Νέα

Βουλγαρία, ένας επίγειος παράδεισος

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Zdraveite,az se kazvam Mila a vie kak se kazvate. Ne govorq gracki,malko znam angliiski,az sum ot Petric,no u4a i rabotq v Sofiq.Az imam doveden brat Svetlin kazvat mu Svetlio,kam koito sam mnogo privurzana,skoro 6te stane na 32g.Predi 4 meseca zamina na rabota po ostrovite v Garcia i parvo be6e na ostrov Krit,vsqka sedmica se 4uvahme po telefona,no predi dva meseca zagubih vrazka s nego,GSM-a mu ne otgovarq6e i ne se obajda ve4e a tova e napalno netipi4no za nego poneje sme si mnogo blizki.Mnogo se pritesnqvam da ne mu se e slu4ilo ne6to,da e postradal ili da ima nqkakvi problemi prosto ne6to lo6o se e slu4ilo 6tom ne se obajda na nai-blizkite si.Nqmame vazmojnost da otidem na mqsto da go tarsim a i neznaem dali o6te e na sa6tiq ostrov Krit.Pomislih si 4e e dobre da go potarsq po internet vse ne6to otnqkade moje da izleze,a i misleh 4e tuk 6te namerq novi priqteli i 6te se zapoznaq s novi hora i 6te imam kontakti s gotini hora.Za sajalenie oba4e polu4avam samo predlojeniq za sre6ti i seks .Ti ne mi izglejda6 kato drugite,izglejda6 mi gotin i zatova si pozvolih da ti napravq takuv komentar .A ot imeto na profila ti si pomislih,4e moje da ima6 ne6to ob6to s Garciq-da si bil nqkoga tam i re6ih da te pomolq ako moje6 da mi pomogne6 .Za tova 6te se radvam ako mi pomogne6 s ne6to,6te se radvam i da se zapoznaq sus svestni i dobri hora,a ti mi izglejda6 ot tqh .O4akvam da mi otgovori6!!!Jelaq ti uspe6en den
se xeretaei ke su lei oti den kseri elinika ke lipate gia aftozi ke dulevi sti sofiaine 32 xronon su zitai lefta giati enas dikos tis ine arostos ke prepi na kani epigontos therapiaepisis malon su kani protasi ngia sxesi ke sex4 mines duleve sti kriti,,,afta mporesa elpizo na se voithisa
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Zdraveite,az se kazvam Mila a vie kak se kazvate. Ne govorq gracki,malko znam angliiski,az sum ot Petric,no u4a i rabotq v Sofiq.Az imam doveden brat Svetlin kazvat mu Svetlio,kam koito sam mnogo privurzana,skoro 6te stane na 32g.Predi 4 meseca zamina na rabota po ostrovite v Garcia i parvo be6e na ostrov Krit,vsqka sedmica se 4uvahme po telefona,no predi dva meseca zagubih vrazka s nego,GSM-a mu ne otgovarq6e i ne se obajda ve4e a tova e napalno netipi4no za nego poneje sme si mnogo blizki.Mnogo se pritesnqvam da ne mu se e slu4ilo ne6to,da e postradal ili da ima nqkakvi problemi prosto ne6to lo6o se e slu4ilo 6tom ne se obajda na nai-blizkite si.Nqmame vazmojnost da otidem na mqsto da go tarsim a i neznaem dali o6te e na sa6tiq ostrov Krit.Pomislih si 4e e dobre da go potarsq po internet vse ne6to otnqkade moje da izleze,a i misleh 4e tuk 6te namerq novi priqteli i 6te se zapoznaq s novi hora i 6te imam kontakti s gotini hora.Za sajalenie oba4e polu4avam samo predlojeniq za sre6ti i seks .Ti ne mi izglejda6 kato drugite,izglejda6 mi gotin i zatova si pozvolih da ti napravq takuv komentar .A ot imeto na profila ti si pomislih,4e moje da ima6 ne6to ob6to s Garciq-da si bil nqkoga tam i re6ih da te pomolq ako moje6 da mi pomogne6 .Za tova 6te se radvam ako mi pomogne6 s ne6to,6te se radvam i da se zapoznaq sus svestni i dobri hora,a ti mi izglejda6 ot tqh .O4akvam da mi otgovori6!!!Jelaq ti uspe6en den
Γεια σου ονομαζομαι Μιλα εσεις πως ονομαζεσθαι?Δεν μιλαω ελληνικα γνωριζω μονο λιγα αγγλικα και ειμαι απο το Πετριτς,αλλα σπουδαζω και μενω στην Σοφια.Εχω εναν αδελφο ονομαζεται Σβετλιν και τον φωναζουμε σβετλιου με τον οποιο ειμαστε πολυ δεμενοι,συντομα θαμαι 32 χρονων.Πριν 4 μηνες πηγα για δουλεια στα ελληνικα νησια και συγκεκριμενα ηταν στην Κρητη καθε βδομαδα μιλουσαμε στο τηλεφωνο αλλα πριν δυο μηνες εχασα επαφη μαζι του.Το κινητο του δεν απαντα και αυτο δεν ειναι συνηθισμενο με αυτον ειμαστε πολυ δεμενοι.Φοβαμαι πολυ μηπως του συνεβη κατι ασχημο η εχει καποια προβληματα αφου δεν απαντα στους πλεον κοντινους συγγενεις.Δεν εχω την δυνατοτητα να παω επιτοπου να τον ψαξω και δεν ξερω αν ειναι ακομη στην Κρητη.Αποφασισα να τον ψαξω στο Ιντερνετ και εδω θα κανω νεους φιλους και θα γνωρισω νεους ωραιους ανθρωπους.Δυστυχως ολοι ζητανε συναντηση και σεξ.Εσυ μου φαινεσαι διαφορετικος και δεν εκανες τετοιες αναφορες. Απο το προφιλε σου νομιζω μπορεις να βοηθησεις και υποσχομαι να σε νοηθησω αν και εσυ με βοηθησεις να γνωρισω σωστους ανθρωπους. Περιμενω νεα σου καλη μερα.

Προσωπικα πιστευω οτι ειναι παγιδα και αμφιβαλλω αν ειναι γυναικα που στελνει το μυνημα.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Γεια σου ονομαζομαι Μιλα εσεις πως ονομαζεσθαι?Δεν μιλαω ελληνικα γνωριζω μονο λιγα αγγλικα και ειμαι απο το Πετριτς,αλλα σπουδαζω και μενω στην Σοφια.Εχω εναν αδελφο ονομαζεται Σβετλιν και τον φωναζουμε σβετλιου με τον οποιο ειμαστε πολυ δεμενοι,συντομα θαμαι 32 χρονων.Πριν 4 μηνες πηγα για δουλεια στα ελληνικα νησια και συγκεκριμενα ηταν στην Κρητη καθε βδομαδα μιλουσαμε στο τηλεφωνο αλλα πριν δυο μηνες εχασα επαφη μαζι του.Το κινητο του δεν απαντα και αυτο δεν ειναι συνηθισμενο με αυτον ειμαστε πολυ δεμενοι.Φοβαμαι πολυ μηπως του συνεβη κατι ασχημο η εχει καποια προβληματα αφου δεν απαντα στους πλεον κοντινους συγγενεις.Δεν εχω την δυνατοτητα να παω επιτοπου να τον ψαξω και δεν ξερω αν ειναι ακομη στην Κρητη.Αποφασισα να τον ψαξω στο Ιντερνετ και εδω θα κανω νεους φιλους και θα γνωρισω νεους ωραιους ανθρωπους.Δυστυχως ολοι ζητανε συναντηση και σεξ.Εσυ μου φαινεσαι διαφορετικος και δεν εκανες τετοιες αναφορες. Απο το προφιλε σου νομιζω μπορεις να βοηθησεις και υποσχομαι να σε νοηθησω αν και εσυ με βοηθησεις να γνωρισω σωστους ανθρωπους. Περιμενω νεα σου καλη μερα.

Προσωπικα πιστευω οτι ειναι παγιδα και αμφιβαλλω αν ειναι γυναικα που στελνει το μυνημα.
1. δεν έχει σεξ, οπότε δεν είναι στο φάσμα ενδιαφέροντός σου
2. 32 χρονών και φοιτήτρια; ούτε σε ελληνικό πανεπιστήμιο....
3. σου ζητάει να ψάξεις τον αδερφό της στην Κρήτη; Της είπες μήπως πως είσαι ο αδερφός της Νικολούλη; Αν θες στείλτηνε στη Νικολούλη και πάπαλα.

επιμύθιο: μακριάααααααααααααααααααααααααααα
 

labros_joker

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2007
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Ευχαριστω πολυ για την μεταφραση

και γαμω τα παραμυθια :headbang:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
1. δεν έχει σεξ, οπότε δεν είναι στο φάσμα ενδιαφέροντός σου
2. 32 χρονών και φοιτήτρια; ούτε σε ελληνικό πανεπιστήμιο....
3. σου ζητάει να ψάξεις τον αδερφό της στην Κρήτη; Της είπες μήπως πως είσαι ο αδερφός της Νικολούλη; Αν θες στείλτηνε στη Νικολούλη και πάπαλα.

επιμύθιο: μακριάααααααααααααααααααααααααααα
Ειναι και απο το Πετριτς που ειναι λιγοτερο απο 10 χλμ απο τον Προμαχωνα και ολοι μιλανε Ελληνικα οπως και στο Σαντανσκι  :headbang:
Μακρυα λεω και εγω
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Γνωστή κομπίνα... σε καθέναν βέβαια αλλάζει και το παραμύθι μην είναι ίδιο και την ψιλιαστούμε. Σε μένα αφού μιλήσαμε κανά δυο βδομάδες (όχι με την συγκεκριμένη κοπέλα, μια άλλη) μου λέει δεν μπορώ να σου μιλάω πια γιατί ο υπολογιστής μου χάλασε και θέλω 3000€ να πάρω καινούργιο... Η επική απάντηση:
"You will take my nuts and you'll be running"... Και τελευταίο μήνυμα που της έστειλα ήταν... Ωραία εντύπωση αφήνω...
 

hitto

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
2
Like
76
Πόντοι
0
Παιδες καλησπερα.... πρωτο μου βραδυ στην Σοφια για επαγγελματικο τξιδι. Δηστυχως, δεν μπορω να βγω απο το ξενοδοχειο οποτε οποια προταση για κατι παρα παρα πολυ καλο δεκτη. Sorry, αλλα εχω υψηλα stanards...
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Παιδες καλησπερα.... πρωτο μου βραδυ στην Σοφια για επαγγελματικο τξιδι. Δηστυχως, δεν μπορω να βγω απο το ξενοδοχειο οποτε οποια προταση για κατι παρα παρα πολυ καλο δεκτη. Sorry, αλλα εχω υψηλα stanards...


Γραφε τετοια εσυ και.......................
μετά φταίη ο Βουλγαρος ή η Βουλγαρα που θα σου τα φάει..

1)  φετιχ κλάμπ
2)  ταττοο    κλάμπ
3)  Playboy  club.

Υψηλα στανταρντς κατω απο 200ευρω δεν προκειτε να πέσης και αμφιβολο οτι θα ........................
:fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck1: :fuck1: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:


ΦΡΕΣΚΑΡΙΣΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΜΝΗΜΗ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ ΗΔΗ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΕΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ ΣΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΘΡΕΝΤ .......... ΜΗΝ ΖΗΤΑΤΕ ΜΟΝΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΝΑ ΔΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΤΟΝ ΛΑΟ.

 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Υπαρχουν πρακτορεια εσκορτ στην Βουλγαρια? Ειναι αξιοπιστα?
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Υπαρχουν πρακτορεια εσκορτ στην Βουλγαρια? Ειναι αξιοπιστα?
Καλημερα φιλε και Χρονια Πολλα!Υπαρχουν Στο Θρεντ Σοφια θα βρεις πολυ υλικο αλλα θελει προσοχη γιατι συνηθως βαζουν ψευτικες φωτο
 

jack23

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
199
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
γνωριζει κανεισ αν εχει εδω στη σοφια ερωτικο μασαζ.δοκιμασα 2 εσκορτ με 60ε εκαστο αλλα μαπα,μολισ γυρισω θα κανω αναφορα γραφω απο κινητο.
 

kanenidis

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
γνωριζει κανεισ αν εχει εδω στη σοφια ερωτικο μασαζ.δοκιμασα 2 εσκορτ με 60ε εκαστο αλλα μαπα,μολισ γυρισω θα κανω αναφορα γραφω απο κινητο.
Ρε παιδια ξεκουτουλατε..δεν ειναι ελλαδα η βουλγαρια.εκει αν εχεις φραγκα πας στα καλυτερα κλαμπ,στο καλυτερο τραπεζι και στην πεφτουν μονες τους.βουλγαρα αν της αρεσεις δεν κολονει σου μιλαει μονη της.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Ρε παιδια ξεκουτουλατε..δεν ειναι ελλαδα η βουλγαρια.εκει αν εχεις φραγκα πας στα καλυτερα κλαμπ,στο καλυτερο τραπεζι και στην πεφτουν μονες τους.βουλγαρα αν της αρεσεις δεν κολονει σου μιλαει μονη της.

:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Σπάστα και ξαναριξτα ρε φιλε γινε ποιο αναλυτικός.
Εχεις προσωπική εμπειρεία και το λες;;;;;;
πες μας να μάθουμαι οχι για μενα αλλά ....οτι μαθαίνης καλό ειναι.


(δεν εχεις αδικο αλλά δεν ειναι και τοσο ανετα τα πράγματα εκτος των επαγγελματιων κονσομασιόν  και αν εχεις φράγκα προς διαθεση και επίδειξη πιστεψέ με ουτε οι Ελλεηνίδες κολονουν να σου μιλήσουν μόνες και να υποκριθούν οτι σε γουστάρουν - MONEY SPEAKING ANYWHERE).
 

kanenidis

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Σπάστα και ξαναριξτα ρε φιλε γινε ποιο αναλυτικός.
Εχεις προσωπική εμπειρεία και το λες;;;;;;
πες μας να μάθουμαι οχι για μενα αλλά ....οτι μαθαίνης καλό ειναι.


(δεν εχεις αδικο αλλά δεν ειναι και τοσο ανετα τα πράγματα εκτος των επαγγελματιων κονσομασιόν   και αν εχεις φράγκα προς διαθεση και επίδειξη πιστεψέ με ουτε οι Ελλεηνίδες κολονουν να σου μιλήσουν μόνες και να υποκριθούν οτι σε γουστάρουν - MONEY SPEAKING ANYWHERE).
ανι φιλαρακι εχω προσοπικη εμεπιρια σε διακοπες σε μπανσκο και σοφια..εχω παει με ντοπιους-ντοπιες,και ο τροπος που συμπεριφερομασταν (επειδει και καλα ειχαμε φραγκα)ηταν λιγο "κακος"μπεναμε στα μαγαζια και σηκοναμε κοσμο για να κατσουμε οπου εμεις θελαμε..μετα ελαγα..π.χ ρεε σι μαρια μου αρεσει αυτη κανε μου ενα κονε..χαχα και γελαγε και μου λεει περιμενε εδω δεν ειναι ελλαδα..αμα σε γουσταρει ερχεται και σου μιλαει μονη της..το αποτελεσμα ηταν με οποια επεζα με τα ματια αρχιζαμε και τα στην υγεια σου και ερχοταν και αλλοτε γινοταν και αλλοτε οχι το "εγκλημα"..εβλεπες στο δρομο γυναικαρες και σου χαμογελαγαν ενω εδω η κοντη χοντρη ελλεινιδα και σε σνομπαρει..που πας ρε πουτσομεζε..την ειδες και γκομενα..οντως ενας επιγειος παραδεισος.το ιδο σκηνικο και ουκρανια στο λιουκγανσκ που εχω παει..ασε που η αναλογια στα κλαμπ ειναι 200 γυναικες 50 αντρες
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Κάτι τέτοιους καραμήτρους σαν τον από πάνω εξάγουμε στο εξωτερικό και μας έχει βγει το όνομα...  :headbang:
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
Σαβ/κο διακοπές sunny beach στην βουλγαρία!!!!!!!!!!!! εντυπώσεις απο δευτέρα!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom