Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 853K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.213
Like
3.484
Πόντοι
1.706
Για παράδειγμα ο Epstein είδες να δίνει χιλιάδες δολλάρια κάθε μήνα σε σπονσορέτ?Με 200 δολλάρια λέει τη γαμούσε την κάθε μία.Και ήταν βαθύπλουτος.
Είναι και λογικό αυτό.Γιατί να μην πάρει ένα μάτσο έσκορτ και να μπλέξει με σπόνσορινγκ?Που στην τελική ξινό του βγήκε.
Για ποιο λόγο αυτό που έκανε ο Epstein θα πρέπει να το ονομάσουμε κλασικό sponsoring? Ξέρουμε τι ψυχικές ανάγκες είχε και τι συμφωνίες έκανε με τις κοπέλλες; Στο επίπεδό του μπορείς να γαμάς και τζάμπα. Και φυσικά αν δεν προσέχεις την πατάς.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.605
Like
6.238
Πόντοι
1.056
Για ποιο λόγο αυτό που έκανε ο Epstein θα πρέπει να το ονομάσουμε κλασικό sponsoring? Ξέρουμε τι ψυχικές ανάγκες είχε και τι συμφωνίες έκανε με τις κοπέλλες; Στο επίπεδό του μπορείς να γαμάς και τζάμπα.

Γιατί ο άλλος λέει οτι στο σπόνσορινγκ δίνεις χιλιάδες ευρώ το μήνα στη σπονσορέτ.Δεν ισχύει αυτό.Αυτό είναι τελείως μαλακία.Αμα δίνεις τόσα μετά από λίγο δε θα σε έχει ανάγκη καν.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.683
Κριτικές
6
Like
11.075
Πόντοι
3.936
Οι γκομενες του σημερα με τις γκομενες του χθες στις χωρες του πρωην ανατολικου μπλοκ δεν εχουν καμμια σχεση γιατι εχει δυτικοποιηθει ο τροπος ζωης τους και τρωνε αρκετη σαβουρα που διαφημιζει η tv. Παλια φυσουσαν τωρα αρκετες ειναι φουσκωμενες.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.213
Like
3.484
Πόντοι
1.706
Γιατί ο άλλος λέει οτι στο σπόνσορινγκ δίνεις χιλιάδες ευρώ το μήνα στη σπονσορέτ.Δεν ισχύει αυτό.Αυτό είναι τελείως μαλακία.Αμα δίνεις τόσα μετά από λίγο δε θα σε έχει ανάγκη καν.
Σαφώς και ισχύει. Άμα κάποιος βγάζει 50Κ το μήνα, νομίζεις ότι δεν θα βρει αποκλειστική σπονσορέτα με 5Κ το μήνα; Και με λιγότερα βρίσκεις. Όσο διάστημα η σπονσορέτα είναι μαζί του, τι ανάγκη έχει να τρέχει με άλλους όταν οικονομάει και ζει σε ένα υπέροχο πλαίσιο ζωής με ταξίδια, δώρα, διασυνδέσεις και λουξ υπηρεσίες; Κάποια στιγμή αυτη μπορεί να θελήσει να βρει άλλον με περισσότερα λεφτά ή με καλύτερο στάτους ή ο σπόνσορας να βαρεθεί και να την αλλάξει κι έτσι να επέλθει το τέλος της σχέσης.
Άσε όμως απέξω γνωστούς διάσημους, γιατί εκεί το παιγνίδι διαφέρει. Και μόνο από τη διασημότητά τους μία σπονσορέτα προωθείται, οπότε αλλάζουν και οι συμφωνίες.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.683
Κριτικές
6
Like
11.075
Πόντοι
3.936
Παλαιοτερα οι παππουδες μας τις σπονσορεττες οπως λετε τις ονομαζαν μετρέσσες ή κρυφοπουτ@νες . Ενω οι νεοτεροι τους σπονσορες τους ονομαζουν πυρφορους. :sunglasses:
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
711
Like
2.544
Πόντοι
446
Εννοούσα οι γκόμενες που γαμάς εσύ τώρα ο Β.Π. όχι γενικώς ο τουρίστας είναι πάνω κάτω ίδιες με αυτές που γαμούσαμε εμείς οι περιστασιακοί τουρίστες 20 χρόνια πριν.
Άσε τι κάνουμε εμείς...
Εμείς είμαστε με τον έναν ή με τον άλλο τρόπο εμμονικοί με τη φάση και τα πράγματα πηγαίνουν εκεί που πρέπει μόνα τους.
Την μεθεπόμενη βδομάδα πάλι Πράγα θα είμαι.
Αξία είχε να λέμε τι μπορεί να κάνει το 95% όσως διαβάζουν εδώ μέσα, δηλαδή ο τουρίστας τριημέρου από Ελλάδα.

Για εμένα που πήγαινα μέχρι ένα σημείο σαν τουρίστας από Γερμανία, άνοιξε ένας ολόκληρος νέος κόσμος όταν πήγα και έμεινα μόνιμα.
Και αν δεν είχα επενδύσει χρόνο και χρήμα σε γνωριμίες όσο έμεινα εκεί, θα είχα χάσει σε πολύ μεγάλο βαθμό την πρόσβασή μου σε αυτό τον κόσμο και τις επιλογές που σου δίνει.
Οπότε καλό είναι να ξέρει ο τουρίστας 3ημέρου, ότι από τη βελούδινη επανάσταση και μετά, ζούμε την εποχή που οι μετοχές του έχουν τη μικρότερη αξία.

Υ.Γ.Κάτι που με ανέβασε ξανά στην Τσεχία, είναι η Ζυρίχη. Είναι πιο περίεργες οι γκόμενες να δουν τι παίζει,κάποιες έχουν έρθει/θέλουν να έρθουν.
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81
Πάντως ρε παιδιά, δεν καταλαβαίνω την έννοια του sponsoring για κάποπιον φραγκάτο 40άρη που θέλει μία σπονσορέτα, ένας 40άρης φραγκάτος μπορεί να έχει όποια γκόμενα μουνάρα 30άρα θέλει για ''μόνιμη'' σχέση(εκτός αν είναι παντρεμένος)..Αυτά τα sugar daddy είναι για 60+ που θέλουν να κυκλοφορούν με 20άρες και εκεί αμφιβάλλω αν έχουν οι παππούδες αποκλειστικότητα. Πάντως εγώ ως παντρεμένος προτιμώ τις καταδρομικές μιας ώρας με ένα μούναρο εσκορτάκι και μετά έχω το κεφάλι μου ήσυχο, με μία ''σπιτωμένη''αργά ή γρήγορα θα γίνω τσακωτός, χαχαχα.
Τώρα για κάποιον όπως εγώ που πιθανόν θα έχω συχνές επισκέψεις Βαρσοβία για δουλειές, το να έχω κάποια μαζί μου για 2-3 μέρες και να μου στοιχίσει φθηνότερα από το να πάρω ένα εσκορτάκι 1 ώρα για κάθε μία μέρα που θα βρίσκομαι εκεί, παλεύεται, αν μου στοιχίσει με φαγητό και ποτό πιο πολύ προτιμώ να πάρω 3 έσκορτς σε 3 μέρες, να δώσω σ'υνολο 600 κατοστάρικα και να τρώω τις μπριζόλες μου και να πίνω τις βότκες μου μόνος μου και το βράδυ να έχω όλο το κρεβάτι δικό μου, να κλάνω όποτε γουστάρω κλπ κλπ χαχαχαχα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Πάντως ρε παιδιά, δεν καταλαβαίνω την έννοια του sponsoring για κάποπιον φραγκάτο 40άρη που θέλει μία σπονσορέτα, ένας 40άρης φραγκάτος μπορεί να έχει όποια γκόμενα μουνάρα 30άρα θέλει για ''μόνιμη'' σχέση(εκτός αν είναι παντρεμένος)..Αυτά τα sugar daddy είναι για 60+ που θέλουν να κυκλοφορούν με 20άρες και εκεί αμφιβάλλω αν έχουν οι παππούδες αποκλειστικότητα. Πάντως εγώ ως παντρεμένος προτιμώ τις καταδρομικές μιας ώρας με ένα μούναρο εσκορτάκι και μετά έχω το κεφάλι μου ήσυχο, με μία ''σπιτωμένη''αργά ή γρήγορα θα γίνω τσακωτός, χαχαχα.
Τώρα για κάποιον όπως εγώ που πιθανόν θα έχω συχνές επισκέψεις Βαρσοβία για δουλειές, το να έχω κάποια μαζί μου για 2-3 μέρες και να μου στοιχίσει φθηνότερα από το να πάρω ένα εσκορτάκι 1 ώρα για κάθε μία μέρα που θα βρίσκομαι εκεί, παλεύεται, αν μου στοιχίσει με φαγητό και ποτό πιο πολύ προτιμώ να πάρω 3 έσκορτς σε 3 μέρες, να δώσω σ'υνολο 600 κατοστάρικα και να τρώω τις μπριζόλες μου και να πίνω τις βότκες μου μόνος μου και το βράδυ να έχω όλο το κρεβάτι δικό μου, να κλάνω όποτε γουστάρω κλπ κλπ χαχαχαχα
Άκου λοιπόν να δεις τα οικονομικά μοντέλα που υπα΄ρχουν και πώς σκέφτεται ένα νορμάλ άτομο.
Ποιος είναι ο στόχος λοιπόν; ΝΑ ευχαριστηθείς ένα καλό γαμήσι με ένα ωραίο κορίτσι. Και μετά πας στην επόμενη.

Οπότε το δίλημμα που μπαίνει από τα αστεία ποστ του Κμαν είναι:
Πες έχουμε κάποιον με μισθό 5.000ευρώ. Και σκέφτεται πώς να χαρεί γαμήσια και τη ζωή του. Οπότε έχει 2 επιλογές:
1) Σενάριο 1 με Στρατηγική καμένου (Κμαν): χαλάω 500-1000ευρώ ανά γαμήσι, για μαξ 2 γαμήσια ανά μήνα, με 9ρακια Πολωνές για να τραβάω φωτογραφίες και να τις τρέχω σε ωραία εστιατόρια. Μετά γυρνάω στην τρύπα διαμέρισμα που έχω, κυκλοφορώ με κανένα αμαξάκι των 2.000ευρώ και κλείνω τον μήνα με 500ευρώ το πολύ στην τσέπη, αφού δεν μένει χρήμα για άλλα ταξίδια ή άλλες αγορές. :jerking:
2) Σενάριο 2 με Στρατηγική ανθρώπου που όντως ξέρει πώς να διαχειρίζεται τα λεφτά του και δεν έχει κόμπλεξ, άρα χαλάει 60-100ευρώ ανά γαμήσι για 4-5 γαμήσια τον μήνα με 8ρια ή 9ριες Σλάβες, τις οποίες μετά τις στέλνεις στο καλό και σου μένουν χρήματα για: να αγοράσεις ένα καλό αμάξι (μετά από μερικούς μήνες), να ζεις σε καινούριο διαμέρισμα φουλ επιπλωμένο με καινούρια έπιπλα και να κλείνεις 10 καλά ταξί΄δια στο εξωτερικό με Ασία μέσα στο πρόγραμμα. :globeos-cigar:

Οποιαδήποτε ομοιότητα με πρόσωπα και καταστάσεις είναι τυχαία. :grin:
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.638
Like
7.586
Πόντοι
1.056
Εδώ η φίλη μας φωτογραφίζει στο δωμάτιο το 2022.

0JZqZF.jpg


RZ3AUx.jpg


kE9OPm.jpg


Κόντευε να με πνίξει από το πάθος.

ClT8Y4.jpg
Τυπε για να την γαμησεις θες σκαλωσια:D::D::D::rockon::rockon::rockon:

:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.686
Κριτικές
183
Like
43.762
Πόντοι
21.896
Αξίζει η επαρχία Τσεχία ή Σλοβακία ή πέταξε κ εκεί το πουλάκι;αν κ γενικά τις Τσεχοσλοβακία τις θεωρώ τις πιο κρύες σλαβες κ αντικοινωνικές

Την πρώτη φορά που πήγα Τσεχία-πραγα από Βαρσοβία στα 90's με έπιασε κατάθλιψη η Πράγα σε σχέση με Βαρσοβία .....στο θέμα γκόμενες ..........
Οι σλαβες του μέλλοντος ειναι η Σιέρρα λεονεζες ( να θυμάστε αυτό που γράφω) κ δεν τρολαρω
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.605
Like
6.238
Πόντοι
1.056
Τυπε για να την γαμησεις θες σκαλωσια:D::D::D::rockon::rockon::rockon:

:upsidedown::upsidedown::upsidedown:

Αυτή moj malutki με ανεβάζει moj malutki με κατεβάζει.Τη συμπαθώ γιατί είναι η κλασσική ξανθιά τρελιάρα,σεξουάλα,πληθωρική Πολωνέζα της βαθιάς επαρχίας.
Πιο εύκολα βρίσκεις γενικά ψηλή γκόμενα Τσεχία,Ρωσία,Λευκορρωσία,Ουκρανία παρά Πολωνία.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.605
Like
6.238
Πόντοι
1.056
Αξίζει η επαρχία Τσεχία ή Σλοβακία ή πέταξε κ εκεί το πουλάκι;αν κ γενικά τις Τσεχοσλοβακία τις θεωρώ τις πιο κρύες σλαβες κ αντικοινωνικές

Την πρώτη φορά που πήγα Τσεχία-πραγα από Βαρσοβία στα 90's με έπιασε κατάθλιψη η Πράγα σε σχέση με Βαρσοβία .....στο θέμα γκόμενες ..........
Οι σλαβες του μέλλοντος ειναι η Σιέρρα λεονεζες ( να θυμάστε αυτό που γράφω) κ δεν τρολαρω

Επαρχία Τσεχία έχει πολύ μουνί.Πέρασα πρόσφατα από Οστράβα και κουφάθηκα.Οι Τσέχες έχουν μείνει ίδιες και απαράλλαχτες με τα 00s.Η διαφορά όταν διασχίζεις τα τσεχοπολωνικά σύνορα σε εμφάνιση υπέρ των Τσέχων είναι πολύ μεγάλη.
2007-2010 είχα φέρει καμιά εικοσαριά εντυπωσιακές Τσέχες από βαθιά επαρχία Ελλάδα.Ερχονταν πάρα πολύ εύκολα αν πλήρωνες διακοπές οπουδήποτε ακόμα και Αθήνα.Ηταν οι πιο άνετες Σλάβες,Πολωνέζα να έρθει μόνο για διακοπές δεν υπήρχε.Οι Πολωνέζες ήθελαν σχέση ή παραδάκι.Να γαμήσεις Πολωνέζα επιπέδου Τσέχας σαν τουρίστας δεν υπήρχε περίπτωση.Τώρα το επίπεδο τσεχική επαρχία έχει μείνει το ίδιο αλλά οι γκόμενες έχουν δυσκολέψει.
Αμα πας καμιά φοιτητούπολη όπως Ολομούτς,Μπρνο ή Πίλσεν θα χάσεις τη μπάλα.Κυκλοφορούν φοβερές γκόμενες.Ετσι είναι και οι Τσέχες της Πράγας αλλά εκεί χάνονται στο πλήθος των τουριστριών πρέπει να είσαι έμπειρος για να τις ξεχωρίσεις.Οι Τσέχες είναι και κατά 93% άθεες οπότε δεν έχουν κανένα κόμπλεξ τα κάνουν όλα χαλαρά.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
711
Like
2.544
Πόντοι
446
Αξίζει η επαρχία Τσεχία ή Σλοβακία ή πέταξε κ εκεί το πουλάκι;αν κ γενικά τις Τσεχοσλοβακία τις θεωρώ τις πιο κρύες σλαβες κ αντικοινωνικές
Η Σλοβακία είναι από τις πιο δύσκολες πίστες του μπλοκ.
Οι γυναίκες είναι κατά μέσο όρο πιο ωραίες από τις Τσέχες,αλλά πιο συντηρητικές και ασχολούνται συνήθως με ντόπιους. Όλη η Σλοβακία μια επαρχία είναι, ακόμη και η Μπρατισλάβα mentality χωριού.
Είχα γκόμενα Σλοβάκα και τραβιόμουν από την Πράγα στην Μπρατισλάβα.

Τσεχία επαρχία ασχολήθηκα μόνο όταν έμενα Πράγα,μιας και έβλεπαν κάποια προοπτική οι χωριατοπούλες,
η συντριπτική πλειοψηφία των οποίων ψάχνεται να εργαστεί/μείνει στην Πράγα.
Τώρα το να πας τουρίστας π.χ.Pardubice με σκοπό να κάνεις το γαμπρό, μηδέν πιθανότητες.
Επίσης Tinder,κ.λ.π. άχρηστα σε τέτοια μέρη.

Επίσης όσοι είστε πάνω από 40 και πολλά λέω, μη γράφετε ανέκδοτα για πόλεις που έχουν πολλές φοιτήτριες ή όχι, μιας και για εσάς το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο.
Μηδέν.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.683
Κριτικές
6
Like
11.075
Πόντοι
3.936
Μετά γυρνάω στην τρύπα διαμέρισμα που έχω, κυκλοφορώ με κανένα αμαξάκι των 2.000ευρώ και κλείνω τον μήνα με 500ευρώ το πολύ στην τσέπη, αφού δεν μένει χρήμα για άλλα ταξίδια ή άλλες αγορές.
Τι να το κανει το καινουργιο αυτοκινητο αφου ο τυπος δεν εχει αποκτησει ακομη διπλωμα οδηγησης, αρα πηγαινει με τα μμμ και αποκτα σιγα σιγα οικολογικη συνειδηση. Οσο για το καινουργιο ευρυχωρο διαμερισμα τι να το κανει και αυτο ακολουθει το ρηττο 'λιτος βιος.'Φτανει να περισσευει ρευστο για να σπρωχνει στη MouniΒank.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.576
Like
11.456
Πόντοι
2.406
Τι το
Πρόσεξε τις ντόπιες μαγκρεμπίνες, γιατί ελέγχονται από αδέρφια. Εγώ δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με αυτές για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Από κει και πέρα ο δρόμος είναι ανοιχτός, αλλά όχι το ίδιο εύκολος σε όλες τις περιπτώσεις. Ας πούμε οι γκόμενες που έρχονται από μακριά, παρασύρονται πολλές φορές από τη ντόλτσε βίτα και στενεύονται οικονομικά, οπότε είναι πιο εύκολες. Οι Αφρικάνες πάντα είναι εύκολες γιατί έρχονται από φτωχότερες χώρες.

Με τις ντόπιες λευκές όμως δεν είναι το ίδιο, διότι η Νίκαια είναι πλούσια περιοχή κι ας μη σου φαίνεται, οπότε μην παίρνεις τα χαμόγελα ως ένδειξη ότι θα σου κάτσουν κι εύκολα. Είναι απλά ευγενικές και κοινωνικές και σε βολιδοσκοπούνε. Αν αποφασίσουν να μην το συνεχίσουν θα στο πούνε ευθέως και είναι ανώφελο να επιμένεις. Αν επιμείνεις πολύ μπορεί να βάλουν τις φωνές ή ακόμα και να φωνάξουν και κάνα μπάτσο.

Πρέπει να είσαι σε θέση να διεξάγεις έστω μία υποτυπώδη συζήτηση για να δεις αν και πόσο σε παίρνει και το πρώτο που πρέπει να φροντίσεις να μάθεις είναι καταγωγή γιατί αυτό καθορίζει τον οικονομικό παράγοντα, δηλ την ευκολία να σου κάτσουν. Επίσης δούλεψε κι ένα προφίλ, δηλ αποφάσισε ως τι θα παρουσιάζεσαι, ώστε να μην τα μασάς και δεν πείθεις κι επίσης για να μη σου ξεφεύγουν προσωπικές πληροφορίες και προκύψουν προβλήματα.

Μπορείς να δείχνεις κάπως ευκατάστατος, διότι είναι συνηθισμένοι να βλέπουν πλούσιους, αλλά μη μοστράρεις χρήμα (μη βγάλεις κάνα πάκο με χαρτονομίσματα), γιατί έχει παρασιτικά κυκλώματα που ζουν με εκβιασμούς και πολλές γκόμενες τις βάζουν τα κυκλώματα να ψαρεύουν θύματα.

Την νύχτα αποφεύγεις τις συνοικίες Ariane, Las planas, Les moulins και Liseron. Η χειρότερη είναι η Ariane.

Για συνεννόηση με τις γκόμενες, πήγαινε σε ένα μαγαζί της Free και βάλε δεύτερη γραμμή στο κινητό. Με δύο ευρώ το μήνα θα έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.

Άντε και καλές επιτυχίες, Χάρη ΟΥΚά! :thumbsup:
ν νοιάζει τον Χάρη τι κάνουν οι μαύρες η οι λευκές
Ο Χάρης θα πάει θα ρίξει χιλιόμετρα περπάτημα θα ψωνισει και 500ε ρούχα
Μετά θα φύγει
Στην καλύτερη να φάει κάνα χέρι ξύλο όπως Κίεβο παλιά στην χειρότερη να του κλέψουν τίποτα γυφτισες ρουμανες το πορτοφόλι
Έτερον ουδέν
Ωραία τα ινφο αλλά άνευ στοχου
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.576
Like
11.456
Πόντοι
2.406
Πολωνία πήγα 4 φορές φέτος,Τσεχία δύο φορές και δύο φορές Αυστρία.
Μην μασάς αρχηγε
Είμαστε μαζί σου μέχρι την σύνταξη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εδώ φωτός της πρώτης Λευκορρωσίδας στο Sen.Είναι και οι Λευκορρωσίδες σέξυ αλλά όχι το χυμαδιό των Πολωνέζων.
Σούσια και απολαύσεις.Αξίζει το Sen όχι τόσο σαν εστιατόριο όσο σαν κλαμπ.

DNKKHs.jpg


zfQAK6.jpg


Kq3SPI.jpg


hotnbZ.jpg


jfmcW2.jpg


Εδώ φωτό που μου έστειλε η δεύτερη Λευκορρωσίδα.Βλέπετε οτι οι Λευκορρωσίδες έχουν πιο τετράγωνα πρόσωπα από τις Πολωνέζες μερικές φορές κάνουν μπαμ.

RPwNMr.jpg

Βαρσοβία είναι μια από τις λίγες πόλεις της ΕΕ που μπορείς να έχεις τέτοιο ρόστερ από σπονσορέτς και να ανανεώνεις το χαρέμι σε κάθε επίσκεψη.
ΑΞΙΟΣ
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.605
Like
6.238
Πόντοι
1.056
Αυτό που συμβαίνει συχνά είναι οτι οι Ελληνες που πάνε Τσεχία επισκέπτονται συνήθως την Πράγα βλέπουν γύρω ένα μάτσο τουρίστριες μπάζα και λένε οι Τσέχες είναι απογοητευτικές.Ενώ αν πάνε Πολωνία Βαρσοβία θα πουν οι Πολωνέζες είναι πολύ ωραίες γιατί υπάρχουν ελάχιστες τουρίστριες.
Αν όμως πάει ο Ελληνας σε τσεχική φοιτητούπολη όπως Πίλσεν,Μπρνο,Ολομούτς κτλ θα του φύγει το κλαπέτο με τις μουνάρες που κυκλοφορούν ολόγυρα γιατί σε αυτά τα μέρη δεν έχει καθόλου ξένες τουρίστριες.Το ίδιο και Μπρατισλάβα θα ενθουσιαστεί γιατί βλέπει κυρίως Σλοβάκες,υπάρχουν πολύ λίγες ξένες.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.308
Like
9.378
Πόντοι
2.306
Πάντως ρε παιδιά, δεν καταλαβαίνω την έννοια του sponsoring για κάποπιον φραγκάτο 40άρη που θέλει μία σπονσορέτα, ένας 40άρης φραγκάτος μπορεί να έχει όποια γκόμενα μουνάρα 30άρα θέλει για ''μόνιμη'' σχέση(εκτός αν είναι παντρεμένος)..Αυτά τα sugar daddy είναι για 60+ που θέλουν να κυκλοφορούν με 20άρες και εκεί αμφιβάλλω αν έχουν οι παππούδες αποκλειστικότητα. Πάντως εγώ ως παντρεμένος προτιμώ τις καταδρομικές μιας ώρας με ένα μούναρο εσκορτάκι και μετά έχω το κεφάλι μου ήσυχο, με μία ''σπιτωμένη''αργά ή γρήγορα θα γίνω τσακωτός, χαχαχα.
Τώρα για κάποιον όπως εγώ που πιθανόν θα έχω συχνές επισκέψεις Βαρσοβία για δουλειές, το να έχω κάποια μαζί μου για 2-3 μέρες και να μου στοιχίσει φθηνότερα από το να πάρω ένα εσκορτάκι 1 ώρα για κάθε μία μέρα που θα βρίσκομαι εκεί, παλεύεται, αν μου στοιχίσει με φαγητό και ποτό πιο πολύ προτιμώ να πάρω 3 έσκορτς σε 3 μέρες, να δώσω σ'υνολο 600 κατοστάρικα και να τρώω τις μπριζόλες μου και να πίνω τις βότκες μου μόνος μου και το βράδυ να έχω όλο το κρεβάτι δικό μου, να κλάνω όποτε γουστάρω κλπ κλπ χαχαχαχα
Γιατί η γκομενα σε πρήζει φίλε μου. Γιατί απαιτεί πολλά και αν θες να είσαι πετυχημένος δεν μπορείς να έχεις χρόνο για μαλακιες
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.308
Like
9.378
Πόντοι
2.306
Αξίζει η επαρχία Τσεχία ή Σλοβακία ή πέταξε κ εκεί το πουλάκι;αν κ γενικά τις Τσεχοσλοβακία τις θεωρώ τις πιο κρύες σλαβες κ αντικοινωνικές

Την πρώτη φορά που πήγα Τσεχία-πραγα από Βαρσοβία στα 90's με έπιασε κατάθλιψη η Πράγα σε σχέση με Βαρσοβία .....στο θέμα γκόμενες ..........
Οι σλαβες του μέλλοντος ειναι η Σιέρρα λεονεζες ( να θυμάστε αυτό που γράφω) κ δεν τρολαρω
Έφαγα χτες μια Μαυρούλα τύπε μου και όσο ήταν καβαλα σκεφτόμουν εμπρός στα βήματα που χάραξε ο βολκανο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom