Νέα

Βίζιτα για σχέση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mariouklas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 155
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Οχι τιποτα άλλο ειναι και αχάριστες και ξεχνάνε τι τους πρόσφερες.
Α ρε Μασαζό... τους έδωσες ψυχή τε και σπέρματι και εισέπραξες αχαριστία... ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΣΤΗ ΨΥΧΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
κατατοπιστική απαντηση και σε ευχαριστω που αφιέρωσες χρονο για να το γραψεις! συμφωνώ σε ολα ειδικά με το τελευταίο διότι μια "πουτάνα" ειναι πιο ντομπρα γιατι σου λεει κατευθειαν την τιμη της, ενώ μια άλλη κοπελα θα στα βγάλει μετα. Οπως για παραδειγμα του ξαδέρφου μου ο οποιος την πάτησε γιατί γνωρισε μια κοπελα εκτός του συναφιού και εκανε σχέση και πολύ συντομα εμεινε έγκυος. Η κοπελα πριν μεινει έγκυος ηταν χρυσάφι, μετα ομως εγινε το ακριβώς αντιθετο. Πλεον που γέννησε δεν κανει απολύτως τιποτα τα θελει όλα ετοιμα ολη μερα κάθεται και βγαινει για ποτα και για καφεδες και ο καημενος ο ξαδερφος μου κανει ολες τις δουλειες + δουλεια. Οταν της έκανε λόγο για χωρισμό εκεινη απαντησε "χώρισε με να σου παρω το σπίτι την μιση περιουσία και να μου δινεις και διατροφη". Πως αυτος μετα να μην τις απομυθοποιήσει και να στραφεί στο συνάφι μας ;
Τύπε ότι και να είναι Ελλεινίδα. Στο ίδιο θανα καταλήγουμε πάντα
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
κατατοπιστική απαντηση και σε ευχαριστω που αφιέρωσες χρονο για να το γραψεις! συμφωνώ σε ολα ειδικά με το τελευταίο διότι μια "πουτάνα" ειναι πιο ντομπρα γιατι σου λεει κατευθειαν την τιμη της, ενώ μια άλλη κοπελα θα στα βγάλει μετα. Οπως για παραδειγμα του ξαδέρφου μου ο οποιος την πάτησε γιατί γνωρισε μια κοπελα εκτός του συναφιού και εκανε σχέση και πολύ συντομα εμεινε έγκυος. Η κοπελα πριν μεινει έγκυος ηταν χρυσάφι, μετα ομως εγινε το ακριβώς αντιθετο. Πλεον που γέννησε δεν κανει απολύτως τιποτα τα θελει όλα ετοιμα ολη μερα κάθεται και βγαινει για ποτα και για καφεδες και ο καημενος ο ξαδερφος μου κανει ολες τις δουλειες + δουλεια. Οταν της έκανε λόγο για χωρισμό εκεινη απαντησε "χώρισε με να σου παρω το σπίτι την μιση περιουσία και να μου δινεις και διατροφη". Πως αυτος μετα να μην τις απομυθοποιήσει και να στραφεί στο συνάφι μας ;
Στα λόγια μου έρχεσαι τύπε μου...αυτή που περιγράφεις είναι μια γυναίκα αράχνη και δυστυχώς τέτοιες υπάρχουν πολλές και σε κάθε πόστο...
 
OP
OP
Mariouklas

Mariouklas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
94
Like
163
Πόντοι
0
αλλη γυναίκα παιρνεις άλλη βγαινει αφου βρει τροπο και σε καπαρώσει. Δεν υπάρχει σωτηρία
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Τι αράχνη,μαύρη χήρα είναι.
Εμεις οι ανδρες ειμαστε πιο ντομπροι και ο λογος μας εχει αλλη βαρυτητα.
Για αυτο και υπαρχει η φραση ''λογια παντελονατα''
Η γυναικα με τη βοηθεια του ναζιου και της σεξουαλικοτητας της μεταμφιεζεται ευκολα σε κα΄τι αλλο απο αυτο που ειναι στ αληθεια
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.414
Κριτικές
7
Like
5.452
Πόντοι
736
Πέφτω από την Ακρόπολη ,στέκομαι όρθιος ,βρίσκω και πορτοφόλι . Όποιος αγαπητικούλης πιστεύει ότι αυτό είναι εφικτό , ιδού η Ρόδος ιδού και το πήδημα . Καλημέρα κόσμε ,,,,
 
OP
OP
Mariouklas

Mariouklas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
94
Like
163
Πόντοι
0
Πολύ μικρό Ακόμα.κοινως την πουτσισε ο ξάδερφος
τωρα ο τύπος γυρνάει ολα τα κωλομπαρα και ολα στα μπουρδελα και πιστευει τα κοριτσια σε αυτα τα μαγαζια οτι του λενε. Όπως πιστευε και την γυναικα του εξαρχης. Άρα, μήπως ολοι αυτοι που την πατάνε ετσι, εχουν καποια κοινά χαρακτηριστικά/βιώματα; γι αυτο εκανα το θεμα αυτο.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.122
Κριτικές
20
Like
27.417
Πόντοι
8.346
τωρα ο τύπος γυρνάει ολα τα κωλομπαρα και ολα στα μπουρδελα και πιστευει τα κοριτσια σε αυτα τα μαγαζια οτι του λενε. Όπως πιστευε και την γυναικα του εξαρχης. Άρα, μήπως ολοι αυτοι που την πατάνε ετσι, εχουν καποια κοινά χαρακτηριστικά/βιώματα; γι αυτο εκανα το θεμα αυτο.
Εχει απλα πανω του ταμπελα "θυμα"
 
OP
OP
Mariouklas

Mariouklas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
94
Like
163
Πόντοι
0
το θεμα οτι μένουν γυναικες καλες στο ράφι γιατι οι αντρες πανω σε τετοιες γυναικες. Εχω φίλη που ειναι χρυσή κυριολεκτικά και γυρίζει και μου λεει η ιδια " βλεπεις ολες τις πουτανες κατευθειαν βρισκουν αντρες και ειναι τρελοι γι αυτες, κι εγω εχω μεινει στο ραφι που ειμαι καλη". και λεει αληθεια παιδια
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
3.554
Πόντοι
736
πούτσα ξύλο και καράτε μόνο στις πουτάνες! και μετά φτύσιμο και δρόμο! άιντε με τα ναυάγια τους αγαπούληδες καταστρέφουν την πιάτσα
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
644
Κριτικές
28
Like
3.826
Πόντοι
7.185
αλλη γυναίκα παιρνεις άλλη βγαινει αφου βρει τροπο και σε καπαρώσει. Δεν υπάρχει σωτηρία
Νόμος #82
Οι γυναίκες πέρνουν/παντρεύονται έναν άντρα, γιατί πιστεύουν πάντα, ότι θα τον αλλάξουν και τον χωρίζουν, γιατί δεν αλλάζει ποτέ
Οι άντρες πέρνουν/παντρεύονται μια γυναίκα, γιατί πιστεύουν, ότι δεν θα αλλάξει ποτέ και την χωρίζουν, γιατί πάντα αλλάζει.
 
OP
OP
Mariouklas

Mariouklas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
94
Like
163
Πόντοι
0
Ο ξάδερφος βέβαια και στο γάμο του πληρωμένο ζει απλά σε πληρωμένο αποδεκτό απ την κενωνία και σε λίγο θα πληρώνει και Δεν θα γαμαει κιόλας. Αν αυτό δεν γίνεται ήδη.
μου ειχε κανει παράπονα πριν κανα 2 μηνες οτι δε του κάθεται καν η γυναικα του, δεν ξερω αν αλλαξε κατι εως τωρα, θαρρώ πως οχι
 
OP
OP
Mariouklas

Mariouklas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
94
Like
163
Πόντοι
0
Σύμφωνα με την μαθηματική Ακολουθία Φιμπονάτσι το ζήτημα θα καταλήξει έτσι. Θα του δίνει μουνι μια φορά το χρόνο,θα αλλάζει γκόμενους κάτι πολύ νεότερους και θα τον πατάει συνέχεια στο παιδί για να πληρώνει εκείνος μέχρι να μείνει ρεστος.
πως μετα ενας τετοιος να μην ερωτευτει μια πουτανα που θα γνωρισει και δεν την πιστεψει οταν εχει καει απο τη ζωη;
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Like
789
Πόντοι
81
πως μετα ενας τετοιος να μην ερωτευτει μια πουτανα που θα γνωρισει και δεν την πιστεψει οταν εχει καει απο τη ζωη;
Για αυτο τυπε υπαρχεις εσυ, και σαν καλος ξαδερφος πρεπει να του μιλησεις μπας και σωθει η κατασταση μην τον αφηνεις να χανεται ειναι κριμα
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.122
Κριτικές
20
Like
27.417
Πόντοι
8.346
Μα ρε τυποι οταν ο αλλος εχει καει απο μια κοπέλα εκτός του χώρου,πως γίνεται να την παταει απο κοπελα του χωρου που ουσιαστικά την πληρώνεις για να ειναι μαζι σου, διαφορετικά δεν θα ηταν εκει
 

Spiderw

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Απρ 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
15
Like
2.590
Πόντοι
1.196
Εδω δεν είναι οι μη ιεροδουλες για σχέση ρε τύπε θα ειναι οι ιερόδουλες ; :cheesy:

ακατάλληλες όλες ειναι, για ποτσο μόνο ! Για τον απλό λογο οτι οι περισσοτερες ψάχνουν εναν μαλάκα να τον κάνουν ότι θέλουν.
Ελάχιστες θα αγαπούσαν πραγματικά εναν άντρα χωρις να θέλουν να τον αλλάξουν , κάποιοι τυχεροι ισως τις έχουν βρει άλλοι δεν θα τις βρούν ποτε γιατι ειναι λίγες !

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Εσυ τα ειπες ολα......δεν εχουμε να σχολιασουμε κατι αλλο εδω.....
Και δεν ειναι μονο η αγαπη κυριοι....
Ειναι να τον πονας τον αλλον.....εχει μεγαλη διαφορα.....
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Μα ρε τυποι οταν ο αλλος εχει καει απο μια κοπέλα εκτός του χώρου,πως γίνεται να την παταει απο κοπελα του χωρου που ουσιαστικά την πληρώνεις για να ειναι μαζι σου, διαφορετικά δεν θα ηταν εκει

Πες τώρα εσύ τυπε.Φταιει η γυναίκα του και η οποια εργαζόμενη ή αυτός είναι μαλακας με περικεφαλαία?Δλδ πας σε μια που την πλήρωσες για να κάνεις σεξ μαζί της,σου λέει αυτή ένα σωρό μαλακίες για να σε εχει πελατη της,τα πιστεύεις εσύ και μετά φταίει η σεξεργατρια.

Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τι βρίσκουν στο να θέλουν σχέση με εργαζόμενες.Το να τις γαμησουν εκτός δουλειάς τσάμπα για επιβεβαίωση?Τόσο απελπισία?Τόσες κοπέλες έξω για σχέση,αν θέλει κάποιος να κάνει σχέση,με την σεξεργατρια?
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.122
Κριτικές
20
Like
27.417
Πόντοι
8.346
Πες τώρα εσύ τυπε.Φταιει η γυναίκα του και η οποια εργαζόμενη ή αυτός είναι μαλακας με περικεφαλαία?Δλδ πας σε μια που την πλήρωσες για να κάνεις σεξ μαζί της,σου λέει αυτή ένα σωρό μαλακίες για να σε εχει πελατη της,τα πιστεύεις εσύ και μετά φταίει η σεξεργατρια.

Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τι βρίσκουν στο να θέλουν σχέση με εργαζόμενες.Το να τις γαμησουν εκτός δουλειάς τσάμπα για επιβεβαίωση?Τόσο απελπισία?Τόσες κοπέλες έξω για σχέση,αν θέλει κάποιος να κάνει σχέση,με την σεξεργατρια?
Ολες τις μαλακίες που θα μου πει θα τις πιστεψω, αλλα μολις πει "τι μεγαλη πουτσα που έχεις μωρο μου" εκει ΤΕ ΛΕΙ Ω ΣΕ. Ας πει κ στν ξάδερφο να ακολουθει αυτο το κανόνα. Ειναι σαν το magic phrase to break the spell.

Τωρα περα απο το χαβαλε δεν ξέρω τι ζορι τραβανε μερικοι. Καλο ειναι βέβαια να ειναι καποιος απο κοντα τους και να τους επαναφέρει στην πραγματικότητα. Πας,πηδας, φεύγεις με αυτη την σειρα. Τπτ περισσότερο τίποτα λιγότερο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom