Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 853K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.610
Like
6.250
Πόντοι
1.056
Τις έχετε τις ελλεινιδες ότι είναι κυρίες και δεν τα κάνουν αφτα. Σε μια στάση λεωφορείου στην Αθήνα να πάτε. Και τους κουνήστε το 200ευρω.οι 7 στις δέκα θα το πάρουν..πιο φτηνά αθα του βγενε να γαμαει ελλεινιδες με λεφτά πάρα στη πολωνια

Τι να κλάσουν οι Ελληνίδες?Οι Ελληνίδες είναι βαρετές.Οι Πολωνέζες είναι φωτιά,είναι παθιάρες,καυλιάρες γκόμενες θέλουν οργασμούς,έξαψη κτλ.Είναι πολύ θερμές και ευχάριστες.
Πολύ τυχεροί οι Σλάβοι,τα έχουν όλα έτοιμα.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.214
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Αυτή η Πολωνέζα για ποιο λόγο προτιμάει Βιέννη; Σε συμφέρει να παίξεις το «χαρτί της τοποθεσίας» για να κατεβάζεις Πολωνέζες και άλλες;
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.610
Like
6.250
Πόντοι
1.056
Αυτή η Πολωνέζα για ποιο λόγο προτιμάει Βιέννη; Σε συμφέρει να παίξεις το «χαρτί της τοποθεσίας» για να κατεβάζεις Πολωνέζες και άλλες;

Αυτή είναι πορωμένη με τη Βιέννη.Την κάλεσα Κρακοβία ήρθε μόνο μια φορά,μετά δεν ξαναήρθε.Ούτε Βαρσοβία ήθελε να έρθει.Γενικά δε γουστάρει Πολωνία,μου λέει στα χωριά είναι ψιλοχάλια οικονομικά.Και άλλη Πολωνέζα που έχω την έφερα Βερολίνο και Πράγα.Γενικά οι Πολωνέζες προτιμούν διακοπές στο εξωτερικό.
Αλλά είναι πολύ τρελιάρες δε βγάζεις άκρη.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.610
Like
6.250
Πόντοι
1.056
Ωραία και τα πολωνικά μίνι μάρκετ Zabka και Carrefur.Σε κάθε τετράγωνο υπάρχει ένα Zabka που είναι ανοιχτο ως τις 22:00 το βράδυ και πουλάει τα βασικά.Χυμούς,νερά,αναψυκτικά,αλκοόλ,τσιγάρα ακόμα και τυρί,καπνιστό,γάλατα,λουκάνικα,σάντουιτς,μικρογεύματα κτλ.Τέτοιο μαγαζί αποκλείεται να υπάρξει Γερμανία ή Σκανδιναυία ποτέ των ποτών θεωρείται αθέμιτος ανταγωνισμός.Τα Zabka είναι πολύ πρακτικά ειδικά όταν έχει ψωλόκρυο,δε χρειάζεται να πας μακριά στο σούπερ μάρκετ.Ηθελε η Λευκορρωσίδα ουίσκυ κατέβηκα στο Zabka στα δέκα μέτρα απο το ξενοδοχείο και αγόρασα ένα μπουκάλι.Αντε να το κάνεις αυτό Γερμανία.

Γενικά Πολωνία τεράστια ευκολία σε όλα.Πολύ λίγες απαγορεύσεις και περιορισμοί.Το πρόβλημα είναι το σύστημα εξαερισμού και ο κλιματισμός,σε πολλά μαγαζιά είναι αποπνικτικά και δεν μπορείς να αναπνεύσεις.
Επίσης οι Πολωνοί δεν κάνουν το μαλάκα βοηθάνε και βρίσκουν λύσεις για όλα.

Το πρόβλημα είναι το ψωλόκρυο ο Σλάβος θέλει να βγει να κάνει βόλτα να χαλβαδιάσει κωλαράκια και οι γκόμενες το ίδιο γουστάρουν να βολτάρουν και να μοστράρουν την πραμάτειά τους και ο καιρός τα χαλάει.Την άνοιξη όμως που τα πετάνε μένεις με το στόμα ανοιχτό.
Γενικά η Πολωνία εί ναι υποτιμημένη θα μπορούσε να έχει πολύ τουρισμό,τώρα έχει κυρίως σεξοτουρισμό.

Μου αρέσει το σλαβικό οικονομικό μοντέλο αντί να εισάγουν μούσλιμους επειδή γεννοβολάνε χρησιμοποιούν όμορους Σλάβους για εργασία με ποιοτικό αποτέλεσμα.Και όλα γίνονται γρήγορα και υπάρχει κυρίλα παντού,απουσιάζει η σκατίλα αραβικού,τούρκικου τύπου.Είναι σα μια ανωμαλία στο σύγχρονο μοντέλο οικονομικής ανάπτυξης,χύσι στη μάπα των παγκοσμιοποιητών.Για αυτό πρέπει να ενισχύουμε τις σλαβικές οικονομίες με κάθε τρόπο να τρώμε τα λεφτά εκεί,να αγοράζουμε σλαβικά προιόντα κτλ.
Και το τσέχικο μοντέλο ανάπτυξης είναι πολύ ωραίο αυτές οι δύο χώρες είναι φωτεινά παραδείγματα πώς μπορείς να γίνεις high class.Ο Αγγλος και ο Αμερικανός πληρώνει περιουσίες σε ενοίκια για να έχει λευκούς γείτονες και ο Πολωνός τους έχει τζάμπα.Συν υπερμουνάρες που ο Δυτικός στον ύπνο του τις βλέπει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Τις έχετε τις ελλεινιδες ότι είναι κυρίες και δεν τα κάνουν αφτα. Σε μια στάση λεωφορείου στην Αθήνα να πάτε. Και τους κουνήστε το 200ευρω.οι 7 στις δέκα θα το πάρουν..πιο φτηνά αθα του βγενε να γαμαει ελλεινιδες με λεφτά πάρα στη πολωνια
Οι 7 στις 10 είναι μπάζα όμως
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Ωραία και τα πολωνικά μίνι μάρκετ Zabka και Carrefur.Σε κάθε τετράγωνο υπάρχει ένα Zabka που είναι ανοιχτο ως τις 22:00 το βράδυ και πουλάει τα βασικά.Χυμούς,νερά,αναψυκτικά,αλκοόλ,τσιγάρα ακόμα και τυρί,καπνιστό,γάλατα,λουκάνικα,σάντουιτς,μικρογεύματα κτλ.Τέτοιο μαγαζί αποκλείεται να υπάρξει Γερμανία ή Σκανδιναυία ποτέ των ποτών θεωρείται αθέμιτος ανταγωνισμός.Τα Zabka είναι πολύ πρακτικά ειδικά όταν έχει ψωλόκρυο,δε χρειάζεται να πας μακριά στο σούπερ μάρκετ.Ηθελε η Λευκορρωσίδα ουίσκυ κατέβηκα στο Zabka στα δέκα μέτρα απο το ξενοδοχείο και αγόρασα ένα μπουκάλι.Αντε να το κάνεις αυτό Γερμανία.

Γενικά Πολωνία τεράστια ευκολία σε όλα.Πολύ λίγες απαγορεύσεις και περιορισμοί.Το πρόβλημα είναι το σύστημα εξαερισμού και ο κλιματισμός,σε πολλά μαγαζιά είναι αποπνικτικά και δεν μπορείς να αναπνεύσεις.
Επίσης οι Πολωνοί δεν κάνουν το μαλάκα βοηθάνε και βρίσκουν λύσεις για όλα.

Το πρόβλημα είναι το ψωλόκρυο ο Σλάβος θέλει να βγει να κάνει βόλτα να χαλβαδιάσει κωλαράκια και οι γκόμενες το ίδιο γουστάρουν να βολτάρουν και να μοστράρουν την πραμάτειά τους και ο καιρός τα χαλάει.Την άνοιξη όμως που τα πετάνε μένεις με το στόμα ανοιχτό.
Γενικά η Πολωνία εί ναι υποτιμημένη θα μπορούσε να έχει πολύ τουρισμό,τώρα έχει κυρίως σεξοτουρισμό.

Μου αρέσει το σλαβικό οικονομικό μοντέλο αντί να εισάγουν μούσλιμους επειδή γεννοβολάνε χρησιμοποιούν όμορους Σλάβους για εργασία με ποιοτικό αποτέλεσμα.Και όλα γίνονται γρήγορα και υπάρχει κυρίλα παντού,απουσιάζει η σκατίλα αραβικού,τούρκικου τύπου.Είναι σα μια ανωμαλία στο σύγχρονο μοντέλο οικονομικής ανάπτυξης,χύσι στη μάπα των παγκοσμιοποιητών.Για αυτό πρέπει να ενισχύουμε τις σλαβικές οικονομίες με κάθε τρόπο να τρώμε τα λεφτά εκεί,να αγοράζουμε σλαβικά προιόντα κτλ.
Και το τσέχικο μοντέλο ανάπτυξης είναι πολύ ωραίο αυτές οι δύο χώρες είναι φωτεινά παραδείγματα πώς μπορείς να γίνεις high class.Ο Αγγλος και ο Αμερικανός πληρώνει περιουσίες σε ενοίκια για να έχει λευκούς γείτονες και ο Πολωνός τους έχει τζάμπα.Συν υπερμουνάρες που ο Δυτικός στον ύπνο του τις βλέπει.
Τα πες όλα αρχηγε
Ξέχασες να συμπεριλάβεις την Ουγγαρία
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτή η Πολωνέζα για ποιο λόγο προτιμάει Βιέννη; Σε συμφέρει να παίξεις το «χαρτί της τοποθεσίας» για να κατεβάζεις Πολωνέζες και άλλες;
Γιατί ότι κ να κάνει από νυχου μέχρι γιατρός η βιζιτα θα πάρει τα τριπλα εάν βρει τζαπα σπίτι
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Πολωνικές μπουτάρες.

DHv4cx.jpg


Στα κλαμπ βλέπεις άπειρες τέτοιες μπουτάρες,το μπαλαμούτι πέφτει σύννεφο.Μπορεί να κάθεσαι ανάμεσα σε τρεις ή περισσότερες Πολωνέζες,δείχνουν όλες τα πόδια τους με καλσόν ή χωρίς και τρελαίνεσαι.
Ωραία η θεία
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αρα ο Κμν2, εκανε ενα ταξιδι στην Πολωνια εφαγε δυο μπριζολες, πηρε το ματακι του στα κλαμπ για χειρωνακτικη εργασια, μισθωσε μια αλλοδαπη για ερωτικες υπηρεσιες (η οποια ανετα μπορει να δουλευε και σε συνεργειο καθαρισμου στην ελλαδα) αφησε και τα ρεστα του εκει, αλλα δεν μπορεσε να σκαρφαλωσει πολωνεζα. Κατα τα αλλα εχει φουλ και ευκολο μ@υνι για καμακι εκει. Ο'τι να' ναι..:confused:
Εύκολα δεν είναι υπάρχει πεδίο όμως
Παίζεις δύο κατηγορίες απνω από Ελλάδα σιγουρα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Τα είδες και εσύ,συγκρίνεται τώρα Πολωνία με Ελλάδα σε προσεγγισιμότητα γυναικών,ευκολία,γούστα,νυχτερινή ατμόσφαιρα?
Εντάξει δεν είναι Ουκρανία αλλά είναι ακόμα η καλύτερη χώρα μέσα στην ΕΕ.
Εκτός από τα διαμερίσματα είναι και πιο φτηνά στην Πολωνία
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Κίεβο που είχα πάει Decadence το 2008 να έχει γκόμενες που είχαν βγάλει το παντελόνι και χόρευαν μόνο με το στρινγκ και μπλουζίτσα από πάνω.Αυτό στο πιο high end κλαμπ του Κιέβου.Αυτό μόνο Ουκρανία το έχω δει,ανέβαινες στο VIP και ήταν οι γκόμενες υπερμουνάρες καθιστές με τις κυλότες μόνο γύρω από τον προύχοντα.Μπορούσες να ζητήσεις ό,τι ήθελες οι Ουκρανέζες ήταν πολύ sub.
Αυτό οι Πολωνέζες δεν το κάνουνε να βγάζουν φούστα ή παντελόνι στο κλαμπ και να μένουν με το στρινγκ.Θυμάμαι της άλλης ο κώλος ήταν τελείως παγωμένος όπως τη χούφτωνα στο σοφά του κλαμπ.
Αυτά μόνο Ουκρανία μπορούν να τα κάνουνε,εξωτερικό θα τις είχαν βιάσει.
Κλασικη φάση μια δυο Ουκρανες να κάνουν στριπτίζ στην πίστα ενώ ο ευσωμος αλλά τράπεζα τος γκομενεος την κοιτάει ενώ πίνει την βότκα ρεντ μπουκ του
Νικόλαεφ ψερσωνα τσερναβτσι τάχα δει άπειρες φορές αυτά συμφωνώ με άρχοντα όμως 2 χρόνια πριν τον πόλεμο που πήγα είχε χαθεί αυτό το μομεντουμ
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
1.7 μεροκαματα του αρχοντος

Σαν να ειχε μεινει Ελλαδα να δουλευει υπαλληλος στους γονους και τους ψωλαδες και να ειχε φαει...50 ευρω σε Σαββατιατικη εξοδο...
Μάλλον 5 αλλά ας το αφήσουμε αυτό κατά μερος
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Ωραία και τα πολωνικά μίνι μάρκετ Zabka και Carrefur.Σε κάθε τετράγωνο υπάρχει ένα Zabka που είναι ανοιχτο ως τις 22:00 το βράδυ και πουλάει τα βασικά.Χυμούς,νερά,αναψυκτικά,αλκοόλ,τσιγάρα ακόμα και τυρί,καπνιστό,γάλατα,λουκάνικα,σάντουιτς,μικρογεύματα κτλ.Τέτοιο μαγαζί αποκλείεται να υπάρξει Γερμανία ή Σκανδιναυία ποτέ των ποτών θεωρείται αθέμιτος ανταγωνισμός.Τα Zabka είναι πολύ πρακτικά ειδικά όταν έχει ψωλόκρυο,δε χρειάζεται να πας μακριά στο σούπερ μάρκετ.Ηθελε η Λευκορρωσίδα ουίσκυ κατέβηκα στο Zabka στα δέκα μέτρα απο το ξενοδοχείο και αγόρασα ένα μπουκάλι.Αντε να το κάνεις αυτό Γερμανία.

Γενικά Πολωνία τεράστια ευκολία σε όλα.Πολύ λίγες απαγορεύσεις και περιορισμοί.Το πρόβλημα είναι το σύστημα εξαερισμού και ο κλιματισμός,σε πολλά μαγαζιά είναι αποπνικτικά και δεν μπορείς να αναπνεύσεις.
Επίσης οι Πολωνοί δεν κάνουν το μαλάκα βοηθάνε και βρίσκουν λύσεις για όλα.

Το πρόβλημα είναι το ψωλόκρυο ο Σλάβος θέλει να βγει να κάνει βόλτα να χαλβαδιάσει κωλαράκια και οι γκόμενες το ίδιο γουστάρουν να βολτάρουν και να μοστράρουν την πραμάτειά τους και ο καιρός τα χαλάει.Την άνοιξη όμως που τα πετάνε μένεις με το στόμα ανοιχτό.
Γενικά η Πολωνία εί ναι υποτιμημένη θα μπορούσε να έχει πολύ τουρισμό,τώρα έχει κυρίως σεξοτουρισμό.

Μου αρέσει το σλαβικό οικονομικό μοντέλο αντί να εισάγουν μούσλιμους επειδή γεννοβολάνε χρησιμοποιούν όμορους Σλάβους για εργασία με ποιοτικό αποτέλεσμα.Και όλα γίνονται γρήγορα και υπάρχει κυρίλα παντού,απουσιάζει η σκατίλα αραβικού,τούρκικου τύπου.Είναι σα μια ανωμαλία στο σύγχρονο μοντέλο οικονομικής ανάπτυξης,χύσι στη μάπα των παγκοσμιοποιητών.Για αυτό πρέπει να ενισχύουμε τις σλαβικές οικονομίες με κάθε τρόπο να τρώμε τα λεφτά εκεί,να αγοράζουμε σλαβικά προιόντα κτλ.
Και το τσέχικο μοντέλο ανάπτυξης είναι πολύ ωραίο αυτές οι δύο χώρες είναι φωτεινά παραδείγματα πώς μπορείς να γίνεις high class.Ο Αγγλος και ο Αμερικανός πληρώνει περιουσίες σε ενοίκια για να έχει λευκούς γείτονες και ο Πολωνός τους έχει τζάμπα.Συν υπερμουνάρες που ο Δυτικός στον ύπνο του τις βλέπει.
Πάλι αδιαβαστος.
Έλα να δούμε ποιός ξέρει καλύτερα για Πολωνία.
Έχω πετύχει πολλά μαγαζιά Zabka που είναι ανοιχτά και μετά τα μεσάνυχτα.
Τελικά ρε τυπε όντως πας στην Πολωνία ή μας πουλάς και άλλα παραμύθια;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.610
Like
6.250
Πόντοι
1.056
Ουκρανία έχει πολυ λίγα κλαμπ.Κίρβο είχε μόνο το Carribean,το Chi,το D Lux και το Skybar.Βαρσοβία έχει πενταπλάσια κλαμπ από Κίεβο.Λβωφ είχε το Μιλένιουμ,το Fashion,το Malenkov και το Picaso.Κρακοβία,Βρότσλαβ που είναι φοιτητουπόλεις έχει περισσότερα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Πάλι αδιαβαστος.
Έλα να δούμε ποιός ξέρει καλύτερα για Πολωνία.
Έχω πετύχει πολλά μαγαζιά Zabka που είναι ανοιχτά και μετά τα μεσάνυχτα.
Τελικά ρε τυπε όντως πας στην Πολωνία ή μας πουλάς και άλλα παραμύθια;
Καλά αυτό δεν είναι τίποτα
Σ όλες τις ανατολικες μεγάλες πόλεις είναι τέτοιες αλυσίδες αλλά κλείνουν 12 αλλά 3 αλλά καθόλου
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.610
Like
6.250
Πόντοι
1.056
Πάλι αδιαβαστος.
Έλα να δούμε ποιός ξέρει καλύτερα για Πολωνία.
Έχω πετύχει πολλά μαγαζιά Zabka που είναι ανοιχτά και μετά τα μεσάνυχτα.
Τελικά ρε τυπε όντως πας στην Πολωνία ή μας πουλάς και άλλα παραμύθια;

Εγώ βάζω φωτός επί τόπου εσύ τι βγάζεις ρε μαλάκα?Σε γαμάνε οι Τούρκοι στο νησί?Μας έχεις πρήξει τα αρχίδια ρε βλάκα γελοίο υποκρίμενο.
Στα τουριστικά κέντρα Κρακοβία,Βρότλαβ στο κέντρο είναι ανοιχτά τα Zabka τη νύχτα και μετά τη μία δεν πουλάνε αλκοόλ.Βαρσοβία είναι όπως τα λέω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Εγώ βάζω φωτός επί τόπου εσύ τι βγάζεις ρε μαλάκα?Σε γαμάνε οι Τούρκοι στο νησί?Μας έχεις πρήξει τα αρχίδια ρε βλάκα γελοίο υποκρίμενο.
Ήρεμα αρχηγε
Μην κατεβάζει το επίπεδο
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.684
Κριτικές
6
Like
11.079
Πόντοι
3.936
Μου αρέσει το σλαβικό οικονομικό μοντέλο αντί να εισάγουν μούσλιμους επειδή γεννοβολάνε χρησιμοποιούν όμορους Σλάβους για εργασία με ποιοτικό αποτέλεσμα.Και όλα γίνονται γρήγορα και υπάρχει κυρίλα παντού,απουσιάζει η σκατίλα αραβικού,τούρκικου τύπου.Είναι σα μια ανωμαλία στο σύγχρονο μοντέλο οικονομικής ανάπτυξης,χύσι στη μάπα των παγκοσμιοποιητών.Για αυτό πρέπει να ενισχύουμε τις σλαβικές οικονομίες με κάθε τρόπο να αγοράζουμε σλαβικά προιόντα κτλ.
Και το τσέχικο μοντέλο ανάπτυξης είναι πολύ ωραίο αυτές οι δύο χώρες είναι φωτεινά παραδείγματα πώς μπορείς να γίνεις high class.Ο Αγγλος και ο Αμερικανός πληρώνει περιουσίες σε ενοίκια για να έχει λευκούς γείτονες και ο Πολωνός τους έχει τζάμπα.Συν υπερμουνάρες που ο Δυτικός στον ύπνο του τις βλέπει.
:thumbsup:
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
183
Like
213
Πόντοι
21
Mπραβο ρε τυπε, σε αυτα τα μερη σκοπευα να παω και Μονακο φυσικα, αλλα ενεκα του κορωνοιου πηγαν πισω πολυ οι εξορμησεις μου. Σχεδιαζω ομως να κανω ενα ταξιδακι σκουπα εκει το ερχομενο καλοκαιρι.
απολυτο πολιτισμικο σοκ. να μου χαμογελανε μουναρες και ευκολα πιανεισ κουβεντα,μαυρουλες,αραπινες
οτι θες.ο κοσμος απλα ντυνετε μονο εγω φορουσα λακοστ και μαρκες ολοκληρη νικαια ειχε ενα μικρο λακοστ
στο κεντρο και δεν ειχε ουτε στο μολλ τις γνωστες φιρμες,ουτε βλεπεις να ντυνοντε απο τους γνωστους οικος και
τσαντες οπως οι καραπουτανες ανατολικες.εδω παιζω ανετα μπαλα.σκεψου να ειμαι με το χρημα,εμφανιση και πακετο
ουκρανια και να πλισιαζω μια βλαμενη που ειναι 4 ωρες σε ενα παγκακι.την προσκαλω και λεει εγω μονο στο ταδε ακριβο εστιατοριο τροω,πως τρως? με τι λεφτα ρωτω?το βραδθ τρωει πατατες στο μαγκτοναλτσ.πολλες που αρχικα αρνηθηκαν να φαμε και τελικα ηρθαν μου ειπαν νομιζα δεν ειχα λεφτα για κερασμα.εντελος βλαμενα.
στην νικαια με γευμα οπουδηποτε θα σε προσκυνανε.μονο οι ρωσοι ντυνονταν μαρκε αλλα τους ακουγα και γελουσα
δεν ειχαν να φανε με κανα κρουασαν την βγαζουν!μονο φιγουρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Εγώ βάζω φωτός επί τόπου εσύ τι βγάζεις ρε μαλάκα?Σε γαμάνε οι Τούρκοι στο νησί?Μας έχεις πρήξει τα αρχίδια ρε βλάκα γελοίο υποκρίμενο.
Στα τουριστικά κέντρα Κρακοβία,Βρότλαβ στο κέντρο είναι ανοιχτά τα Zabka τη νύχτα και μετά τη μία δεν πουλάνε αλκοόλ.Βαρσοβία είναι όπως τα λέω.
Ώπα τι έγινε βλακακο;
Σε ξεφτιλισα με τις τρομερές σου γνώσεις της Πολωνίας και άρχισες να βρίζεις;
Κρύος ιδρώτας στο μέτωπο του φοβερού καμακιου που πληρώνει αβερτα και μετά μένει με 500€ για να βγάλει τον μήνα;

Όσο για τις φωτογραφίες που φαγώθηκες, τράβα δες μερικές να γουστάρεις που ποσταρα στο θέμα του Wroclaw και έλα πες μου μετά από τα πρόσφατα 500χλμ που έκανα στην Πολωνία αν πήγα και αν κυκλοφόρησα.

Όσο για το νησί, τις Ρωσίδες που πηδάω κάθε βδομάδα μάλλον λίγο δύσκολο να τις πετύχεις. Βλέπεις μένω Λεμεσό και κυριολεκτικά τις έχω στα πόδια μου. Εσύ ονειρεύεσαι τη Ρωσία και Ουκρανία και πρέπει να κλείσεις ταξίδι και να χαλάσεις πολύ χρήμα για να βρεθείς έτσι ανάμεσα τους σε καθημερινή βάση.
Οπότε περαστικά και μη βρίζεις όταν σε βάζουν στη θέση σου.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.684
Κριτικές
6
Like
11.079
Πόντοι
3.936
Μου αρέσει το σλαβικό οικονομικό μοντέλο αντί να εισάγουν μούσλιμους επειδή γεννοβολάνε χρησιμοποιούν όμορους Σλάβους για εργασία με ποιοτικό αποτέλεσμα.Και όλα γίνονται γρήγορα και υπάρχει κυρίλα παντού,απουσιάζει η σκατίλα αραβικού,τούρκικου τύπου.Είναι σα μια ανωμαλία στο σύγχρονο μοντέλο οικονομικής ανάπτυξης,χύσι στη μάπα των παγκοσμιοποιητών.
Τωρα ετοιμαζει ο τακαΤακης μαζι με τη μπουμπου και τον καραφλα προσκυνημενο οσφυοκαμπτη να βαλουν μεσα αλλους 500.000 λθρμουσουλμανους+ μπαγκλα. Δεν μας φτανει το ενα μυρριο που εχουμε μεσα ισλαμομπαχαλους θα φερουν κι αλλους, γιατι ετσι αποφασισαν οι καουμπουδες, χειροτεροι λθρλαγνοι και απο το σφυριζα εχουν καταντησει. Ερχεται σιγα σιγα ο ισλαμικος μεσαιωνας και στην Ευρωπη. Οπως καποτε εφτασε μεχρι το μαροκκο το ιδιο θα γινει και εδω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Εγώ βάζω φωτός επί τόπου εσύ τι βγάζεις ρε μαλάκα?Σε γαμάνε οι Τούρκοι στο νησί?Μας έχεις πρήξει τα αρχίδια ρε βλάκα γελοίο υποκρίμενο.
Στα τουριστικά κέντρα Κρακοβία,Βρότλαβ στο κέντρο είναι ανοιχτά τα Zabka τη νύχτα και μετά τη μία δεν πουλάνε αλκοόλ.Βαρσοβία είναι όπως τα λέω.
Δωσε αρχηγε στους ασεβεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom