Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 859K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ετσι είναι.Παλιά ξέδιναν με τους Εβραίους μέχρι που ήρθαν οι Γερμανοί και εξαφάνισαν κανά εκατομμύριο Πολωνοεβραίους.Από τότε υπέφεραν οι καημένες οι Πολωνέζες για 40 χρόνια είχαν μόνο τους Πολωνούς και δίψασαν για ξένο καυλί.
Θυμάμαι το 2002 η γκόμενα που είχα Βρότσλαβ μου έδειχνε τους Πολωνούς στο δρόμο και μου έλεγε βλέπεις τι χάλια έχουνε?Κατάλαβες τώρα γιατί οι Πολωνέζες θέλουμε ξένους?Ηταν όλοι κουρεμένοι με τη μηχανή,λιπόσαρκοι,πιωμένοι και φορούσαν κάτι χάλια αθλητικά ρούχα,φόρμες,tracksuits και παπούτσια της κακιάς ώρας ενώ οι γκόμενες ήταν στην τρίχα.Βασικά οι Πολωνοί ήταν τότε όλοι ίδιοι,ίδια κοψιά.Οι γκόμενες τρελαίνονταν για ξένους,φαινόμασταν πολύ διαφορετικοί,σχεδόν εξωτικοί.
Θυμάμαι κοπλιμέντα του στυλ μου αρέσεις γιατί έχεις πολλές τρίχες στο σώμα και δε μοιάζεις με πολωνικό αγόρι.Μου χάιδευε η γκόμενα τις τρίχες στο χέρι και μου έλεγε δεν μπορείς να φανταστείς πόσο με ερεθίζει να βλέπω τριχωτό χέρι.
Σου κάνουν και άλλα κοπλιμέντα του στυλ έχεις ωραίο πουλί κτλ.Οι Τσέχες μπορεί να σου πούνε έχεις πολύ ωραίο κώλο,είναι πιο εκκεντρικές.
Η πτώση Πολωνίας,Τσεχίας ήταν η μεγαλύτερη καταστροφή τον 21ο αιώνα.Βέβαια ξέραμε οτι θα έρθει σύντομα μετά την ένταξη στην ΕΕ το 2004.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.719
Κριτικές
1
Like
4.541
Πόντοι
1.706
Δεν ξέρω τι πολωνεζες βλέπατε μερικοί την δεκαετία του 80 να έρχονται για δουλειά στην Ελλάδα, εγώ κάτι θειτσες 50ρες καθαρίστριες θυμάμαι.

Kαι εγώ αυτό θυμάμαι,αν και ήμουν παιδί.
Κάτι Ρωσίδια,κ.λ.π. να σκάνε.όχι μαχιμες Πολωνέζες

Αν κάποιος μένει βόρεια και κεντρική Ευρώπη και του έχει λείψει η ελληνική κουζίνα,
έχει ενδιαφέρον να μπει σε "ελληνικό" μαγαζί στην Πολωνία.
Και ο λόγος είναι ότι οι περισσότεροι δουλεύουν κάρβουνα,ενώ στη Γερμανία είναι παράνομο.
Τελευταία φορά πήγα στο ελληνικό που είναι Kasimierz,στη Miodowa,πολύ καλό φαί,
φυσικά κανένας Έλληνας στο προσωπικό, κατά πάσα πιθανότητα και στους πελάτες.

Αυτά περί ανώτερου βιοτικού επιπέδου,είναι πολύ σχετικά,μιας και δε μιλάμε για όμοιογενή και μικρή χώρα όπως η Ελλάδα...
Μιλάμε για χώρα που υπέστη κομμουνισμό και έχει επαρχίες που είναι σε κατάσταση τελείως γτπ.
Δεν είναι όλη η Πολωνία σαν την Κρακοβία,να έχει και τουρίστες να αφήνουν φράγκα.
Εδώ παίζουν περιοχές της Γερμανίας με χαμηλότερο βιοτικό επίπεδο από της Ελλάδας,δεν θα παίζουν Πολωνία;

Aν σας πω ότι υπάρχουν γερμανικά πάλαι ποτέ κεφαλοχώρια,
που έχει κλείσει ακόμη και το κέντρο υγείας,κλείστά όλα τα μαγαζιά και η σίτιση των κατοίκων γίνεται
με φορτηγό/καντίνα που περνάει 2 φορές τη βδομάδα,θα νομίζετε ότι μιλάω για Ουγκάντα.
Ότι σε αυτά τα μέρη έχει παντού πινακίδες "ΠΩΛΕΙΤΑΙ" και μπορείς να αγοράσεις σπίτι 100τ.μ. με μικρή αυλή,
με 20χιλιάδες ευρώ.
Αλλά αυτά για να τα δεις,θες αμάξι

Πραγματικα οι πολωνεζες πρωτη γενιά ηταν θειτσες, αυτο θυμαμαι κι εγω.

Δεν ξερω γιατι λες πως το καρβουνο απαγορευετε στην γερμανια, εγω μια χαρα τρωω σουβλακια στα καρβουνα απο το αρχοντικο, 200μ απο το σπιτι μου.
Καθαρα ελληνικη κουζινα, ολα χειροποιητα, πελατες ελληνες 90%
 

Συνημμένα

  • 20210206_161322.jpg
    20210206_161322.jpg
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 30
  • 20210206_161232.jpg
    20210206_161232.jpg
    2,3 MB · Εμφανίσεις: 31

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
784
Like
1.171
Πόντοι
206
Οι γκόμενες τρελαίνονταν για ξένους,φαινόμασταν πολύ διαφορετικοί,σχεδόν εξωτικοί.

Ρε Kman αν λεγανε και εσένα εξωτικό που απο το σουλούπι σου φαίνεσαι κοντός, καράφλας και κοιλαράς, τι θα λέγανε για καναν παιδαρα Έλληνα δλδ;:2funny::2funny::headbang:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.657
Like
22.079
Πόντοι
5.006
Οι γκόμενες τρελαίνονταν για ξένους,φαινόμασταν πολύ διαφορετικοί,σχεδόν εξωτικοί.

Ρε Kman αν λεγανε και εσένα εξωτικό που απο το σουλούπι σου φαίνεσαι κοντός, καράφλας και κοιλαράς, τι θα λέγανε για καναν παιδαρα Έλληνα δλδ;:2funny::2funny::headbang:

ξωτικο τον λεγανε ρε τυπε...απλα ο αρχοντας ηταν λουσμενος και ειχαν βουλωσει τα αυτια του και ακουσε εξωτικος....
:confused::confused::confused::confused:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Δεν ξέρω τι πολωνεζες βλέπατε μερικοί την δεκαετία του 80 να έρχονται για δουλειά στην Ελλάδα, εγώ κάτι θειτσες 50ρες καθαρίστριες θυμάμαι.

Kαι εγώ αυτό θυμάμαι,αν και ήμουν παιδί.
Κάτι Ρωσίδια,κ.λ.π. να σκάνε.όχι μαχιμες Πολωνέζες

Αν κάποιος μένει βόρεια και κεντρική Ευρώπη και του έχει λείψει η ελληνική κουζίνα,
έχει ενδιαφέρον να μπει σε "ελληνικό" μαγαζί στην Πολωνία.
Και ο λόγος είναι ότι οι περισσότεροι δουλεύουν κάρβουνα,ενώ στη Γερμανία είναι παράνομο.
Τελευταία φορά πήγα στο ελληνικό που είναι Kasimierz,στη Miodowa,πολύ καλό φαί,
φυσικά κανένας Έλληνας στο προσωπικό, κατά πάσα πιθανότητα και στους πελάτες.

Αυτά περί ανώτερου βιοτικού επιπέδου,είναι πολύ σχετικά,μιας και δε μιλάμε για όμοιογενή και μικρή χώρα όπως η Ελλάδα...
Μιλάμε για χώρα που υπέστη κομμουνισμό και έχει επαρχίες που είναι σε κατάσταση τελείως γτπ.
Δεν είναι όλη η Πολωνία σαν την Κρακοβία,να έχει και τουρίστες να αφήνουν φράγκα.
Εδώ παίζουν περιοχές της Γερμανίας με χαμηλότερο βιοτικό επίπεδο από της Ελλάδας,δεν θα παίζουν Πολωνία;

Aν σας πω ότι υπάρχουν γερμανικά πάλαι ποτέ κεφαλοχώρια,
που έχει κλείσει ακόμη και το κέντρο υγείας,κλείστά όλα τα μαγαζιά και η σίτιση των κατοίκων γίνεται
με φορτηγό/καντίνα που περνάει 2 φορές τη βδομάδα,θα νομίζετε ότι μιλάω για Ουγκάντα.
Ότι σε αυτά τα μέρη έχει παντού πινακίδες "ΠΩΛΕΙΤΑΙ" και μπορείς να αγοράσεις σπίτι 100τ.μ. με μικρή αυλή,
με 20χιλιάδες ευρώ.
Αλλά αυτά για να τα δεις,θες αμάξι

Πραγματικα οι πολωνεζες πρωτη γενιά ηταν θειτσες, αυτο θυμαμαι κι εγω.

Δεν ξερω γιατι λες πως το καρβουνο απαγορευετε στην γερμανια, εγω μια χαρα τρωω σουβλακια στα καρβουνα απο το αρχοντικο, 200μ απο το σπιτι μου.
Καθαρα ελληνικη κουζινα, ολα χειροποιητα, πελατες ελληνες 90%

Eννοείς ότι καίει όλο το χρόνο κάρβουνα εντός καταστήματος ή βγάζει κανά μαγκάλι έξω που φυσικά επιτρέπεται;

 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.719
Κριτικές
1
Like
4.541
Πόντοι
1.706
Δεν ξέρω τι πολωνεζες βλέπατε μερικοί την δεκαετία του 80 να έρχονται για δουλειά στην Ελλάδα, εγώ κάτι θειτσες 50ρες καθαρίστριες θυμάμαι.

Kαι εγώ αυτό θυμάμαι,αν και ήμουν παιδί.
Κάτι Ρωσίδια,κ.λ.π. να σκάνε.όχι μαχιμες Πολωνέζες

Αν κάποιος μένει βόρεια και κεντρική Ευρώπη και του έχει λείψει η ελληνική κουζίνα,
έχει ενδιαφέρον να μπει σε "ελληνικό" μαγαζί στην Πολωνία.
Και ο λόγος είναι ότι οι περισσότεροι δουλεύουν κάρβουνα,ενώ στη Γερμανία είναι παράνομο.
Τελευταία φορά πήγα στο ελληνικό που είναι Kasimierz,στη Miodowa,πολύ καλό φαί,
φυσικά κανένας Έλληνας στο προσωπικό, κατά πάσα πιθανότητα και στους πελάτες.

Αυτά περί ανώτερου βιοτικού επιπέδου,είναι πολύ σχετικά,μιας και δε μιλάμε για όμοιογενή και μικρή χώρα όπως η Ελλάδα...
Μιλάμε για χώρα που υπέστη κομμουνισμό και έχει επαρχίες που είναι σε κατάσταση τελείως γτπ.
Δεν είναι όλη η Πολωνία σαν την Κρακοβία,να έχει και τουρίστες να αφήνουν φράγκα.
Εδώ παίζουν περιοχές της Γερμανίας με χαμηλότερο βιοτικό επίπεδο από της Ελλάδας,δεν θα παίζουν Πολωνία;

Aν σας πω ότι υπάρχουν γερμανικά πάλαι ποτέ κεφαλοχώρια,
που έχει κλείσει ακόμη και το κέντρο υγείας,κλείστά όλα τα μαγαζιά και η σίτιση των κατοίκων γίνεται
με φορτηγό/καντίνα που περνάει 2 φορές τη βδομάδα,θα νομίζετε ότι μιλάω για Ουγκάντα.
Ότι σε αυτά τα μέρη έχει παντού πινακίδες "ΠΩΛΕΙΤΑΙ" και μπορείς να αγοράσεις σπίτι 100τ.μ. με μικρή αυλή,
με 20χιλιάδες ευρώ.
Αλλά αυτά για να τα δεις,θες αμάξι

Πραγματικα οι πολωνεζες πρωτη γενιά ηταν θειτσες, αυτο θυμαμαι κι εγω.

Δεν ξερω γιατι λες πως το καρβουνο απαγορευετε στην γερμανια, εγω μια χαρα τρωω σουβλακια στα καρβουνα απο το αρχοντικο, 200μ απο το σπιτι μου.
Καθαρα ελληνικη κουζινα, ολα χειροποιητα, πελατες ελληνες 90%

Eννοείς ότι καίει όλο το χρόνο κάρβουνα εντός καταστήματος ή βγάζει κανά μαγκάλι έξω που φυσικά επιτρέπεται;
Ολο τον χρονο κανονικα. Εχει μονο καρβουνο, γουρουνοπουλα ολοκληρα, το πασχα κατσικακια, πολυ παραδοσιακη ταβερνα.
Τωρα που θυμαμαι καλυτερα κ ενας τουρκος ακριβως απεναντι απο την ταβερνα κι αυτος μονο καρβουνο εχει κ το μαγαζι του ειναι μικρο, μεγεθος imbis
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Οι γκόμενες τρελαίνονταν για ξένους,φαινόμασταν πολύ διαφορετικοί,σχεδόν εξωτικοί.

Ρε Kman αν λεγανε και εσένα εξωτικό που απο το σουλούπι σου φαίνεσαι κοντός, καράφλας και κοιλαράς, τι θα λέγανε για καναν παιδαρα Έλληνα δλδ;:2funny::2funny::headbang:

Μιλάω για το 2002.Ημουνα τότε 19 χρόνια νεώτερος.15 κιλά ελαφρύτερος.Φουλ μαλλί.Καμάκι Παραλίας κι έτσι.
Με τις ώρες κάτω από τον ήλιο για να χτυπήσουμε μουνί.Θυμάμαι να καμακώνω τόπλες Πολωνέζες να τους πιάνω τα βυζιά και αυτές να γελάνε.Ωραίες εποχές.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Δεν ξέρω τι πολωνεζες βλέπατε μερικοί την δεκαετία του 80 να έρχονται για δουλειά στην Ελλάδα, εγώ κάτι θειτσες 50ρες καθαρίστριες θυμάμαι.

Kαι εγώ αυτό θυμάμαι,αν και ήμουν παιδί.
Κάτι Ρωσίδια,κ.λ.π. να σκάνε.όχι μαχιμες Πολωνέζες

Αν κάποιος μένει βόρεια και κεντρική Ευρώπη και του έχει λείψει η ελληνική κουζίνα,
έχει ενδιαφέρον να μπει σε "ελληνικό" μαγαζί στην Πολωνία.
Και ο λόγος είναι ότι οι περισσότεροι δουλεύουν κάρβουνα,ενώ στη Γερμανία είναι παράνομο.
Τελευταία φορά πήγα στο ελληνικό που είναι Kasimierz,στη Miodowa,πολύ καλό φαί,
φυσικά κανένας Έλληνας στο προσωπικό, κατά πάσα πιθανότητα και στους πελάτες.

Αυτά περί ανώτερου βιοτικού επιπέδου,είναι πολύ σχετικά,μιας και δε μιλάμε για όμοιογενή και μικρή χώρα όπως η Ελλάδα...
Μιλάμε για χώρα που υπέστη κομμουνισμό και έχει επαρχίες που είναι σε κατάσταση τελείως γτπ.
Δεν είναι όλη η Πολωνία σαν την Κρακοβία,να έχει και τουρίστες να αφήνουν φράγκα.
Εδώ παίζουν περιοχές της Γερμανίας με χαμηλότερο βιοτικό επίπεδο από της Ελλάδας,δεν θα παίζουν Πολωνία;

Aν σας πω ότι υπάρχουν γερμανικά πάλαι ποτέ κεφαλοχώρια,
που έχει κλείσει ακόμη και το κέντρο υγείας,κλείστά όλα τα μαγαζιά και η σίτιση των κατοίκων γίνεται
με φορτηγό/καντίνα που περνάει 2 φορές τη βδομάδα,θα νομίζετε ότι μιλάω για Ουγκάντα.
Ότι σε αυτά τα μέρη έχει παντού πινακίδες "ΠΩΛΕΙΤΑΙ" και μπορείς να αγοράσεις σπίτι 100τ.μ. με μικρή αυλή,
με 20χιλιάδες ευρώ.
Αλλά αυτά για να τα δεις,θες αμάξι

Πραγματικα οι πολωνεζες πρωτη γενιά ηταν θειτσες, αυτο θυμαμαι κι εγω.

Δεν ξερω γιατι λες πως το καρβουνο απαγορευετε στην γερμανια, εγω μια χαρα τρωω σουβλακια στα καρβουνα απο το αρχοντικο, 200μ απο το σπιτι μου.
Καθαρα ελληνικη κουζινα, ολα χειροποιητα, πελατες ελληνες 90%

Eννοείς ότι καίει όλο το χρόνο κάρβουνα εντός καταστήματος ή βγάζει κανά μαγκάλι έξω που φυσικά επιτρέπεται;
Ολο τον χρονο κανονικα. Εχει μονο καρβουνο, γουρουνοπουλα ολοκληρα, το πασχα κατσικακια, πολυ παραδοσιακη ταβερνα.
Τωρα που θυμαμαι καλυτερα κ ενας τουρκος ακριβως απεναντι απο την ταβερνα κι αυτος μονο καρβουνο εχει κ το μαγαζι του ειναι μικρο, μεγεθος imbis

Τούρκος με κάρβουνα;
Ίσως παίζει ρόλο το κρατίδιο,συγγενής μου έχει Imbiss και το έχουμε συζητήσει το θέμα.
Ψητό κρέας στα κάρβουνα,δεν έχω πετύχει σε μαγαζί Βαυαρία,εκτός αν είχε καλό καιρό και είχαν ανάψει έξω κάρβουνα.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.214
Like
1.771
Πόντοι
216
Συζητήσεις Πολωνών.
Οι Πολωνέζες είναι οι μεγαλύτερες πουτάνες της Ευρώπης


Μίλησα με κάποιο γνωστό που γύρισε από Τουρκία και μου είπε δυο Πολωνέζες στο θέρετρο τις καταγαμήσανε οι Τούρκοι.Εφαγαν κάπου 30 πούτσες σε τρεις μέρες.

Μη μου πει κάποιος οτι στο εξωτερικό οι Πολωνέζες δεν είναι φτηνές καριόλες.


Στην Αγγλία λέει το δίνουν δεξιά και αριστερά,πάνε με Αράπηδες κτλ.

Απορία Πολωνού.Μπορεί κανείς να μου εξηγήσει γιατί όταν βλέπω λευκή με Αράπη είναι κατά 90% Πολωνέζα?


Σκάνδαλο στο Rzeszow.19χρονη Πολωνέζα κάλεσε Αράπη από την Αγγλία να τη γαμήσει και ο Αράπης ονόματι Obi King τα έδειξε όλα στο youtube.O τοπικός τύπος μεταδίδει.

[URL unfurl="true"]https://rzeszow-news.pl/seksturystyka-rzeszowie-19-letnia-polka-ofiara-upokorzenia-internecie/[/url]

www.popularne.pl/nagranie-polki/]https://www.popularne.pl/nagranie-polki/[/url]

Στην αρχή του βίντεο συναντάει τη γκόμενα μαζί με το γκόμενό της στην κεντρική πλατεία.Στο τέλος του βίντεο και δείχνοντας τα εσώρουχά της και τη γκόμενα να κοιμάται στο ξενοδοχείο του ο Αράπης σχολιάζει πόσο εύκολες είναι οι Πολωνέζες.


Αλλη Πολωνέζα μαθαίνει στον Αράπη της πολωνικά.

Ξεκάθαρα υλικό για μέντορινγκ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πιο πολύ για σπόνσορινγκ θα έλεγα.Ο εύκολος τρόπος να γαμήσεις Πολωνέζα είναι να της πληρώνεις το νοίκι.Τα πάκια τις είχαν σε κάτι άθλια καταλύματα στην Αγγλία με αντάλλαγμα πίπα.Το παίζουν ιδιοκτήτες κι έτσι.
Θυμάμαι μια Πολωνέζα Αθήνα το 2010 μου λέει.Ολες οι φίλες μου Αγγλία τα έχουν με μαύρους.Είναι πνιγμένοι στο λεφτό μέχρι το λαιμό.
Αυτό ήταν το πρόβληαμ των Πολωνέζων.Ηταν ευκολόπιστες και δεν καταλάβαιναν τη διαβάθμιση στους ξένους.Γιατί ο Βαλκάνιος είναι κλάσεις ανώτερος του Αραβα και του πάκη.Πολλώ δε μάλλον του Αράπη.Εβλεπαν όλους τους ξένους το ίδιο.Τραβούσες τα βυζιά σου με τις ηλίθιες επιλογές που κάνανε κυριολεκτικά κυκλοφορούσαν με τη σάρα και τη μάρα τους υπό και ξέφτιλους άντρες.Δεν υπάρχει φυλή που να μη δοκίμασαν μέχρι και Σριλανκιώτες και Φιλιπινέζοι πήραν μεζέ.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Πιο πολύ για σπόνσορινγκ θα έλεγα.Ο εύκολος τρόπος να γαμήσεις Πολωνέζα είναι να της πληρώνεις το νοίκι.Τα πάκια τις είχαν σε κάτι άθλια καταλύματα στην Αγγλία με αντάλλαγμα πίπα.Το παίζουν ιδιοκτήτες κι έτσι.
Θυμάμαι μια Πολωνέζα Αθήνα το 2010 μου λέει.Ολες οι φίλες μου Αγγλία τα έχουν με μαύρους.Είναι πνιγμένοι στο λεφτό μέχρι το λαιμό.
Αυτό ήταν το πρόβληαμ των Πολωνέζων.Ηταν ευκολόπιστες και δεν καταλάβαιναν τη διαβάθμιση στους ξένους.Γιατί ο Βαλκάνιος είναι κλάσεις ανώτερος του Αραβα και του πάκη.Πολλώ δε μάλλον του Αράπη.Εβλεπαν όλους τους ξένους το ίδιο.Τραβούσες τα βυζιά σου με τις ηλίθιες επιλογές που κάνανε κυριολεκτικά κυκλοφορούσαν με τη σάρα και τη μάρα τους υπό και ξέφτιλους άντρες.Δεν υπάρχει φυλή που να μη δοκίμασαν μέχρι και Σριλανκιώτες και Φιλιπινέζοι πήραν μεζέ.

Αρχηγέ,λες η χοντρογιώτισσα τελικά να είναι Πολωνέζα;

Aλλά αυτή δε σταύρωνε λευκό άντρα ούτε μεθυσμένο....στην Αγγλία...
Οπότε για αυτό γαμιόταν με Ζιμπαμπουανούς
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πιο πολύ για σπόνσορινγκ θα έλεγα.Ο εύκολος τρόπος να γαμήσεις Πολωνέζα είναι να της πληρώνεις το νοίκι.Τα πάκια τις είχαν σε κάτι άθλια καταλύματα στην Αγγλία με αντάλλαγμα πίπα.Το παίζουν ιδιοκτήτες κι έτσι.
Θυμάμαι μια Πολωνέζα Αθήνα το 2010 μου λέει.Ολες οι φίλες μου Αγγλία τα έχουν με μαύρους.Είναι πνιγμένοι στο λεφτό μέχρι το λαιμό.
Αυτό ήταν το πρόβληαμ των Πολωνέζων.Ηταν ευκολόπιστες και δεν καταλάβαιναν τη διαβάθμιση στους ξένους.Γιατί ο Βαλκάνιος είναι κλάσεις ανώτερος του Αραβα και του πάκη.Πολλώ δε μάλλον του Αράπη.Εβλεπαν όλους τους ξένους το ίδιο.Τραβούσες τα βυζιά σου με τις ηλίθιες επιλογές που κάνανε κυριολεκτικά κυκλοφορούσαν με τη σάρα και τη μάρα τους υπό και ξέφτιλους άντρες.Δεν υπάρχει φυλή που να μη δοκίμασαν μέχρι και Σριλανκιώτες και Φιλιπινέζοι πήραν μεζέ.

Αρχηγέ,λες η χοντρογιώτισσα τελικά να είναι Πολωνέζα;

Aλλά αυτή δε σταύρωνε λευκό άντρα ούτε μεθυσμένο....στην Αγγλία...
Οπότε για αυτό γαμιόταν με Ζιμπαμπουανούς

Οχι,αυτή πήγαινε για την πάκικη ψωλή.Δεν της πλήρωναν το ενοίκιο,μην πω οτι τους πλήρωνε κιόλας.Κάτι Αλβαναριά και κάτι πάκια καλίγωνε μέχρι που βρήκε το Σαββίδη.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γενικά Πολωνία έπαιζαν τρελλά μιλφέτα επαρχία.Αμα στις μικρές πόλεις και στα χωριά χώριζαν τον αλκοολικό σύζυγο και έμεναν με παιδί,ήταν με το μουνί στη χούφτα.Θυμάμαι να περπατάω με τη γκόμενα επαρχία στη Βιελκοπόλσκα και να κοιτάζουν οι άλλες σα λιμασμένες.Ενιωθες ημίθεος και βάλε.Υπήρχε τεράστια ζήτηση για ξένους ψωλαραίους ειδικά φορτωμένους.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Γενικά Πολωνία έπαιζαν τρελλά μιλφέτα επαρχία.Αμα στις μικρές πόλεις και στα χωριά χώριζαν τον αλκοολικό σύζυγο και έμεναν με παιδί,ήταν με το μουνί στη χούφτα.Θυμάμαι να περπατάω με τη γκόμενα επαρχία στη Βιελκοπόλσκα και να κοιτάζουν οι άλλες σα λιμασμένες.Ενιωθες ημίθεος και βάλε.Υπήρχε τεράστια ζήτηση για ξένους ψωλαραίους ειδικά φορτωμένους.

Φαντάζομαι μιλφέτα στο μπλοκ θεωρούνται οι 25-30 το πολύ.Όχι οι 40+ όπως εδώ
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ναι,κάπου εκεί.Οι Πολωνέζες άνω των 30 έκαναν και φοβερά τσιμπούκια αλλά δεν μπορώ να πω οτι η νέα γενιά υστερούσε.Είναι μία τέχνη που έχει μείνει.
Το καλό με τις Πολωνέζες είναι οτι θέλουν απεριόριστο σεξ,δηλαδή λένε θέλω πούτσο,δεν υπάρχει μα και μου ή δύο φορές πολιτισμένα πράγματα κτλ.
Εχουν απεριόριστη αντοχή στα thrusts μπορείς να γαμάς με τις ώρες και να μην καταλαβαίνουν τίποτα.Επίσης το μπούκι τους είναι διαρκείας,μιλάμε για βαριά βιομηχανία.Και όλα το ίδιο,δεν υπάρχουν χρονικοί περιορισμοί.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ πώς οι Ουκρανοί βλέπουν τους Πολωνούς.


Πολωνικό feeling.


Ροκιές από τρελιάρες Πολωνέζες στο πολωνικό Woodstock.





 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Εδώ πώς οι Ουκρανοί βλέπουν τους Πολωνούς.


Πολωνικό feeling.


Ροκιές από τρελιάρες Πολωνέζες στο πολωνικό Woodstock.


Τι μας νοιάζει πώς οι Ουκρανοί βλέπουν τους Πολωνούς;
Πόσο άχρηστη πληροφορία μπορείς να ανεβάσεις πια ;
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Εδώ πώς οι Ουκρανοί βλέπουν τους Πολωνούς.


Πολωνικό feeling.


Ροκιές από τρελιάρες Πολωνέζες στο πολωνικό Woodstock.


Τι μας νοιάζει πώς οι Ουκρανοί βλέπουν τους Πολωνούς;
Πόσο άχρηστη πληροφορία μπορείς να ανεβάσεις πια ;
Ασχετε με το παίγνιο, θέλεις να μην ξέρει τι του γίνεται ο κόσμος του Μπου , όταν πετύχει Πολωνέζα τουρίστρια στο Λβιβ ή ουκρανίδα μετανάστρια στη Κρακωβία ..:confused:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γιώργαρος(Jorgus) παρουσιάζει πολωνικά μοντέλα.

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ ένας Γερμανός macho με την Πολωνέζα γκόμενά του εξηγεί γιατί προτιμά Πολωνέζες.


Πολωνέζα αναλύει τις Πολωνέζες.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom