Νέα

Βουλγαρία, ένας επίγειος παράδεισος

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BASILIS35

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Παει κανεις συναγωνιστης Σαντανσκι ή ανατολικα παράλια αυτο το ΣΚ?
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Φιλε πηγα προσφατα Sadanski. Δε παιζει τιποτα αυτο το καιρο. ειναι αδειο. Μονο κανα-δυο τσιγγανες θα βρεις να παρεις στο χενοδοχειο σου. Οι φοιτητριες ειναι εξαφανισμενες αυτο το καιρο. Πρεπει να περιμενεις το Σεπτεβριο για να περασεις καλα. Απο ξενοδοχεια, θα βρεις ανετα, δεν ειναι γεματα. Το καλυτερο ειναι το Sadaski Palace, αλλα δεν ειναι για να γαμησεις. Στο Hotel Aneli() μπορεις ανετα να φερεις τη κοπελα που θα ψωνισεις στον πεζοδρομο η σε κανα μπαρακι, αλλα κοπελες στο ξενοδοχιο δεν θα βρεις.


Μάγκες βοήθεια,θα πάω το Σάββατο στη Βουλγαρία και θέλω να μείνω το βράδυ,δεν έχω ιδέα απο ξενοδοχεία,θα βρώ εύκολα μόνο για μία μέρα?Γιατί άκουσα ότι πρέπει να νοικιάσεις διήμερο. Τί τιμές παίζουν στα ξενοδοχεία?
Υ.Σ. Στο Σαντάνσκι θα πάω
 

gagas

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2005
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
28
Πόντοι
0
μαλλον φιλε δεν τα ξερες τα κολπα.το σαντασκι παντα εχει  ,αμα τα τελετε.
 

gagas

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2005
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
28
Πόντοι
0
το σαβατο το βραδυ ,κυριακη μεσημερι παω σαντασκι
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
αμεση ενημερωση απο σανυ μπιτς (συγνωμη απο τον οπερ που θα βαλω σε κοπο να το γυρισει ελλινικα). λοιπον ακουστε καλα μου παιδια αν σκοπευετε να ερθετε εδω για διακοπες πληρωμενου σεξ ξεχστε το. αν θελετε να κανετε διακοπες και να δειτε βορειες οπως τις καλες εποχες των 80s στα δωδεκανησα ελατε αφοβα! καμακι σε λιωμενες απ το ποτο σκανδιναβες (πιτσιρικες επι το πλειστον για τα γουστα μου αλλα ασχετο). οι γειτονες μας πουλανε ο,τι και εμεις στις προηγουμενες δεκαετιες προ του ευρω. φτηνο ποιοτικο τουρισμο. τιμολογιο υπηρεσιων πιπα στα ορθια απο γυφτισα στο σανυ μπιτς 20 λεβα = 10 ευρω, ωρα με κοπελα στο διαμερισμα της 100 λεβα = 50 ευρω. καλλιτερα κανε 30 χλμ πηγαινε μπουργκας και παρε την με 50 λεβα την ωρα!!!! δεν θελω να μπω σε λεπτομερειες (θα κουρασω και το μεταφραστη) περισοτερες πληροφοριες με την επιστροφη!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Να μιλήσει και ο "ΕΙΔΙΚΟΣ" για Βουλγαρία. Ο κουμπάρος μου είναι Βούλγαρος, μένει μόνιμα Φιλιπούπολη. Και ο κολλητός μου φίλος και συνεργάτης σπούδασε Σόφια. Τελευταία επίσκεψη μου για 6 βράδια πριν περίπου 10 ημέρες. Θα μπορούσα να γράψω πολλά αλλά θα περιοριστώ στην ουσία. Δύο βράδια που έμενα Σαντάνσκι. Διαφωνώ με τους φίλους που γράφουν άλλα. Είχε μουνάρες. 50 Ευρώ η ώρα. 10 Ευρώ κάθε επιπλέον ώρα. 100 Ευρώ η βραδιά. Εκπληκτικό και καθαρό μικρό τσιγγανάκι 100 Ευρώ Η ΜΕΡΑ. Πέρασα υπέροχα. Φάγητο, ποτό, γα...ι. Θα ξαναπάω αν τα κονομήσω. Σόφια και Φιλιπούπολη άλλη ιστορία που θα γράψω κάποια άλλη στιγμή.
Υ.Γ1. Ακριβώς με το που περνάμε τα σύνορα. Μπουζούκια ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ. 5 ΜΕ 10 αρκετά καλές. Δοκιμάστε. Αξίζει το κόπο. Εγώ πήρα μια για τσιμπ....ι στο αυτοκίνητο. 20 Ευρώ.

Ρε παιδιά πέστε τίποτα για Φιλιππούπολη να μάθουμε κι εμείς. Πάω την επόμενη εβδομάδα και κανείς χριστιανός δεν μου είπε πληροφορίες για εκεί.
Επισημαίνω πως δεν ενδιαφέρομαι για να μάθω για το που θα μείνω ή πως θα φτάσω εκεί. Αλλά το πως θα ..."περάσω" εκεί.
Άσχετο, αλλά εκεί στο Novotel  που θα μείνω, θα παίξει καμιά γκομενομάζωξη στο μπαρ του ξενοδοχείου μήπως;
 

dinitikos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2007
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Συνάδελφοι την επόμενη εβδομάδα ανεβαίνω Σόφια.

Τίποτε εγγυημένο, με τηλέφωνο και όνομα για να μην είμαι στο ψάξιμο;

Ευχαριστώ (περιμένοντας pm)
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Φιλε αν διαβασεις το θρεντ απο την αρχη υπαρχουν παρα πολλες πληροφοριες απο τις πρωτες κιολας σελιδες κυριως απο τον master  elf24.Δευτερα θα ειμαι κι εγω Σοφια και θεωρω πως πηγαινω πανω με πολυ περισσοτερες πληροφοριες απο οτι περιμενα.
 

zaxoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
346
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
ετσι ακριβως το φορουμ ειναι κατατοπιστικοτατο πραγματικα μου ανοιξε τα ματια και πηγα σε μια εντελως αγνωστη πριν αγορα για μενα ξεροντας ακριβως τι ψαχνω τα πραγματα ειναι οπωε ακριβως εχουν γραφτει εδω με ελαχιστες διαφορες ...
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
554
Like
59
Πόντοι
6
να βάλω σε μπλακ λίστα μια πουτάνα βουλγαρα μην την πατισι κανίς από σβλιλιγραντ μεριά ; είναι ένα μαγαζί που λέγετε τσορζ ειχει μια πιτσιρίκα βουλγαρα από την σοφια είναι πανέμορφη αλλά στο κρεβάτι ειναι πιο ψυχρή και από την καταψιχι την λένε συλβια και είναι μια ξανθιά .θέλανε και 50 ευρώ ενώ όλα τα άλλα μαγαζιά η μαλον ξενοδοχεία ζητούσαν 30 ευρώ.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Nα καταθεσω και εγω την εμπειρια μου απο Βουλγαρια.Γενικα η κατασταση εχει χαλασει παρα πολυ(ελαχιστες καλες γκομενες και ψηλες τιμες.
Εμεινα Δευτερα-Πεμπτη στο ξενοδοχειο shipka,δικλινο δωματιο 50 λεβα το βραδυ τα οποια γινονται 72 αν ανεβασεις γκομενα πανω.

Οσον αφορα τα σπιτια που μαζευονται οι γκομενες.
Eχουνε γυρω στις 10-15 απο τις οποιες μονο η 1-2 καλες αλλες κανα 2 μετριες και οι υπολοιπες μπαζα.Ειναι καλο να παει καποιος νωρις κατα τις 8.30-9.00 για να πετυχει τις καλες.Οσον αφορα τις τιμες,ζητανε 40 την μια ωρα 80 τις 2.Αν ζητησεις 3ωρο θα σου πει 120 ευρω και 3 ωρες επιπλεον,δηλαδη 6 ωρες συνολικα.Δεν ειναι παντως τοσο καλο οσο φαινεται διοτι η γκομενα θα σηκωθει να φυγει στο 3 ωρο συνηθως.Επισης εχουν αλλαξει πολυ σε συμπεριφορα οι πουτανες.Αν θελεις να γαμησεις πανω απο 2 φορες σου σκιζουν τα αρχιδια(ποναω,δεν μπορω,εισαι τρελος που θελεις να γαμησεις παλι κλπ.).Συμπεριφορες που σιγουρα δεν υπηρχαν παλιοτερα.

Strip clubs.
Πρωτη μερα πηγαμε στο velvet.5 λεβα εισοδος και αλλα 5 το ποτο.Η μια σερβιτορα μουναρα,καλυτερη απ' ολες τις γκομενες μεσα(φυσικα δεν γινεται να κανονισεις τπτ με αυτη).Απο αυτες που κανουν striptease δεν γαμιουνται ολες.Δηλαδη αυτες που σταμπαρεις αμεσως που ειναι πολυ καλες δεν γαμιουνται.Το κανουν αλλες οχι εξισου καλες.Επισης και εκει θα ειναι καλο να παει καπιος νωρις γιατι και τα ελαχιστα πολυ καλα κομματια που γαμιουνται φευγουν αμεσως.Παρ' ολα αυτα πετυχα καλη γκομενα την οποια πηρα στο ξενοδοχειο για 1 ωρα 55 ευρω με πολυ καλη συμμετοχη στο γαμισι και γενικοτερα στη φαση.Ρωτησα την μια σερβιτορα ποσο ειναι για 2 ωρες και μου ειπε αλλα 55 ευρω!!!!!!.

Kama Sutra.
5 λεβα εισοδος,7 λεβα ποτο.
Τα ιδια και χειροτερα.Η μια σερβιτορα καλυτερη απο ολες τις γκομενες που γαμιουνται.Το μαγαζι εχει 12 αν δεν κανω λαθος γκομενες απο τις οποιες γαμιουνται οι 4-5.Εννοειται οι χειροτερες(μη φανταστειτε οτι ειναι τπτ μπαζα απλα καλες γκομενες που δεν συγκρινονται κατα την αποψη μου με αυτες που κανουν μονο striptease) .Τεσπα πηρα μια στο δωματιο του στριπ με 55 ευρω για μια ωρα.Η γκομενα σαν να κανει αγγαρεια ενα πραγμα,να μου σπαει τα αρχιδια finish baby και finish baby και γενικα μια κατασταση αδικαιολογητη.Πυροβολησα 2 φορες.Αυτη δεν ειχε προβλημα με τις φορες απλα εδειχνε γενικα μια βαρεμαρα.

Δεν προλαβαμε να επισκεφτουμε και το kleopatra για το οποιο εχουν μιλησει με καλα λογια εδω διαφοροι συναδελφοι λογω ελλειψης χρονου.Εννοειται πως σε κατι taboo,fetish κλπ.ουτε λογος.

Λιγα πραγματα για τους Βουλγαρους.Λαμογια του κερατα.
Απο την στιγμη που πατας το ποδι στη Σοφια κοιτανε να σε κλεψουν .Απο που να αρχισω και που να τελειωσω.Στον σιδηροδρομικο ισοτιμια λεβα-ευρω 1.80 !!!!!.Στην εκδοση των εισητιριων για επιστροφη πολυ προσοχη γιατι τα χρεωνουν παραπανω.Οι ταριφες που μπορει να σου παρουν μεχρι και τα σωβρακα για μια μικρη διαδρομη,στα εστιατορια και κλπ οπου ανακαλυπτουν τις διπλασιες τιμες ξαφνικα.Ολα αυτα μαζι με μια γενικα αντιμετωπιση που εδειχνε ιδιαιτερη αντιπαθεια μας εκαναν αρκετες φορες να ριχνουμε γαμοσταυριδια με αποκορυφωμα στον υπευθυνο στο ξενοδοχειο οταν φευγαμε που ειναι
πολυ μεγαλο αρχιδι.Απ'οτι καταλαβαμε ειχανε βιδωθει στο ξενοδοχειο επειδη ανεβαζαμε γκομενες πανω λες και αυτο γινοταν πρωτη φορα.Τεσπα θα βιδωθω παλι αν συνεχισω οποτε σταματαω εδω.

Δεν ξερω αν ειναι λογω καλοκαιριου και οι τιμες ηταν τοσο ψηλες και οι γκομενες πολυ λιγες.Ισως η κατασταση να πεθανε στη Σοφια.Γενικα οι Βουλαροι την εχουν δει μαγκες αλλα δεν καταλαβαινουν πως ειναι μια χωρα που βαδιζει και μαθηματικα στην καταστροφη(σε συνομιλια με καποιους μας ειπαν πως βασικος μισθος ειναι 90 ευρω και οτι τα λεφτα τα εχουν οι εμποροι ναρκωτικων και οι πολιτικοι.)
Οτιδηποτε θελετε ρωτηστε,συγγνωμη για το μεγαλο ποστ.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Nα καταθεσω και εγω την εμπειρια μου απο Βουλγαρια.Γενικα η κατασταση εχει χαλασει παρα πολυ(ελαχιστες καλες γκομενες και ψηλες τιμες.
Εμεινα Δευτερα-Πεμπτη στο ξενοδοχειο shipka,δικλινο δωματιο 50 λεβα το βραδυ τα οποια γινονται 72 αν ανεβασεις γκομενα πανω.

Οσον αφορα τα σπιτια που μαζευονται οι γκομενες.
Eχουνε γυρω στις 10-15 απο τις οποιες μονο η 1-2 καλες αλλες κανα 2 μετριες και οι υπολοιπες μπαζα.Ειναι καλο να παει καποιος νωρις κατα τις 8.30-9.00 για να πετυχει τις καλες.Οσον αφορα τις τιμες,ζητανε 40 την μια ωρα 80 τις 2.Αν ζητησεις 3ωρο θα σου πει 120 ευρω και 3 ωρες επιπλεον,δηλαδη 6 ωρες συνολικα.Δεν ειναι παντως τοσο καλο οσο φαινεται διοτι η γκομενα θα σηκωθει να φυγει στο 3 ωρο συνηθως.Επισης εχουν αλλαξει πολυ σε συμπεριφορα οι πουτανες.Αν θελεις να γαμησεις πανω απο 2 φορες σου σκιζουν τα αρχιδια(ποναω,δεν μπορω,εισαι τρελος που θελεις να γαμησεις παλι κλπ.).Συμπεριφορες που σιγουρα δεν υπηρχαν παλιοτερα.

Strip clubs.
Πρωτη μερα πηγαμε στο velvet.5 λεβα εισοδος και αλλα 5 το ποτο.Η μια σερβιτορα μουναρα,καλυτερη απ' ολες τις γκομενες μεσα(φυσικα δεν γινεται να κανονισεις τπτ με αυτη).Απο αυτες που κανουν striptease δεν γαμιουνται ολες.Δηλαδη αυτες που σταμπαρεις αμεσως που ειναι πολυ καλες δεν γαμιουνται.Το κανουν αλλες οχι εξισου καλες.Επισης και εκει θα ειναι καλο να παει καπιος νωρις γιατι και τα ελαχιστα πολυ καλα κομματια που γαμιουνται φευγουν αμεσως.Παρ' ολα αυτα πετυχα καλη γκομενα την οποια πηρα στο ξενοδοχειο για 1 ωρα 55 ευρω με πολυ καλη συμμετοχη στο γαμισι και γενικοτερα στη φαση.Ρωτησα την μια σερβιτορα ποσο ειναι για 2 ωρες και μου ειπε αλλα 55 ευρω!!!!!!.

Kama Sutra.
5 λεβα εισοδος,7 λεβα ποτο.
Τα ιδια και χειροτερα.Η μια σερβιτορα καλυτερη απο ολες τις γκομενες που γαμιουνται.Το μαγαζι εχει 12 αν δεν κανω λαθος γκομενες απο τις οποιες γαμιουνται οι 4-5.Εννοειται οι χειροτερες(μη φανταστειτε οτι ειναι τπτ μπαζα απλα καλες γκομενες που δεν συγκρινονται κατα την αποψη μου με αυτες που κανουν μονο striptease) .Τεσπα πηρα μια στο δωματιο του στριπ με 55 ευρω για μια ωρα.Η γκομενα σαν να κανει αγγαρεια ενα πραγμα,να μου σπαει τα αρχιδια finish baby και finish baby και γενικα μια κατασταση αδικαιολογητη.Πυροβολησα 2 φορες.Αυτη δεν ειχε προβλημα με τις φορες απλα εδειχνε γενικα μια βαρεμαρα.

Δεν προλαβαμε να επισκεφτουμε και το kleopatra για το οποιο εχουν μιλησει με καλα λογια εδω διαφοροι συναδελφοι λογω ελλειψης χρονου.Εννοειται πως σε κατι taboo,fetish κλπ.ουτε λογος.

Λιγα πραγματα για τους Βουλγαρους.Λαμογια του κερατα.
Απο την στιγμη που πατας το ποδι στη Σοφια κοιτανε να σε κλεψουν .Απο που να αρχισω και που να τελειωσω.Στον σιδηροδρομικο ισοτιμια λεβα-ευρω 1.80 !!!!!.Στην εκδοση των εισητιριων για επιστροφη πολυ προσοχη γιατι τα χρεωνουν παραπανω.Οι ταριφες που μπορει να σου παρουν μεχρι και τα σωβρακα για μια μικρη διαδρομη,στα εστιατορια και κλπ οπου ανακαλυπτουν τις διπλασιες τιμες ξαφνικα.Ολα αυτα μαζι με μια γενικα αντιμετωπιση που εδειχνε ιδιαιτερη αντιπαθεια μας εκαναν αρκετες φορες να ριχνουμε γαμοσταυριδια με αποκορυφωμα στον υπευθυνο στο ξενοδοχειο οταν φευγαμε που ειναι
πολυ μεγαλο αρχιδι.Απ'οτι καταλαβαμε ειχανε βιδωθει στο ξενοδοχειο επειδη ανεβαζαμε γκομενες πανω λες και αυτο γινοταν πρωτη φορα.Τεσπα θα βιδωθω παλι αν συνεχισω οποτε σταματαω εδω.

Δεν ξερω αν ειναι λογω καλοκαιριου και οι τιμες ηταν τοσο ψηλες και οι γκομενες πολυ λιγες.Ισως η κατασταση να πεθανε στη Σοφια.Γενικα οι Βουλαροι την εχουν δει μαγκες αλλα δεν καταλαβαινουν πως ειναι μια χωρα που βαδιζει και μαθηματικα στην καταστροφη(σε συνομιλια με καποιους μας ειπαν πως βασικος μισθος ειναι 90 ευρω και οτι τα λεφτα τα εχουν οι εμποροι ναρκωτικων και οι πολιτικοι.)
Οτιδηποτε θελετε ρωτηστε,συγγνωμη για το μεγαλο ποστ.

H Bουλγαρια πεθανε. Παμε για αλλα...
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Σε καναν μηνα θα ξαναπαω Βουλγαρια αλλα αυτη τη φορα μαλλον στο plovdiv.Το συνεστησε ως καλυτερο προορισμο ενας απο τους επιβατες στο τρενο ο οποιος απ' οτι ειπε εχει γυρισει ολη τη Βουλγαρια.
 

Επισκέπτης
H Bουλγαρια πεθανε. Παμε για αλλα...
αφού έχουν καλομάθει πλέον με κάτι κ ολόγερους από εδώ που τους τα παίρνουν χοντρά. και εδώ οι γέροι έχουν χαλάσει την πιάτσα με τις Βουλγάρες ιδικά καλύτερα Ρωσίδες έχουν καλύτερη κουλτούρα στο πήδημα.
 

cokecoke

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
επειδη το σκεφτομαι να ανεβω σοφια  3 μερες εχει  κανενας συναγωνιστης πληροφοριες- αποψεις για αυτο ?.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom