Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 853K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.314
Like
9.392
Πόντοι
2.306
400 ευρώ για τη χοντρή καμαριέρα του πενταευρου στα Καρπάθια;

δεν παίζεις με ποιότητα φίλε , τρώω καλύτερες και στο τζάμπα και ας είμαι γκολουμν

Να πω φυσικά ότι δεν είμαι μηδενιστής κατά καιρούς έχεις βάλει μουναρες

Αλλά αυτή είναι σαν ψυγείο με πόδια.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: GRxx
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
400 ευρώ για τη χοντρή καμαριέρα του πενταευρου στα Καρπάθια;

δεν παίζεις με ποιότητα φίλε , τρώω καλύτερες και στο τζάμπα και ας είμαι γκολουμν

Να πω φυσικά ότι δεν είμαι μηδενιστής κατά καιρούς έχεις βάλει μουναρες

Αλλά αυτή είναι σαν ψυγείο με πόδια.
Στις παλιες φωτο ητανε ωραιο μουνι παντως. Μπορει να τον ξεγελασε τον αρχοντα και να μην του στειλε καινουργιες φωτο, παροτι ειχε αλλαξει σημαντικα. Τι να εκανε και αυτος, να την εδιωχνε μες στην παγωνια; Η αγκαλια του αρχοντος ειναι παντοτε ανοιχτη στις μερακλουδες επαρχιωτισσες, ειδικα οταν εχει μαζι τους προιστορια :headbaning1:
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.314
Like
9.392
Πόντοι
2.306
Στις παλιες φωτο ητανε ωραιο μουνι παντως. Μπορει να τον ξεγελασε τον αρχοντα και να μην του στειλε καινουργιες φωτο, παροτι ειχε αλλαξει σημαντικα. Τι να εκανε και αυτος, να την εδιωχνε μες στην παγωνια; Η αγκαλια του αρχοντος ειναι παντοτε ανοιχτη στις μερακλουδες επαρχιωτισσες, ειδικα οταν εχει μαζι τους προιστορια :headbaning1:
Και εγώ κάποτε είχα μαλλιά και δεν είχα μπυροκοιλι

Στις παλιές καλή ήταν ,έκανε για άρχοντα. Τώρα μοιάζει σαν να είναι 3 χρόνια έγκυος
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.605
Like
6.246
Πόντοι
1.056
Στις παλιες φωτο ητανε ωραιο μουνι παντως. Μπορει να τον ξεγελασε τον αρχοντα και να μην του στειλε καινουργιες φωτο, παροτι ειχε αλλαξει σημαντικα. Τι να εκανε και αυτος, να την εδιωχνε μες στην παγωνια; Η αγκαλια του αρχοντος ειναι παντοτε ανοιχτη στις μερακλουδες επαρχιωτισσες, ειδικα οταν εχει μαζι τους προιστορια :headbaning1:

Πέντε κιλά περίπου παραπάνω είναι.Δεν έχει αλλάξει πολύ.Είναι και διασκεδαστική μου αρέσει η τύπισσα.Οι προηγούμενες φωτός είναι από τον Ιούλιο του 2022.

FMC38C.jpg


omtuE8.jpg


Υποσχέθηκε κιόλας οτι θα αδυνατίσει,προσπαθεί σκληρά η κοπέλα.Εχει και μια φίλη μουνάρα στο χωριό θέλουν να έρθουν μαζί Ελλάδα.Σκέφτομαι για ρομαντισμούς Σαντορίνη ή Ρόδο.
Και η Κροάτισσα έχει φίλη σούπερ μούνα στα ίδια κυβικά που έμπλεξε με έναν παππού αλλά υποσχέθηκε οτι θα μου τη φέρει για τριολέ.

Εδώ η Πολωνέζα σε τρυφερούς ασπασμούς με άλλη ξανθιά που είχε φέρει,βέβαια όλα πήγαν κατά διαβόλου όταν μου δάγκωσε τον πούτσο και τις πέταξα και τις δύο έξω.Είναι πολύ τρελιάρα.

BCKV7F.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Και εγώ κάποτε είχα μαλλιά και δεν είχα μπυροκοιλι

Στις παλιές καλή ήταν ,έκανε για άρχοντα. Τώρα μοιάζει σαν να είναι 3 χρόνια έγκυος
Εγώ δέν καταλαβαίνω πιό νέες μούνες δέν έχει εκεί πού τίς βρίσκει ο Balkan ?
Αυτές οι μεγαλοκοπέλες, είναι γιά πολύ μεγαλύτερους άνδρες σέ ηλικία...από αυτόν!!
-Εκτός άν οι πιό μικρές τού ζητούν 3 καί 5 φορές περισσότερα χρήματα, η άν δέν πάνε ραντεβού μαζί του δέν ξέρω-
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.605
Like
6.246
Πόντοι
1.056
Εδώ η φίλη μας φωτογραφίζει στο δωμάτιο το 2022.

0JZqZF.jpg


RZ3AUx.jpg


kE9OPm.jpg


Κόντευε να με πνίξει από το πάθος.

ClT8Y4.jpg
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.605
Like
6.246
Πόντοι
1.056
Εγώ δέν καταλαβαίνω πιό νέες μούνες δέν έχει εκεί πού τίς βρίσκει ο Balkan ?
Αυτές οι μεγαλοκοπέλες, είναι γιά πολύ μεγαλύτερους άνδρες σέ ηλικία...από αυτόν!!
-Εκτός άν οι πιό μικρές τού ζητούν 3 καί 5 φορές περισσότερα χρήματα, η άν δέν πάνε ραντεβού μαζί του δέν ξέρω-

Η μία η Λευκορρωσίδα είναι 22 ετών τι λες τώρα?Πολωνία έχει ανταγωνισμό δεν είναι τόσο εύκολα.Αμα πάει Ελληνας Πολωνία θα ψαρώσει αρχικά.Δεν είναι Ουκρανία,Ρωσία κτλ οι μισθοί είναι σχετικά υψηλοί και βλέπεις αρκετό πλούτο έξω.
Εδώ είναι άλλη μια που έχω.

1EUAvI.jpg


Τώρα που έχει κλείσει το μπλοκ πρέπει κάπως να ρίξεις τα στάνταρτς.Σκέφτομαι να μπω Λευκορρωσία να πάω χύμα Μινσκ και να μπουκάρω στα κλαμπ και ό,τι κάνω.Αυτό είναι ίσως η καλύτερη ιδέα αυτή τη στιγμή.Η να πάω Μόσχα μέσω Κωνσταντινούπολης.
Να βγ'αλω τώρα τέτοιες γκόμενες Πολωνία είναι σχεδόν αδύνατο.

xE8bcQ.jpg


rUhXvV.jpg


QnPxp6.jpg


frT88g.jpg


jLJJP5.jpg


gjRikL.jpg


Αυτές είναι από 2018-2022.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Η μία η Λευκορρωσίδα είναι 22 ετών τι λες τώρα?Πολωνία έχει ανταγωνισμό δεν είναι τόσο εύκολα.Αμα πάει Ελληνας Πολωνία θα ψαρώσει αρχικά.Δεν είναι Ουκρανία,Ρωσία κτλ οι μισθοί είναι σχετικά υψηλοί και βλέπεις αρκετό πλούτο έξω.
Εδώ είναι άλλη μια που έχω.

1EUAvI.jpg


Τώρα που έχει κλείσει το μπλοκ πρέπει κάπως να ρίξεις τα στάνταρτς.Σκέφτομαι να μπω Λευκορρωσία να πάω χύμα Μινσκ και να μπουκάρω στα κλαμπ και ό,τι κάνω.Αυτό είναι ίσως η καλύτερη ιδέα αυτή τη στιγμή.Η να πάω Μόσχα μέσω Κωνσταντινούπολης.
Καλά μήν ακούς τίς γκόμενες γιά τήν ηλικία τους!!
Καί οι Ελλεηνίδες καί οι ξένες όλο ψέματα λένε, φαντάσου αυτές...πού είναι επαγγελματίες πόσο ψέμα λένε!!
-Πάντως στίς Photos φαίνονται τουλάχιστον 35-38 χρονών γιά πλάκα-
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.605
Like
6.246
Πόντοι
1.056
Καλά μήν ακούς τίς γκόμενες γιά τήν ηλικία τους!!
Καί οι Ελλεηνίδες καί οι ξένες όλο ψέματα λένε, φαντάσου αυτές...πού είναι επαγγελματίες πόσο ψέμα λένε!!
-Πάντως στίς Photos φαίνονται τουλάχιστον 35-38 χρονών γιά πλάκα-

Εσύ μας λες τι γινότανε Ρωσία το 2006 και εμένα μου λένε οτι το 2022 ήταν παλιά.Θα βάλεις καμιά δική σου φωτό να δούμε για τι επίπεδο μιλάς?
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Εσύ μας λες τι γινότανε Ρωσία το 2006 και εμένα μου λένε οτι το 2022 ήταν παλιά.Θα βάλεις καμιά δική σου φωτό να δούμε για τι επίπεδο μιλάς?
Οχι εγώ δέν βάζω Photos, αλλά σχολιάζω...τίς δικές σου!!
Αν σέ πειράζει νά μήν τίς σχολιάζω.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.605
Like
6.246
Πόντοι
1.056
Κίεβο 2015.Αποκλείεται να γαμήσεις γκόμενα αυτού του επιπέδου τώρα γιατί απλά δεν μπορείς καν να πας Ουκρανία.

qxpilH.jpg



6jpjeD.jpg


420kAo.jpg

ZUAHKG.jpg
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.605
Like
6.246
Πόντοι
1.056
Δεν μπορείς τώρα να κάνεις αυτά τα πράγματα.Πολωνία να σου κάτσει γκόμενα με τέτοια πόδια είναι αδύνατο.Μόνο Ουκρανία,Ρωσία γινότανε.



d0UOFZ.jpg



BUL6Qm.jpg


eA1jeh.jpg


Wl4o2H.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
711
Like
2.546
Πόντοι
446
kman τετεια ηταν και αυτη που φορτωσα τον αυγουστο και τρακαρα με το αυτοκινητο.
της εβαζα χερι και εβγαζε τα ρουχα στον δρομο,μου εμεινε η ζημια 21 χιλιαδες που πηρα
καινουργιο αυτοκινητο χιουνται μπαγιον
Τι μπαγιόν ρε Χάρη; :confused:
Θα περνάς από τις πιάτσες του έρωτα και θα νομίζουν ότι μέσα είναι καμιά γιαγιά που γυρνάει από κανά μνημόσυνο :confused:

Hyundai_Bayon_Studio_Muenchen_Nov_VP_38-copy.jpg Hyundai_Bayon_Studio_Muenchen_Nov_VP_13-copy.jpg

Πάρε κανά σοβαρό αμάξι
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.605
Like
6.246
Πόντοι
1.056
Οχι εγώ δέν βάζω Photos, αλλά σχολιάζω...τίς δικές σου!!
Αν σέ πειράζει νά μήν τίς σχολιάζω.

Το θέμα είναι με βάση τι τις σχολιάζεις.Κάνεις το ίδιο που κάνουν κι οι άλλοι.Δεν μπορείς να συγκρίνεις την κατάσταση του σήμερα με εκείνη προ δεκαπενταετίας.Το θέμα είναι τι μπορείς να κάνεις τώρα το 2024 με πρώην ΕΣΣΔ κλειστή και εγώ δείχνω τι είναι εφικτό.Δε συγκρίνω 2024 με 2022 ή με 2015 ή με 2008 ή με 2005.
Ας πάει κάποιος σε οποιαδήποτε χώρα εντός ΕΕ και αν καταφέρει κάτι καλύτερο ας το δείξει.
Εχω πει οτι αυτές που γαμάς Ουκρανία,Ρωσία,Λευκορρωσία είναι παντελώς αδύνατο να γαμήσεις Πολωνία γιατί ο ανταγωνισμός Πολωνία είναι πολύ ισχυρότερος.Οπότε αν μένεις εκτός πρώην ΕΣΣΔ που μένεις υποχρεωτικά λόγω του πολέμου το μέγιστο που πιάνεις είναι αυτό που δείχνω.Δηλαδή στην καλύτερη θα γαμήσεις άρτι αφιχθείσα εμφανίσιμη Λευκορρωσίδα στην Πολωνία.Ούτε καν σοβαρή Ουκρανή που μετανάστευσε στας Ευρώπας δε θα μπορέσεις να γαμήσεις ακριβώς λόγω ανταγωνισμού.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
711
Like
2.546
Πόντοι
446
Καλά μήν ακούς τίς γκόμενες γιά τήν ηλικία τους!!
Καί οι Ελλεηνίδες καί οι ξένες όλο ψέματα λένε, φαντάσου αυτές...πού είναι επαγγελματίες πόσο ψέμα λένε!!
-Πάντως στίς Photos φαίνονται τουλάχιστον 35-38 χρονών γιά πλάκα-
Η Πολωνέζα και η Κροάτισσα ναι, κάτι άλλες που έχει ποστάρει παλαιότερα μια χαρά πιτσιρίκες είναι..

Προσωπικά δεν βλέπω λόγο να πληρώνει για σιτεμένες 35άρες,αλλά ο Αρχηγός τις θέλει και πανύψηλες
και 1.90 τύπισσες δεν βρίσκεις κάθε μέρα.
Κάποιες έχουν μάθει και τα χούγια του και τις κρατάει.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.605
Like
6.246
Πόντοι
1.056
Η Πολωνέζα και η Κροάτισσα έχουν γαμώ τους χαρακτήρες,είναι πολύ ευχάριστες,κάνουν όλα τα γούστα και έχουν εντυπωσιακή εμφάνιση.Γιατί να τις αφήσω για μικρότερες που όλη την ώρα στο κινητό είναι και εκτός τόπου και χρόνου?
Εχω και μικρές βέβαια όπως τη Λευκορρωσίδα.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Εγώ δέν καταλαβαίνω πιό νέες μούνες δέν έχει εκεί πού τίς βρίσκει ο Balkan ?
Αυτές οι μεγαλοκοπέλες, είναι γιά πολύ μεγαλύτερους άνδρες σέ ηλικία...από αυτόν!!
-Εκτός άν οι πιό μικρές τού ζητούν 3 καί 5 φορές περισσότερα χρήματα, η άν δέν πάνε ραντεβού μαζί του δέν ξέρω-

Με τη σπονσορετα θες να πεις και 2 μαλακιες, να πιεις κανα ποτο μαζι, να κανεις λιγο χαβαλε. Τι να πεις με ενα 20χρονο;
Γερμανια μενει ο τυπος, αμα θελει 20χρονες γλαστρες απλα για να πηδηξει, βρωμαει ο τοπος κυριολεκτικα και με πολυ λιγοτερα λεφτα.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
711
Like
2.546
Πόντοι
446
Εσύ μας λες τι γινότανε Ρωσία το 2006 και εμένα μου λένε οτι το 2022 ήταν παλιά.Θα βάλεις καμιά δική σου φωτό να δούμε για τι επίπεδο μιλάς?
Κοίτα και εσύ έγραψες προηγουμένως για Μπρατισλάβα το.......2003.
Πέρα από τίποτα γενικά χαρακτηριστικά και ιστορικές αναδρομές,
οτιδήποτε πλέον υπερβαίνει την τριετία, είναι περσινά ξινά σταφύλια..

Είχες πριν τρία χρόνια τέτοια άνθηση του tik tok και του onlyfans;
Eίναι ίδιο το μπλοκ μετά την πανδημία;
Mετά τον πόλεμο στην Ουκρανία;

Πόσταρε και μην απαντάς σε κανέναν που σε αμφισβητεί χωρίς να έχει να παραθέσει το παραμικρό.
Κάποτε πόσταρα από Πράγα φωτογραφίες που φαίνονταν π.χ.απόδειξη ημέρας από το Mincovna για να δείξω τις τιμές του γεύματος και ενώ ήμουν μόνιμος κάτοικος μου έλεγαν ότι δεν είμαι καν Tσεχία.
Που να δεις τι pm έχω δεχτεί για εσένα, που ενώ ξέρω ποιος είσαι με ονοματεπώνυμο,φάτσα και δεν τους λέω.
Που να δεις πόσο θάψιμο τρώει ο volcano και παλαιότερα ο yorkie
και πόσοι μου έχουν στείλει να τους πω τι ξέρω για αυτούς.

Αργόσχολοι πουθενάδες, μπανιστηρτζήδες της ζωής..
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.605
Like
6.246
Πόντοι
1.056
Με τη σπονσορετα θες να πεις και 2 μαλακιες, να πιεις κανα ποτο μαζι, να κανεις λιγο χαβαλε. Τι να πεις με ενα 20χρονο;
Γερμανια μενει ο τυπος, αμα θελει 20χρονες γλαστρες απλα για να πηδηξει, βρωμαει ο τοπος κυριολεκτικα και με πολυ λιγοτερα λεφτα.

Εχει και καλές εικοσάχρονες,η Σλοβάκα ήταν και γαμώ πολύ καλλιεργημένη.Αλλά μερικές είναι όντως ας τα να πάνε.
Με αυτή την Ουκρανέζα που ήταν 20 ετών ήταν πολύ χάλια η συνεννόηση.

snAYIC.jpg



7LZX3H.jpg



6oSMsh.jpg


yPUM6l.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom