Νέα

Βουλγαρία, ένας επίγειος παράδεισος

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
οικονομικα και σαν ποιοτητα ζωης παραδεισος ειναι?

η μιλατε για γυναικες?

Παραδεισος δεν ειναι αλλα λεμε οτι στο ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ειμαστε αρα για γυναίκες μιλάμε .
εδω ειναι η πηγη της βιζιτας ρεεεεεεεεεεεεεεε  ξυπνάτεεεεεεεεεεε και οχι  παραδεισος.
 

jack the ripper-ass lover

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
επειδη ειμαι νεος στο πορταλ...αν και παλια συχνα πυκνα ειχα διαβασει διαφορες αποψεις...θα ηθελα να ρωτησω - μιας και θα γινει σοφια συντομα με κατι φιλαρακια-αν ξερουν κανα καλο κομματι!!!ακουσα το κλεοπατρα εχει καλες παρουσιες...εγω ενδιαφερομαι για μικρουλες...ενας συναθλητης ειχε πει για μια νικολ και μια γαβριελλα ...ξερει κανεις πως μπορω να τις βρω??ή παρομοιες περιπτωσεις??απ'οτι καταλαβα παντως με 150 ευρω περιπου μπορεις να χτυπησεις 3ωρο με καλο (!,?)...γενικα διαφορες καθοδηγησεις επι του θεματος ...θα τις εκτιμουσα δεοντως ...
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
επειδη ειμαι νεος στο πορταλ...αν και παλια συχνα πυκνα ειχα διαβασει διαφορες αποψεις...θα ηθελα να ρωτησω - μιας και θα γινει σοφια συντομα με κατι φιλαρακια-αν ξερουν κανα καλο κομματι!!!ακουσα το κλεοπατρα εχει καλες παρουσιες...εγω ενδιαφερομαι για μικρουλες...ενας συναθλητης ειχε πει για μια νικολ και μια γαβριελλα ...ξερει κανεις πως μπορω να τις βρω??ή παρομοιες περιπτωσεις??απ'οτι καταλαβα παντως με 150 ευρω περιπου μπορεις να χτυπησεις 3ωρο με καλο (!,?)...γενικα διαφορες καθοδηγησεις επι του θεματος ...θα τις εκτιμουσα δεοντως ...
Το Κλεοπατρα και το Καμα Σουτρα ειναι στριπτιτζάδικα με βιζιτα και εχουν αρκετα καλες κοπελες 
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
επειδη ειμαι νεος στο πορταλ...αν και παλια συχνα πυκνα ειχα διαβασει διαφορες αποψεις...θα ηθελα να ρωτησω - μιας και θα γινει σοφια συντομα με κατι φιλαρακια-αν ξερουν κανα καλο κομματι!!!ακουσα το κλεοπατρα εχει καλες παρουσιες...εγω ενδιαφερομαι για μικρουλες...ενας συναθλητης ειχε πει για μια νικολ και μια γαβριελλα ...ξερει κανεις πως μπορω να τις βρω??ή παρομοιες περιπτωσεις??απ'οτι καταλαβα παντως με 150 ευρω περιπου μπορεις να χτυπησεις 3ωρο με καλο (!,?)...γενικα διαφορες καθοδηγησεις επι του θεματος ...θα τις εκτιμουσα δεοντως ...
Αν ρωτήσετε καποιον ταξιτζη θα μας παει στα μασατζιδικα που υπαρχουν στην Σοφια και ειναι πολλα εκει παιζουν απο 25ευρο την ωρα μεχρι 100ευρο για ολο το βραδυ
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
επειδη ειμαι νεος στο πορταλ...αν και παλια συχνα πυκνα ειχα διαβασει διαφορες αποψεις...θα ηθελα να ρωτησω - μιας και θα γινει σοφια συντομα με κατι φιλαρακια-αν ξερουν κανα καλο κομματι!!!ακουσα το κλεοπατρα εχει καλες παρουσιες...εγω ενδιαφερομαι για μικρουλες...ενας συναθλητης ειχε πει για μια νικολ και μια γαβριελλα ...ξερει κανεις πως μπορω να τις βρω??ή παρομοιες περιπτωσεις??απ'οτι καταλαβα παντως με 150 ευρω περιπου μπορεις να χτυπησεις 3ωρο με καλο (!,?)...γενικα διαφορες καθοδηγησεις επι του θεματος ...θα τις εκτιμουσα δεοντως ...
Μην δεχτειτε αμεσως με την τιμη που θα σας πουν καντε παζαρια γιατι θα σας γδαρουν
 

jack the ripper-ass lover

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
να εχει βεβαια καλα κομματια...μιλω για κλεοπατρα και καμα σουτρα...ή μηπως αξιζει περισσοτερο να κλεισουμε μεσω πρακτορειου?υστερα απο εκτεταμενη αναζητηση...κατεληξα στο συμπερασμα πως αυτο το site ειναι εξαιρετικο και οι κοπελες που δειχνει ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα ( ή μηπως οχι ??) κ η ερωτηση  μου ειναι για πολυ καλο πραγμα για ενα 3ωρο θα βγει κανα 150αρι ?? αλλα το κυριοτερο αμα ξερει κανεις κανα teen που να ναι σκληρο ασ απαντησει ή στειλει pm...!!!! ευχαριστω... :s&m_1:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
να εχει βεβαια καλα κομματια...μιλω για κλεοπατρα και καμα σουτρα...ή μηπως αξιζει περισσοτερο να κλεισουμε μεσω πρακτορειου?υστερα απο εκτεταμενη αναζητηση...κατεληξα στο συμπερασμα πως αυτο το site ειναι εξαιρετικο και οι κοπελες που δειχνει ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα ( ή μηπως οχι ??) κ η ερωτηση  μου ειναι για πολυ καλο πραγμα για ενα 3ωρο θα βγει κανα 150αρι ?? αλλα το κυριοτερο αμα ξερει κανεις κανα teen που να ναι σκληρο ασ απαντησει ή στειλει pm...!!!! ευχαριστω... :s&m_1:

εχω βαρεθει να σας γραφω σχετικα λοιπον  αν εχεις σκοπο  Σοφια οπου υπαρχουν αρκετες αναφορες για τις κοπελες και τα γραφεια θετικα και αρνητικα  αν πάς Σοφια διαβαστε το Θεμα για Σοφια και μονον Σοφια καθως και το θεμα για προτασεις βιζιτες  στην Σοφια.
Για τους υπολοιπους προορισμους πασο απο μενα δεν εχω αποψη.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.667
Κριτικές
183
Like
43.738
Πόντοι
21.896
να εχει βεβαια καλα κομματια...μιλω για κλεοπατρα και καμα σουτρα...ή μηπως αξιζει περισσοτερο να κλεισουμε μεσω πρακτορειου?υστερα απο εκτεταμενη αναζητηση...κατεληξα στο συμπερασμα πως αυτο το site ειναι εξαιρετικο και οι κοπελες που δειχνει ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα ( ή μηπως οχι ??) κ η ερωτηση  μου ειναι για πολυ καλο πραγμα για ενα 3ωρο θα βγει κανα 150αρι ?? αλλα το κυριοτερο αμα ξερει κανεις κανα teen που να ναι σκληρο ασ απαντησει ή στειλει pm...!!!! ευχαριστω... :s&m_1:
λεος οχι και 300 λεβα για μια ωρα στην βουλγαρια!μην τρελαθουμε ρε παιδια οτν ο βασικος μηνιαιος μισθος ειναι 294 λεβα +164 λεβα το ικα τους!!!και αυτη θελει σε μια ωρα να βγαλει ενα μηνιατικο!!και μιας ημερας ολοκληρης ενσημο!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Αυτό το σάιτ είναι τίνγκα στις ψεύτικες φωτό.. τώρα 15 δευτερόλεπτα το είδα και αμέσως είδα φωτό που κυκλοφορούν στο ιντερνετ. το ανακοντι εννοω.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.667
Κριτικές
183
Like
43.738
Πόντοι
21.896
Αυτό το σάιτ είναι τίνγκα στις ψεύτικες φωτό.. τώρα 15 δευτερόλεπτα το είδα και αμέσως είδα φωτό που κυκλοφορούν στο ιντερνετ. το ανακοντι εννοω.
την miss bulgaria να μου φερουν ουτ για πλακα αυτα τα χρηματα που ζηταν
δυο δεκαετιες εκει τους εχω μαθει τους παπατζηδες
καλυτερα μια ανεξαρτητη απο το bezplatno.net  η απο το  topobiavi.bg η απο το alo555.bg kai αν δεν μου ααρεσει την διαολοστελω!!!!!
αντε και μην ακουω μαλακιες στην ανατολικη βουλγαρια ανεξαρτητες μιλφες και νεες γαμιουνται ,ε 25 ευρω+5 ευρω το ξενοδοχειο και εδω ζηταν τρελλα ποσα
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
την miss bulgaria να μου φερουν ουτ για πλακα αυτα τα χρηματα που ζηταν
δυο δεκαετιες εκει τους εχω μαθει τους παπατζηδες
καλυτερα μια ανεξαρτητη απο το bezplatno.net  η απο το   topobiavi.bg η απο το alo555.bg kai αν δεν μου ααρεσει την διαολοστελω!!!!!
αντε και μην ακουω μαλακιες στην ανατολικη βουλγαρια ανεξαρτητες μιλφες και νεες γαμιουνται ,ε 25 ευρω+5 ευρω το ξενοδοχειο και εδω ζηταν τρελλα ποσα


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

DocHollywood

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
213
Κριτικές
5
Like
18
Πόντοι
1
150€ το ΤΡΙωρο λέει το παλικάρι ρε, μην το δαγκάτε :boobies:

Τα σέβη μου ρε παλιοσειρές, Allan πάνω είσαι ρε; Εχω ν'ανέβω από πέρυσι  :headbang:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
150€ το ΤΡΙωρο λέει το παλικάρι ρε, μην το δαγκάτε :boobies:

Τα σέβη μου ρε παλιοσειρές, Allan πάνω είσαι ρε; Εχω ν'ανέβω από πέρυσι  :headbang:

Γιατι θα ανεβης;;;;;;
Σχεδιαζω να παω Μολντοβα αυτες τις ημερες
 

DocHollywood

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
213
Κριτικές
5
Like
18
Πόντοι
1
Δεν προβλέπεται φίλε, είμαι φαντάρος! Το καλοκαίρι όμως που θα ξεμπερδέψω, σίγουρα θα προγραμματίσω εξόρμηση, μού'χει λείψει!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Λουφα και παραλαγη δηλαδη;;;;;;;;;;;;;;
ΠΟυ υπηρετείς;;;;  (περιοχη οχι σωμα)
 

DocHollywood

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
213
Κριτικές
5
Like
18
Πόντοι
1
Αθήνα είμαι τώρα, είμαι στο δεύτερο μισό.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Αθήνα είμαι τώρα, είμαι στο δεύτερο μισό.

Ρε βυσματια ΥΕΝΕΔ καταργηθηκε εδω και χρόνια στουντιο δεν εχουν τι δουλεια εχεις  Αθηνα εσυ;;;
στον Εβρο να σε φερουν πρεπει να εχεις και ευκολη προσβαση στις εξοδους.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom