Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 859K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Για Γερμανια μιλαω . Οντως και αυτη που ειχα μιλησει με μου ειχε πει για θρησκεια κτλ κτλ . Ειχα και κατι συνεργατες πριν τα lockdown πολωνους πολλη συντηριτικοι (και ηταν πιτσιρικαδες . Ο ενας 25 ο αλλος 36 πιο κοντα μου . Με ειχε καλεσει στην πολωνια στο σπιτι του χριστουγεγενα με την οικογενεια του κτλ κτλ κτλ που για πολωνους ειναι advanced ) Αλλα εγω για το γκομενακι που εχω εδω διπλα μου μιλαω .

Στην πολωνια που ημουνα 4-5 φορες καποιες για δουλεια καποιες για να δω τι παιζει απο οτι καταλαβα εχει καλες σχεσεις με Ελλαδα . και γενικος ο κοσμος με εβλεπε με αλλο ματι .
Έχω πάει πάνω από δέκα φορές Πολωνία, ξέρω αρκετό κόσμο από εκεί,.οπότε έχω και μια Α άποψη.

Για το θέμα της Ελλάδος δεν παίζει ρόλο. Παίζει ρόλο αν είσαι ανοιχτόχρωμος ή όχι.
Εγώ επειδή έχω ανοιχτά χρώματα περνάω ζάχαρη όπου βγω. Με περνάνε για δικό τους.

Άμα ήμουν κανένας μαυριδερος θα μετρούσα βλέμματα σε κάθε βόλτα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Οι Πολωνέζες έχουν τους άντρες για διάφορες χρήσεις.Εχουν στάνταρντ ένα δυο γαμιάδες που καλούν όταν έχουν καύλες,μερικούς σπόνσορες για τα βασικά,ένα βασικό για μόνιμη σχέση γάμο,το αφεντικό και μερικούς πρώην.Βασικά παίρνουν λίγο από τον καθένα,άλλος τις βοηθάει με το ενοίκιο,άλλος με τα χαρτιά,άλλος με τη δουλειά κτλ.Βλέπουν τους άντρες σα χρηστήρια,ξέρουν οτι δεν έχουν να δώσουν πολλά οπότε παίρνουν οβολό από τον καθένα.
Οπότε μπορεί να τις δεις τη μια με τον πατριώτη,την άλλη με τον παππού,την άλλη με τον πιτσιρικά ή τον περιθωριακό γενικά παίζουν σε πολλά ταμπλώ είναι ζωηρές γυναίκες.

Γενικά η διαφορά με Ρωσίδες,Ουκρανέζες είναι οτι όταν μεταναστεύουν εξωτερικό οι Πολωνέζες βρίσκουν τα πιο χαμηλόμισθα επαγγέλματα.Ανακαλύπτουν οτι δεν τους φτάνουν τα λεφτά και μετά ψάχνουν και για τοπικούς σπόνσορες να ζουν πιο άνετα.Οι νεαρές Ρωσίδες,Ουκρανές ξεκινάνε κατευθείαν από στριπτιζάδικο,βίζιτα,μπορδέλο,κωλόμπαρο,δεν ασχολούνται με χαμαλίδικες δουλειές ούτε έχουν ψευδαισθήσεις.Ετσι γραπώνουν πιο εύκολα άντρες με παραδούλες που συχνάζουν στα ανάλογα οικήματα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Για αυτό με Πολωνέζες
Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι απο την μερα που μαλωσαμε φερνει σπιτι τις ποιο πολλη κοσμο και πιο επιδεκτικα. Δεν ξερω σαν να μου την λεει οτι οι αλλοι με πηδανε και εσυ οχι . Αυτο παντως μου εχει κανει εντυπωση.
δεν ξερω εαν το κανεις επιτιδες η με το που μαλωσαμε το δειχνει γιατι ισως και να με ειχε καβτζα ισως να ηθελε και να μην το εδειχνε ???/
Εγώ σου λέω άμα της πεις οτι προτίθεσαι να της πληρώνεις το νοίκι θα σου κάτσει σίγουρα.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Για αυτό με Πολωνέζες

Εγώ σου λέω άμα της πεις οτι προτίθεσαι να της πληρώνεις το νοίκι θα σου κάτσει σίγουρα.
Τοσο μαλακας δεν θελω να γινω. Αφου μου σκαει με τους αλλους και μου το παιζει βαρυ πεπονι αστην στον αλλο αλλους. Μπορει να θελει να με χρησιμοποιησει για να κανει καποιον αλλο να ζηλεψει τον τυπο που ηθελε να κανει οικογενεια. Γιατι τους τυπους τους φερνει απο την προηγουμενη εβδομαδα που μαλωσαμε . Πιο πριν τους ειχε κρυφους δηλαδη πηγαινε αυτη σε αυτους αυτον κτλ κτλ . Τωρα γινεται ολος ο χαμος που εχω γραψει πιο πριν.Απο την στιγμη που μαλωσαμε η μαλλον ηταν αφορμη η ετυχε (μπορει να τα ξαναβρηκε με τον πρωην )

οποτε σε τετοιες περιπτωσεις τρως την ηττα με την λιγοτερη δυνατη ζημια ετσι και αλλιως δεν την ειχα οποτε δεν την εχασα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τοσο μαλακας δεν θελω να γινω. Αφου μου σκαει με τους αλλους και μου το παιζει βαρυ πεπονι αστην στον αλλο αλλους. Μπορει να θελει να με χρησιμοποιησει για να κανει καποιον αλλο να ζηλεψει τον τυπο που ηθελε να κανει οικογενεια. Γιατι τους τυπους τους φερνει απο την προηγουμενη εβδομαδα που μαλωσαμε . Πιο πριν τους ειχε κρυφους δηλαδη πηγαινε αυτη σε αυτους αυτον κτλ κτλ . Τωρα γινεται ολος ο χαμος που εχω γραψει πιο πριν.Απο την στιγμη που μαλωσαμε η μαλλον ηταν αφορμη η ετυχε (μπορει να τα ξαναβρηκε με τον πρωην )

οποτε σε τετοιες περιπτωσεις τρως την ηττα με την λιγοτερη δυνατη ζημια ετσι και αλλιως δεν την ειχα οποτε δεν την εχασα.

Θα της πληρώνεις το νοίκι και θα γαμάς σταθερά,άλλος θα πληρώνει την ασφάλεια,άλλος το αυτοκίνητο,άλλος τους φόρους και θα έχει και κανάν καυλωμένο γαμίκο να παντρευτεί.Γενικά με τις Πολωνέζες δε σε χαλάει πάντα βγαίνεις κερδισμένος όποια και να είναι η θέση σου.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Για αυτό με Πολωνέζες

Εγώ σου λέω άμα της πεις οτι προτίθεσαι να της πληρώνεις το νοίκι θα σου κάτσει σίγουρα.

Σιγά μην καταντήσει να πληρώσει το νοίκι σε γκόμενα που την χύνουν μπάζα στο τζαμπέ.

Όσοι μπορείτε να απαξιώνετε παντελώς τέτοιες γκόμενες.
Εγώ στο πρώτο ραντεβού,πρώτα μηνύματα,κ.λ.π. πάντα κάνω στο ξεκάρφωτο την ερώτηση αν έχει νταραβεριστεί η γκόμενα με κάποιον ξένο.
Και επειδή δεν πάει ο νους τους για ποιο λόγο ρωτάω,απαντάνε ειλικρινά.

Έχω ματσάρει Tinder με Γερμανίδα φοιτήτρια από Φρανκφούρτη,με την οποία βγήκα το ίδιο βράδυ.
Στην ερώτησή μου απάντησε:Δεν έχω κάνει ποτέ στη ζωή μου κάτι με Γερμανό,ο πρώτος μου γκόμενος ήταν Μαροκ....
Σε εκείνο τη σημείο τη διέκοψα,άφησα λεφτά και tip για το ποτό μου,της είπα ότι δε βγαίνω με γυναίκες που δε σέβονται τον εαυτό τους
και την έκανα.

Το καλό είναι ότι οι Γερμανίδες στο Μόναχο,το πολύ να έχουν εμπειρία με κανάν Κροάτη,Ιταλό.
Δεν παίζουν πολλές ξεφτιλισμένες μαϊμουδογαμημένες όπως Βερολίνο,Κολωνία,Αμβούργο.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Θα της πληρώνεις το νοίκι και θα γαμάς σταθερά,άλλος θα πληρώνει την ασφάλεια,άλλος το αυτοκίνητο,άλλος τους φόρους και θα έχει και κανάν καυλωμένο γαμίκο να παντρευτεί.Γενικά με τις Πολωνέζες δε σε χαλάει πάντα βγαίνεις κερδισμένος όποια και να είναι η θέση σου.
προτιμω να παω στις πουτανες παρα να τις πληρωσω το νοικο .

Αυτη σιγουρα θα εχει μια στρατια να την κυνηγα δεν ξερω εαν ηθελε να με ψηση γιατι με το που μαλωσαμε αρχισε η παρελαση η εαν θελει να με χρησιμοποιηση . Αλλα εφοσον εγινε ετσι η φαση και τον ηπια και αυτη γαμιεται με αλλους και οχι με εμνα στα αρχιδια μου αστην .
Καλυτερα με το κεφαλι ψηλα παρα να με λεει μαλακα που τις πληρωνω το νοικοι για να γαμιεται με αλλους.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σιγά μην καταντήσει να πληρώσει το νοίκι σε γκόμενα που την χύνουν μπάζα στο τζαμπέ.

Όσοι μπορείτε να απαξιώνετε παντελώς τέτοιες γκόμενες.
Εγώ στο πρώτο ραντεβού,πρώτα μηνύματα,κ.λ.π. πάντα κάνω στο ξεκάρφωτο την ερώτηση αν έχει νταραβεριστεί η γκόμενα με κάποιον ξένο.
Και επειδή δεν πάει ο νους τους για ποιο λόγο ρωτάω,απαντάνε ειλικρινά.

Έχω ματσάρει Tinder με Γερμανίδα φοιτήτρια από Φρανκφούρτη,με την οποία βγήκα το ίδιο βράδυ.
Στην ερώτησή μου απάντησε:Δεν έχω κάνει ποτέ στη ζωή μου κάτι με Γερμανό,ο πρώτος μου γκόμενος ήταν Μαροκ....
Σε εκείνο τη σημείο τη διέκοψα,άφησα λεφτά και tip για το ποτό μου,της είπα ότι δε βγαίνω με γυναίκες που δε σέβονται τον εαυτό τους
και την έκανα.

Το καλό είναι ότι οι Γερμανίδες στο Μόναχο,το πολύ να έχουν εμπειρία με κανάν Κροάτη,Ιταλό.
Δεν παίζουν πολλές ξεφτιλισμένες μαϊμουδογαμημένες όπως Βερολίνο,Κολωνία,Αμβούργο.

Πολλοί Ελληνες βέβαια γαμάνε τουρκογαμημένες αφού έχουν το ίδιο κοινό.Γενικά πάντως με τους λαθρο κτλ η φήμη του μαυριδερού έχει πάρει την κάτω βόλτα Γερμανία.Σε λίγο θα γαμάνε περισσότερο οι Σλάβοι παρά οι μεσογειακοί.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Πολλοί Ελληνες βέβαια γαμάνε τουρκογαμημένες αφού έχουν το ίδιο κοινό.Γενικά πάντως με τους λαθρο κτλ η φήμη του μαυριδερού έχει πάρει την κάτω βόλτα Γερμανία.Σε λίγο θα γαμάνε περισσότερο οι Σλάβοι παρά οι μεσογειακοί.
Μαυριδερος δεν ειμαι ισα ισα το αντιθετο αλλα ουτε γαλα . Απλα πιστευω οτι απο το 2010 με την κριση ολοι μας βγαλανε για μαλακες.
Εγω ειμαι ψηλος κανω γυμναστικη καθε μερα απλα τωρα με τα lockdown εδω Γερμανια δεν εχω κονε με γκομενες οπως πριν μιας και τα club bar ειναι κλειστα .
Στην δικια μου περιπτωση εχω προσκλησεις απο Γερμανιδες απο την δουλεια για παρτι κτλ ποιο πριν απο το lockdown για να με εχουν σαν validation μιας και ψηλος με πλατες κτλ κτλ . Εκτος απο Γερμανιδες που ειναι οι δυσκολες εδω Γερμανια εχω και λλες φυλες απλα μου τυχαινουν αρκετα μπαζα. Τωρα το μωρο ετυχε ...
ειναι και το οτι δεν βγαινω εξω γαμισετα με πηρα απο κατω γιατι κανονικα οι κανονες θα ηταν αλλιως.(δεν ειμαι ο γαμουα απλα καταλαβαινω τι αξια μου ) με τις γκομενες παντα αυτες ε=χουν την δυναμη γιατι ολοι θελουν να γαμισουν .
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.335
Like
3.995
Πόντοι
1.706
Στην ερώτησή μου απάντησε:Δεν έχω κάνει ποτέ στη ζωή μου κάτι με Γερμανό,ο πρώτος μου γκόμενος ήταν Μαροκ....
Σε εκείνο τη σημείο τη διέκοψα,άφησα λεφτά και tip για το ποτό μου,της είπα ότι δε βγαίνω με γυναίκες που δε σέβονται τον εαυτό τους
και την έκανα.
ωραίο λολ το έκανα εικόνα
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.335
Like
3.995
Πόντοι
1.706
Μαυριδερος δεν ειμαι ισα ισα το αντιθετο αλλα ουτε γαλα . Απλα πιστευω οτι απο το 2010 με την κριση ολοι μας βγαλανε για μαλακες.
Εγω ειμαι ψηλος κανω γυμναστικη καθε μερα απλα τωρα με τα lockdown εδω Γερμανια δεν εχω κονε με γκομενες οπως πριν μιας και τα club bar ειναι κλειστα .
Στην δικια μου περιπτωση εχω προσκλησεις απο Γερμανιδες απο την δουλεια για παρτι κτλ ποιο πριν απο το lockdown για να με εχουν σαν validation μιας και ψηλος με πλατες κτλ κτλ . Εκτος απο Γερμανιδες που ειναι οι δυσκολες εδω Γερμανια εχω και λλες φυλες απλα μου τυχαινουν αρκετα μπαζα. Τωρα το μωρο ετυχε ...
ειναι και το οτι δεν βγαινω εξω γαμισετα με πηρα απο κατω γιατι κανονικα οι κανονες θα ηταν αλλιως.(δεν ειμαι ο γαμουα απλα καταλαβαινω τι αξια μου ) με τις γκομενες παντα αυτες ε=χουν την δυναμη γιατι ολοι θελουν να γαμισουν .
φίλε και εγώ θα σου έλεγα να προχωρήσεις το πολωνεζάκι, θα περάσεις ωραία για ένα βράδυ. Δε χρειάζεται και να της πληρώσεις όντως το ενοίκιο, απλά με την υποσχετική. Κάνε κίνηση γύρω στις 10 του μήνα.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Πολλοί Ελληνες βέβαια γαμάνε τουρκογαμημένες αφού έχουν το ίδιο κοινό.Γενικά πάντως με τους λαθρο κτλ η φήμη του μαυριδερού έχει πάρει την κάτω βόλτα Γερμανία.Σε λίγο θα γαμάνε περισσότερο οι Σλάβοι παρά οι μεσογειακοί.
Εγώ έχω παρατηρήσει ότι κάποιες που ας πούμε γουστάρουν πιο μελαμψούς,
περιορίζονται σε Έλληνες,Ιταλούς,Ισπανούς,άντε και κανέναν από Λατινική Αμερική.
Και υπάρχει και η άλλη κατηγορία,που γαμιέται με τα πάντα όλα.

Το πιο αστείο με τις νεαρές Γερμανίδες,είναι ότι εξαιτίας του μαλακοφεμινισμού που έχουν γαλουχηθεί,
έχουν ξεφύγει τελείως από την αναζήτηση αρσενικού προστάτη,κ.λ.π.
Με αποτέλεσμα να βλέπεις πολλές 1.75-1.80 με κάτι....Κινεζοασιάτες που είναι στούμποι με σώμα 16χρονου.
Φαντάζομαι θα τις ρίχνουν τρελά γαμήσια με τα γαριδάκια τους.
Που κατάντησε η γερμανική φυλή ρε πστ μου...

Αρχηγέ,έχει πλάκα να βγει καγκελάριος αυτή με το τραμπολίνο που μιλάει γερμανικά Β2..
Να δω που θα μεταναστεύσουμε μετά..
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
φίλε και εγώ θα σου έλεγα να προχωρήσεις το πολωνεζάκι, θα περάσεις ωραία για ένα βράδυ. Δε χρειάζεται και να της πληρώσεις όντως το ενοίκιο, απλά με την υποσχετική. Κάνε κίνηση γύρω στις 10 του μήνα.
10 του μηνα ??? δεν σε εχω . Το πολωνεζακι παει μας αφησε χρονους θα μαζεψω τα κομματια μου και θα ψαξω να βρω κατι αλλο . εαν βρω μεσω λοψκνταουν . Ηταν πολλη βαρυ παπονι και ξερεις τι λενε παρακαλετο μουνι ξινο γαμισι . Αμα στο μελλον μου κατσει ναι τοτε το συζηταμε αλλα τωρα ετσι οπως εγινε η κατασταση αστην να πηδιεται . Ουτε φραγκο δεν δινω για το νοικοι . Καλυτερ κοκα σκατα μπυρες πουτανες να τα βαλω φωτια να τα φαω με μουσταρδα τα λεφτα παρα να τις πληρωσω νοικοι για να την πηδανε αλλοι .
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.335
Like
3.995
Πόντοι
1.706
10 του μηνα ??? δεν σε εχω . Το πολωνεζακι παει μας αφησε χρονους θα μαζεψω τα κομματια μου και θα ψαξω να βρω κατι αλλο . εαν βρω μεσω λοψκνταουν . Ηταν πολλη βαρυ παπονι και ξερεις τι λενε παρακαλετο μουνι ξινο γαμισι . Αμα στο μελλον μου κατσει ναι τοτε το συζηταμε αλλα τωρα ετσι οπως εγινε η κατασταση αστην να πηδιεται . Ουτε φραγκο δεν δινω για το νοικοι . Καλυτερ κοκα σκατα μπυρες πουτανες να τα βαλω φωτια να τα φαω με μουσταρδα τα λεφτα παρα να τις πληρωσω νοικοι για να την πηδανε αλλοι .
αν το κάνεις το ραντεβού πολύ κοντά στις αρχές ή στο τέλος του μήνα, θα σου πει αύριο πληρώνω δώσε μου το ενοίκιο.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Εγώ έχω παρατηρήσει ότι κάποιες που ας πούμε γουστάρουν πιο μελαμψούς,
περιορίζονται σε Έλληνες,Ιταλούς,Ισπανούς,άντε και κανέναν από Λατινική Αμερική.
Και υπάρχει και η άλλη κατηγορία,που γαμιέται με τα πάντα όλα.

Το πιο αστείο με τις νεαρές Γερμανίδες,είναι ότι εξαιτίας του μαλακοφεμινισμού που έχουν γαλουχηθεί,
έχουν ξεφύγει τελείως από την αναζήτηση αρσενικού προστάτη,κ.λ.π.
Με αποτέλεσμα να βλέπεις πολλές 1.75-1.80 με κάτι....Κινεζοασιάτες που είναι στούμποι με σώμα 16χρονου.
Φαντάζομαι θα τις ρίχνουν τρελά γαμήσια με τα γαριδάκια τους.
Που κατάντησε η γερμανική φυλή ρε πστ μου...

Αρχηγέ,έχει πλάκα να βγει καγκελάριος αυτή με το τραμπολίνο που μιλάει γερμανικά Β2..
Να δω που θα μεταναστεύσουμε μετά..
Αυτο που λες ισχυει το εχω δει . Και ειναι κατι ακομα που δεν καταλαβαινω
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
αν το κάνεις το ραντεβού πολύ κοντά στις αρχές ή στο τέλος του μήνα, θα σου πει αύριο πληρώνω δώσε μου το ενοίκιο.
Δεν νομιζω οτι εχει αναγκη το νοικιο να τις το πληρωσει καποιος ετσι καιαλλιως θα εχει ηδη αρκετους . Στην ουσια εγω προσπαθησα να την τσιμπησω οταν τις την επεσα για να την κανω να τις βγει αλλα μαλλον η με πηρε χαμπαρι η με δουλευε . δεν με χαλα και στις 2 φασεις απλα με χαλα που δεν τις των καρφωσα.
Τις ειχα πει γαιτι δεν μενεις με τον φιλο σου . και μου λεει δεν ειμαι τρελη να μεινω μαζι του .( με τους οποιους ειναι μαζι τεσπα )

συν οτι σου ειπα οτι εχουμε μαλωσει οποτε ........ καμενο χαρτι ισα που μιλαμε αλλα ουτε καν καλημερα
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
θα μαζεψω τα κομματια μου και θα ψαξω να βρω κατι αλλο . εαν βρω μεσω λοψκνταουν
Από τότε που άρχισαν τα lockdown γέμισαν τα Tinder,Lovoo,κ.λ.π.
Αυτά φυσικά αν μένεις σε καμιά πόλη άνω των 100χιλ
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Από τότε που άρχισαν τα lockdown γέμισαν τα Tinder,Lovoo,κ.λ.π.
Αυτά φυσικά αν μένεις σε καμιά πόλη άνω των 100χιλ
φρανκφουρτη μενω αλλα tinder δεν κανω κανενα match η κανω αλλα οχι με αυτες που θελω . με κατι μπαζ οποτε καλυτερα οχι . δεν δουλευει γερμανια για εμενα γιατι ειμαι 40+ .
Οι πιτσιρικες θελουν μικρους σε εμενα μονο οταν με δεις απο κοντα τοτε σε τσιμπαω με το στυλ το μπλα μπλα ειμαι τις πραξης . Απο τις φωτο και το γραψιμο στα να πανε . Απο τοτε που εχουν βγει τα social media εχει αλλαξει το ολο σκηνικο δεν πρεπει να εχεις λεγειν πρεπει να εχεις γραφην και καλες φωτο .
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
φρανκφουρτη μενω αλλα tinder δεν κανω κανενα match η κανω αλλα οχι με αυτες που θελω . με κατι μπαζ οποτε καλυτερα οχι . δεν δουλευει γερμανια για εμενα γιατι ειμαι 40+ .
Οι πιτσιρικες θελουν μικρους σε εμενα μονο οταν με δεις απο κοντα τοτε σε τσιμπαω με το στυλ το μπλα μπλα ειμαι τις πραξης . Απο τις φωτο και το γραψιμο στα να πανε . Απο τοτε που εχουν βγει τα social media εχει αλλαξει το ολο σκηνικο δεν πρεπει να εχεις λεγειν πρεπει να εχεις γραφην και καλες φωτο .

Δοκίμασε αυτό
https://www.frankfurtersingles.de/

δε σου υπόσχομαι πιτσιρίκες,αλλά αποκλείεται αν είσαι προβλεπόμενος να μη γαμήσεις κάτι καλό.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom