Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 859K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Αυτό είναι το κουφό.Οτι αυτές που γουστάρουν ξένους επιλέγουν συνήθως τους πιο μαυριδερούς οπότε ο Αράπης είναι ο βασιλιάς και ακολουθεί ο πάκης.Μετά ο Αιγύπτιος,ο Τυνήσιος,ύστερα ο Κούρδος και τελευταίος έρχεται ο λευκός Ευρωπαίος.

Σιγά που μία Πολωνέζα που έχει επιλογές,να μην καταλήγει με τους γύφτους που προανέφερες.

Οι Πολωνέζες έχουν και το θέμα θρησκεία πολλές φορές και δε θέλουν να κάνουν την υπέρβαση να τακιμιάσουν με μεμέτια.
Σιγά μην κάνει η άλλη παιδί και το πει μοχάματ..

Ναι,γουστάρουν πιο μελαχρινούς αλλά Λατίνους,από αυτά που βλέπω τελευταία,όχι τα κλασσικά Ισπανούς,κ.λ.π.
αλλά π.χ.Βραζιλιάνους,που μερικοί είναι και ζουμπάδες και σαν μαϊμούδες.

Το κακό είναι ότι οι Πολωνέζες είναι πολύ κυκλοθυμικές,με χαμηλή αυτοεκτίμηση και στο τέλος μπορεί να τακιμιάσουν και με ένα κουβά σκατά
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Πολωνέζες στην Αγγλία

 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Σιγά που μία Πολωνέζα που έχει επιλογές,να μην καταλήγει με τους γύφτους που προανέφερες.

Οι Πολωνέζες έχουν και το θέμα θρησκεία πολλές φορές και δε θέλουν να κάνουν την υπέρβαση να τακιμιάσουν με μεμέτια.
Σιγά μην κάνει η άλλη παιδί και το πει μοχάματ..

Ναι,γουστάρουν πιο μελαχρινούς αλλά Λατίνους,από αυτά που βλέπω τελευταία,όχι τα κλασσικά Ισπανούς,κ.λ.π.
αλλά π.χ.Βραζιλιάνους,που μερικοί είναι και ζουμπάδες και σαν μαϊμούδες.

Το κακό είναι ότι οι Πολωνέζες είναι πολύ κυκλοθυμικές,με χαμηλή αυτοεκτίμηση και στο τέλος μπορεί να τακιμιάσουν και με ένα κουβά σκατά
εγω εδω που μενω εχω διπλα μια πολωνεζα μικρη 25 ψιλη με κορμι αγαλμα την ειδα προχτες με κολαν και μου ηρθε να ορμησω(τον παιζεις 10 φορες για παρτι τις) . Αμα δεις με τι ατομα βγαινει θα πεις ειναι μαλακς η γκομενα. Την ειδα να βγαινει με ενα αλλο που μενει εκει σκοπιανο κοντο χοντρο κτλ κτλ στα 30 . Με το που την ειδαι με τον τυπο δεν το πιστευα. Η τυπισα βγαινει με τυπους που τους ριχνει τουλαχιστον ενα κεφαλι εχει και κανα δυο που ειναι πιο πανω.
Καθε μερα ειναι με αλλον τους ξερουμε απο τα παπουτσι που εχουνε ο τυπος με τα μπλε ερχεται τεταρτη ο τυπος με τα κοκκινα πεμπτη ο τυπος με το ford την παιρνει το σαββατο ο τυπος με το mazda την τριτη με το τζιπ ερχεται κυριακες. το 95% απο τους τυπους ειναι για τον πουτσο κοντοι χοντροι. Δεν μπορω να καταλαβαω τι φρικη τρωει οι γκομενα.
Δηλαδη σεβασμο στον ευατο τις δεν εχει δεν τους βλεπει που ειναι σαν καρο με πατατες. Και να πω οτι ειχαν και λεφτα παει στο διαολο ολοι αφραγκοι . οποτε δεν μου κολαει . Μιλαγαμε την αλλη φορα και μου ειπε οτι ο πρωην γκομενος τις την εστειλε (δουλευει στην ΕΚΤ οποτε συντηριτικος του θανατα αλλα με φραγκα ) και εμεινα μαλακας οτι ο γερμανος την εστειλε . Πως και του εκοψε να την στειλει τετοιο μουνι δεν χωρταινεις να γαμας . Μαλλον θα καταλαβε οτι ειναι αφραγκη η γκομενα και ο τυπος σωθηκε.
Τεσπα εχει διπλα εναν τυπο στα 56 χωρισμενο χοντρο κοντο κτλ κτλ ... και τα εχει αρκετα καλα μαζι του . Εγω τις την πηγα απο διπλα και μου το επεξε βαρυ παπονι (εγω ειμαι 40+ ψηλος γυμνασμενος με μαλλια).
συμπερασμα οι πολωνεζες δειναι κατι σε μιξη σαν τις ρουμανες σφυριγμενες στο μυαλο.
αλλιως δεν μπορω να το εξηγησω....
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Εδώ ένας Γερμανός macho με την Πολωνέζα γκόμενά του εξηγεί γιατί προτιμά Πολωνέζες.


Πολωνέζα αναλύει τις Πολωνέζες.

Στο πρωτο βιντεο οι γκοεμαν δεν παει καλα ο τυπος ειναι για τον πουτσο(τον περασα για γκομενα και αυτον ) οι γκομενα ειναι τουμπανο . πως τον βρηκε αυτον και ετσι οπως μιλαει μιλα σαν ξαδερφη .
ρε δε παμε καλα . εαν αυτος πηδα αυτη τοτε πρεπει ολοι να παμε να πνιγουμε.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Οντως οι Πολωνέζες δύσκολα αντιστέκονται στη γοητεία του πάκη.
Ειμουνα ινδια διακοπες . Στο ξενοδοχειο βλεπω μια παρεα απο ξανθες γκομενιτσες στα 25 να βγαινουν απο τα δωματια τους με κατι ινδους μαυρη μαυριλα και βρωμα . Τωρα τι να πιστεψω οτι πηγαν να παιξουν τις κουμπαρες εκει μαζι με τα μαυρα τα ινδακια. Και οι γκομενες να ειναι περιφανες γιατι εχουν τα αγορια μαζι τους .

Ξεχασα να πω οτι απο εμπειρια τετοιες γκομενες με κανονικους λευκους οχι απλα δυσκολο ακατορθωτο.
Τωρα τι παιζει ??????
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
εγω εδω που μενω εχω διπλα μια πολωνεζα μικρη 25 ψιλη με κορμι αγαλμα την ειδα προχτες με κολαν και μου ηρθε να ορμησω(τον παιζεις 10 φορες για παρτι τις) . Αμα δεις με τι ατομα βγαινει θα πεις ειναι μαλακς η γκομενα. Την ειδα να βγαινει με ενα αλλο που μενει εκει σκοπιανο κοντο χοντρο κτλ κτλ στα 30 . Με το που την ειδαι με τον τυπο δεν το πιστευα. Η τυπισα βγαινει με τυπους που τους ριχνει τουλαχιστον ενα κεφαλι εχει και κανα δυο που ειναι πιο πανω.
Καθε μερα ειναι με αλλον τους ξερουμε απο τα παπουτσι που εχουνε ο τυπος με τα μπλε ερχεται τεταρτη ο τυπος με τα κοκκινα πεμπτη ο τυπος με το ford την παιρνει το σαββατο ο τυπος με το mazda την τριτη με το τζιπ ερχεται κυριακες. το 95% απο τους τυπους ειναι για τον πουτσο κοντοι χοντροι. Δεν μπορω να καταλαβαω τι φρικη τρωει οι γκομενα.
Δηλαδη σεβασμο στον ευατο τις δεν εχει δεν τους βλεπει που ειναι σαν καρο με πατατες. Και να πω οτι ειχαν και λεφτα παει στο διαολο ολοι αφραγκοι . οποτε δεν μου κολαει . Μιλαγαμε την αλλη φορα και μου ειπε οτι ο πρωην γκομενος τις την εστειλε (δουλευει στην ΕΚΤ οποτε συντηριτικος του θανατα αλλα με φραγκα ) και εμεινα μαλακας οτι ο γερμανος την εστειλε . Πως και του εκοψε να την στειλει τετοιο μουνι δεν χωρταινεις να γαμας . Μαλλον θα καταλαβε οτι ειναι αφραγκη η γκομενα και ο τυπος σωθηκε.
Τεσπα εχει διπλα εναν τυπο στα 56 χωρισμενο χοντρο κοντο κτλ κτλ ... και τα εχει αρκετα καλα μαζι του . Εγω τις την πηγα απο διπλα και μου το επεξε βαρυ παπονι (εγω ειμαι 40+ ψηλος γυμνασμενος με μαλλια).
συμπερασμα οι πολωνεζες δειναι κατι σε μιξη σαν τις ρουμανες σφυριγμενες στο μυαλο.
αλλιως δεν μπορω να το εξηγησω....

Τύπε εσύ της την έπεσες ποτέ;
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Τύπε εσύ της την έπεσες ποτέ;
δεν ενδιαφερεται . Δοκιμασα. τωρα τι και πως δεν τι να σου πω . Την βλεπω με τα ατομα που βγαινει και λεω δεν παει καλα το κοριτσι . Αμα ειναι ετσι επρεπε να βγω και εγω μαζι τις αλλα με εμενα τιποτα. αυτα κατι τετοιες με κατι για τα μπαζ δεν τα καταλαβα ποτε .
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Όπως έχουμε ξαναγράψει,όταν δεις Σλάβα με τελείως άκυρο άτομο,τριτοκοσμικής καταγωγής,μηδέν status,μπάζο,κ.λ.π.
πρόκειται πάντα και μόνο,για Πολωνέζα.
Π.χ.μία Ρωσίδα δε θα έκανε ποτέ τέτοιες επιλογές.

Όσο για το Γερμανό που την σούταρε,μεταξύ των Γερμανών επικρατεί η θεώρηση ότι οι Πολωνέζες είναι β΄διαλογής,
ανεξαρτήτου εμφάνισης,επαγγέλματος,χαρακτήρα,κ.λ.π.
Μαλακίες κατά τη γνώμη μου,αλλά το έχω συναντήσει πολλές φορές.
Οπότε με την πρώτη στραβή,παίρνουν πούλο
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Όπως έχουμε ξαναγράψει,όταν δεις Σλάβα με τελείως άκυρο άτομο,τριτοκοσμικής καταγωγής,μηδέν status,μπάζο,κ.λ.π.
πρόκειται πάντα και μόνο,για Πολωνέζα.
Π.χ.μία Ρωσίδα δε θα έκανε ποτέ τέτοιες επιλογές.

Όσο για το Γερμανό που την σούταρε,μεταξύ των Γερμανών επικρατεί η θεώρηση ότι οι Πολωνέζες είναι β΄διαλογής,
ανεξαρτήτου εμφάνισης,επαγγέλματος,χαρακτήρα,κ.λ.π.
Μαλακίες κατά τη γνώμη μου,αλλά το έχω συναντήσει πολλές φορές.
Οπότε με την πρώτη στραβή,παίρνουν πούλο
τυπε την ειδα με κολαν και τον επαιξα 10 φορες . Και εαν δεις με τι τυπο βγαινει ενα απο αυτους θα σου πεσουν τα μαλλια .
Μου ελεγε για οικογενιες και ιστοριες και οτι την σουταρε ο Γερμανος γιατι ηθελες να κανει οικογενεια .

Το κορμι ειναι ΚΟΡΜΑΡΑ ΤΟΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΡΤΙ ΤΙς. τωρα με τους κοντους χοντρους πως μπλεκει τι να σου πω .?????????????????????
Ξεχασα να σου πω μου εκανε και προπαγνδα για τα σκοπια γιατι μιλισαμε για Ελλαδα μακεδονια λογο ενος σκοπιανου που την χαλβαδιαζει (κοντος χοντρος ασχημος οχι επειδη ειναι σκοπιανος αλλα ετσι ειναι ο τυπος) και δεν μπορω να τα χωνεψω θα ανατιναχτω .........
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ετσι είναι.Θυμαμαι μια Πολωνεζα ελεγε οτι αναγνωρίζει τις συμπατριώτισσες της εξωτερικό οταν βλέπει με τι γκόμενους κυκλοφορούν.Αν ο γκομενος είναι για τον πουτσο εμφανισιακά ,η κοπέλα που συνοδεύει είναι πάντα Πολωνέζα.
Γενικά έχουν αλλόκοτα γούστα και τους αρέσει να παίζουν με τους άντρες.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Ετσι είναι.Θυμαμαι μια Πολωνεζα ελεγε οτι αναγνωρίζει τις συμπατριώτισσες της εξωτερικό οταν βλέπει με τι γκόμενους κυκλοφορούν.Αν ο γκομενος είναι για τον πουτσο εμφανισιακά ,η κοπέλα που συνοδεύει είναι πάντα Πολωνέζα.
Γενικά έχουν αλλόκοτα γούστα και τους αρέσει να παίζουν με τους άντρες.
τυπε στους πιο πολλους ριχνει ενα κεφαλι στο νερο. Λιγοι ειναι αυτοι που την περνανε απο ολο το τσουρμο οι 2-3 την περνανε . ολοι οι αλλοι ειναι μειον.... και ολα τα αλλα μαζι που γραφω ..κοντοι χοντροι ασχημοι κτλ κτλ κτλ κτλ .
δεν λεω οτι εγω ειμαι μοντελο(εμφανισιμος ειμαι παντως) αλλα οι γκοεμαν μπορει να χτυπησει ψηλους γυμνασμενους με λεφτα και παει λεγοντας .
Τοσο ανασφαλεια πια . την αλλη φορα μου ελεγε δεν χρειαζεται αντρα στην ζωη τις. Τωρα τι να πω . Αμα τις πω με τουε μαλακες που βγαινεις μαζι αυτοι τι ειναι γκοεμνες?
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
τυπε στους πιο πολλους ριχνει ενα κεφαλι στο νερο. Λιγοι ειναι αυτοι που την περνανε απο ολο το τσουρμο οι 2-3 την περνανε . ολοι οι αλλοι ειναι μειον.... και ολα τα αλλα μαζι που γραφω ..κοντοι χοντροι ασχημοι κτλ κτλ κτλ κτλ .
δεν λεω οτι εγω ειμαι μοντελο αλλα οι γκοεμαν μπορει να χτυπησει ψηλους γυμνασμενους με λεφτα και παει λεγοντας .
Τοσο ανασφαλεια πια . την αλλη φορα μου ελεγε δεν χρειαζεται αντρα στην ζωη τις. Τωρα τι να πω . Αμα τις πω με τουε μαλακες που βγαινεις μαζι αυτοι τι ειναι γκοεμνες?

Δυστυχώς εσένα σ'έβαλε friendzone τύπε :(
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Δυστυχώς εσένα σ'έβαλε friendzone τύπε :(
Οχι ουτε καν μιλαμε πλεον αφου δεν ......για να μην σου πω οτι μαλωσαμε κιολας ....αφου δεν ....
επισης εγω friends με γκομενα δεν εχει ... Δεν γινομαι ουτε με την υποσχεση του πηδου. Εγω με γκομενα μονο γκομενα την εχω για πηδημα φιλοι και μαλακιες ΔΕΝ . Καλυτερ μονος........αλλα μου την δινει και θα ανατιναχτω που βλεπω το κορμι με τα μπαζα .
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Όπως έχουμε ξαναγράψει,όταν δεις Σλάβα με τελείως άκυρο άτομο,τριτοκοσμικής καταγωγής,μηδέν status,μπάζο,κ.λ.π.
πρόκειται πάντα και μόνο,για Πολωνέζα.
Π.χ.μία Ρωσίδα δε θα έκανε ποτέ τέτοιες επιλογές.

Όσο για το Γερμανό που την σούταρε,μεταξύ των Γερμανών επικρατεί η θεώρηση ότι οι Πολωνέζες είναι β΄διαλογής,
ανεξαρτήτου εμφάνισης,επαγγέλματος,χαρακτήρα,κ.λ.π.
Μαλακίες κατά τη γνώμη μου,αλλά το έχω συναντήσει πολλές φορές.
Οπότε με την πρώτη στραβή,παίρνουν πούλο
Δεν ξέρω πού τις βλέπετε αυτές τις πολωνεζες, πάντως σίγουρα όχι στην Πολωνία.
Πρώτον δεν παίζουν πολλοί τριτοκοσμικοι ξένοι εκεί για να κάνει μαλακια ντόπια να τα φτιάξει μαζί του και να την βλέπουν μετά μαζί του γνωστοί και φίλοι.

Δεύτερον, αν γίνεται έξω, είναι άλλη ιστορία. Αλλάζει ο άνθρωπος στο εξωτερικό. Και οι ελληνίδες μπορεί να μην γαμιουνται πολύ στην πόλη τους και μόλις πάνε κανένα ταξίδι να πηδιουνται αβέρτα.

Όσο για τις Ρωσίδες, αστεία λέτε. Πάνε με όποιον έχει φράγκα.
Τόσα καλοκαίρια στην Αγία Νάπα, σε μπαρ μόνο με Ρωσίδια διμετρα, έχω δει κάθε Σάββατο με τι αραβοφατσες και μαυριδερους κάθονται οι γκόμενες επειδή οι τύποι ανοίγουν σαμπάνιες ή φοράνε ακριβά Ρολόγια.
 

comvos2002

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2010
Μηνύματα
75
Κριτικές
11
Like
270
Πόντοι
290
Παιδια και μια επισημανση, μην μπερδευετε τουσ πακιστανους με τους Ινδους. Αλλη κουλτουρα, θρησκεια κτλ. Οι Ινδοι εχουν την μονη συχρονη κουλτουρα/σχολη
φιλοσοφιας αυτη την στιγμη. Εχω γνωρισει Ινδους που ειναι πολυ 'κουλ' ατομα, μορφωμενους και συμπαθητικους.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Δεν ξέρω πού τις βλέπετε αυτές τις πολωνεζες, πάντως σίγουρα όχι στην Πολωνία.
Πρώτον δεν παίζουν πολλοί τριτοκοσμικοι ξένοι εκεί για να κάνει μαλακια ντόπια να τα φτιάξει μαζί του και να την βλέπουν μετά μαζί του γνωστοί και φίλοι.

Δεύτερον, αν γίνεται έξω, είναι άλλη ιστορία. Αλλάζει ο άνθρωπος στο εξωτερικό. Και οι ελληνίδες μπορεί να μην γαμιουνται πολύ στην πόλη τους και μόλις πάνε κανένα ταξίδι να πηδιουνται αβέρτα.

Όσο για τις Ρωσίδες, αστεία λέτε. Πάνε με όποιον έχει φράγκα.
Τόσα καλοκαίρια στην Αγία Νάπα, σε μπαρ μόνο με Ρωσίδια διμετρα, έχω δει κάθε Σάββατο με τι αραβοφατσες και μαυριδερους κάθονται οι γκόμενες επειδή οι τύποι ανοίγουν σαμπάνιες ή φοράνε ακριβά Ρολόγια.
Για Γερμανια μιλαω . Οντως και αυτη που ειχα μιλησει με μου ειχε πει για θρησκεια κτλ κτλ . Ειχα και κατι συνεργατες πριν τα lockdown πολωνους πολλη συντηριτικοι (και ηταν πιτσιρικαδες . Ο ενας 25 ο αλλος 36 πιο κοντα μου . Με ειχε καλεσει στην πολωνια στο σπιτι του χριστουγεγενα με την οικογενεια του κτλ κτλ κτλ που για πολωνους ειναι advanced ) Αλλα εγω για το γκομενακι που εχω εδω διπλα μου μιλαω .

Στην πολωνια που ημουνα 4-5 φορες καποιες για δουλεια καποιες για να δω τι παιζει απο οτι καταλαβα εχει καλες σχεσεις με Ελλαδα . και γενικος ο κοσμος με εβλεπε με αλλο ματι .
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δεν ξέρω πού τις βλέπετε αυτές τις πολωνεζες, πάντως σίγουρα όχι στην Πολωνία.
Πρώτον δεν παίζουν πολλοί τριτοκοσμικοι ξένοι εκεί για να κάνει μαλακια ντόπια να τα φτιάξει μαζί του και να την βλέπουν μετά μαζί του γνωστοί και φίλοι.

Δεύτερον, αν γίνεται έξω, είναι άλλη ιστορία. Αλλάζει ο άνθρωπος στο εξωτερικό. Και οι ελληνίδες μπορεί να μην γαμιουνται πολύ στην πόλη τους και μόλις πάνε κανένα ταξίδι να πηδιουνται αβέρτα.

Όσο για τις Ρωσίδες, αστεία λέτε. Πάνε με όποιον έχει φράγκα.
Τόσα καλοκαίρια στην Αγία Νάπα, σε μπαρ μόνο με Ρωσίδια διμετρα, έχω δει κάθε Σάββατο με τι αραβοφατσες και μαυριδερους κάθονται οι γκόμενες επειδή οι τύποι ανοίγουν σαμπάνιες ή φοράνε ακριβά Ρολόγια.
H διαφορά είναι οτι οι Ρωσίδες πάνε με φραγκάτους τριτοκοσμικούς μπάζους κτλ ενώ οι Πολωνέζες πάνε και με άφραγκους της ίδιας εμφάνισης και άμα δεις τους συνδυασμούς νιώθεις σαν πυροβολημένος.
Εντωμεταξύ συχνά φοράνε βαθιά ντεκολτέ,ξώβυζα και πολύ κολλητά ρούχα ασχέτως περιβάλλοντος.
Π.χ. εδώ η βυζαρού στη Ζανζιβάρη δίπλα στους Αραπάκους.Αντε να δείξει επαγγελματισμό ο μαύρος πωλητής.

 
Τελευταία τροποποίηση:

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Never accept the
"let's just be friends" excuse "Force a women to reject you"

~ Alan Roger Currie
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Δεν ξέρω πού τις βλέπετε αυτές τις πολωνεζες, πάντως σίγουρα όχι στην Πολωνία.
Πρώτον δεν παίζουν πολλοί τριτοκοσμικοι ξένοι εκεί για να κάνει μαλακια ντόπια να τα φτιάξει μαζί του και να την βλέπουν μετά μαζί του γνωστοί και φίλοι.

Δεύτερον, αν γίνεται έξω, είναι άλλη ιστορία. Αλλάζει ο άνθρωπος στο εξωτερικό. Και οι ελληνίδες μπορεί να μην γαμιουνται πολύ στην πόλη τους και μόλις πάνε κανένα ταξίδι να πηδιουνται αβέρτα.

Όσο για τις Ρωσίδες, αστεία λέτε. Πάνε με όποιον έχει φράγκα.
Τόσα καλοκαίρια στην Αγία Νάπα, σε μπαρ μόνο με Ρωσίδια διμετρα, έχω δει κάθε Σάββατο με τι αραβοφατσες και μαυριδερους κάθονται οι γκόμενες επειδή οι τύποι ανοίγουν σαμπάνιες ή φοράνε ακριβά Ρολόγια.

Δε μιλάμε για Πολωνία.
Εγώ το ζω αυτό στη Γερμανία,το έχω δει και στην Αγγλία και έχει τύχει μάλιστα να μου το ομολογήσουν και Πολωνοί/Πολωνέζες,
ότι ντρέπονται να βλέπουν Πολωνέζες με τριτοκοσμικούς.

Το δεύτερο δεν ισχύει..
Και άλλες μεταναστεύουν,αλλά δεν καταδέχονται να νταραβεριστούν με μπάζα.

Στο τρίτο σου απάντησε ο kman.
Oι Πολωνέζες αν σκαλώσουν πηγαίνουν και με τριτοκοσμικούς άφραγκους,που φυσικά μία Ρωσίδα δε θα έκανε.

Αν κάποιος διαβάσει την ιστορία τους σαν λαός,επισκεφτεί την Πολωνία και μπει στην ψυχολογία τους,
θα καταλάβει πολλά..
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Δε μιλάμε για Πολωνία.
Εγώ το ζω αυτό στη Γερμανία,το έχω δει και στην Αγγλία και έχει τύχει μάλιστα να μου το ομολογήσουν και Πολωνοί/Πολωνέζες,
ότι ντρέπονται να βλέπουν Πολωνέζες με τριτοκοσμικούς.

Το δεύτερο δεν ισχύει..
Και άλλες μεταναστεύουν,αλλά δεν καταδέχονται να νταραβεριστούν με μπάζα.

Στο τρίτο σου απάντησε ο kman.
Oι Πολωνέζες αν σκαλώσουν πηγαίνουν και με τριτοκοσμικούς άφραγκους,που φυσικά μία Ρωσίδα δε θα έκανε.

Αν κάποιος διαβάσει την ιστορία τους σαν λαός,επισκεφτεί την Πολωνία και μπει στην ψυχολογία τους,
θα καταλάβει πολλά..
Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι απο την μερα που μαλωσαμε φερνει σπιτι τις ποιο πολλη κοσμο και πιο επιδεκτικα. Δεν ξερω σαν να μου την λεει οτι οι αλλοι με πηδανε και εσυ οχι . Αυτο παντως μου εχει κανει εντυπωση.
δεν ξερω εαν το κανεις επιτιδες η με το που μαλωσαμε το δειχνει γιατι ισως και να με ειχε καβτζα ισως να ηθελε και να μην το εδειχνε ???/
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom