Νέα

Βούλα Βαβάτση

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
Kαλά...να σε δω τι καλύτερο γαμάς ΣΤΟ ΤΣΑΜΠΑ και μάλιστα από ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ-και όχι πεινασμένες αλλοδαπές που γαμιόνται και για μια πορτοκαλάδα-και μετά,έλα πες μου...Απο εκεί φαίνεται η πραγματική μας αξία,ξέρεις !  Γιατί απο λογάκια εμείς οι Έλληνες είμαστε πρώτοι !!
καταρχην δεν παω σε μπουρδελα και σχετικα φιλε μου για να γαμησω.οσες φορες παω σε κολομπαρα και στριπτιτζιδικα παω για χαβαλε και να γελασω με τις πουτανες.
οσο για ελληνιδες που λες,καλα θα κανεις να ξυπνησεις λιγο.εξω βραζει ο τοπος απο μουνι.αλλα αμα εισαι μαλακας δεν προκειτε να γαμησεις ποτε στη ζωη σου.
και μια συμβουλη.
μαθε να ξεχωριζεις τις πουτανες απο τα τις γκομενες που κυκλοφορουνε εξω,οχι οτι οι εξω ειναι καλυτερες,απλα θελει τροπο,εκει ειναι το μυστικο.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
καταρχην δεν παω σε μπουρδελα και σχετικα φιλε μου για να γαμησω.οσες φορες παω σε κολομπαρα και στριπτιτζιδικα παω για χαβαλε και να γελασω με τις πουτανες.
οσο για ελληνιδες που λες,καλα θα κανεις να ξυπνησεις λιγο.εξω βραζει ο τοπος απο μουνι.αλλα αμα εισαι μαλακας δεν προκειτε να γαμησεις ποτε στη ζωη σου.
και μια συμβουλη.
μαθε να ξεχωριζεις τις πουτανες απο τα τις γκομενες που κυκλοφορουνε εξω,οχι οτι οι εξω ειναι καλυτερες,απλα θελει τροπο,εκει ειναι το μυστικο.

Aσε τις συμβουλές και τις μαλακίες γιατί είμαι σίγουρα μεγαλύτερος σου και ξέρω περισσότερα απο'σένα ...μην είσαι ο κλασσικός ξερόλας Ελληναράς ! Και πρώτη φορά βλέπω άνθρωπο που πηγαίνει σε στριπτιτζάδικο για να γελάσει ! Ποιό το αστείο δηλαδή ??  :think:  :headbang:
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
καταρχην δεν παω σε μπουρδελα και σχετικα φιλε μου για να γαμησω.οσες φορες παω σε κολομπαρα και στριπτιτζιδικα παω για χαβαλε και να γελασω με τις πουτανες.
οσο για ελληνιδες που λες,καλα θα κανεις να ξυπνησεις λιγο.εξω βραζει ο τοπος απο μουνι.αλλα αμα εισαι μαλακας δεν προκειτε να γαμησεις ποτε στη ζωη σου.
και μια συμβουλη.
μαθε να ξεχωριζεις τις πουτανες απο τα τις γκομενες που κυκλοφορουνε εξω,οχι οτι οι εξω ειναι καλυτερες,απλα θελει τροπο,εκει ειναι το μυστικο.


ΠΟΥΤΑΝΕΣ = ΕΧΕΙΣ ΤΙΜΗ,ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΟΒΟΣ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ
ΓΚΟΜΕΝΕΣ = ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΜΕ ΚΑΛΥΨΗ ,ΑΓΝΩΣΤΟ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΟΙΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΤΗΝ
ΕΡΙΞΕΣ ΕΝΩ Ο ΣΤΟΧΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΣΟΥΝ ΕΣΥ Ο ΚΑΘΕ ΕΣΥ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
Aσε τις συμβουλές και τις μαλακίες γιατί είμαι σίγουρα μεγαλύτερος σου και ξέρω περισσότερα απο'σένα ...μην είσαι ο κλασσικός ξερόλας Ελληναράς ! Και πρώτη φορά βλέπω άνθρωπο που πηγαίνει σε στριπτιτζάδικο για να γελάσει ! Ποιό το αστείο δηλαδή ??  :think:  :headbang:
εγω το εξυπνο δεν τον κανω εδω μεσα φιλε.
και στα αρχιδια μου αν ειναι και μεγαλυτερος,εχω δει ατομα 50-60-70 χρονων που μια ζωη ηταν και θα ειναι μαλακες.
εχει πολλους που πανε να γελασουν,δεν ειναι ολοι αγαμητοι,μια φορα πετυχα εναν τυπο που ητανε σε ενα στριπιττζαδικο με ενα ταψι γεμιστα,και εδινες στις πουτανες πιπεριες να τρωνε.
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
ΠΟΥΤΑΝΕΣ = ΕΧΕΙΣ ΤΙΜΗ,ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΟΒΟΣ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ
ΓΚΟΜΕΝΕΣ = ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΜΕ ΚΑΛΥΨΗ ,ΑΓΝΩΣΤΟ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΟΙΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΤΗΝ
ΕΡΙΞΕΣ ΕΝΩ Ο ΣΤΟΧΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΣΟΥΝ ΕΣΥ Ο ΚΑΘΕ ΕΣΥ  :2funny: :2funny: :2funny:
μια απο τις φτηνες δικαιολογιες  του καθε αγαμητου.
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
μια απο τις φτηνες δικαιολογιες  του καθε αγαμητου.
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Eγώ πιστεύω φίλε-και χωρίς παρεξήγηση- ότι είσαι ο τυπικός φιγουρατζής Έλληνας που γαμάει όλη τη σαβούρα και μετά πουλάει ποιότητα στους άλλους...Τώρα τα ταψιά και τα γεμιστά και οι υπόλοιπες γραφικότητες είναι για ανώριμα παιδάκια που ζουν ακόμα υπο την επίρρεια της μαμάς τους...τίποτα παραπάνω !
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
ΓΚΟΜΕΝΕΣ = ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΜΕ ΚΑΛΥΨΗ ,ΑΓΝΩΣΤΟ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΟΙΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΤΗΝ
ΕΡΙΞΕΣ ΕΝΩ Ο ΣΤΟΧΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΣΟΥΝ ΕΣΥ Ο ΚΑΘΕ ΕΣΥ  :2funny: :2funny: :2funny:
ωραία συμβουλή για τους αγαπούληδες που πηδάνε μια γκόμενα και νομίζουν ότι θα τους παντρευτεί.
πρέπει να υποπτευθείς την κλανιά όχι μόνο να την μυρίσεις για να δεις αν σε δουλεύει η γκόμενα ή είναι σοβαρή απέναντί σου.
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
μια απο τις φτηνες δικαιολογιες  του καθε αγαμητου.
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΟΥ ΕΒΛΕΠΕΣ ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΘΑ ΕΧΥΝΕΣ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ.

και να εχω το ερωτημα εχεις παει σε κλαμπ μπουζουκια η μπαρακια χτυπησες γκομενα και
με την μαγκια σου ανοιξαν τα ποδια χωρις να ματωσεις μπραβο ρε μαγκα
,δεν ματωσες και το πρωτο βραδυ τοριξες το μαναρι
ρε μπας και ησουν στο πολυτεχνειο με τα ζακια???
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Tέλος πάντων,ας το σταματήσουμε εδώ γιατί θα την έχει πιάσει τη Βούλα λόξιγκας ! Γούστα είναι αυτά...
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Όλα δείχνουν ότι η καψούρα μου ετοιμάζει καινούργια ταινιούλα !  :dancing: :dancing:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.895
Κριτικές
16
Like
14.723
Πόντοι
6.515
μια φορα πετυχα εναν τυπο που ητανε σε ενα στριπιττζαδικο με ενα ταψι γεμιστα,και εδινες στις πουτανες πιπεριες να τρωνε.

που ειναι το κακο τυπε ? Δεν σ' αρεσουν τα γεμιστα?  :think:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
:huh:
 

Συνημμένα

  • 10.jpg
    10.jpg
    196,3 KB · Εμφανίσεις: 50

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Σκέφτομαι να πάω στο athens erotica και να της πω "εγώ εσένα κάποτε θα σε παντρευτώ".. ή κάτι παρόμοιο !!!  Τι λέτε,να το πω ή θα ξενερώσει και θα φάω X.. ?
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
άκουσα από φιλαράκι οτι την κανανε προταση απο γνωστο αντρικο περιοδικο για φωτογραφιση -κ μαλιστα πολύ καλο πακετο για την περιοδο αυτην - γυρω στα 20000 γιουρια , αλλά το βουλακι αρνήθηκε λόγω οικογενειας...  :tickedoff: εφαγε πολύ κραξιμο απο το σόϊ... εφαγε τα παπαρια με τις τσοντες και τους αραπάδες  :2on1: και τωρα δεν τολμαει να κανει τα νορμαλ . :jerking:
Αυτο που λεει ο λαος , καηκε στο γάλα , φυσάει το γιαούρτι  :2funny:

Φαντασου για τι IQ μιλαμε  :headbang:  :headbang:  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom