν τις τρυπες τους μαυρα αλιευοντας πελατακια απ το διαδικτυο. Συν οτι μπορει να τις ξεψειριζει κ' καποιος αγαπητικος ψευτονταβατζακος απο πισω. Αρα γκομενα η οποια παιρνει δωρακι σε χρημα για παροχη ερωτικων υπηρεσιων και μετα προχωραει σε αλλον για τις ιδιες υπηρεσιες με το αναλογο αντιτιμο σε ρευστο δεν λεγεται 'γκομενα' αλλα πορνη. Παγκοσμιως γνωστο, βλεπε wikipedia για τον ορισμο αυτο.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.605
Like
6.232
Πόντοι
1.056
1500 είναι ΟΚ, αλλά αν ισχύει ότι εκεί που μένεις δεν είναι και πολύ καλά, τι κίνητρο είχε να έρθει; Μάλλον για σκαλί θα σε έβλεπε. Ήταν σίγουρα ατύχημα ή το ξανασκέφτηκε;
Για να κάνεις σωστή δουλειά σαν σπόνσορας πρέπει να μετακομίσεις σε πόλη όπου να μπορείς να παίξεις το «χαρτί της τοποθεσίας».

Στη Γερμανία δουλεύουν πολλές Πολωνέζες στη φροντίδα ηλικιωμένων σε μικρές και μεγάλες πόλεις.Εδώ προσφέρεις εναλλακτικά φροντίδα μεσηλικα χωρίς ξεσκάτισμα αλλά με μπόνους πίπα.Δεν είναι εκτός τόπου και χρόνου να φέρεις Πολωνέζα.
Αλλά έχετε φαγωθεί όλοι με τη μόνιμη γκόμενα.Γιατί να ασχολούμαι συνέχεια με την ίδια γκόμενα?Αμα γουστάρω πάω ΣΚ Φρανκφούρτη,Ντύσσελντορφ ή Βερολίνο που έχω κι εκεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom