Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 853K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.314
Like
9.392
Πόντοι
2.306
Ρε ΚΜΑΝ αυτή είναι χοντρή

Κρατιέμαι δε το λέω , αλλά σιγά μάπα το καρπούζι
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.608
Like
6.246
Πόντοι
1.056
Ρε ΚΜΑΝ αυτή είναι χοντρή

Κρατιέμαι δε το λέω , αλλά σιγά μάπα το καρπούζι

Ητανε κανονική αλλά πήρε μερικά κιλά.Μπορεί και να τα χάσει.Αυτό είναι το περίεργο με τις Πολωνέζες.Πάντα παίζουν εκπλήξεις όταν τις συναντάς,παίρνουν χάνουν κιλά κτλ.Μία μου ήρθε έξι μηνών έγγυος.
Αυτή που βλέπεις ήταν έτσι πριν από ένα χρόνο.

XQyVbU.jpg


o9iAU2.jpg


yav6iq.jpg

Γενικά οι Πολωνέζες είναι τρελιάρες όταν έχουν κατάθλιψη το ρίχνουν στη μάσα και το πιώμα και παίρνουν κιλά πολύ γρήγορα.Μετά πάλι αδυνατίζουν κτλ.Λευκορρωσίδες,Ουκρανές,Ρωσίδες είναι πολύ πιο προσεκτικές σε αυτό τον τομέα δεν κάνουν καταχρήσεις.
Και στο δυτικό ακόμα περιβάλλον συχνά συγκρατιούνται ενώ οι Πολωνέζες γίνονται τετράπαχες.
Οι Πολωνέζες όμως έχουν αυτή την τρέλα τη σλαβική ζεστασιά,μπουτάρες,βυζάρες,κωλάρες οπότε αναπληρώνουν.Αυτή στο πισοκωλλητό ήταν φοβερή,απίθανος κώλος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.214
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Πολωνία πήγα 4 φορές φέτος,Τσεχία δύο φορές και δύο φορές Αυστρία.
Βρες δουλειά Βιέννη ή τουλάχιστον Βερολίνο. Τι νόημα έχει να είσαι άρχοντας 8 φορές το χρόνο και τον υπόλοιπο καιρό πληβείος; Αφού φαίνεται ότι μπορείς να βγάλεις λεφτά. Μια ζωή την έχουμε.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.608
Like
6.246
Πόντοι
1.056
Διακρίνω έλλειψη κάτω εσωρούχου ή είναι η ιδέα μου;

Και εγώ έτσι νόμιζα αλλά φόραγε τελικά.Ηταν βέβαια διαφανές.Τις λέω καμιά φορά να έρθουν ξεβράκωτες αλλά τώρα με το ψοφόκρυο δεν τολμούσαν οι περισσότερες.Αυτή την είχα απέναντι για ώρα στο μαγαζί,γενικά οι Σλάβες το έχουν αυτό το καυλωτικό,δεν ξέρεις πού να πρωτοκοιτάξεις.Κάποια στιγμή είχα καθίσει δίπλα της και της έπιανα τα βυζιά κάτω από το φόρεμα.Και οι Πολωνέζες βέβαια γύρω κάπως έτσι ήταν ντυμένες,η δικια μου ήταν στο συντηρητικό που λέει ο λόγος.Πολλοί μπαλαμούτιαζαν.

jYu9gS.jpg


pDy9xu.jpg


R9aBOP.jpg


Εχω πολλά βίντεο να σείεται η δικιά μου και οι γύρω γκόμενες,πρέπει να κάνω video editing.
 
Τελευταία τροποποίηση:

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Και εγώ έτσι νόμιζα αλλά φόραγε τελικά.Ηταν βέβαια διαφανές.Τις λέω καμιά φορά να έρθουν ξεβράκωτες αλλά τώρα με το ψοφόκρυο δεν τολμούσαν οι περισσότερες.Αυτή την είχα απέναντι για ώρα στο μαγαζί,γενικά οι Σλάβες το έχουν αυτό το καυλωτικό,δεν ξέρεις πού να πρωτοκοιτάξεις.Κάποια στιγμή είχα καθίσει δίπλα της και της έπιανα τα βυζιά κάτω από το φόρεμα.Και οι Πολωνέζες βέβαια γύρω κάπως έτσι ήταν ντυμένες,η δικια μου ήταν στο συντηρητικό που λέει ο λόγος.Πολλοί μπαλαμούτιαζαν.

jYu9gS.jpg


pDy9xu.jpg


R9aBOP.jpg


Εχω πολλά βίντεο να σείεται η δικιά μου και οι γύρω γκόμενες,πρέπει να κάνω video editing.
Από Σλοβακία έχεις περάσει καμιά βόλτα να μας πεις εμπειρίες; Θα έλεγα και για Τσεχία αλλά για Τσεχία έχεις αναφερθεί κατά καιρούς. Προσωπικά θεωρώ τις Τσεχοσλοβάκες ένα κλικ πάνω από Πολωνέζες, τουλάχιστον εμφανισιακά.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.684
Κριτικές
6
Like
11.079
Πόντοι
3.936
Οχι, αυτες που αναφερεις ειναι εσκορτς :)
Αρα οι σπονσορετες συμφωνα με τα λεγομενα σας ειναι λιγοτερο π@υτανες απο τις εσκορτς επειδη ειναι φθηνοτερες ή επειδη παραμυθιαζεστε οτι τις βγαλατε γκομενες. Ομως και καλογριες να τις πειτε απο την στιγμη που υπαρχει χρηματικη ανταλλαγη για ερωτικες υπηρεσιες π@υτανες θα παραμεινουν.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.314
Like
9.392
Πόντοι
2.306
Αρα οι σπονσορετες συμφωνα με τα λεγομενα σας ειναι λιγοτερο π@υτανες απο τις εσκορτς επειδη ειναι φθηνοτερες ή επειδη παραμυθιαζεστε οτι τις βγαλατε γκομενες. Ομως και καλογριες να τις πειτε απο την στιγμη που υπαρχει χρηματικη ανταλλαγη για ερωτικες υπηρεσιες π@υτανες θα παραμεινουν.
Γκόμενες είναι ρε τύπε ,που απλά βρέθηκαν στην ανάγκη και χρειάστηκαν κάποια χρήματα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.684
Κριτικές
6
Like
11.079
Πόντοι
3.936

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.684
Κριτικές
6
Like
11.079
Πόντοι
3.936
Εχω βίντεο να σείεται η δικιά μου και οι γύρω γκόμενες
Δικια σου ρε τυπε για μερικες ωρες,μετα θα πρεπει να παει σε αλλο πελατη, δε θα παραμεινει δα και πιστη πηνελοπη, κανει το σοου της παιρνει τα φραγκα της και παει γι' αλλα παλαμαρια. Ειναι η φυση της δουλειας τετοια.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Δικια σου ρε τυπε για μερικες ωρες,μετα θα πρεπει να παει σε αλλο πελατη, δε θα παραμεινει δα και πιστη πηνελοπη, κανει το σοου της παιρνει τα φραγκα της και παει γι' αλλα παλαμαρια. Ειναι η φυση της δουλειας τετοια.

Πες τα ρε τυπε. Για πιστες Πηνελοπες μονο σε Γκαζι, Κολωνακι, Μπουρναζι, Γλυφαδα :headbaning1:

Και οχι μονο πιστες, αλλα δε ζητανε και ποτε λεφτα. ΠΟΤΕ! Ολα τζαμπα :headbaning1:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.684
Κριτικές
6
Like
11.079
Πόντοι
3.936
Πες τα ρε τυπε. Για πιστες Πηνελοπες μονο σε Γκαζι, Κολωνακι, Μπουρναζι, Γλυφαδα
Και οχι μονο πιστες, αλλα δε ζητανε και ποτε λεφτα. ΠΟΤΕ! Ολα τζαμπα
Οχι πες μας εσυ καλυτερα τυπε, αλιευω κ' μισθωνω π@υτανες απ το διαδικτυο που τις βαπτιζω γκομενες, χαρεμι ή ο'τι αλλο μου κατεβει για ψυχολογικη αναταταση και λεω κατα τα αλλα οτι κανω καμακι κ' τις εχω γκομενες. Κατι τετοια κολπα εκαναν και οι καλογεροι καποτε που βαπτιζαν το κρεας- φακες για να νιωθουν καλυτερα.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Οχι πες μας εσυ καλυτερα τυπε, αλιευω κ' μισθωνω π@υτανες απ το διαδικτυο που τις βαπτιζω γκομενες, χαρεμι ή ο'τι αλλο μου κατεβει για ψυχολογικη αναταταση και λεω κατα τα αλλα οτι κανω καμακι κ' τις εχω γκομενες. Κατι τετοια κολπα εκαναν και οι καλογεροι καποτε που βαπτιζαν το κρεας- φακες για να νιωθουν καλυτερα.

Κανενας δε βαπτισε γκομενες τις σπονσορετες. Ειναι ξεχωριστη κατηγορια αγοραιου σεξ.
Πληρωνεις για να γαμησεις, τοσο απλα. Στο garsoniera που ειναι το κατ εξοχην σαιτ για τον αγοραιο στην Πολωνια, υπαρχει ξεκαθαρος διαχωρισμος στις κατηγοριες/νηματα σπονσορινγκ με αυτα των εσκορτς και υπαρχουν σαφεις λογοι για αυτο.

Και Ελλαδα τα στουντιο με τα ντελα φαινομενικα ειναι ιδια αλλα για καποιο λογο αντιμετωπιζονται διαφορετικα. Σε αλλες χωρες μπορει σε καποιους να μοιαζουν το ιδιο. Καθε χωρα εχει διαφορετικη αγορα, με δικες της ορολογιες

Η βασικη διαφορα του εσκορτ με τη σπονσορετα ειναι οτι το εσκορτ ποτε δεν κανει φιλτραρισμα των πελατων της. Δεν κανει ερωτησεις, ουτε ζηταει φωτο, απλα θα καθισει σε οποιον στειλει σμσ και καταβαλλει το αντιτιμο, ακομα και αν ειναι Κουασιμοδος η 5 Πακιστανοι φιλοι στη σειρα. Οι σπονσορετες κινουνται εντελως διαφορετικα

Πουτανες οι μεν, πουτανες και οι δε, αλλα διαφορετικες πουτανες και ολες μαζι διαφορετικες πουτανες απο αυτες του Γκαζιου, Μπουρναζιου, Γλυφαδας, Κολωνακιου και σια
 
Τελευταία τροποποίηση:

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81
Βέβαια από αυτά που έχουν λεχθεί και από αυτά που είδα στα σάιτ που έχουν αναφερθεί, τελικά δε νομίζω πως οι σπονσορέτες είναι πιο φθηνές. Αν θέλουν οι σπονσορέτες 1000 σλότι για τρεις ώρες, θέλουν δηλαδή 800 ευρώ το δωδεκάωρο, δηλαδή όλη τη νύχτα. Μα τόσα και λιγότερα παίρνουν και οι έσκορτς για όλη τη νύχτα(που ίσως να εννοούν και 24ωρο)..
@George71 τα φώτα σου, κάνω κάτι λάθος στους υπολογισμούς, 1 ευρώ πρως 5 σλότι δεν ειναι;
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81
Αν σε ενδιαφερει το μασαζ, εγω πηγα σε αυτο και εμεινα ικανοποιημενος. Ειναι καρακεντρο, πας και με τα ποδια. Ειναι ομως μεχρι φραπε, οπως τα περισσοτερα. Αν θες για μπριζολα, ειδα καποια σχολια οτι μπορει να παιξει σε καποια, αλλα θελει ψαξιμο καλο στις κριτικες του γκαρονιερα

Ο φραπές με καλαμάκι αδερφέ;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Βέβαια από αυτά που έχουν λεχθεί και από αυτά που είδα στα σάιτ που έχουν αναφερθεί, τελικά δε νομίζω πως οι σπονσορέτες είναι πιο φθηνές. Αν θέλουν οι σπονσορέτες 1000 σλότι για τρεις ώρες, θέλουν δηλαδή 800 ευρώ το δωδεκάωρο, δηλαδή όλη τη νύχτα. Μα τόσα και λιγότερα παίρνουν και οι έσκορτς για όλη τη νύχτα(που ίσως να εννοούν και 24ωρο)..
@George71 τα φώτα σου, κάνω κάτι λάθος στους υπολογισμούς, 1 ευρώ πρως 5 σλότι δεν ειναι;

Δεν εχω μεγαλη εμπειρια, αλλα πιστευω πως για overnight μπορεις να συνφωνησεις σε πολυ χαμηλοτερο ποσο, δηλαδη δε θα το πας πολλαπλασιαστηκα ανα ωρα. Πχ 1000 ζλοτυ για ενα 3ωρο και 1500 για οβερναιτ, καπως ετσι. Ο κμαν πιστευω μπορει να βοηθησει πολυ περισσοτερο σε αυτο. Αν σου ζητησει τοσα βγαινει ανα ωρα αρα θελω τοσα για οβερναιτ, απλα της σουταρεις και πας στην επομενη. Εχει παρα μα παρα πολλες, η αγορα ειναι buyers market και οχι sellers market, δηλαδη τους ορους τους θετουν οι αγοραστες

Η ισοτιμια ειναι 1 ευρω = 0.23 ζλοτυ
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81
Αντί να επενδυσετε τα λεφτα που εισπράττεται σε μια κατοικία να εχετε εξασφαλισμενη στέγη πανω απο το κεφάλι σας κάθεστε και τα σκορπατε σε γκόμενες που στο τελος δεν θα σας μείνει τιποτα πέρα απο μια ανάμνηση. Το κυριότερο κάθεστε και τσακωνεσται για το ποιος έκανε καλύτερη επίδειξη πλουτου ειτε με λογια ειτε με αποδειχτηκα στοιχεία στο forum που καταντάει βαρετό ισχύει ακόμα και για πόσες καλλονες έχετε φυστικωσει και καμαρωνεται. Σε μερικές χώρες παλιά η επίδειξη πλούτου ητανε ποινικό αδίκημα.
Βασικά επένδυση είναι αυτό που τοποθετείς κάποου τα χρρήματά σου για να σου αποφέρουν καινούργιο χρήμα, παθητικό εισόδημα ή κέρδος από επιχείρηση. Κάποιος που δεν έχει παιδιά ή δεν σκοπεύει να βγάλει κέρδος από την αγορά real estate(πολύ προσοδοφόρος στην Αγγλία)καλύτερα να επενδύσει πχ. σε μετοχές για να παίρνει και ετήσιο μέρισμα, πέρα από την αύξηση της τιμής της μετοχής μακροπρόθεσμα. Στην Αγγλία που έχω ζήσει είναι επένδυση, καθώς πάιρνεις δάνειο, το ενοικιάζεις και πληρώνεις τη δόση και σου μένει να πληρώσεις και ενοίκιο για συγκατοίκηση ή να μένεις με την κοπέλα σου και μετά σου μένει το σπίτι και το πουλάς. Μετά πάιρνεις ξανά δάνειο κλπ. σε ένα βάθος 15ετίας έχεις καλό κομπόδεμα για να γυρίσεις πχ. Ελλάδα και να αγοράσεις μόνιμη κατοικία συν επιχείρηση..
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.608
Like
6.246
Πόντοι
1.056
Το πρόβλημα είναι οτι αν επενδύσεις σε καλό χρήμα τώρα θα εισπράξεις πάκικη εργασία στο μέλλον.Ενώ αν επενδύσεις στο μουνί τώρα γαμάς μουνάρες καλύτερες απο αυτές που θα πηδήξεις με τα ίδια λεφτά στο μέλλον.Δείτε όλες ρις εξελίξεις.Απορρόφηση Πολωνίας,Τσεχίας στην ΕΕ,πόλεμος στην Ουκρανία κτλ υπάρχει έστω και μια θετική εξέλιξη για γαμείς?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom