Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 853K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81
Το πρόβλημα είναι οτι αν επενδύσεις σε καλό χρήμα τώρα θα εισπράξεις πάκικη εργασία στο μέλλον.Ενώ αν επενδύσεις στο μουνί τώρα γαμάς μουνάρες καλύτερες απο αυτές που θα πηδήξεις με τα ίδια λεφτά στο μέλλον.Δείτε όλες ρις εξελίξεις.Απορρόφηση Πολωνίας,Τσεχίας στην ΕΕ,πόλεμος στην Ουκρανία κτλ υπάρχει έστω και μια θετική εξέλιξη για γαμείς?
Μαζί σου άρχοντα, σήμερα ζούμε αύριο δε ζούμε και το να τρως τα λεφτά σου να γουστάρεις με πουτάνες είναι γαμάτο, δηλαδή αν δεν τα φας με πουτάνες που θα τα φας; Εγώ λέω πως αν είναι να επενδύσεις καλύτερα σε κάτι που θα σου φέρνει καινούργιο χρήμα (για να το τρως σε πουτάνες)παρά σε σπίτι που θα έχει φθορές..
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.605
Like
6.242
Πόντοι
1.056
Σε σπίτι είναι καλύτερα γιατί τα σπίτια που χτίζονται τώρα θα έχουν μεγαλύτερη συγκριτική αξία στο μέλλον από τα σπιτια που θα κατασκευάζονται από πάκηδες.
Από Σλοβακία έχεις περάσει καμιά βόλτα να μας πεις εμπειρίες; Θα έλεγα και για Τσεχία αλλά για Τσεχία έχεις αναφερθεί κατά καιρούς. Προσωπικά θεωρώ τις Τσεχοσλοβάκες ένα κλικ πάνω από Πολωνέζες, τουλάχιστον εμφανισιακά.

Σλοβακία είναι τεράστιο λάθος.Το έκανα το 2003,έμεινα 10 μέρες Μπρατισλάβα γιατί πίστευα οτι οι Σλοβάκες είναι φτωχότερες,ευκολότερςς από τις Τσέχες και έπιασα τα αρχίδια μου.Οι Σλοβάκες είναι μεν φιλικές στην προσέγγιση αλλά μένουν εκεί.Δεν έχουν το ξεκώλικο,τρελιάρικο των Πολωνέζων που φασώνονται με τον έναν και τον άλλον ούτε το πουτανέ των Τσέχων.Η Σλοβακία είναι χειρότερη επιλογή από όλες τις γειτονικές χώρες εκτός από την Αυστρία.

Σαν εμφάνιση οι Σλοβάκες ρίχνουν σε Πολωνέζες ακόμη και Τσέχες αλλά στο δια ταύτα τα πράγματα είναι πολύ κατώτερα.Θέλουν μόνιμη σχέση όχι σκέτο πήδημα.Στα θετικά είναι η καλή εικόνα που έχουν για Ελλάδα και Ελληνες κάτι που δεν μπορώ να πω για Πολωνέζες.Ισχύει εν μέρει για Τσέχες,βλέπουν την Ελλάδα ρομαντικά και γουστάρουν μεσογειακό εραστή.Οι Πολωνέζες προτιμούν πιο εξωτικό Λατίνο ή έστω αράπη.

Και η Πράγα έχει δυναμικό σαν σεξοπροορισμός για γούστα το πρόβλημα είναι η υπερπληθώρα τουριστών,η έλλειψη σοβαρών κλαμπ και η ισχυρή γεερμανική επίδραση.Το περιβάλλον Βαρσοβία είναι πολύ καλύτερο γιατί είναι 100% σλαβικό,οι τουρίστες και οι ξένοι δεν παίζουν κανένα ρόλο.Είναι όλα ωραία όπως τα θέλουν οι Σλάβοι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81
Αν το 2010 είχε αγοράσει κάποιος ένα σπίτι και με τα ίδια λεφτά ένας άλλος είχε αγοράσει μετοχές της τέσλα, σαφώς και ο δεύτερος θα ήταν πολλές φορές παραπάνω κερδισμένος σήμερα, ευκαιρίες υπάρχουν και τώρα...
Πάντως στη Μπρατισλάβα είδα μερικές από τις ωραιότερες γυναίκες που έχω δει, δεν ξέρω αν είναι έυκολες οι δύσκολες, αλλά ήταν πολύ όμορφες..
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.605
Like
6.242
Πόντοι
1.056
Οι Τσέχες συμπαθούν πολύ τις Σλοβάκες τις θεωρούν ομορφότερες απο τις Τσέχες ενώ οι Σλοβάκες θεωρούν τις Τσέχες γαμιόλες και μεγάλες πουτάνες αντίθετα με τις ρομαντικές Σλοβάκες.Επίσης Σλοβακία δεν βλέπεις αυτό το χύμα λαικό πολωνικό στυλ της βαθιάς επαρχίας με τα κολλητά,τα βαθιά ντεκολτέ,τα cameltoes,κώλους να κρέμονται,βυζιά έξω κτλ,μαλλί κατράμι ή βρώμικο ξαμθό ή οξυζενέ να ξεχειλίζει απο καύλα η γκόμενα.Αυτά τα θεάματα δεν τα βλέπεις Σλοβακία,δεν είναι συντηρητικές αλλά ούτε σούπερ σέξυ.
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81
Συμφωνώ, αλλά πράγματι ισχύει πως είναι οι πιο όμορφες ανατολικές που έχω δει μαζί με τις Σλοβένες και τις Κροάτισες..
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.314
Like
9.392
Πόντοι
2.306
Το πρόβλημα είναι οτι αν επενδύσεις σε καλό χρήμα τώρα θα εισπράξεις πάκικη εργασία στο μέλλον.Ενώ αν επενδύσεις στο μουνί τώρα γαμάς μουνάρες καλύτερες απο αυτές που θα πηδήξεις με τα ίδια λεφτά στο μέλλον.Δείτε όλες ρις εξελίξεις.Απορρόφηση Πολωνίας,Τσεχίας στην ΕΕ,πόλεμος στην Ουκρανία κτλ υπάρχει έστω και μια θετική εξέλιξη για γαμείς?
Πες τα ρε άρχοντα

Θα μας πληρώσουν τα πακια, τα μαχρεμπια και οι συνατσακηδες του τικ τοκ συντάξεις ;
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.314
Like
9.392
Πόντοι
2.306
Αν το 2010 είχε αγοράσει κάποιος ένα σπίτι και με τα ίδια λεφτά ένας άλλος είχε αγοράσει μετοχές της τέσλα, σαφώς και ο δεύτερος θα ήταν πολλές φορές παραπάνω κερδισμένος σήμερα, ευκαιρίες υπάρχουν και τώρα...
Πάντως στη Μπρατισλάβα είδα μερικές από τις ωραιότερες γυναίκες που έχω δει, δεν ξέρω αν είναι έυκολες οι δύσκολες, αλλά ήταν πολύ όμορφες..
Πιάνεις και εσυ το success story ρε τύπε.

Καλύτερα σπίτι ( αν είναι πρώτη κατοικία) παρά μετοχές
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.605
Like
6.242
Πόντοι
1.056
Εδώ φεύγουν τα τηγάνια που ήταν το βασικό οικονομικό επιχείρημα της Ελλάδας.Τι λέγανε?Εχουμε 1 εκατομμύριο δημόσιους υπαλλήλους να τα ξύνουνε?Λέγανε έχουμε μισό εκατομμύριο νταβρατισμένα τηγάνια σκληραγωγημένους εργάτες να δουλέψουν για εμάς.Θα κανουμε και Ολυμπιακούς και ανάπτυξη,τα πάντα όλα.Τώρα ελπίζουν οτι τα πάκια θα πιάσουν τις επιδόσεις των τηγανιών.Καλά κρασιά.
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81
Πιάνεις και εσυ το success story ρε τύπε.

Καλύτερα σπίτι ( αν είναι πρώτη κατοικία) παρά μετοχές
Αν είναι πρώτη κατοικία ναι, δεν το συζητώ. Εγώ έχω σπίτι. Μιλάω για επένδυση, δεν θα πάω να αγοράσω άλλο, θα πάρω πχ μετοχές που σε δεκαπέντε χρόνια θα μου δώσουν τουλάχιστον πέντε φορές τα λεφτά μου.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.605
Like
6.242
Πόντοι
1.056
Δεν εχω μεγαλη εμπειρια, αλλα πιστευω πως για overnight μπορεις να συνφωνησεις σε πολυ χαμηλοτερο ποσο, δηλαδη δε θα το πας πολλαπλασιαστηκα ανα ωρα. Πχ 1000 ζλοτυ για ενα 3ωρο και 1500 για οβερναιτ, καπως ετσι. Ο κμαν πιστευω μπορει να βοηθησει πολυ περισσοτερο σε αυτο. Αν σου ζητησει τοσα βγαινει ανα ωρα αρα θελω τοσα για οβερναιτ, απλα της σουταρεις και πας στην επομενη. Εχει παρα μα παρα πολλες, η αγορα ειναι buyers market και οχι sellers market, δηλαδη τους ορους τους θετουν οι αγοραστες

Η ισοτιμια ειναι 1 ευρω = 0.23 ζλοτυ

Αυτά είναι όλα ρευστά.Δεν υπάρχει overnight και ταξίμετρο και συγκεκριμένες τιμές.Αλλη μπορεί να θέλει κλαμπιές,γούστα,ψώνια,άλλη μπορεί να θέλει μόνο παραδάκι άλλη ταξίδια σε ωραία μέρη,άλλη μπορεί να τα θέλει όλα,άλλη πολύ λίγα κτλ.Εσύ βλέπεις πώς είναι η άλλη και αποφασίζεις τι θα δώσεις.Για αυτό είναι καλύτερο το live βλέπεις τι ακριβώς έχεις μπροστά σου.Τώρα στην πρώτη Λευκορρωσίδα έδωσα ελάχιστα 100 ευρώ συμβολικό δώρο πλήρωσα όμως 450 ευρώ σε κλαμπ,σούσια,ξύδια κτλ και αυτά δύο φορές.Στη δεύτερη έδωσα 450+100 ευρώ δώρο για μισό iphoni και πλήρωσα και ένα λογαριασμό 120 ευρώ στο ρεστωράν και αυτό δύο φορές.Είχε τα άλλα μισά και έδωσα το υπολειπόμενο ποσό.Συνεπώς δεν υπάρχει κανόνας.Συνήθως σου ζητάνε και μικροποσά σε γενέθλια,γιορτές για έκτακτες ανάγκες κτλ ή και ποσό κάθε μήνα,εξαρτάται πώς τη βλέπεις,αν θες να την κρατήσεις κτλ.

Με iphoni πάντως την κάνεις τη δουλειά,απίστευτο σε πόσες κοπέλες έχει χαλάσει το τηλέφωνο και χρειάζονται επειγόντως το καινούργιο iphone 14 ή 15 pro max.
Στην Πόλκα έδινα 200 ευρώ κάθε φορά τώρα όμως επειδή δεν έχει σταθερή δουλειά και γύρισε πολωνικό χωριό που είναι δύσκολα της έδωσα τα διπλά,έκατσε όλη νύχτα στο δωμάτιο.Μου έλεγε δούλευε καμαριέρα σε ξενοδοχείο στα Καρπάθια με 5 ευρώ την ώρα,800 ευρώ μηνιαίως στην καλύτερη.
Συνήθως δεν υπάρχει καθορισμένο ποσό,το ποσό και το πλάνο καθορίζονται στο ραντεβού.Αμα η άλλη δε μου αρέσει,έχει τροποποιημένες φωτός ή χάλια συμπεριφορά κτλ παίρνει τα αρχίδια μου.
Η Κροάτισσα όμως είχε ξεκαθαρίσει οτι ήθελε 350 ευρώ,έκατσε όμως πολύ και ήταν δυνατό μπούκι.

Μερικές το παίζουν δύσκολες οτι χρειάζονται περισσότερα ραντεβού να σε γνωρίσουν για να ενδώσουν,δεν είναι πουτάνες να κάθονται στο πρώτο ραντεβού.Οταν κάνουν έτσι αλλά μου αρέσουν κάνω υπομονή.

Μετάνιωσα κάπως που δε γάμησα το πολωνικό δίδυμο στο Ritual αλλά ζήτησαν 2500 ζλότυ.Μου λένε χρειαζόμαστε λεφτά για το ενοίκιο.Ωραία λέω θα σας δώσω αύριο.Οχι λένε τα θέλουμε σήμερα γιατί πρέπει να πληρώσουμε το ενοίκιο αύριο.Πόσα δίνετε στο νοίκι ρωτάω?3000 ζλότυ μου λένε.Πολλά είναι λέω εγώ θα το σκεφτώ.2500 ζλότυ κσι ερχόμαστε στο ξενοδοχείο σου μου λένε.Ελπίζω να μην έμειναν άστεγες φοβερό να μην έχεις να πληρώσεις το μοίκι μέχρι τελευταία στιγμή.

Αν πήγαινε άλλος Ελληνας βέβαια στο Ritual μπορεί να έλεγε ωραίο μαγαζί με σίσα,πιθανόν δε θα έπαιρνε καν χαμπάρι τι επαιζε όπως και αλλού.
 
Τελευταία τροποποίηση:

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Βέβαια από αυτά που έχουν λεχθεί και από αυτά που είδα στα σάιτ που έχουν αναφερθεί, τελικά δε νομίζω πως οι σπονσορέτες είναι πιο φθηνές. Αν θέλουν οι σπονσορέτες 1000 σλότι για τρεις ώρες, θέλουν δηλαδή 800 ευρώ το δωδεκάωρο, δηλαδή όλη τη νύχτα. Μα τόσα και λιγότερα παίρνουν και οι έσκορτς για όλη τη νύχτα(που ίσως να εννοούν και 24ωρο)..
@George71 τα φώτα σου, κάνω κάτι λάθος στους υπολογισμούς, 1 ευρώ πρως 5 σλότι δεν ειναι;
Μα αυτό είναι όλο το παραμύθι όλο που πάει να πουλήσει ο Κμαν.
Λέει κανω καμάκι στα γκομενάκια τη στιγμή που πληρώνει αδρά για να γαμήσει.
Αυτό του γράφουν όλοι και το παίζει Κινέζος και καλά μιλάει για ικανότητες και μπούρδες.
Όποιος πληρώνει, γαμάει. Είτε είσαι στην Πολωνία, είτε στη Γερμανία, είτε στη Βραζιλία.

Και έκανε 4 ταξίδια στην Πολωνία και το λέει σαν κατόρθωμα.
Άλλοι πάμε σε δέκα χώρες τον χρόνο και με 3 χώρες εκτός Ευρώπης στο πρόγραμμα.
Σιγά ρε τυπε, Πολωνία πας, δεν πας στις Φιλιππίνες ή Αυστραλία.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.605
Like
6.242
Πόντοι
1.056
Εδώ πώς ήρθε η Πόλκα ντυμένη μέσα στο χιονιά.Δεν μπορούσε να αντισταθεί στη γοητεία του Πάλκο.


AXUfGF.jpg


7HTgoH.jpg


mUg9gs.jpg


2wXzX2.jpg


Αμα δείτε γκόμενα να κυκλοφοράει έτσι στο γερμανικό κόσμο δεν πρόκειται για Γερμανίδα ή Αυστριακή.

Ερωτικές στιγμές με την Πόλκα.Είναι μαστόρισσες στα σέξυ εσώρουχα,σε ανάβουν.

m5jLRb.jpg


KWjmmI.jpg


Γενικά οι Πολωνέζες δε φημίζονται για τις φάτσες τους,διαθέτουν όμως βυζάρες,μπουτάρες,κωλάρες και αναπληρώνουν.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.605
Like
6.242
Πόντοι
1.056
Δεν εχω μεγαλη εμπειρια, αλλα πιστευω πως για overnight μπορεις να συνφωνησεις σε πολυ χαμηλοτερο ποσο, δηλαδη δε θα το πας πολλαπλασιαστηκα ανα ωρα. Πχ 1000 ζλοτυ για ενα 3ωρο και 1500 για οβερναιτ, καπως ετσι. Ο κμαν πιστευω μπορει να βοηθησει πολυ περισσοτερο σε αυτο. Αν σου ζητησει τοσα βγαινει ανα ωρα αρα θελω τοσα για οβερναιτ, απλα της σουταρεις και πας στην επομενη. Εχει παρα μα παρα πολλες, η αγορα ειναι buyers market και οχι sellers market, δηλαδη τους ορους τους θετουν οι αγοραστες

Η ισοτιμια ειναι 1 ευρω = 0.23 ζλοτυ

Και πού να δεις τι γινόταν Κίεβο στις χρυσές εποχές.Αν σου κάνει εντύπωση η Βαρσοβία σκέψου οτι Κίεβο υπήρχαν δεκάδες χιλιάδες σπονσορέτς,οι μισές ωραίες κοπέλες παίζει να σπονσοράρονταν.Μιλάμε για τεράστια προσφορά.Γινόσουν ανάρπαστος.Κλείδωνα τη μια στο ξενοδοχείο,πήγαινα να συναντήσω την επόμενη και γυρνούσα με διαφορετική ενώ η πρώτη ήταν ακόμα εκεί.Αξέχαστες εποχές.
Τώρα η Βαρσοβία δίνει μια δυνατότητα δεν είναι όμως Κίεβο με τίποτα.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.605
Like
6.242
Πόντοι
1.056
Εδώ η Κροάτισσα.Πιο πρωτόγωνο Βαλκάνιο στυλ αλλά καμιά φορά βαριέσαι τα φρου φρου,τις καλαισθησίες και τις ευρωπαικές επιτηδεύσεις και προτιμάς το γνήσιο πρωτόγονο αληθινό Βαλκανικό.



YvCTlc.jpg


SCrWLl.jpg


E3Ebj9.jpg


Οι Κροάτισσες γενικά έχουν τα ίδια σώματα με τις Τσέχες αλλά πιο σκληρά βαλκανικά πρόσωπα και πιο ωμή συμπεριφορά.
Μιλάμε όμως για διαστημικό μπούκι,ξεπερνάει και το πολωνικό καμιά φορά.
Είναι αυτό το ωμό,βαλκανικό χύμα,αληθινή δύναμη στυλ.Αλλά μπορεί να γίνει κουραστικό για αυτό πρέπει να εναλάσσεις με πιο πολιτισμένες και εκλεπτυσμένες ευρωπαικού τύπου απολαύσεις.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.684
Κριτικές
6
Like
11.079
Πόντοι
3.936
Μερικές το παίζουν δύσκολες οτι χρειάζονται περισσότερα ραντεβού να σε γνωρίσουν για να ενδώσουν,δεν είναι πουτάνες να κάθονται στο πρώτο ραντεβού.Οταν κάνουν έτσι αλλά μου αρέσουν κάνω υπομονή.
Οχι δεν ειναι πορνες ειναι του κατηχητικου.
Μην ξεχνας οτι ολες αυτες οι π@υτανες ειναι γατονια και οσφριζονται την αδυναμια απο μακρυα οπως οι καρχαριες.Ετσι αν εισαι φιλοτιμος και χαλαρος οπως οι περισσοτεροι ελληνες το εκλαμβανουν μεσα στο ηλιθιο μυαλο τους ως αδυναμια και κοιτανε οσο το δυνατο να αποφυγουν το τρυπημα και να φανε γκαφρα σε βαθος χρονου αφου αρκετες απο αυτες ειναι καψουρα με τον νταβα τους, ή ο'τι αλλο. Τα ιδια δεν κανουν κι εδω οι αυτες που οταν τις καλεσει καποιος σπιτι με το αζημιωτο φυσικα, ροκανιζουν τον χρονο στην τουαλεττα υποδυομενες οτι κανουν δηθεν μπανιο και αφηνουν το νερο να τρεχει στην μπανιερα μονο του. Αρα μη πιστευεις πφουστη λογια και πφουτανας μοιρολογια.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.684
Κριτικές
6
Like
11.079
Πόντοι
3.936
Εδώ η Κροάτισσα.Πιο πρωτόγωνο Βαλκάνιο στυλ.Είναι αυτό το ωμό,βαλκανικό χύμα,αληθινή δύναμη στυλ.Αλλά μπορεί να γίνει κουραστικό για αυτό πρέπει να εναλάσσεις με πιο πολιτισμένες και εκλεπτυσμένες ευρωπαικού τύπου απολαύσεις.
Τυπε λογικα πρεπει να καρφωνεις ακαπελα με τελειωτικο κρεμπιε στα απυθμενα βαθη του γκροβερ και της χοανης τους. Γιατι τετοιο ειναι το βιτσιο των περισσοτερων βαλκανιων κοριτσιων μισουν τα ελαστικα πιρελλι.
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
183
Like
213
Πόντοι
21
kman τετεια ηταν και αυτη που φορτωσα τον αυγουστο και τρακαρα με το αυτοκινητο.
της εβαζα χερι και εβγαζε τα ρουχα στον δρομο,μου εμεινε η ζημια 21 χιλιαδες που πηρα
καινουργιο αυτοκινητο χιουνται μπαγιον
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
183
Like
213
Πόντοι
21
δεν βρισκω πουθενα να ταξιδευσω μαρτιο,μαλλο θεσαλονικη με αετζιαν θα παω 180 ευρο.
σοφια με αιρ σερβια ειναι λιγες οι μερες με πτησεις δεν βολευει και ναπολη αιρ σερβια πουλημενα ολα.
δεν παω πραγα,βουδαπεστη,πολονια προτιμω να κατεβω αθηνα η θεσαλονικη
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.214
Like
3.488
Πόντοι
1.706
δεν βρισκω πουθενα να ταξιδευσω μαρτιο,μαλλο θεσαλονικη με αετζιαν θα παω 180 ευρο.
σοφια με αιρ σερβια ειναι λιγες οι μερες με πτησεις δεν βολευει και ναπολη αιρ σερβια πουλημενα ολα.
δεν παω πραγα,βουδαπεστη,πολονια προτιμω να κατεβω αθηνα η θεσαλονικη
Πήγαινε να εξερευνήσεις Μπολόνια ή Μαδρίτη
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Εδώ πώς ήρθε η Πόλκα ντυμένη μέσα στο χιονιά.Δεν μπορούσε να αντισταθεί στη γοητεία του Πάλκο.


AXUfGF.jpg


7HTgoH.jpg


mUg9gs.jpg


2wXzX2.jpg


Αμα δείτε γκόμενα να κυκλοφοράει έτσι στο γερμανικό κόσμο δεν πρόκειται για Γερμανίδα ή Αυστριακή.

Ερωτικές στιγμές με την Πόλκα.Είναι μαστόρισσες στα σέξυ εσώρουχα,σε ανάβουν.

m5jLRb.jpg


KWjmmI.jpg


Γενικά οι Πολωνέζες δε φημίζονται για τις φάτσες τους,διαθέτουν όμως βυζάρες,μπουτάρες,κωλάρες και αναπληρώνουν.
Χυνωωωωωω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom