Νέα

Βουλγαρία, ένας επίγειος παράδεισος

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
εχω παει 3φορες Βουλγαρια
Αμα πατε μην χασετε Σοφια να πατε
εχει ωραια κλαμπ και μουναρες γυναικες
Γαμας ευκολα πιστευω αρκει να μιλησεις σε γκομενες
δεν ειναι αναγκη να πληρωσεις

Επισης ειναι και ωραια πολη και καπως πιο φθηνα απο ελλαδα,λεω καπως γτ επαρχια βουλγαριας ειναι ακομα πιο φθηνα
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
εχω παει 3φορες Βουλγαρια
Αμα πατε μην χασετε Σοφια να πατε
εχει ωραια κλαμπ και μουναρες γυναικες
Γαμας ευκολα πιστευω αρκει να μιλησεις σε γκομενες
δεν ειναι αναγκη να πληρωσεις

Επισης ειναι και ωραια πολη και καπως πιο φθηνα απο ελλαδα,λεω καπως γτ επαρχια βουλγαριας ειναι ακομα πιο φθηνα
συμφονω μαζι σου..εχω παει αρκετες φορες..ετσι ειναι
 

Επισκέπτης
Φιλος μου που περασε απο Βουλγαρια εκανε αμαν και πως να φυγει!....Σε ολο το ταξιδι του κοιμοταν στο αμαξι, αλλα στην Βουλγαρια πηγε σε χοτελ!...πολυ επικινδυνο μερος παιδια!προσεχετε οσοι πατε!σε τρωνε λαχανο ευκολα!
 

Συνημμένα

  • kolomparo voulgares bulgarian.jpg
    kolomparo voulgares bulgarian.jpg
    38,5 KB · Εμφανίσεις: 27

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
Φιλος μου που περασε απο Βουλγαρια εκανε αμαν και πως να φυγει!....Σε ολο το ταξιδι του κοιμοταν στο αμαξι, αλλα στην Βουλγαρια πηγε σε χοτελ!...πολυ επικινδυνο μερος παιδια!προσεχετε οσοι πατε!σε τρωνε λαχανο ευκολα!
Mαλακιες!!!!


Αλλα μας εχεις συνηθίσει οποτε δεν κανει εντυπωση!
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
Οχι αλλα τρομαξε και γενικα ειπα οσα μου ανεφερε,ομως δεν μου αρεσε η αμφισβήτηση σου προς σε μενα!
Λεει μαλακιες ο "φιλος" σου.

Ας μην σου αρεσει ,χεστηκα.Φτιαξε αλλο κλωνο τωρα.
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Φιλος μου που περασε απο Βουλγαρια εκανε αμαν και πως να φυγει!....Σε ολο το ταξιδι του κοιμοταν στο αμαξι, αλλα στην Βουλγαρια πηγε σε χοτελ!...πολυ επικινδυνο μερος παιδια!προσεχετε οσοι πατε!σε τρωνε λαχανο ευκολα!
Μπουρδες! Τοσα χρονια στην βουλγαρια αισθανομαι πιο ασφαλης απο την Ομονοια στην Αθηνα1 Αν βεβαια καποιος ψαχνεται για μπελαδες μπορει να τους βρει οπουδηποτε
 

aapsou

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2010
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Φιλος μου που περασε απο Βουλγαρια εκανε αμαν και πως να φυγει!....Σε ολο το ταξιδι του κοιμοταν στο αμαξι, αλλα στην Βουλγαρια πηγε σε χοτελ!...πολυ επικινδυνο μερος παιδια!προσεχετε οσοι πατε!σε τρωνε λαχανο ευκολα!

ε πες μας ρε παλικαρι τοτε τι σου ειπε και σχηματισε αυτη την εικονα...?
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.026
Like
1.782
Πόντοι
216
Καλησπέρα μάγκες είναι να πάω βουλγαρία σε λίγο καιρό και θέλω να κάνω 2 ερωτήσεις που με καίνε ! Όταν σε περνούν τηλ χτυπάει σαν ελλάδα η κάνει άλλο ήχο ! ( εννοώ το ήχο που ακούει αυτός που καλεί!

Επίσης εκει ποιες εταιρεία κινητής τηλεφωνίας έχουν;
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Καλησπέρα μάγκες είναι να πάω βουλγαρία σε λίγο καιρό και θέλω να κάνω 2 ερωτήσεις που με καίνε ! Όταν σε περνούν τηλ χτυπάει σαν ελλάδα η κάνει άλλο ήχο ! ( εννοώ το ήχο που ακούει αυτός που καλεί!

Επίσης εκει ποιες εταιρεία κινητής τηλεφωνίας έχουν;
εαν δε μπει τηλεφωνητης χτυπαει το ιδιο,δεν αντιλαμβανετε ο καλων διαφορα
ο τηλεφωνητης η η ενημερωση οτι εισαι εκτος δικτυου θα ακουστει βουλγαρικα φυσικα,,εταιρειες εχι πολλες globul mtel viva η πρωτη ειναι του ΟΤΕ
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
η πιο οφφ πολη για γκομενες ειναι πλεον η σοφια,κι απο ελλαδα ακομα χειροτερα εινα,,
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.026
Like
1.782
Πόντοι
216
εαν δε μπει τηλεφωνητης χτυπαει το ιδιο,δεν αντιλαμβανετε ο καλων διαφορα
ο τηλεφωνητης η η ενημερωση οτι εισαι εκτος δικτυου θα ακουστει βουλγαρικα φυσικα,,εταιρειες εχι πολλες globul mtel viva η πρωτη ειναι του ΟΤΕ

Σε ευχαριστώ φιλαράκι να σε καλα!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16

Προσκληση για ..............ανοιχτα μυαλά :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Καλώς ήρθατε στην πιο ερωτικό πάρτι Bully τρελό στην Φιλιππούπολη!

Αφήστε τις αναστολές σας στο σπίτι, και ελάτε  σε ένα "G"-Club για spretnem ένα τρελό πάρτι.
Στις 29 Σεπτεμβρίου στις 23.00 ώρα και υποσχόμαστε να είναι μια άγρια ​​νύχτα για ανοιχτόμυαλους ανθρώπους, νέους φίλους και σέξι ψυχαγωγία.
Έχουμε ετοιμάσει μια σέξι έκπληξη για όλους εκείνο το βράδυ έξω από το δίκτυο και να έρθουν να διασκεδάσουν μαζί.



 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
οικονομικα και σαν ποιοτητα ζωης παραδεισος ειναι?

η μιλατε για γυναικες?

 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
Σοζόπολ (Αρχαία Απολλωνία) έχω πάει με γκόμενα (Ντεσισλαβάκι μου τρελλό δικηγορινάκι μου.. αααχ βααχ) και στη Ρούσε- δίπλα στο Δούναβη σύνορα με Ρουμανία. Ξανά μανά ααχ βααχ.
Γνωστές οι γυναίκες από τη Θράκη από αρχαιοτάτων χρόνων. Οι Αθηναίοι έπαιρναν συχνά νύφες από τη Θράκη (την ευρύτερη περιοχή ε; γνωστή ως Βουλγαρία τώρα) οι οποίες ήταν φημισμένες για το κάλλος και τον ερωτισμόν (μουνάρες - καυλιάρες). Είπα αχχ βαχχ; 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom