Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 855K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ρε μοικανε κι εκει θα πας ???? μαγκες μην τον αφηνετε θα τις γαμησει ολες .... λοιπον μοικανε η δευτερη γυναικα μου ειναι απο πολωνια και ειδικα απ ζεσοφ ,το οποιο ειναι στο νοτο ...εκει να δεις μουνια ...θεες...ζεσοφ , λιουμπλιν κλπ ...το μονο κακο ...ειναι κρυες...εκει για να πας πρεπει να εισαι εργατης στο γαμηση
μόλις γύρισα από περατζάδα σε Πόζναν, Βρίτσλαβ, Κατοβίτσε
εκτός από το Κατοβίτσε, οι άλλες πόλεις μου άρεσαν και σαν πόλεις. Οι Πολωνές με απογοήτευσαν λιγάκι σαν εμφάνιση...αλλά Πέμπτη και Παρασκευή μου βγήκανε τα μάτια έξω.
Πρώτο ουσιαστικά ταξίδι ήταν και θα ακολουθήσουν κι άλλα, αυτή τη φορά περισσότερο εγκλιματίστηκα

ξαναπάω αρχές Μαΐου- μετά το Πάσχα
 

ThrassosKoutroubas

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Στα κλαμπ είναι εύκολο να καμακώσεις γιατί δε σε εμποδίζει κανείς.Οπως έχω γράψει στην Ελλάδα το πρόβλημα είναι οι άντρες και όχι οι γυναίκες.Οι άντρες προσπαθούν να σε ψαρώσουν και να σε εμποδίσουν.Γιατί στις μεσογειακές χώρες οι άλφα προστατεύουν τους βήτα ενώ στις σλαυικές δε συμβαίνει αυτό.

Αυτοί με τα Μπλουζάκια A έχουν χρέος να προστατεύουν ΠAΝΤΑ τους τύπους με τα μπλουζάκια B
Έχει γίνει πλέον νομος αυτό στη μεσόγειο !!!
Ο Bασιλόπουλος εδώ και χρονια προσλαμβάνει τον ίδιο αριθμό εργαζομενων B με αυτόν των A για να έχει ο κάθε B ατομική προστασία από έναν A όλη την ώρα. Γίαυτό άλλωστε λέγεται και AΛΦA BHTA ΒΑΣΙΛΌΠΟΥΛΟΣ


 

ThrassosKoutroubas

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Στις δυτικές χώρες οι άντρες είναι επίσης ζόρικοι(όχι όπως στις μεσογειακές) π.χ. μπορεί να έρθει Σουηδός και να σου αρπάξει τη Σουηδέζα κυριολεκτικά τραβώντας την από τα χέρια ή να σου σπάσει τα αρχίδια ένας Νοργηγός

Γίαυτό λοιπόν βλέπω στα Bars του Oslo τους Νορβηγούς να μπαίνουν μέσα κρατώντας σφυράκια ?

 

ThrassosKoutroubas

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Εδώ παίζει ρόλο οτι οι περισσότερες Πολωνέζες είναι από χωριά.(στην Πολωνία υπάρχουν λίγες μεγάλες πόλεις).

WARSZAWA = 2.000.000
ŁODZ = 850.000
KRAKOW = 800.000
WROCŁAW = 760.000
POZNAN = 600.000
GDANSK = 500.000
SZCZECIN = 460.000
KATOWICE = 370.000
BIALYSTOK = 320.000
CZESTOCHOWA = 280.000

 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ρε αφήστε τα στατιστικά και πείτε πού μπορούμε να πάμε να κάνουμε γκρηκ καμάκι....
πεστε 3-4 μπαράκια στο κέντρο

άντε που γίνατε στατιστικολόγοι και ιστορικοί...
 

ThrassosKoutroubas

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ρε αφήστε τα στατιστικά και πείτε πού μπορούμε να πάμε να κάνουμε γκρηκ καμάκι....
πεστε 3-4 μπαράκια στο κέντρο

άντε που γίνατε στατιστικολόγοι και ιστορικοί...



Ο κύριος Kman2 Δεν είναι απλά Ιστορικός και Στατιστικολόγος !

Ο κύριος Kman2 είναι και Ψυχολόγος, Κοινωνιολόγος, Πολωνολόγος, Μελλοντολόγος,
Mαλακισιολόγος, Τοπογράφος, Αναλυτής, Ερευνητής, Εξερευνητής, Παραμυθάς, Αρθρογράφος, Φαντασιόπληκτος, Μυθομανής και πολλά αλλα !


Ποτε θα ανεβείς Πολωνια αλανάκι να σου κατεβει το αίμα στο πουλάκι ?
Σου έχω εδώ καλο μουνί να σου γνωρίσω... Aντε να πάμε για cafe' και οι 4
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
WARSZAWA = 2.000.000
ŁODZ = 850.000
KRAKOW = 800.000
WROCŁAW = 760.000
POZNAN = 600.000
GDANSK = 500.000
SZCZECIN = 460.000
KATOWICE = 370.000
BIALYSTOK = 320.000
CZESTOCHOWA = 280.000

Καλά χαζός είσαι;Ολες αυτές οι πόλεις μαζί έχουν πληθυσμό 7-8 εκατομμύρια και η Πολωνία έχει 40 εκατομμύρια πληθυσμό.Δηλαδή μόνο 15% μένουν σε πόλεις με πάνω από 500000 κατοίκους.Στην Ελλάδα 50% μένουν Αθήνα και 10% Θεσσαλονίκη δηλαδή περίπου 65% του πληθυσμού μένουν σε πόλεις με πάνω από 500000 κατοίκους.
Στη Ρωσία επίσης ένα 40-50% μένουν σε μεγάλες πόλεις.Τέλος πάντων από έναν Ελληνα δεν περιμένω καλύτερα.Τα στοιχεία που αναφέρει επιβεβαιώνουν τον ισχυρισμό μου οτι οι περισσότερες Πολωνέζες προέρχονται από μικρές πόλεις και χωριά(και ακόμα περισσότερο αυτές που μεταναστεύουνε).
 

ThrassosKoutroubas

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλά χαζός είσαι;Ολες αυτές οι πόλεις μαζί έχουν πληθυσμό 7-8 εκατομμύρια και η Πολωνία έχει 40 εκατομμύρια πληθυσμό.Δηλαδή μόνο 15% μένουν σε πόλεις με πάνω από 500000 κατοίκους.Στην Ελλάδα 50% μένουν Αθήνα και 10% Θεσσαλονίκη δηλαδή περίπου 65% του πληθυσμού μένουν σε πόλεις με πάνω από 500000 κατοίκους.
Στη Ρωσία επίσης ένα 40-50% μένουν σε μεγάλες πόλεις.Τέλος πάντων από έναν Ελληνα δεν περιμένω καλύτερα.Τα στοιχεία που αναφέρει επιβεβαιώνουν τον ισχυρισμό μου οτι οι περισσότερες Πολωνέζες προέρχονται από μικρές πόλεις και χωριά(και ακόμα περισσότερο αυτές που μεταναστεύουνε).

Speak To The Mirror Mister Carragioseas ;)

Θα πρέπε να κανονιστεί κάποια συνάντηση μεταξύ των μελών του site εδώ για να σε κάνω ρεζίλι στα ΦΑΝΕΡA και όχι πίσω από την οθόνη...

Κάτι άσχετοι σαν εσένα μπερδεύουν τον κόσμο εδώ μέσα με εντελώς άκυρα posts.
Δεν έχεις ιδέα από Πολωνια ούτε και μιλάς Πολωνικά !
Όταν κατεβω Ελλάδα το καλοκαίρι προκαλώ άτομα από εδώ μέσα να έρθουν σαν μάρτυρες να πάμε παρέα σε κάποιο Πολωνικό εστιατόριο ή κάποιο μαγαζί με Πολωνούς και να δούμε τελικά ποιος μιλάει Πολωνικά και ποιος είναι ο φιδεμπορας

P.S. Θα σε ξεσκεπάσω δημοσίως που θα μου πας
    Αργά η γρήγορα θα φύγεις νύχτα από το site
    Μια του Κλέφτη, Δυο του Ψεύτη...
    Την Τρίτη θα καείς που θα πας...
 

ThrassosKoutroubas

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλά χαζός είσαι;Ολες αυτές οι πόλεις μαζί έχουν πληθυσμό 7-8 εκατομμύρια και η Πολωνία έχει 40 εκατομμύρια πληθυσμό.Δηλαδή μόνο 15% μένουν σε πόλεις με πάνω από 500000 κατοίκους.Στην Ελλάδα 50% μένουν Αθήνα και 10% Θεσσαλονίκη δηλαδή περίπου 65% του πληθυσμού μένουν σε πόλεις με πάνω από 500000 κατοίκους.
Στη Ρωσία επίσης ένα 40-50% μένουν σε μεγάλες πόλεις.Τέλος πάντων από έναν Ελληνα δεν περιμένω καλύτερα.Τα στοιχεία που αναφέρει επιβεβαιώνουν τον ισχυρισμό μου οτι οι περισσότερες Πολωνέζες προέρχονται από μικρές πόλεις και χωριά(και ακόμα περισσότερο αυτές που μεταναστεύουνε).

Ακόμα και μέρη με 5.000 κατοικους θεωρούνται μικρές πόλεις στην Πολωνια κι έχουν τα ΠAΝΤΑ !

Χωρια με μερικές εκατοντάδες ή δεκάδες ανθρώπων σίγουρα υπάρχουν... Αλλα ρε ΚΌΠΑΝΕ - ΔΕΚΑΒΛΑΚΑ μονο ένα 7-8% Πολωνέζων είναι από εκεί...
Εάν σκεφτείς ότι σε όλη την Πολωνια οι Πόλεις από 2.000.000 έως και 3.000 κατοικους είναι πάνω από 150 !!!
Εγώ σου ανέφερα απλά 10
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Ακόμα και μέρη με 5.000 κατοικους θεωρούνται μικρές πόλεις στην Πολωνια κι έχουν τα ΠAΝΤΑ !

Χωρια με μερικές εκατοντάδες ή δεκάδες ανθρώπων σίγουρα υπάρχουν... Αλλα ρε ΚΌΠΑΝΕ - ΔΕΚΑΒΛΑΚΑ μονο ένα 7-8% Πολωνέζων είναι από εκεί...
Εάν σκεφτείς ότι σε όλη την Πολωνια οι Πόλεις από 2.000.000 έως και 3.000 κατοικους είναι πάνω από 150 !!!
Εγώ σου ανέφερα απλά 10

Πάω πάσο.Αν η πόλη των 3000 κατοίκων ισοδυναμεί με πόλη των 500000 σε ό,τι αφορά νοοτροπία,συνήθειες,εισοδήματα δε χρειάζεται να γραφεί τίποτα άλλο.Γράψε ό,τι θες εγώ τους ανοίγω τα μάτια,τώρα με γενικότητες και αυτά που ξέρουν όλοι καλά κρασιά.
 

mk!

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
οι βαλίτσες ειναι ετοιμες!!
Αυριο πρωι φευγω. το απογευμα θα ειμαι Βαρσοβια.
Πεμπτη απογευμα προς βραδυ θα ειμαι ξανα πισω.....
θα βαλω το καταγραφικο να δουλευε...... ;) ;)
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Αυτοί με τα Μπλουζάκια A έχουν χρέος να προστατεύουν ΠAΝΤΑ τους τύπους με τα μπλουζάκια B
Έχει γίνει πλέον νομος αυτό στη μεσόγειο !!!
Ο Bασιλόπουλος εδώ και χρονια προσλαμβάνει τον ίδιο αριθμό εργαζομενων B με αυτόν των A για να έχει ο κάθε B ατομική προστασία από έναν A όλη την ώρα. Γίαυτό άλλωστε λέγεται και AΛΦA BHTA ΒΑΣΙΛΌΠΟΥΛΟΣ



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα τα νεφρα μου ρε!!!!!!!!
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
παίδες να ρωτησω κατω..

για Κατοβίτσε, που μπορω να μαθω τι παιζει?

ευχαριστω
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
παίδες να ρωτησω κατω..

για Κατοβίτσε, που μπορω να μαθω τι παιζει?

ευχαριστω
Εχω να παω 6 χρονια.Αν δουλευουν ακομα τα ανθρακορυχεια μην βαλεις ασπρο ρουχο!σε μια δυο ωρες θα γινει μαυρο! :2funny:Απο της πιο βρωμικες πολεις της Ευρωπης!Καλητερα βρες μια αλλη πολη να πας
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ο κύριος Kman2 Δεν είναι απλά Ιστορικός και Στατιστικολόγος !

Ο κύριος Kman2 είναι και Ψυχολόγος, Κοινωνιολόγος, Πολωνολόγος, Μελλοντολόγος,
Mαλακισιολόγος, Τοπογράφος, Αναλυτής, Ερευνητής, Εξερευνητής, Παραμυθάς, Αρθρογράφος, Φαντασιόπληκτος, Μυθομανής και πολλά αλλα !


Ποτε θα ανεβείς Πολωνια αλανάκι να σου κατεβει το αίμα στο πουλάκι ?
Σου έχω εδώ καλο μουνί να σου γνωρίσω... Aντε να πάμε για cafe' και οι 4
την επόμενη φορά στείλε πριβέ ρε συ
γμτ...δεν μπορώ να παρακολουθώ όλα τα θρεντ και όποτε....

λοιπόν...επόμενη εξόρμηση νεξτ γουικ. Και τώρα που σου γράφω Βαρσοβία είμαι, αλλά φεύγω για Βουδαπέστη αυριο πουρνό.
την επόμενη εβδομάδα θα είμαι Κατοβίτσε και Βαρσοβία
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Εχω να παω 6 χρονια.Αν δουλευουν ακομα τα ανθρακορυχεια μην βαλεις ασπρο ρουχο!σε μια δυο ωρες θα γινει μαυρο! :2funny:Απο της πιο βρωμικες πολεις της Ευρωπης!Καλητερα βρες μια αλλη πολη να πας
ναι, αλλά το καμάκι πάει σύννεφο
οπότε...μαύρο καμάκι...
χαχαχα
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Παιδία συγνώμη που άργησα να απαντήσω αλλά έλειπα 10 μέρες κοντά και δεν είχα internet.Σε μερικά ερωτήματα που κάνατε έχω να πω τα εξής:
Συνήθως στα μαγαζία στην Βαρσοβία συχνάζουν 2 κατηγορίες γυναικών.Σχετικά μικρά μέχρι 18 χρονών που χορεύουν σαν τρελά και παίζουν με τον κόσμο αλλά δεν κάθονται σχεδόν ποτέ σε κανέναν (ανάυτρες) και η κατηγορία που μας ενδιαφέρει απο 25 και πάνω. Το όλο μυστικό για να κερδίσεις αυτές τις κοπέλες όπως είπα και προηγουμένως είναι να είσαι αξιοπρεπής και να τους πουλήσεις λίγο το παραμυθάκι του έρωτα.Να τους πεις πως ψάχνεις για δεσμό και να τους δείξεις πως σου αρέσουν.

Όσο η ηλικία μάλιστα πλησιάζει προς τα 30 οι πιθανότητες αυξάνουν.Ο λόγος είναι ο εξής.Στην Ελλάδα τον ποσοστό των γυναικών που είναι ανύπαντρες στα 30 είναι ιδιαίτερα υψηλό διότι δεν θεωρείτε και ότι η κοπέλα έμεινε στο ράφι στην ηλικία αυτή.Στην Πολωνία λόγω της θρησκείας και της παράδοσης που έχουν όποια κοπέλα φτάσει τα 30 και δεν έχει παντρευτεί είναι δακτυλοδεικτούμενη στην κοινωνία.Αυτά μου τα λένε οι ίδιες οι Πολωνέζες και τα βλέπω στην πράξη.Επίσης είναι δύσκολο να χωρίσει ένα ζευγάρι (πρέπει να πάρει άδεια από την Εκκλησία που δίνεται δύσκολα). Έτσι πολλά ζευγάρια δεν χωρίζουν και ξενοπηδιούνται.

Οπότε επί της ουσίας εκμεταλλευτείτε τον πόνο των λίγο μεγαλύτερων γυναικών 27+ που καίγονται να γνωρίσουν ένα "καλό"παιδί και θα περάσετε super.Αυτές είναι ο στόχος στα νυχτερινά μαγαζιά Όχι τα πιπίνια (θα χάσετε τον χρόνο σας).Με το που πουλάτε το προφίλ του καλού παιδιού σε 2 μέρες είναι στο κρεβάτι σας...Ελλάδα που ρωτήσατε κατεβαίνουν πανεύκολα εφόσον φυσικά βρείτε μία να έχει χρήματα να έρθει.Είχα κατεβάσει κοπέλα το καλοκαίρι Αθήνα (γνωριμία μιας βραδιάς στο Enklawa) και παραλίγο να πάει για σοβαρά..

Απέναντι από το Enklawa είναι το Zoo αυτό το μαγαζάκι αξίζει Σάββατο για νωρίς 11 ώρα.Πολλές γυναίκες μέσα..Μετά τις 1 όμως οπωσδήποτε Enklawa...Για το τελείωμα περάστε και από ένα lemon αν δεν έχει πάει καλά η βραδιά στα άλλα δύο..Θα συμφωνήσω με τον φίλο που είπε αν είναι για πήδημα πάντως καλύτερα Ουκρανία...Είναι κοινό μυστικό σε όλη την Ευρώπη πως οι Πολωνέζες θεωρούνται κοπέλες για σπίτι και για αυτό βλέπεται πολύ κόσμο να παντρεύεται Πολονέζες (έχουν πολύ καλή φήμη ως γυναίκες).

Οι Πολωνοί άντρες που ρωτήσατε πολύ καλά παιδιά,ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ποτό μόνιμα μεθυσμένοι,πότε όμως δεν ακουμπάνε άνθρωπο.Δεν έχω δει ποτέ τσαμπουκά.Απλά πίνουν και τραγουδάνε.Δεν ασχολούνται καθόλου με τις Πολωνέζες και μέσα στα μαγαζιά και αυτό με ξενερώνει τρελά.Ο λόγος είναι πως ζηλεύω να πηγαίνω στην Πολωνία και να βλέπω μαγαζιά 60% γυναίκες με ένα σοβαρό ποσοστό όμορφες και εδώ στην Ελλάδα 80% αντρίλα την νύχτα (μια γυναίκα και γύρω γύρω να την πολιορκούν).Οπότε ζηλεύω γιατί οι Πολωνοί δεν αναγκάζονται να μένουν στην αγαμία και στα βίτσια των Ελληνίδων που δεν το θεωρούν σωστό να γνωρίζουν κάποιον την νύχτα αλλά να γίνει τυχαία μέσα από παρέα....Φεύγω τώρα θα επανέλθω όμως!!
φιλε το ξαναδιαβασα προσεκτικα και συμφωνω σε ολα οσα εγραψες.πραγματικα σε πιστευω περισσοτερο απο τον οποιονδηποτε εδω μεσα γιατι φαινεσαι απο μακρια οτι εισαι γνωστης και μαλιστα δινεις χρησιμοτατες πληροφοριες πρακτικες αληθινες οχι θεωρητικες παπαριες, αφορισμους και υπερβολες που ειναι συχνο φαινομενο...απο ευρωπη δυο προορισμοι ειναι στην κορυφη της λιστας μου εδω και μηνες σερβια και πολωνια η αντιστροφα.θα δειξει.προς το παρον θα απολαυσω το καλοκαιρι εδω που αναμενεται καυτο οχι μονο ζεστης αλλα και οικονομικων εξελιξεων και αν τα πραγματα δεν διαλυθουν πληρως και επιβιωσουμε οικονομικα και κυριως μεινουμε στο ευρω που αυτο τουλαχισοτν το θεωρω σιγουρο, θα αρχισω να κοιταω προς τους δυο αυτους προορισμους με την σχετικη βεβαια οικονομια μιας και σε αυτους τους προορισμους λεει ενα δεκαημερο φουλ νομιζω και οχι 5-6 μερες μονο.οτιδηποτε αλλο εχεις να γραψεις συνεχισε και γραψτο να μαθαινουμε και εμεις.συνεχισε δυναμικα φιλε.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εγω παντος προτιμαω τα μικρα!Δεν ξερω αλλα να παω με μια γυναικα πανω απο 25 ετων βαριεμαι,νιωθω οτι χανω το χρονο μου.Μονο αν ειναι καμια απο αυτες που εχω και της ξερω πανω απο 4-5 χρονια οπως Π.Χ. την Κορεατισα μου που την ξερω απο το 2003 οταν ηταν 20 και κατι ετων.Ακομα και με το ιντερνετ αν και το φιλτρο που εχω βαλει ειναι τα 28 χρονια αν μια γκομενα ειναι πανω απο 24-25 συνηθως δεν πηγαινω να τη συναντισω.Τα μικρα ειναι πιο ευκολα αλλα πρεπει να εχεις κατι που θα τους κεντρισει το ενδιαφερον να εισαι ντυμενος καλα να εχεις ενα καλο αμαξι κλπ. (στην Πολωνια ειχα Daewoo Espero τοτε γαμαγε και εδερνε τη δεκαετια του '90 Του ειχαμε βγαλει και νουμερα της ασφαλειας:2funny:!ηταν πολυ ψαρωτικο!το πουλησα στον αδερφο της γυναικας μου που ειναι αστυνομικος για μια συμβολικη τιμη θα ελεγα τουλαχιστον 30%-40% κατω της τιμης που θα επιανε αν το πουλαγα με αγγελια διοτι το αμαξι στεκοτανε).Αν τωρα πας σαν τους Ελληνες με τα ορειβατικα μποτακια και τα φουσκωτα αντιανεμικα μπουφαν φυσικα μονο 30αρες θα βγαλεις που ΚΑΝΕΝΑς ΔΕΝ ΤΗς ΘΕΛΕΙ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom