Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 859K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
φρανκφουρτη μενεις και εσυ ?
Mόναχο,απλά αυτή η πλατφόρμα που υπάρχει σε 5-6 μεγάλες πόλεις λειτουργεί καλύτερα από το Tinder,κ.λ.π.

Για να μη χάνεις όμως το χρόνο σου,θα σου γράψω μερικά προαπαιτούμενα στα οποία δεν χρειάζεται να απαντήσεις,
απλά λάβε τα υπόψιν.
Μιας και είσαι 40+,πρέπει να μένεις μόνος.
Γερμανικά τουλάχιστον Β2
Να έχεις και κανένα "γερμανικό" χόμπι.

Το portal αυτό,διοργανώνει(προ κορώνα) και events για τα μέλη του.
Από τουρνουά πάσης φύσεως,ποδηλασίες,μέχρι party σε clubs.
Στο Μόναχο τελευταία φορά που έκανε party το συγκεκριμένο,ήταν στον ίδιο χώρο 1000+ Singles άτομα,
με τις γυναίκες σε πλειοψηφία.

Δεν το προμοτάρω,απλά είναι μέσο που το ξέρουν λίγοι και κυρίως Γερμανοί.
Η εγγραφή είναι δωρεάν,αν δεις ότι έχεις προοπτική εκεί μέσα,δώσε και το 50ρικο για 6μήνες,η συνδρομή ακυρώνεται μόνη της στο εξάμηνο.
Το πλεονέκτημα είναι ότι πέρα από τα ματσαρίσματα,μπορείς να γνωρίσεις και κόσμο από κοντά,σε πάσης φύσεως events
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Όπως έχουμε ξαναγράψει,όταν δεις Σλάβα με τελείως άκυρο άτομο,τριτοκοσμικής καταγωγής,μηδέν status,μπάζο,κ.λ.π.
πρόκειται πάντα και μόνο,για Πολωνέζα.
Π.χ.μία Ρωσίδα δε θα έκανε ποτέ τέτοιες επιλογές.

Όσο για το Γερμανό που την σούταρε,μεταξύ των Γερμανών επικρατεί η θεώρηση ότι οι Πολωνέζες είναι β΄διαλογής,
ανεξαρτήτου εμφάνισης,επαγγέλματος,χαρακτήρα,κ.λ.π.
Μαλακίες κατά τη γνώμη μου,αλλά το έχω συναντήσει πολλές φορές.
Οπότε με την πρώτη στραβή,παίρνουν πούλο
Και πολλες βαλτικες γαμιουνται με τον πατο
Μαλιστα τους παντρευονται κιολας..
Ξερω Λιθουανη παντρεμενη με Τουρκο και Λετονη παντρεμενη με Αφρικανο
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Mόναχο,απλά αυτή η πλατφόρμα που υπάρχει σε 5-6 μεγάλες πόλεις λειτουργεί καλύτερα από το Tinder,κ.λ.π.

Για να μη χάνεις όμως το χρόνο σου,θα σου γράψω μερικά προαπαιτούμενα στα οποία δεν χρειάζεται να απαντήσεις,
απλά λάβε τα υπόψιν.
Μιας και είσαι 40+,πρέπει να μένεις μόνος.
Γερμανικά τουλάχιστον Β2
Να έχεις και κανένα "γερμανικό" χόμπι.

Το portal αυτό,διοργανώνει(προ κορώνα) και events για τα μέλη του.
Από τουρνουά πάσης φύσεως,ποδηλασίες,μέχρι party σε clubs.
Στο Μόναχο τελευταία φορά που έκανε party το συγκεκριμένο,ήταν στον ίδιο χώρο 1000+ Singles άτομα,
με τις γυναίκες σε πλειοψηφία.

Δεν το προμοτάρω,απλά είναι μέσο που το ξέρουν λίγοι και κυρίως Γερμανοί.
Η εγγραφή είναι δωρεάν,αν δεις ότι έχεις προοπτική εκεί μέσα,δώσε και το 50ρικο για 6μήνες,η συνδρομή ακυρώνεται μόνη της στο εξάμηνο.
Το πλεονέκτημα είναι ότι πέρα από τα ματσαρίσματα,μπορείς να γνωρίσεις και κόσμο από κοντά,σε πάσης φύσεως events
εκανα register θα δουμε τι και πως .
Γερμανικα εχω c2 γερμανικο χομπι ?? κανω crossfit καθε μερα παω στο παρκο και κανω σε μπαρα γυμναστικη . εχει κατι μωρα εκει αλλα δεν ετυχε να συναντηθουμε η να μιλησουμε . Ολο κατι γριεσ μου μιλανε. ειμαι 45 αμα μου τυχαινε καμμια 30 -39 μια χαρα αλλα εδω θελουν να εισαι στην ηλικια τους. Γαιτι βγαζουνε αρκετα λεφτα οι πιο πολλες . Στα 45 μου ειναι αχρηστη ουτε παιδια κανει ουτε εχει να προσφερει κατι εκτος απο σεξ το οποιο θα ειναι για τα μπαζα γιατι ολοι ξερουν οτι μια 45 ειναι αστα να πανε . (τουλαχιστον απο αυτες που βρισκω εδω. εχει και καλες αλλα )

Μοναχο εχω ζησει γιατι ημουνα σε ενα προτζεκ λιγο καιρο milbertshofen και πηγαινα σε μερος που λεγοτα pulverturm schleissheimer strasse αμα θυμαμαι καλα. εχει κατι μερη στο μοναχο που μαζευει πολλη δυνατα και οι γερμανιδες εκει ειναι πιο ΦΙΛΙΚΕς. ΤΕΣΠΑ θα το δοκιμασω και σου λεω. αμα εισαι ποτε ffm πες μου να τα πουμε.
Το πολωνεζακι μας εκανε κομματια .Ηττα 50 -0 χωρις καν να μπει στο γηπεδο .
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Και πολλες βαλτικες γαμιουνται με τον πατο
Μαλιστα τους παντρευονται κιολας..
Ξερω Λιθουανη παντρεμενη με Τουρκο και Λετονη παντρεμενη με Αφρικανο
Τις χειρότερες εμπειρίες της ζωής μου,τις έχω με βαλτικες.
Μου έχουν κάνει μαλακίες,που ελληνίδα δε θα σκεφτόταν καν

Ξέρω και εγώ παντρεμενη με τούρκο,μάλιστα πήγε να μείνει στην τουρκία
και μάλιστα σε πόλη γτπ προς συρία μεριά..
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Τις χειρότερες εμπειρίες της ζωής μου,τις έχω με βαλτικες.
Μου έχουν κάνει μαλακίες,που ελληνίδα δε θα σκεφτόταν καν

Ξέρω και εγώ παντρεμενη με τούρκο,μάλιστα πήγε να μείνει στην τουρκία
και μάλιστα σε πόλη γτπ προς συρία μεριά..
εγω εχω αναμεικτες εμπειριες
απο αυτοεκτιμηση παντως οι περισσοτερες ειναι 0 και προσπαθουν να την αναπληρωσουν με καγκουρομαλακιες
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Τις χειρότερες εμπειρίες της ζωής μου,τις έχω με βαλτικες.
Μου έχουν κάνει μαλακίες,που ελληνίδα δε θα σκεφτόταν καν

Ξέρω και εγώ παντρεμενη με τούρκο,μάλιστα πήγε να μείνει στην τουρκία
και μάλιστα σε πόλη γτπ προς συρία μεριά..

ναι εχει αρκετες
Και πολλες βαλτικες γαμιουνται με τον πατο
Μαλιστα τους παντρευονται κιολας..
Ξερω Λιθουανη παντρεμενη με Τουρκο και Λετονη παντρεμενη με Αφρικανο

εχω μια εδω κοντα τα ιδια οπως τα λες . Δεν μπορω να χωνεψω το να ειναι μια γκομενα με ενα χειροτερο απο εμενα. Εαν ειναι με ενα καλυτερο χαλαλι τις με εκανε κομματια ο τυπος με πατησε κατω ειναι καλυτερος . Αλλα αυτο που βλεπω χρονια τωρα ειναι μουναρες με μπαζα. Καποιος ειχε πει οτι το κανουν για να σε μηδενισουν να σε υποτιμησουν . εγω λεω οτι ειναι μια μαλακια που καινε γεφυρες σαν γυναικες .
καποιες ειχε πει οτι οι γυναικες κανουν τις μεγαλυτερες μαλακιες γιατι αποφασιζουν με το συναισθημα και τελικα ειχε δικιο. Οι πιο πολλες μετα τα 35 οταν εχουν χωρισει δεν καταλαβαινουν καν τι μαλακιες επιλογες κανανε.
Τεσπα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ έχω παρατηρήσει ότι κάποιες που ας πούμε γουστάρουν πιο μελαμψούς,
περιορίζονται σε Έλληνες,Ιταλούς,Ισπανούς,άντε και κανέναν από Λατινική Αμερική.
Και υπάρχει και η άλλη κατηγορία,που γαμιέται με τα πάντα όλα.

Το πιο αστείο με τις νεαρές Γερμανίδες,είναι ότι εξαιτίας του μαλακοφεμινισμού που έχουν γαλουχηθεί,
έχουν ξεφύγει τελείως από την αναζήτηση αρσενικού προστάτη,κ.λ.π.
Με αποτέλεσμα να βλέπεις πολλές 1.75-1.80 με κάτι....Κινεζοασιάτες που είναι στούμποι με σώμα 16χρονου.
Φαντάζομαι θα τις ρίχνουν τρελά γαμήσια με τα γαριδάκια τους.
Που κατάντησε η γερμανική φυλή ρε πστ μου...

Αρχηγέ,έχει πλάκα να βγει καγκελάριος αυτή με το τραμπολίνο που μιλάει γερμανικά Β2..
Να δω που θα μεταναστεύσουμε μετά..

Είναι λόγω Kpop και γενικά οικονομικής ανόδου της Ασίας.Την έχουν δει οι Ασιάτες γαμιάδες.
Εδώ τα μοντέλα σείονται στους ρυθμούς του Psy.



 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
εκανα register θα δουμε τι και πως .
Γερμανικα εχω c2 γερμανικο χομπι ?? κανω crossfit καθε μερα παω στο παρκο και κανω σε μπαρα γυμναστικη . εχει κατι μωρα εκει αλλα δεν ετυχε να συναντηθουμε η να μιλησουμε . Ολο κατι γριεσ μου μιλανε. ειμαι 45 αμα μου τυχαινε καμμια 30 -39 μια χαρα αλλα εδω θελουν να εισαι στην ηλικια τους. Γαιτι βγαζουνε αρκετα λεφτα οι πιο πολλες . Στα 45 μου ειναι αχρηστη ουτε παιδια κανει ουτε εχει να προσφερει κατι εκτος απο σεξ το οποιο θα ειναι για τα μπαζα γιατι ολοι ξερουν οτι μια 45 ειναι αστα να πανε . (τουλαχιστον απο αυτες που βρισκω εδω. εχει και καλες αλλα )

Μοναχο εχω ζησει γιατι ημουνα σε ενα προτζεκ λιγο καιρο milbertshofen και πηγαινα σε μερος που λεγοτα pulverturm schleissheimer strasse αμα θυμαμαι καλα. εχει κατι μερη στο μοναχο που μαζευει πολλη δυνατα και οι γερμανιδες εκει ειναι πιο ΦΙΛΙΚΕς. ΤΕΣΠΑ θα το δοκιμασω και σου λεω. αμα εισαι ποτε ffm πες μου να τα πουμε.
Το πολωνεζακι μας εκανε κομματια .Ηττα 50 -0 χωρις καν να μπει στο γηπεδο .
C2 είναι υπεραρκετό.
Ωραία,θα δεις ότι στα ενδιαφέροντα,οι περισσότερες κάτι κάνουν...Ποδηλασία,τρέξιμο,ορειβασία.
Δεν είναι δηλαδή portal για κάποιον φραπεδάκια που δεν κάνει σπορ.
Αυτό με το σπίτι στο είπα,γιατί αν θυμάμαι καλά,κάπου τικάρεις αν μένεις μόνος,σε WG,κ.λ.π.
Και επειδή έχω μία φίλη που συμμετέχει ενεργά στα του Μονάχου,οργανώνει speed datings,κ.λ.π.
σε ένα ερωτηματολόγιο για το τι είναι no go για τις γκόμενες,στις ηλικίες 40+ ήταν το να μην έχει κάποιος δικό του χώρο.

30-39 είναι εφικτό για 45άρη,αλλά ισχύει αυτό που έγραψες ότι οι γερμανίδες ασχολούνται συνήθως με συνομήλικους.
Miltsberthofen είναι η περιοχή όπου μένουν οι περισσότεροι Έλληνες.
Ερχόμουν στη Messe συχνά,ναι,ευχαρίστως.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
ναι εχει αρκετες


εχω μια εδω κοντα τα ιδια οπως τα λες . Δεν μπορω να χωνεψω το να ειναι μια γκομενα με ενα χειροτερο απο εμενα. Εαν ειναι με ενα καλυτερο χαλαλι τις με εκανε κομματια ο τυπος με πατησε κατω ειναι καλυτερος . Αλλα αυτο που βλεπω χρονια τωρα ειναι μουναρες με μπαζα. Καποιος ειχε πει οτι το κανουν για να σε μηδενισουν να σε υποτιμησουν . εγω λεω οτι ειναι μια μαλακια που καινε γεφυρες σαν γυναικες .
καποιες ειχε πει οτι οι γυναικες κανουν τις μεγαλυτερες μαλακιες γιατι αποφασιζουν με το συναισθημα και τελικα ειχε δικιο. Οι πιο πολλες μετα τα 35 οταν εχουν χωρισει δεν καταλαβαινουν καν τι μαλακιες επιλογες κανανε.
Τεσπα

Οι Πολωνέζες είναι τρελιάρες έτσι κι αλλιώς.Κάνουν τραγικές επιλογές σε άντρες.Αν ψάξεις να βρεις λογική σε Πολωνέζα την πούτσισες.Αν καταλαβαίνεις πολωνικά και ακούσεις τι λένε μεταξύ τους θα φλιπάρεις.
Οσες φορές ήμουνα Πολωνία σε σπίτι φιλοξενούμενος από τις δικές μου,η τρέλα συγγενών κτλ βάραγε σύννεφο.Δηλαδή η δικιά σου που σου φαίνεται τρελιάρα είναι η πιο λογική εκεί μέσα.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Είναι λόγω Kpop και γενικά οικονομικής ανόδου της Ασίας.Την έχουν δει οι Ασιάτες γαμιάδες.
Εδώ τα μοντέλα σείονται στους ρυθμούς του Psy.




Αυτά που βλέπω εγώ είναι είτε εφηβική ηλικία ή φοιτητική,
όπου τα κριτήρια δεν είναι οικονομικά,πόσο μάλλον όταν μιλάμε για Γερμανίδες.

Εγώ νομίζω ότι είναι safe choice.
Φυσικά όταν περνάω από δίπλα και κάνω τις γνωστές ανωριμότητες,
η Γερμανιδούλα με κοιτάει,ο Κινεζούλης κοιτάει το έδαφος και όλα καλά..
Μην ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε στο τέλος..
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Δεν μπορω να χωνεψω το να ειναι μια γκομενα με ενα χειροτερο απο εμενα. Εαν ειναι με ενα καλυτερο χαλαλι τις με εκανε κομματια ο τυπος με πατησε κατω ειναι καλυτερος . Αλλα αυτο που βλεπω χρονια τωρα ειναι μουναρες με μπαζα. Καποιος ειχε πει οτι το κανουν για να σε μηδενισουν να σε υποτιμησουν . εγω λεω οτι ειναι μια μαλακια που καινε γεφυρες σαν γυναικες .
καποιες ειχε πει οτι οι γυναικες κανουν τις μεγαλυτερες μαλακιες γιατι αποφασιζουν με το συναισθημα και τελικα ειχε δικιο. Οι πιο πολλες μετα τα 35 οταν εχουν χωρισει δεν καταλαβαινουν καν τι μαλακιες επιλογες κανανε.
Τεσπα

Και στην Ελλάδα βλέπεις πολλές καλές με κατώτερούς τους εμφανισιακά,κοντύτερους,καράφλες κλπ

Πολλές γυναίκες αποφεύγουν συνειδητά τους εμφανίσιμους είτε γιατί φοβούνται κέρατο είτε λόγω άλλων ανασφαλειών που έχουν
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
C2 είναι υπεραρκετό.
Ωραία,θα δεις ότι στα ενδιαφέροντα,οι περισσότερες κάτι κάνουν...Ποδηλασία,τρέξιμο,ορειβασία.
Δεν είναι δηλαδή portal για κάποιον φραπεδάκια που δεν κάνει σπορ.
Αυτό με το σπίτι στο είπα,γιατί αν θυμάμαι καλά,κάπου τικάρεις αν μένεις μόνος,σε WG,κ.λ.π.
Και επειδή έχω μία φίλη που συμμετέχει ενεργά στα του Μονάχου,οργανώνει speed datings,κ.λ.π.
σε ένα ερωτηματολόγιο για το τι είναι no go για τις γκόμενες,στις ηλικίες 40+ ήταν το να μην έχει κάποιος δικό του χώρο.

30-39 είναι εφικτό για 45άρη,αλλά ισχύει αυτό που έγραψες ότι οι γερμανίδες ασχολούνται συνήθως με συνομήλικους.
Miltsberthofen είναι η περιοχή όπου μένουν οι περισσότεροι Έλληνες.
Ερχόμουν στη Messe συχνά,ναι,ευχαρίστως.

Αυτό ισχύει όντως.Μου έλεγε μια Γερμανίδα στη δουλειά πώς ήρθε Κρήτη διακοπές και έκανε ορειβασία και ποδηλασία και οι ντόπιοι χειροκροτούσαν.Σιγά μην κουνήσουν οι Ελληνίδες τον κώλο τους από την καφετέρια.Ολες πλαδαρές είναι.Το ίδιο και οι Ελληνες βέβαια σε κάποιο βαθμό.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Και στην Ελλάδα βλέπεις πολλές καλές με κατώτερούς τους εμφανισιακά,κοντύτερους,καράφλες κλπ

Πολλές γυναίκες αποφεύγουν συνειδητά τους εμφανίσιμους είτε γιατί φοβούνται κέρατο είτε λόγω άλλων ανασφαλειών που έχουν
Με τις Πολωνέζες αυτό παίρνει τεράστιες διαστάσεις.Εχουν τεράστιο κόμπλεξ.Σου λένε δεν μπορώ να καταλάβω τι μου βρήκες,εσύ είσαι ωραίος Ελληνας και εγώ μια απλή Πολωνέζα.Ζηλεύω πολύ οτι πας με άλλες κτλ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτά που βλέπω εγώ είναι είτε εφηβική ηλικία ή φοιτητική,
όπου τα κριτήρια δεν είναι οικονομικά,πόσο μάλλον όταν μιλάμε για Γερμανίδες.

Εγώ νομίζω ότι είναι safe choice.
Φυσικά όταν περνάω από δίπλα και κάνω τις γνωστές ανωριμότητες,
η Γερμανιδούλα με κοιτάει,ο Κινεζούλης κοιτάει το έδαφος και όλα καλά..
Μην ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε στο τέλος..
Οντως το σίγουρο είναι οτι ο Κινέζος δε θα βιάσει.Αφού η Γερμανίδα τον δέρνει στην τελική.Ενώ ο Μαγκρέμπ,Αραβοειδής,μαύρος δεν είναι σίγουρο τι καπνό φουμάρει.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Με τις Πολωνέζες αυτό παίρνει τεράστιες διαστάσεις.Εχουν τεράστιο κόμπλεξ.Σου λένε δεν μπορώ να καταλάβω τι μου βρήκες,εσύ είσαι ωραίος Ελληνας και εγώ μια απλή Πολωνέζα.Ζηλεύω πολύ οτι πας με άλλες κτλ.
Λες σε Πολωνέζα μουνάρα ότι είναι όμορφη και η απάντηση είναι:"Aλήθεια;":headbang:

Γμσ τα τρελοκομεία...

Αρχηγέ,ξέρεις πως λέγεται ο παντοφλάκιας στα Πολωνικά;
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Οντως το σίγουρο είναι οτι ο Κινέζος δε θα βιάσει.Αφού η Γερμανίδα τον δέρνει στην τελική.Ενώ ο Μαγκρέμπ,Αραβοειδής,μαύρος δεν είναι σίγουρο τι καπνό φουμάρει.
Αυτο ισχυει . Γενικος οι κινεζοι πρεπει να ειναι εντελως. Στο αμστερνταμ πηδαγα την γυναικα του μπροστα στα ματια του . Φαση να μου λεει ο τυπος απο εδω η γυναικα μου σε καποια φαση να μας παιζει και τους 2 και μου λεει ο τυπος δεν παμε prive . Εκει τις αλλαξα τα φωτα και αυτος κοιταζε. Αυτη να ουρλιαζει και αυτος κοιταζε . Μου εχει μεινει μετα απο τοσα χρονια. Σε σημειο που φοβηθηκα γιατι μαλλον εχει συνηθηση αλλιως . Τεσπα μετα που με βρηκανε στο πιο κατω 10 υποκλισεις μου κανανε. Τι να πω .
Απο ιστοριες γαμισετα αυτα δεν γινονται καθε μερα δυστηχως μια στις τοσες .
Τωρα φαγαμε ηττα απο το 25 χρον πολωνεζακι.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Λες σε Πολωνέζα μουνάρα ότι είναι όμορφη και η απάντηση είναι:"Aλήθεια;":headbang:

Γμσ τα τρελοκομεία...

Αρχηγέ,ξέρεις πως λέγεται ο παντοφλάκιας στα Πολωνικά;
Σε καποια φαση που το εψηνα το πολωνεζακι τις λεω στο σοβαρο και εμεινε καγκελο με κοιταζε με τοσο ενταση. Αλλα μετα μου το επαιξε βαρυ πεπονι και χαλασε ολο το γλυκο. χασαμε μια μαχη αλλα ελπιζω οχι τον πολεμο.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Οντως το σίγουρο είναι οτι ο Κινέζος δε θα βιάσει.Αφού η Γερμανίδα τον δέρνει στην τελική.Ενώ ο Μαγκρέμπ,Αραβοειδής,μαύρος δεν είναι σίγουρο τι καπνό φουμάρει.
Eν τω μεταξύ βλέπω και Γερμανούς να εχουν κάνει οικογένεια με κινεζοειδή.
Οι συγκεκριμένοι έχουν λίγο κοψιά nerd.
Πάντως έχει δει περισσότερους τέτοιους,παρά κάποιον Γερμανό να έχει παντρευτεί μαύρη ή μουσουλμάνα.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Eν τω μεταξύ βλέπω και Γερμανούς να εχουν κάνει οικογένεια με κινεζοειδή.
Οι συγκεκριμένοι έχουν λίγο κοψιά nerd.
Πάντως έχει δει περισσότερους τέτοιους,παρά κάποιον Γερμανό να έχει παντρευτεί μαύρη ή μουσουλμάνα.
ξεχασα να σου πω οτι ειχα δοκιμασει και τα speedate που εχει εδω

και εδω

αλλα τιποτα .
Στο πρωτο μου εκανε match ενα ντουμπανο γκομενακι Γερμανιδα αλλα δεν προχωρισε ειχα και κατι αλλες που ηταν καταστροφες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Λες σε Πολωνέζα μουνάρα ότι είναι όμορφη και η απάντηση είναι:"Aλήθεια;":headbang:

Γμσ τα τρελοκομεία...

Αρχηγέ,ξέρεις πως λέγεται ο παντοφλάκιας στα Πολωνικά;
Pantoflarz.Και εγώ λέω σε μία φέτος έχεις ωραία πόδια και μου λέει τα πόδια μου είναι χοντρά.Σου αρέσουν τα χοντρά πόδια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom