Νέα

Βενζίνα ρε!!!!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Κάτι μου λέει ότι είσαι σε κλειστό επάγγελμα και γι' αυτό κόπτεσαι... :think: :think: :think: :think:
ειναι αλλα δεν κοπτεται υπερ αυτου..
αλλο λεει αλλα παρα την κλασσικη της μορφωση,δεν μπορει να γινει κατανοητη στο ευρυ κοινο..
Υ.Γ τροφιμος ΨΠΣ λεμε..
μην το κουραζεις..
 

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.476
Like
11
Πόντοι
66
η κυρα κουλα θα παρει ετσι & αλλιως τ αρχιδια μου αφου θα την κλεισει η καρφουρ που ξερει την δουλεια..
αυτο ειναι το πλανο & προς τα εκει βαδιζουμε..
ΟΛΟΙ υπαλληλοι,χωρις εργασιακα δικαιωματα,ανασφαλιστοι,με 4ωρη κυλιομενη απασχοληση & μισθο πολυ κατω & απο τα 500..
ηδη εχουν κλεισει τα μπακαλικα,τα σουπερ μαρκετ,τα κρεοπωλεια,τα μαναβικα,τις μεταφορικες εταιρειες,τα γραφεια ταξιδιων & επεται συνεχεια..
καλως ηρθατε στον μαγικο κοσμο του ευρω..

Ρε συ ξέρεις πόσα πτυχία και μάστερ με μισθούς γύρω στο 1000ρικο γεμίζουν κάθε μέρα τα ράφια στα καρφούρ??
(από προσωπική πείρα σου λέω...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:)
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Ε, τότε θα έλεγα να μειωθεί η γραφειοκρατία και να μη χρειάζονται ούτε δικηγόροι ούτε συμβολαιογράφοι...
Διάβασμα θέλουν και οι εξετάσεις στο δικηγορικό σύλλογο. Συνεπώς, καμιά αξία στο πτυχίο (διαβατήριο για μετέπειτα εξετάσεις...)

Κάτι μου λέει ότι είσαι σε κλειστό επάγγελμα και γι' αυτό κόπτεσαι... :think: :think: :think: :think:


Τι λες παιδι μου σκασκα ; Τι λογικη ειναι αυτη; Θα μιλησουμε πανω σε μια βαση η θα αρχισουμε να καταργουμε επαγγελματα χαχαχαχαχαχααχ Οι εξετασεις στον δσ δεν θελουν διαβασμα.. περνας αερα πατερα.. τελειως τυπικη διαδικασια και η μεγαλυτερη παπαρια που εχω δει στην μικρη ζωουλα μου. Θα πρεπε να θελει και διαβασμα και αλλα..θα λυναμε πολλα προβληματα με κατι βοδια που κυκλοφορουν αναμεσα μας.. αλλα ειναι αλλο θεμα αυτο.

Κλειστο δεν ειμαι ακριβως .. και σιγουρα δεν εχω μονοπωλειο..Και ακομα πιο σιγουρα δεν μιλαω εδω μαζι σου για να "σωσω" τα εαυτον. θελω να πω δεν κοπτομαι να χασω γιατι ειμαι της αποψης οτι αν ειναι να χασω και να κερδισουν ολοι ειναι για καλο.
 

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.476
Like
11
Πόντοι
66
ειναι αλλα δεν κοπτεται υπερ αυτου..
αλλο λεει αλλα παρα την κλασσικη της μορφωση,δεν μπορει να γινει κατανοητη στο ευρυ κοινο..
Υ.Γ τροφιμος ΨΠΣ λεμε..
μην το κουραζεις..

sorry, αλλά δεν θεωρώ τη νομική (τουλάχιστο στην ελλάδα) κλασική παιδεία...
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.569
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Ε, τότε θα έλεγα να μειωθεί η γραφειοκρατία και να μη χρειάζονται ούτε δικηγόροι ούτε συμβολαιογράφοι...
Διάβασμα θέλουν και οι εξετάσεις στο δικηγορικό σύλλογο. Συνεπώς, καμιά αξία στο πτυχίο (διαβατήριο για μετέπειτα εξετάσεις...)

Κάτι μου λέει ότι είσαι σε κλειστό επάγγελμα και γι' αυτό κόπτεσαι... :think: :think: :think: :think:
κανε παιδι λενε να δεις καλο :2funny: :2funny:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Στην ελεύθερη οικονομία, δεν νοείται να υπάρχουν οποιουδήποτε είδους μονοπώλια. Μόνο έτσι μπορεί να λειτουργήσει ο νόμος της αγοράς, δηλαδή: προσφορά και ζήτηση.
Υπάρχουν μέχρι και σχετικοί νόμοι (αντι-trust κλπ) αλλά γι'αυτά καλύτερα να μιλήσουν οι νομικοί της παρέας.

Και αυτο ειναι επιχειρημα για να με πεισει για το αν θα πρεπει να χαθουν διακαιωματα; Οι νομοι; χαχααχχαχαχααχ Με αποτελειωσες..
 

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16
Και αυτο ειναι επιχειρημα για να με πεισει για το αν θα πρεπει να χαθουν διακαιωματα; Οι νομοι; χαχααχχαχαχααχ Με αποτελειωσες..

Ποιοί είναι οι νόμοι που καταστρατηγούνται????? :idiot:
Και για ποιό δικαίωμα συγκεκριμένα μιλάς????? :huh:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
διολου απιθανο..μικρος ο κοσμος..εδω μεσα αλλοι εχουν βγει συγγενεις λεμε..
ααααααααααααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..

εμενα ο σκασκα για παραδειγμα ειναι γυιος μου. Γιαυτο βγηκε ετσι πανδαιμονιο χαχαχαχαα
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.569
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom