Νέα

Βουλγαρία, ένας επίγειος παράδεισος

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ΣΟΒΑΡΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ

Μιας και εχει τόσες πολλες διευθύνσεις προτείνω ανα 10 μέλη να νοικιασουμε ολο το χρονο διαμερισμα και να πηγαίνουμε εκ περιτροπής.

Για να το σκεφτούν οι φιλοι συναγωνιστες που τρεχουν στα Callg tours τι λεφτα εχουν να γλυτώσουμε και ποσα γαμ αρχοντικά εχουμε να ρίξουμε!!!

Και πάλι μπράβο στον ELF24 . Μας ανοιξε τα μάτια. ¨οποιος πάει Βουλγαρία εχει νομίζω υποχρέωση κατα την άφιξη να φωνάξει ζήτω ο ELF24 !!!
Και κατα την επιστροφή να στείλει τουλάχιστον ευχαριστήριο μυν στον μεγάλο συναγωνιστή

λοιπόν φιλοι μου.
παρακάτω ειναι οι διευθύνσεις από τα σπιτάκια που μαζευονται οι γκόμενες. σας είχα υποσχεθεί τισ διευθύνσεις. έτσι μπαινεις σε ένα ταξι και πέρνεις τους δρόμους.κάθε σπιτάκι έχει περίπου 10-15 γκόμενες να διαλέξεις. οι τιμές για να
μην σας ψαρωσουν είναι 50 λεβα την ώρα, 100 λεβα 2 ώρες, 150 λεβα 3 ώρες, η 200 λεβα (104 ευρω) για όλο το βράδυ. με 300 λεβα η κοπέλα μπορεί να κάτσει μαζί σου 1 μερα (24 ώρες).

παρακάτω αναφέρω το ονομα του sex club όπως τα ονομάζουν στην σοφια. την διευθυνση της πολυκατοικίας,όροφος και διαμέρισμα για να μην ψάχνετε καθώς και κινητο και σταθερό τηλέφωνο.

AIDA. 30, SKOBELEV BLVD. ENTRANCE 1,FLOOR 2 APARTMENT 5
PHONE 02/9526583
0888097243

AFRODITA
7 F. NANSEN BLVD. ENTRANCE1 FLOOR 1 APARTMENT 1
02/9806819
0888232009

AMUR
69 SKOBELEV BLVD. FLOOR2 APART.2
02/9524790
0887480674

BONITA (ΑΥΤΌ ΕΊΝΑΙ ΠΟΛΎ ΚΑΛΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΏΜΗ ΜΟΥ)
YANKO SAKAZOV BLVD ( DONDUKOV BLVD) KRAKRA STR. BL. 9A
02/9433360
0888400588

EURIDICA (για να το βρει ο ταξιτζης πες του στο φαναρι από το SHIPKA αριστερα και η τελευταία πολυκατοικία πριν την γωνία. το συγκεκριμένο έχει πολύ πιτσιρίκες. το λεω για την περίπτωση που θέλετε 16-17 χρονών)
40 PRAGUE BLVD (γωνία με P.SLAVEIKOV BLVD.)
ENTRANCE1, FLOOR 1, APARTMENT 3
02/9546698
0886338201

EURO LOVE
45 VITOSHA BLVD, FLOOR 3
02/9874879
0888712097

EUROLOVE 2
3 HRISTO BOTEV BLVD. FLOOR2 APARTMENT 5
02/9549319
0888224638

EUROLUX
32, PRAGUE BLVD, FLOOR2 APARTMENT5
02/9525459
0888702886
0888925226
0898218947

EVA
87 LJUBEN KARAVELOV STR. FLOOR1 APART1
02/9877936
0888601720

INOVA (και αύτο έχει πολύ καλές)
32 NEOFIT RILSKI STR. FLOOR 1 APART 1
02/9804315
0887616252

MONICA
37 WILLIAM GLADSTONE STR. FLOOR1 APART2
02/9808632
0888800454

SEX CLUB 69
86 VITOSHA BLVD. FLOOR 1 APARTMENT 1
02/9543738
0887787877
0888315969
0888924207

* * * S.O.S. από εδω και κάτω είναι τα παράνομα που πρέπει να τους πάρεις τηλ. πρώτα για και να τους πεις οτι είσαι παλίος πελάτης η οτι σου εδωσε την διεύθυνση και το τηλ. ένας πέλάτης γιατι λειτουργουν χωρίς άδεια και φοβούνται. τα επάνω ειναι νόμιμα και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα πας από εκεί κατ ευθείαν και χτυπάς το κουδούνι μπαίνεις μέσα,βλέπεις, και διαλέγεις.

SEX CLUB KSAVIERA
43 PIROTSKA STR.(γωνία με HRISTO BOTEV)
02/9861258
0899343437

SEX CLUB ENIGMA
13 DONDUKOV BLVD ( πεσ στο ταξι κοντά στην γέφυρα CHAVDAR)
APARTMENT 5

SEX CLUB DIAMANT
6 IVAILO STR. APART 1, FLOOR 1
02/9520925
0899271927

SEX CLUB CRISTAL
146 SLIVNICA BLVD. AP.1 FL.1 ENTRANCE3
02/8324191
0899258586

SALLON LADY
25 MURFY STR. AP.1FL.1
02/9437103
0898307666

SEX CLUB CONTESA
14 VITOSHA BLVD.
0899539556
02/9897562

SEX CLUB ANAKONDA
5 SHANDOR PETYOFI STR.
02/8519672

αυτά προς το παρόν που συνδιαζουν χαμηλές τιμές και έχω πετύχει καλές γκόμενες. σε άλλα που έχω πετύχει μόνο πατσαβούρες δεν τα αναφέρω. κάντε τα μία εκτύπωση και καλα γα?@$%#^&.
φιλικά νικος.
όποιος έχει κάτι καλό σε cg εδω ας μου το στείλει με pm.
 

Επισκέπτης
ΣΟΒΑΡΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ

Μιας και εχει τόσες πολλες διευθύνσεις προτείνω ανα 10 μέλη να νοικιασουμε ολο το χρονο διαμερισμα και να πηγαίνουμε εκ περιτροπής.

Για να το σκεφτούν οι φιλοι συναγωνιστες που τρεχουν στα Callg tours τι λεφτα εχουν να γλυτώσουμε και ποσα γαμ αρχοντικά εχουμε να ρίξουμε!!!

Και πάλι μπράβο στον ELF24 . Μας ανοιξε τα μάτια. ¨οποιος πάει Βουλγαρία εχει νομίζω υποχρέωση κατα την άφιξη να φωνάξει ζήτω ο ELF24 !!!
Και κατα την επιστροφή να στείλει τουλάχιστον ευχαριστήριο μυν στον μεγάλο συναγωνιστή
μπράβο συναγωνιστή
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Και πάλι μπράβο στον ELF24 . Μας ανοιξε τα μάτια. ¨οποιος πάει Βουλγαρία εχει νομίζω υποχρέωση κατα την άφιξη να φωνάξει ζήτω ο ELF24 !!!
Και κατα την επιστροφή να στείλει τουλάχιστον ευχαριστήριο μυν στον μεγάλο συναγωνιστή
Μετά από 5 ταξίδια στη Βουλγαρία μέσα σε 10 μήνες οφείλω και γώ να ευχαριστήσω για άλλη μια φορά τον σύντροφο ELF24. Ο κατάλογος που μας είχε δώσει πριν από ένα χρόνο περίπου έκανε το πρώτο μου ταξίδι παιχνιδάκι... Αν δεν είχαμε αυτόν πιστεύω όχι μόνο εγώ αλλά και πολλοί από δω μέσα θα γυρνάγαμε από πελαγωμένοι έως απογοητευμένοι!! Ο σκοπός είναι όμως αργότερα να κάνει ο καθένας μας τη δικιά του έρευνα και να μη μείνει κολλημένος στη Σόφια... Η Βουλγαρία έχει και πάρα πολλές άλλες όμορφες πόλεις (υπάρχει και πολύ ασχήμια βέβαια) με πάρα πολλές ευκαιρίες για σεξ. Είναι στο χέρι του καθενός να μείνει στα έτοιμα ή να το ψάξει λίγο παραπάνω αυτός. Πάντως νομίζω πως όταν (με το κακό) η Βουλγαρία μπεί στην ΟΝΕ αντίο φτήνια...
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Eννοειται πως η παραθεση των διευθυνσεων απο τον ελφ βοηθαει πολυ οποιον ανεβει Σοφια.Παρ' ολα αυτα θελω να προσθεσω πως ολοι οι ταριφες ξερουν που βρισκονται τα σπιτια οποτε αν μπεις σε ενα ταξι και του πεις να κανει τουρ να βρεις μουνι θα σε παει σε παρα πολλα.Προσοχη οσον αφορα αυτα που θα πληρωσεις στο ταξι.Ειναι καλυτερο να κανεις μια τιμη φιξ απο την αρχη και μετα αναλογα να την προσαρμοσετε.
 

ELF24

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Eννοειται πως η παραθεση των διευθυνσεων απο τον ελφ βοηθαει πολυ οποιον ανεβει Σοφια.Παρ' ολα αυτα θελω να προσθεσω πως ολοι οι ταριφες ξερουν που βρισκονται τα σπιτια οποτε αν μπεις σε ενα ταξι και του πεις να κανει τουρ να βρεις μουνι θα σε παει σε παρα πολλα.Προσοχη οσον αφορα αυτα που θα πληρωσεις στο ταξι.Ειναι καλυτερο να κανεις μια τιμη φιξ απο την αρχη και μετα αναλογα να την προσαρμοσετε.
στα ταξί εκεί παντα να τους λες να βάζουν ταξίμετρο, θα είναι πολύ λι΄γότερο από την συμφωνία που θα κάνεις.
 

Επισκέπτης
στα ταξί εκεί παντα να τους λες να βάζουν ταξίμετρο, θα είναι πολύ λι΄γότερο από την συμφωνία που θα κάνεις.
καλά μιλάμε για πολύ λαμόγια εκεί ένας φίλος μου που πήγε από εδώ Βουλγαρία πήρε μαζί του ένα Βούλγαρο που δουλεύουνε μαζί για να τον περπατήσει εκεί και όπου πηγαίνανε ο Βούλγαρος έπαιρνε μίζα.
 

Επισκέπτης
διόρθωσε τους χαρακτήρες με ελληνικούς γιατί θα το σβήσουν το ποστ.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Βοήθησες....αλλά ποιός διορθώνει όλο αυτό το κείμενο......πίκρα....:headbang: :headbang: :headbang:
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Καλά τώρα το κατάλαβες πως έχει χαλάσει το Σαντάνσκι? Οι γνώστες εδω μέσα φωνάζουν πάνω από χρόνο!!! Εδώ και η Σόφια ψυχοραγεί...
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
john666,

Παρακαλώ την τροποοίηση των post σε Ελληνικά όπως και να διαβάσεις τον λόγο όπου σου έβαλα warn ο οποίος είναι σοβαρός.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Φιλε Ελφ εχεις δικιο σ'αυτο που λες αλλα γενικα οι Βουλγαροι εχουν προχωρησει πολυ οσον αφορα τις λαμογιες.Τα πιο πολλα ταξι που μπηκαμε ειχαν ταξιμετρα "χακαρισμενα" τα οποια μπορει να μετρουσαν τα λεβα ανα 10 δευτερολεπτα μερικες φορες.Επισης ενα αλλο πολυ μεγαλο ποσοστο απο ταριφες μολις μπαινεις σου λενε αυτοι μια τιμη π.χ 10 λεβα με την πραγματικη να ειναι περιπου 2.5.Πολυ λιγοι ειναι αυτοι που λειτουργουν τιμια αλλα δεν μπορεις να το καταλαβεις αν δεν μπεις και κανεις μια διαδρομη.
Σ'αυτο που ειπε ο αριον για καποιον γνωστο κλπ. να προσθεσω πως πολοι απο τους ταριφες θα σου κανουν ενα τουρ στα σπιτια για να βρεις μουνι αλλα θα σε πανε πρωτα απο αυτα που εχουν κονε και θα παρουν μιζα.Ετσι ενδεχομενως να χασεις καποιες καλες επιλοχες(απο τις ελαχιστες παντα απο αλλα σπιτια).Οποτε αυτο που προτεινω ειναι ειτε να εκτυπωσει καποιος τις διευθυνσεις του Ελφ και να τις δωσει στον ταριφα ειτε να αγορασει αυτη την κωλοεφημεριδα που κυκλοφορει στην Σοφια οπου εχει πολλες απο τις διευθυνσεις των νομιμων παντα σπιτιων.

Τip:Οταν δινετε ετοιμες διευθυνσεις σε ταριφα να επειμεινετε να σας παει σ'αυτα που του δινετε.Συνηθως αρχιζουν ιστοριες οτι δεν εχουν καλες γκομενες αυτα και ειναι πολυ ακριβα αλλα προφανως τα λενε ολα για να σας πανε σ'αυτα που εχουνε κονε και να παρουνε μιζα.
 

ELF24

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε Ελφ εχεις δικιο σ'αυτο που λες αλλα γενικα οι Βουλγαροι εχουν προχωρησει πολυ οσον αφορα τις λαμογιες.Τα πιο πολλα ταξι που μπηκαμε ειχαν ταξιμετρα "χακαρισμενα" τα οποια μπορει να μετρουσαν τα λεβα ανα 10 δευτερολεπτα μερικες φορες.Επισης ενα αλλο πολυ μεγαλο ποσοστο απο ταριφες μολις μπαινεις σου λενε αυτοι μια τιμη π.χ 10 λεβα με την πραγματικη να ειναι περιπου 2.5.Πολυ λιγοι ειναι αυτοι που λειτουργουν τιμια αλλα δεν μπορεις να το καταλαβεις αν δεν μπεις και κανεις μια διαδρομη.
Σ'αυτο που ειπε ο αριον για καποιον γνωστο κλπ. να προσθεσω πως πολοι απο τους ταριφες θα σου κανουν ενα τουρ στα σπιτια για να βρεις μουνι αλλα θα σε πανε πρωτα απο αυτα που εχουν κονε και θα παρουν μιζα.Ετσι ενδεχομενως να χασεις καποιες καλες επιλοχες(απο τις ελαχιστες παντα απο αλλα σπιτια).Οποτε αυτο που προτεινω ειναι ειτε να εκτυπωσει καποιος τις διευθυνσεις του Ελφ και να τις δωσει στον ταριφα ειτε να αγορασει αυτη την κωλοεφημεριδα που κυκλοφορει στην Σοφια οπου εχει πολλες απο τις διευθυνσεις των νομιμων παντα σπιτιων.

Τip:Οταν δινετε ετοιμες διευθυνσεις σε ταριφα να επειμεινετε να σας παει σ'αυτα που του δινετε.Συνηθως αρχιζουν ιστοριες οτι δεν εχουν καλες γκομενες αυτα και ειναι πολυ ακριβα αλλα προφανως τα λενε ολα για να σας πανε σ'αυτα που εχουνε κονε και να παρουνε μιζα.

Επιδή έχω έλληνα φίλο ταξιτζή στην Σόφια σας λέω τα εξής:
1. Από όλα τα σπίτια πέρνουν προμήθεια 20% εκτός από τα 3-4 τα πολύ κιριλέ των 100 ευρω / ωρα. Από τα σπίτια που έχουν 50λεβα/ωρα πέρνουν τα 10 λέβα ο ταξιτζης ή αυτός που σε πήγε. Αν πας μόνος σου χωρίς ταξι τότε μπορείς να του πείς 40λεβα την ώρα ή 120 το 3-ωρο ή 150 το 6-ωρο.
2. Τα ταξί έχουν το κάθε ένα διαφορετικό τιμοκατάλογο οτν οποίο τον λέει πάνο στο τζάμι του συνοδηγού για να φένεται όταν το σταματάς. Τα ποιο φθηνά είναι τα ταξι των εταιριών ΟΚ. και ONE DOLLAR TAXI που η χρεωση είναι 0,47λεβα / km. Η τιμή μπορεί να είναι ακόμα και 4λεβα/ km σε ελεύθερα ταξι που δεν είναι σε καποια εταιρια ή ραδιο-ταξι και είναι νόμιμο εφόσον ο οδηγός εχει το σχετικο αυτοκολλητο με τις τιμές. Δεν είναι όπως εδώ που οι τιμές είναι στανταρ.
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Θα συμφωνήσω και γω με για τα ΟΚ taxi με το master της Βουλγαρίας. Εμένα μετά από 5 ταξίδια πάνω βρέθηκε ταξιτζής να μου ζητήσει 15 ΕΥΡΩ από το αεροδρόμιο μέχρι το κέντρο της Σόφιας... Φυσικά πήρε τα τρία μου! Και έιχε και το θράσσος μετά να προσφερθει να με πάει στο Burgas στην εξευτελιστική τιμή των 150 € ισχυριζόμενος πως μου κάνει χάρη!!! Ακόμα ψάχνω τα μαλλιά μου με αυτά που άκουσα εκείνη τη μέρα
 

Επισκέπτης
Επιδή έχω έλληνα φίλο ταξιτζή στην Σόφια σας λέω τα εξής:
1. Από όλα τα σπίτια πέρνουν προμήθεια 20% εκτός από τα 3-4 τα πολύ κιριλέ των 100 ευρω / ωρα. Από τα σπίτια που έχουν 50λεβα/ωρα πέρνουν τα 10 λέβα ο ταξιτζης ή αυτός που σε πήγε. Αν πας μόνος σου χωρίς ταξι τότε μπορείς να του πείς 40λεβα την ώρα ή 120 το 3-ωρο ή 150 το 6-ωρο.
2. Τα ταξί έχουν το κάθε ένα διαφορετικό τιμοκατάλογο οτν οποίο τον λέει πάνο στο τζάμι του συνοδηγού για να φένεται όταν το σταματάς. Τα ποιο φθηνά είναι τα ταξι των εταιριών ΟΚ. και ONE DOLLAR TAXI που η χρεωση είναι 0,47λεβα / km. Η τιμή μπορεί να είναι ακόμα και 4λεβα/ km σε ελεύθερα ταξι που δεν είναι σε καποια εταιρια ή ραδιο-ταξι και είναι νόμιμο εφόσον ο οδηγός εχει το σχετικο αυτοκολλητο με τις τιμές. Δεν είναι όπως εδώ που οι τιμές είναι στανταρ.
ρε συνάδελφοι δεν υπάρχει λαός που να τους βάζει κάτω στην πουστιά εγώ εδώ στην Ελλάδα τους έχω ζήσει 15 χρόνια ακόμη και επί κομμουνισμού ήταν τα ρεμάλια του κομμουνισμού μια ζωή στην αρπαχτή να σκεφτείτε ότι επί κομμουνισμού τι κάνανε σε ένα εργοστάσιο που δουλεύανε το 70% δεν πάταγε στην δουλειά και κάνανε άλλες λαμογιές όπως μαύρη αγορά και τις κάρτες εργασίας τις δίναν στο υπόλοιπο 30% που δούλευε για να μην τους μπουζουριάσουν μέσα και να πάρουν και τον μισθό.
μιλάμε για μεγάλους καριόλιδες και οι μαλάκες οι Ρώσοι δούλευαν και τους στήριζαν οικονομικά.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Eυχαριστουμε Ελφ για τις επιπλεον πληροφοριες για ταξι.Οσο η κατασταση γαμιεται πανω τοσο εχουμε αναγκη για ολο και πιο ακριβεις πληροφοριες.Εμεις πχ οταν πηγαμε δεν ξεραμε τι παιζει ακριβως με τα ταξι και ειχαμε ενα χασιμο της ταξης των 20 ευρω(ευτυχως).Αλλοι τελειως ασχετοι και καθολου πονηρεμενοι εχασαν 100σταρικα.Τεσπα.
Επισης ποτε πηγες τελευταια φορα Σοφια?Ρωταω επειδη μου εκαναν εντυπωση οι τιμες που εγραψες οσον αφορα τις πουτανες.
Τελος θα συμφωνησω με τον αριον οτι δεν υπαρχει λαος να τους βαζει κατω στη λαμογια(ισως οι Ρουμανοι τωρα που το ξανασκεφτομαι).Ειχα μια πρωτη-αρνητικη- εντυπωση για το τι σημαινει Βουλγαρος,το διαπιστωσα απο κοντα και τι ειναι Σοφιανος Βουλγαρος  :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ κατι εχει παθει η μαλακια και δεν βαζει παραθεση.
 

ELF24

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1

Zaharias

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2006
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1

γιατι έχει αλλάξει κάτι στις τιμές τους?
φιλε Blastbeat20 8 για δες αυτά



και κάτι άλλο γιά όσους θέλουν πιό φθηνή διαμονή αλλά δεν είναι στο κέντρο και είναι περίπου 7 χλμ. από κέντρο

........................................................................


Εγω παντως δεν εβγαλα αλλα ακρη γιατι ειναι στα βουλγαρικα,αλλα για να το λες εσυ το πιστευω.

Οσοι εχουν παει Βουλγαρια επιβεβαιωνουν τα λεγομενα σου.

Κι εγω μετα απο 2 αναβολες σε διαρκεια ενος χρονου τον αλλο μηνα φευγω για 3ημερο.

Αλλα δε μπορω να καταληξω σε πια πολη να παω.Δε κατεχω και πολλα απο Βουλγαρια
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Εγω παντως οταν πηγα δεν δεχονταν παζαρια.Λεγαμε στον νταβα τι θελαμε πηγαινε μεσα σε ενα κωλοδωματιο και συζηταγε με κατι παπαρες και μετα εβγαινε και εκανε ανακοινωση.
Επισης οπως εγραψα και στο πρωτο ποστ οι τιμες που μας ελεγαν ηταν 40 ευρω την ωρα.Επισης καποια μπορει να σου εδιναν 3ωρο με 30 ευρω την ωρα δηλαδη συνολο 90 και καποια αλλα εδιναν 3 ωρες συν 3 ωρες δωρο(χαχαχαχα)με 120 ευρω αλλα ποτε οι γκομενες δεν καθοταν 6ωρο.Να προσθεσω ακομη πως οι μουναρες που εχουν τα σαιτ που εχουν παραθεσει εδω συναγωνιστες κατα καιρους ουτε για δειγμα.Επαναλαμβανω-οπως και στο πρωτο ποστ-δεν ξερω αν ηταν λογω καλοκαιριου και δεν υπηρχαν πολλες καλες γκομενες αλλα τεσπα θα ξαναπαμε και τον χειμωνα και θα δουμε .
Σχετικα με τα ξενοδοχεια το σιπκα ειναι πολυ καλη επιλογη επειδη ειναι 5 λεπτα περπατημα απο το κεντρο και 5 λεπτα με τα ποδια και απο το βελβετ με τιμες αντιστοιχες με αυτες που εχει και το ξενοδοχειο που παρεθεσες.

Ελφ και μια ακομη ερωτηση.Εχεις μεινει στο σερντικα ποτε?Μας ειπαν πως ειναι παρα πολυ φτηνο μεχρι και 7 ευρω το δωματιο αλλα παρα πολυ παρακμιακο και με πολυ γυφταριο να περιφερεται.

 

ELF24

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Εγω παντως οταν πηγα δεν δεχονταν παζαρια.Λεγαμε στον νταβα τι θελαμε πηγαινε μεσα σε ενα κωλοδωματιο και συζηταγε με κατι παπαρες και μετα εβγαινε και εκανε ανακοινωση.
Επισης οπως εγραψα και στο πρωτο ποστ οι τιμες που μας ελεγαν ηταν 40 ευρω την ωρα.Επισης καποια μπορει να σου εδιναν 3ωρο με 30 ευρω την ωρα δηλαδη συνολο 90 και καποια αλλα εδιναν 3 ωρες συν 3 ωρες δωρο(χαχαχαχα)με 120 ευρω αλλα ποτε οι γκομενες δεν καθοταν 6ωρο.Να προσθεσω ακομη πως οι μουναρες που εχουν τα σαιτ που εχουν παραθεσει εδω συναγωνιστες κατα καιρους ουτε για δειγμα.Επαναλαμβανω-οπως και στο πρωτο ποστ-δεν ξερω αν ηταν λογω καλοκαιριου και δεν υπηρχαν πολλες καλες γκομενες αλλα τεσπα θα ξαναπαμε και τον χειμωνα και θα δουμε .
Σχετικα με τα ξενοδοχεια το σιπκα ειναι πολυ καλη επιλογη επειδη ειναι 5 λεπτα περπατημα απο το κεντρο και 5 λεπτα με τα ποδια και απο το βελβετ με τιμες αντιστοιχες με αυτες που εχει και το ξενοδοχειο που παρεθεσες.

Ελφ και μια ακομη ερωτηση.Εχεις μεινει στο σερντικα ποτε?Μας ειπαν πως ειναι παρα πολυ φτηνο μεχρι και 7 ευρω το δωματιο αλλα παρα πολυ παρακμιακο και με πολυ γυφταριο να περιφερεται.
κάποια πολύ κυριλέ έχουν αυτές τις τιμές. αλλά το 40 ευρώ την ώρα είναι εξοφρενικο και νομίζω ότι μόνο 3-4 απο το σύνολο των 50 σπιτιών έχουν αυτές τισ τιμες. το stadart ειναι 50 λεβα ανα ώρα και στις 4 ώρες 200 λεβα + 2 ώρες δώρο.
το serdika παλια ήταν φθηνο. τώρα έχει ανακαινηστεί και είναι περιπου στα 55 ευρώ.
ολα τα ξενοδοχεία έχουν τις διπλασιες τιμες για τουριστες απο οτι για τους ντοπιους.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Θα σε στανοχωρησω αλλα στα 10-15 που πηγαμε παντου αυτες τις τιμες μας ειπαν.Απο τις οποιες νομιζω πως η πιο συμφερουσα ηταν 120 ευρω 6 ωρες.Επισης οταν λες κυριλε τι εννοεις?Καλυτερες γκομενες?Γιατι οπου κι αν πηγαιναμε 90% μπαζα ειχαν.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom