Νέα

Βρηκα βιντεακι της γυναικας μου με πρωην της!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα intothesea1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 347
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
και εμενα :tits2: :tits2: :tits2:
ενωουσα οτι απο το πολυ :knockinb: :knockinb: :knockinb: εχει ταρακουνιθι το μιαλουδακι μου :2funny: :2funny: :2funny:

Nταξει μωρε......Φτανει το αλλο που ειναι λιγακι πιο χαμηλα ναναι στη θεση του...Αυτο πρεπει να κουνιεται οταν υπαρχει λογοs :grin: :grin: :grin:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Βρηκα ενα βιντεακι της γυναικας μου στον υπολογιστη της, να κάνει σεξ με κάποιον πρωην της!
Και μαλιστα πρωκτικό!

Δεν μπορω να πιστεψω στα ματια μου! Μολις ειδα κάποιον αλλν να βάζει το τσουτσούνι του στον πρωκτο της γυναίκας μου!

Δεν το αντεξα και εκλαψα και θύμωσα πολύ! Δεν μπορω να κοιμηθω απο χθες που το είδα!
Τι κανω ρε παιδια? Πως το διαχειρίζομαι κατι τέτοιο???
αρχηγε τον υπολογιστη ποτε τον πηρε η γυναικα σου?
μηπως δεν ειναι πρωην και ειναι κανενας τωρινος γκομενος?
το εχεις σκεφτει αυτο?
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.562
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
16
αρχηγε καμια  :jerking: τραβηξες? :2funny: :2funny:
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Βρηκα ενα βιντεακι της γυναικας μου στον υπολογιστη της, να κάνει σεξ με κάποιον πρωην της!
Και μαλιστα πρωκτικό!

Δεν μπορω να πιστεψω στα ματια μου! Μολις ειδα κάποιον αλλν να βάζει το τσουτσούνι του στον πρωκτο της γυναίκας μου!

Δεν το αντεξα και εκλαψα και θύμωσα πολύ! Δεν μπορω να κοιμηθω απο χθες που το είδα!
Τι κανω ρε παιδια? Πως το διαχειρίζομαι κατι τέτοιο???

Ρε μαγκα, τι νομιζες, αν δεν ξερεις τι παντρευεσαι, εδω να πουμε εγω εχω γαμισει κατι φλωρια φοιτητριουλες στο πανεπιστημιο, τις οποιες αφου τις εχουν χυσει και τις εχουν κλασει ολοι θα τις παντρευτουν κατι φουκαραδες που θα τις περασουν για παρθενες. Το βιντεακι το βλεπει και τραβαει παχιες η γυναικα σου αντι να πηδιεται με εσενα αχαχαχαχα.
 

caetano_italia

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2011
Μηνύματα
181
Like
0
Πόντοι
1
Βρηκα ενα βιντεακι της γυναικας μου στον υπολογιστη της, να κάνει σεξ με κάποιον πρωην της!
Και μαλιστα πρωκτικό!

Δεν μπορω να πιστεψω στα ματια μου! Μολις ειδα κάποιον αλλν να βάζει το τσουτσούνι του στον πρωκτο της γυναίκας μου!

Δεν το αντεξα και εκλαψα και θύμωσα πολύ! Δεν μπορω να κοιμηθω απο χθες που το είδα!
Τι κανω ρε παιδια? Πως το διαχειρίζομαι κατι τέτοιο???


κοιτα τυπε..ψυχραιμα...ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ μην σβησεις το βιντεο κρατα το..καντο μια αντιγραφη καπου και κρατα το και εσυ οπωςδηποτε...αυτο θα ειναι το οπλο σου σε περιπτωση που το ξεφτυλλισμενο πορνιδιο η γυναικα σου σε παει στα δικαστηρια..εκει με αυτο της κοβεις την φορα..απο πισω την πηδουσε και ολας..φορουσε καποτα τουλαχιστον η οχι?εδω παει και το ζητημα διαφορων ασθενειων..επισης η γυναικα σου βογκουσε?δηλαδη της αρεσε?φαντασου να ειχε και αυτος κανενα παλαμαρι..ουπς..τες πα εγω παντα μαθαινω απο τριτους για ολες της ερωτικες εμπειριες που εχει η εκαστοτε σχεση μου..και που σιγουρα δεν μου εχει πει την αληθεια..παρα μονο λιγες..την κορυφη του παγοβουνου..ενταξει αν δεν εχεις παιδια μαζι της στα παπαρια σου..εχεις το βιντεο αποδεικτικο στοιχειο μοιχειας οποτε παιρνει τα παπαρια σου απο θεμα διατροφης..χαχα θα θελε..
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
κοιτα τυπε..ψυχραιμα...ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ μην σβησεις το βιντεο κρατα το..καντο μια αντιγραφη καπου και κρατα το και εσυ οπωςδηποτε...αυτο θα ειναι το οπλο σου σε περιπτωση που το ξεφτυλλισμενο πορνιδιο η γυναικα σου σε παει στα δικαστηρια..εκει με αυτο της κοβεις την φορα..απο πισω την πηδουσε και ολας..φορουσε καποτα τουλαχιστον η οχι?εδω παει και το ζητημα διαφορων ασθενειων..επισης η γυναικα σου βογκουσε?δηλαδη της αρεσε?φαντασου να ειχε και αυτος κανενα παλαμαρι..ουπς..τες πα εγω παντα μαθαινω απο τριτους για ολες της ερωτικες εμπειριες που εχει η εκαστοτε σχεση μου..και που σιγουρα δεν μου εχει πει την αληθεια..παρα μονο λιγες..την κορυφη του παγοβουνου..ενταξει αν δεν εχεις παιδια μαζι της στα παπαρια σου..εχεις το βιντεο αποδεικτικο στοιχειο μοιχειας οποτε παιρνει τα παπαρια σου απο θεμα διατροφης..χαχα θα θελε..
εδω που τα λεμε τυπε που να ξερεις ακριβως τι εχει κανει η δικια σου?ειδικα τις σημερινες εποχες που...τεσπα...σιγουρα ποτε μια γυναικα δεν θα τα πει ολα.πολλες φορες το παιζει ελευθερων ηθων σου λεει δεκα για να κρυψει αλλα διακοσια...;) ;).κριση στις σχεσεις στους γαμους εξου και τοσα διαζυγια και μονογονεικες οικογενειες τυπε.οποτε ζεις την ζωη σου και αν θελεις να κανεις παιδια το σκεφτεσαι καλα γιατι εχει υποχρεωσεις υλικες και μη...τεσπα μη μακρηγορουμε σε ενα θεμα που ανοιξε ενα τρολ.ειναι γεγονος πως εμπιστοσυνη σχεσεις γαμοι οικογενειες κ.τ.λ. εοχυν γαμηθει την σημερινη εποχη περισσοτερο ισως και απο την πουτανογρια την σαμανθα... :grin: :grin:
 

EktorPro

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2011
Μηνύματα
194
Like
2
Πόντοι
1
κοιτα τυπε..ψυχραιμα...ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ μην σβησεις το βιντεο κρατα το..καντο μια αντιγραφη καπου και κρατα το και εσυ οπωςδηποτε...αυτο θα ειναι το οπλο σου σε περιπτωση που το ξεφτυλλισμενο πορνιδιο η γυναικα σου σε παει στα δικαστηρια..εκει με αυτο της κοβεις την φορα..απο πισω την πηδουσε και ολας..φορουσε καποτα τουλαχιστον η οχι?εδω παει και το ζητημα διαφορων ασθενειων..επισης η γυναικα σου βογκουσε?δηλαδη της αρεσε?φαντασου να ειχε και αυτος κανενα παλαμαρι..ουπς..τες πα εγω παντα μαθαινω απο τριτους για ολες της ερωτικες εμπειριες που εχει η εκαστοτε σχεση μου..και που σιγουρα δεν μου εχει πει την αληθεια..παρα μονο λιγες..την κορυφη του παγοβουνου..ενταξει αν δεν εχεις παιδια μαζι της στα παπαρια σου..εχεις το βιντεο αποδεικτικο στοιχειο μοιχειας οποτε παιρνει τα παπαρια σου απο θεμα διατροφης..χαχα θα θελε..
Τι λες ρε άτομο.Δε τίθεται θέμα μοιχείας εφόσον αποδικνύεται ότι το βίντεο έχει τραβηχτεί πριν το γάμο.
 

Επισκέπτης
Τι λες ρε άτομο.Δε τίθεται θέμα μοιχείας εφόσον αποδικνύεται ότι το βίντεο έχει τραβηχτεί πριν το γάμο.
;)και μαλιστα αυτι εχει το δικεομα να του κανει μινισι που εψαχνε στον ιπολογιστι τις,οποτε αυτο καλητερα μην το σκεφτεις καν. ;) ;)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
;)και μαλιστα αυτι εχει το δικεομα να του κανει μινισι που εψαχνε στον ιπολογιστι τις,οποτε αυτο καλητερα μην το σκεφτεις καν. ;) ;)
Μηνυση για ποιο πραγμα γοργονα μου?
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
7
Like
73
Πόντοι
1
Συναγωνιστή δυστυχώς τα πράγματα είναι απλά και μην περιμένεις άλλος να σου δώσει την λύση.
Αν κάνει πρωκτικό έρωτα μαζί σου έχει καλώς.
Αν όχι κάτι δεν πάει καλά.
Το ότι έχει βιντεάκι με πρωκτικό έρωτα πάει να πει ότι τι γουστάρει οπότε φύγε τώρα που είναι νωρίς γιατί κάποια στιγμή είναι δεδομένο ότι θα ξεκωλιαστεί με άλλον.....
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Συναγωνιστή δυστυχώς τα πράγματα είναι απλά και μην περιμένεις άλλος να σου δώσει την λύση.
Αν κάνει πρωκτικό έρωτα μαζί σου έχει καλώς.
Αν όχι κάτι δεν πάει καλά.
Το ότι έχει βιντεάκι με πρωκτικό έρωτα πάει να πει ότι τι γουστάρει οπότε φύγε τώρα που είναι νωρίς γιατί κάποια στιγμή είναι δεδομένο ότι θα ξεκωλιαστεί με άλλον.....
:thumbsup: :thumbsup:
 
OP
OP
I

intothesea1983

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Γιατι πρεπει οπωσδηποτε να ειμαι τρολ ρε μαγκες?
Τα θεματα που εχω ανεβασει δεν παιζει να ισχυουν δηλαδη?

Ευχαριστω ολους οσοι απαντησαν σοβαρα στο θεμα μου!
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
7
Like
73
Πόντοι
1
Το τι θα κάνεις είναι αποκλειστικά δικό σου θέμα.
Εμείς μόνο λόγια μπορούμε να δώσουμε.
Αν το έκανε παλιά υπάρχει θέμα γιατί δεν το κάνει τώρα.
Και ξέχασέ το να μην θέλει να ξανακάνει.
Αυτά.
Τα συμπεράσματα δικά σου.
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
μαλλον σε πειραξε οτι δεν σε αφηνει η γυναικα σου να την παρεις απο λοκο..... και ισως ο τυπος στο βιντεο να την εχει και μεγαλυτερη.....

τεσπα .... ωραια δουλεια εχουν βρει τα τρολ καθε ΣΚ  ενα καινουριο θεμα να περναει η ωρα ... την προηγουμενη βδομαδα ειχαμε την μαλακισμενη που ειδε το αυτοκινητο το αντρα της εξω απο μπουρδελο, πιο πριν τον ιδιο μαλακα με το προβλημα στο μουνι της γυναικας του .... κλπ κλπ ..... τι αλλο θα ακουσουμε !!!  ετσι γερα παιδια να περναμε καλα!!!
 

Phineas.Freak

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
207
Κριτικές
5
Like
19
Πόντοι
1
Νομίζω φίλε ότι έχεις πάθει λίγο πλάκα μόλις κατάλαβες ότι η γυναίκα σου δεν είναι αυτή που νόμιζες. Μην μασάς Χριστό. Συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες. Τώρα όμως ξέρεις γιαυτήν λίγα παραπάνω από πριν. Το κακό/καλό είναι ότι τώρα μπορείς να  φανταστείς και να υποθέσεις κι άλλα γι αυτήν. Κι αυτό δεν σου είναι εύκολο να το συνηθίσεις.

Κάποιος σοφός είχε πει: "Έρωτας είναι η ψευδαίσθηση ότι η γκόμενά σου είναι διαφορετική από τις άλλες"... θα σε στεναχωρήσω φίλε. Δεν είναι!
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
Βρηκα ενα βιντεακι της γυναικας μου στον υπολογιστη της, να κάνει σεξ με κάποιον πρωην της!
Και μαλιστα πρωκτικό!

Δεν μπορω να πιστεψω στα ματια μου! Μολις ειδα κάποιον αλλν να βάζει το τσουτσούνι του στον πρωκτο της γυναίκας μου!

Δεν το αντεξα και εκλαψα και θύμωσα πολύ! Δεν μπορω να κοιμηθω απο χθες που το είδα!
Τι κανω ρε παιδια? Πως το διαχειρίζομαι κατι τέτοιο???
εσυ δεν ησουν πο ανησυχουσες για το αν ειναι το αιδιο της δικιας σου νορμαλ;λαθος τρυπα κοιτουσες.....
εσενα παρθενο σε πηρε η δικια σου;
 

ΠΙΡΙΝΙΚΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
309
Like
4
Πόντοι
1
Δν φτανει που τη ξεκολιαζε ο αλλος,το εγραφε κ σε βιντεο.. :2funny:
κ η μεγαλυτερη μαλακια ειναι οτι το κραταει κ στο pc.
για ψαξε ρε φιλε κ αλλο στο pc μηπως βρεις κ τπτ αλλο.
και ενημερωσες μας μετα. :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom