Νέα

Βίκυ Σταμάτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ARISPEED
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 866
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
λες να φτωχευσε το κρατος επειδη εβαλε ακριβη κουρτινα στο σπιτι;

και ο παπανδρεου με παπερς λεγανε οτι επαιρνε τα λεφτα και τελικα αποδειχτηκε οτι ηταν μια μπαρουφα του μαυρικη

ασε μαστορα πολυς μπλε και ροζ σανος καταναλωθηκε ολο αυτο το διαστημα

θα ηταν ενα καλο παραδειγμα για τους μελλοντκους πολιτικους Ακηδες αμα σαπιζανε στη φυλακη , αλλα επειδή δεν προκειται να γίνει αυτο ολοι ποια θα λενε ας φαψω τωρα τα 50 μυρια και αμα με πιασουν το πολυ -πολυ να κανω 5 χρονια μεσα . Τι ειναι μπροστα στα στο οτι θα ζησω εκατομμυριουχος ...Ετσι και η Ενεργα 200 φαγανε καιο ενας εξω με αναστολή και ο αλλος το πολυ να κανει 9 χρονακια. Ο αλλος με την αναστολή πεταξε στη Νew York να φτιαξει hedge fund , το διαφημιζει ξεδιαντροπα , προφανως με τα κλεμενα... :headbang:

 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
URL]]
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
66
αχ αρχιβλακα αχ !!!
αξιε οπδε του Εθνικου Βλακος !!!
Αν δεν τα επαιρνε ο Αντρικος με τα παμπερς πωςσ εξαγορασε την Μαργκαρετ (μια ζωη ανεπροκοπη αεργη) σταθερη πελατισα του Φουστανου επι σειρα ετων ....
πως ζουσε η οικογενεια Παπανδρεου , ο αδελφος , ο Εθνικος Βλαξ (πριν την βολεψοποιηση του ) τα παιδια του Εθνικου Βλακος η κ. Κατσανεβα αμ η Λιανη ο κοριτσαρος αυτος που σταμαυησε τις τσοντες για χατηρι του διχως αντικρυσμα επραξε .... και βαρ του να γυριζει !!!!
ειπαμε να εισαι Αρχιβλαξ με συνοδεια του βλακος PX αλλα μην μας περνας και για καθυστερημενους !!!!

:uglystupid: :uglystupid: :thubsdown: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

:bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
Δεν είναι μονο Αρχιβλαξ αλλα και Αρχιμαλαξ(αρχι τακα τακα  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: ) :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :effemine: :boobies:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.898
Κριτικές
16
Like
14.730
Πόντοι
6.515
αυτο ειναι κρατος δικαιου

βγαζουν εξω σκληρους δολοφονους και εγκληματιες και βαζουν μεσα καθε λιγο και λιγακι μια γυναικα επειδη πηρε μια κουρτινα πιο ακριβη απο οτι οι αλλες γυναικες

να το χαιρομαστε

Εδω συμφωνω δικαοσυνη μαριονετα που ψαχνει να βρει αποδιοπομπαιο τραγο για ικανοποιησει τη μαζα
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
Αλέξης Κούγιας: Η αποκάλυψη για την Βίκυ Σταμάτη και την αίτηση διαζυγίου!

http://[URL unfurl="true"]www.zappit.gr/wp-content/uploads/2017/02/kougias-682x384.jpg[/img[/URL]]

Όλα όσα είπε ο γνωστός ποινικολόγος…
Ο Αλέξης Κούγιας παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή “Όλα Καλά” και αποκάλυψε πως παλαιότερα η Βίκυ Σταμάτη, όταν ήταν δικηγόρος της, του είχε ζητήσει να καταθέσει αίτηση διαζυγίου εις βάρος του Άκη Τζοχατζόπουλου.

«Υπήρξα δικηγόρος της κα Σταμάτη. Παραιτήθηκα της υπερασπίσεώς της μετά την προσπάθεια που έκανε να αποδράσει. Η όλη διαδικασία της αποδράσεως, το γεγονός ότι βρέθηκαν κατηγορούμενοι άνθρωποι που της είχαν δώσει μια ελευθερία σε εκδήλωση ανθρωπιάς, ήταν αυτοί που την φύλασσαν εκεί στο ψυχιατρείο, οι οποίοι έχασαν τη δουλειά τους, το γεγονός το πώς εμφανίστηκε μετά την απόδρασή της, με οδήγησαν στην απόφαση να αποχωρήσω από την υπεράσπισή της.

Στο παρελθόν μου είχε ζητήσει και εμέ, όταν ήμουν ο αποκλειστικός της δικηγόρος, να καταθέσουμε αίτηση διαζυγίου εις βάρος του κ. Τσοχατζόπουλου. Και μάλιστα την συμβούλεψα μετ’ επιτάσεως ότι το χειρότερο που μπορεί να κάνει μια σύζυγος στον πατέρα τους παιδιού της είναι την ώρα που αυτός πέφτει, να του δώσει άλλη μία να πάει πιο κάτω. Είχαμε έντονες αντιπαραθέσεις γι’ αυτό το γεγονός», είπε μεταξύ άλλων ο Αλέξης Κούγιας.

[MEDIA=youtube][/MEDIA]

[url=http://[URL unfurl="true"]www.zappit.gr/psychagogia/alexis-kougias-apokalypsi-gia-tin-viky-stamati-kai-tin-aitisi-diazygiou/1930940]Πηγή[/url[/URL]]
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.626
Like
27.877
Πόντοι
5.506
δεν ειναι μαριονετα...δεν ειναι οτι αγοραζε λιγο πιο ακριβες κουρτινες...ειναι το συμβολο μιας γενιας...
ειναι ενα απο τα προσωπα που της κουρτινες της της πληρωνουν ανθρωποι που τρωνε σε συσιτια....
η αντιδραση και των δυο μολις αποφυλακιστηκαν ηταν παλι προκληση...ειναι το σαπιο...ειναι τα λαθη που ολοι καναμε..
πρεπει να τιμωρηθει
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
δεν ειναι μαριονετα...δεν ειναι οτι αγοραζε λιγο πιο ακριβες κουρτινες...ειναι το συμβολο μιας γενιας...
ειναι ενα απο τα προσωπα που της κουρτινες της της πληρωνουν ανθρωποι που τρωνε σε συσιτια....
η αντιδραση και των δυο μολις αποφυλακιστηκαν ηταν παλι προκληση...ειναι το σαπιο...ειναι τα λαθη που ολοι καναμε..
πρεπει να τιμωρηθει

ελα ρε τωρα

υπερβολες

συμβολο τωρα η σταματη
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.626
Like
27.877
Πόντοι
5.506
και γιατι να πιστεψω οτι ειναι ενοχη
αθωα ειναι για εμενα...τα λεφτα απο της μιζες του αντρα της χαλαγε...αλλα ο νομος λεει οτι δεν μπορεις να χαλας λεφτα προιον απατης και να μην εχεις ευθυνη...
εκτος αν πιστευεις (που το πιστευεις) οτι ο ακης δεν λαδωθηκε....
ακυρη κουβεντα με εσενα τζονη...πιστεψε στο κομμα σου και ασε να εχω και εγω τα πιστευω μου
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.076
Like
22.802
Πόντοι
5.506
αθωα ειναι για εμενα...τα λεφτα απο της μιζες του αντρα της χαλαγε...αλλα ο νομος λεει οτι δεν μπορεις να χαλας λεφτα προιον απατης και να μην εχεις ευθυνη...
εκτος αν πιστευεις (που το πιστευεις) οτι ο ακης δεν λαδωθηκε....
ακυρη κουβεντα με εσενα τζονη...πιστεψε στο κομμα σου και ασε να εχω και εγω τα πιστευω μου


Είσαι σκληρός καργιόλης ρε καργιόλη.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
αθωα ειναι για εμενα...τα λεφτα απο της μιζες του αντρα της χαλαγε...αλλα ο νομος λεει οτι δεν μπορεις να χαλας λεφτα προιον απατης και να μην εχεις ευθυνη...
εκτος αν πιστευεις (που το πιστευεις) οτι ο ακης δεν λαδωθηκε....
ακυρη κουβεντα με εσενα τζονη...πιστεψε στο κομμα σου και ασε να εχω και εγω τα πιστευω μου

και το μνημονια νομοι ειναι

αρα ειναι θεοσταλτοι

τοτε τι χτυπιεστε
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.076
Like
22.802
Πόντοι
5.506
ειναι ανοιχτα τα μαγαζια σημερα..
παω να παρω κουρτινες με μια σακουλα λεφτα που μου εφερε η φαναστικ μου...



Μπορείς να τα φας στις πουτάναι, θα φέρει και άλλα η φαναστικ σου, ήταν μεγάλη η μπίζνα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom