Νέα

Βούλα Βαβάτση

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Ποιός Ελληναράς ρε σύντροφε ? Ίσα,ίσα οι περισσότεροι Έλληνες είναι ανατολίτες χαζοπουριτανοί και δεν τις παντρεύονται εύκολα αυτές !  :think:  Εγώ πάντως θα την πέσω κι'ότι κάτσει ! Έτσι κι'αλλιώς το τι θα λέει ο κόσμος το γράφω στ'αρχίδια μου !  :grin:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Ποιός Ελληναράς ρε σύντροφε ? Ίσα,ίσα οι περισσότεροι Έλληνες είναι ανατολίτες χαζοπουριτανοί και δεν τις παντρεύονται εύκολα αυτές !  :think:  Εγώ πάντως θα την πέσω κι'ότι κάτσει ! Έτσι κι'αλλιώς το τι θα λέει ο κόσμος το γράφω στ'αρχίδια μου !  :grin:

Δηλαδή θα της την πέσεις για ένα γαμήσι (που γιατί να σου κάτσει τζάμπα αν έχει μάθει να πληρώνεται) ή για κάτι πιο σοβαρό;
Σχέση ας πούμε.
Ίσως και γάμο;
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Δηλαδή θα της την πέσεις για ένα γαμήσι (που γιατί να σου κάτσει τζάμπα αν έχει μάθει να πληρώνεται) ή για κάτι πιο σοβαρό;
Σχέση ας πούμε.
Ίσως και γάμο;

Για ότι κάτσει σύντροφε !!  
                                                                                                                                                                     Πάντως φανταστείτε μια οποιαδήποτε τυπική Ελληνίδα πεθερά, που τρελαίνεται για τον γιόκα της, να της φέρει για νύφη πορνοστάρ !  :2funny: :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Το βασικό προβλημά της παίχτη δεν ειναι οτι ειναι πουτάνα, αυτό ειναι δευτερεύον στην περίπτωσή της.
Το βασικό ειναι πως είναι ΗΛΙΘΙΑ.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Το βασικό προβλημά της παίχτη δεν ειναι οτι ειναι πουτάνα, αυτό ειναι δευτερεύον στην περίπτωσή της. Το βασικό ειναι πως είναι ΗΛΙΘΙΑ.

Που την ξέρεις εσύ ρε σύντροφε ??
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Την εχεις ακούσει να μιλάει?Οχι στις τσόντες.

Αν μιλάς πάντως για ένα βιντεάκι στο youtube,κάνει καθαρά πλάκα αλλά κάποιοι βλάκες που σχουλιάζουν απο κάτω έχουν και έλλειψη χιούμορ και τη βρίζουν...τέλος πάντων,μένει να διαπιστώσω μόνος μου το χαρακτήρα της,αν γίνει τίποτα...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Άμα τη βρίσκεισ σ αυτό μια χαρά, πάσο παίχτη.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Αν μιλάς πάντως για ένα βιντεάκι στο youtube,κάνει καθαρά πλάκα αλλά κάποιοι βλάκες που σχουλιάζουν απο κάτω έχουν και έλλειψη χιούμορ και τη βρίζουν...τέλος πάντων,μένει να διαπιστώσω μόνος μου το χαρακτήρα της,αν γίνει τίποτα...

Α, δεν έχεις βγάλει σαφές συμπέρασμα για τις νοητικές της ικανότητες, θες να γνωρίσεις και το χαρακτήρα της για να σχηματίσεις ιδίαν αντίληψη!

Αλλά εδώ θα μου πεις ο άλλος εξακολουθεί να θέλει τον Αλέξη για πρωθυπουργό μετά από όσα έχει πει, στη Βούλα θα κολλήσουμε;
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
και η μαλακία καλά κραττεί...!!!!  :jerking:
ρε σεις , εδώ και κανα τρίμηνο νταλαβερίζεται με τύπο που έχει κωλόμπαρο στα σέρρας, και την πηγαινοφέρνει καθε βράδυ εκέι. Την βγάζει στο κλαρί εκεί με ποτό αντρικό/γυναικείο , παίζει κ καβάντζα  :tits2:  μέσα στο μαγαζί κ όλα good.  :pipa2: Τι παπαριές αραδιάζετε για τσόντες κ σχετικά ?
κ όσο για την πρόταση που τις κάνανε για φωτογράφιση , ήταν απο το PLAYBOY για το τεύχος του μαίου που αρνήθκε ή μαλλον δεν τους απαντησε οταν επρεπε και το ποσο ηταν καπου στα 20000 γιουρια. Αυτάααα  :s&m_2:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
20 παπάρια θα της έδωσαν.
Κόψτε ρε τις μαλακίες, ΚΑΜΙΑ ξεκωλιάρα δεν παίρνει ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΕΥΡΩ για καμία φωτογράφιση.
ΟΥΤΕ ΣΕΝΤΣ. Τζάμπα διαφήμιση ( win - win ) για τη βίζιτα ειναι ολα.
Μου φέρνεις τις κοπέλες λέει το περιοδικό στον νταβατζή με ετοιμη τη φωτογράφιση και πληρωμένη κιόλας από σένα, κι εγώ απλά βάζω το σαχλοκειμενάκι της τάχα μου συνεντευξησ, να χαμε να λέγαμε, και το δημοσιεύουμε.Εγώ γεμίζω σελίδες με μοντέλα Ελληνίδες(Γυφτισες,Ρουμάνες,Αλβανίδες κλπ βίζιτες δλδ)κι εσύ ανεβάζεις την τιμή στον πελάτη και αυξάνεις το πιρφορο πελατολόγιό σου.
ΤΕΛΟΣ.

Πόσα τεύχη να πουλήσει το Playboy ρε παίχτη για να έχει κέρδος από τα 20 χιλιάρικα που θα δώσει στη Βουλάρα;
Ότι σου είπαν το πίστεψες;
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ρε μαλάκα τα λες σοβαρά τώρα αυτά?
Κάθεται όλη νύχτα στο κωλόμπαρο να κάνει παρεα στα παπούδια για ποσοστα απ τα ποτά και πάιρνει οτι παίρνει απ την 100άρα της καβάτζας και ξεχασε να απαντησει για τα 20.000 της φωτογράφησης?
Οταν λένε δεν παίζει μία για φωτογράφηση το εννούμε,
Και ξέρεις πολύ καλά πως ξερω τι λέω.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Πόσα τεύχη να πουλήσει το Playboy ρε παίχτη για να έχει κέρδος από τα 20 χιλιάρικα που θα δώσει στη Βουλάρα;
Ότι σου είπαν το πίστεψες;


Μ.Ο. Κυκλοφορίας 3μήνο 2011: 10.000 τεύχη


Αν πουλάει έστω και τα μισά κάνουν πάρτυ γιατρέ,ακου που σου λέω.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Ρε μαλάκα τα λες σοβαρά τώρα αυτά?
Κάθεται όλη νύχτα στο κωλόμπαρο να κάνει παρεα στα παπούδια για ποσοστα απ τα ποτά και πάιρνει οτι παίρνει απ την 100άρα της καβάτζας και ξεχασε να απαντησει για τα 20.000 της φωτογράφησης?
Οταν λένε δεν παίζει μία για φωτογράφηση το εννούμε,
Και ξέρεις πολύ καλά πως ξερω τι λέω.

Έτσι!!

Και συγγνώμην που παρέθεσα το κείμενο σου χωρίς να φαίνεται από ποιον ήταν, αλλά το έκανα έτσι διότι αλλιώς θα φαινόταν σαν να απαντούσα σε σένα.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Έτσι!!

Και συγγνώμην που παρέθεσα το κείμενο σου χωρίς να φαίνεται από ποιον ήταν, αλλά το έκανα έτσι διότι αλλιώς θα φαινόταν σαν να απαντούσα σε σένα.
Γιατρέ εχω συνεργαστεί πολλά χρόνια με τους εκδότες του χώρου γι αυτό μιλάω με νούνερα(και το 0 νούμερο είναι)
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206

Μ.Ο. Κυκλοφορίας 3μήνο 2011: 10.000 τεύχη


Αν πουλάει έστω και τα μισά κάνουν πάρτυ γιατρέ,ακου που σου λέω.

Ρε πες πως πουλάει και τα 10.000. Πάει να πει για κάθε τεύχος δυο ευρώ στη Βουλάρα;
Και σαν πόσο κάνει το τεύχος; (Ούτε που ξέρω! :cheesy:)

Υ.Γ. Το είδα στο λινκ! 3.90!! Δηλαδή στη Βούλα πάνω από τα μισά. Με το υπόλοιπο (ούτε καν!) δίευρω χαρτί, εκτύπωση, πρακτορείο τύπου, περιπτεράς, φορτηγά, η επιχείρηση και οι φόροι!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom