Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 315K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
ελα μορουλι τωρα ειμασταν μονοι μας μονο εσυ ο φιλο σου κ τα κοριτσια...δεν ειχε πελατες εδω....μην εισαι κακος  :'( :'( :'( :'(....φιλουθκια
Έλα...καλά μη μου στενοχωριέσαι...τι να σε κάνω...είσαι γνήσια εκρηκτική Βραζιλιάνα!!! ;)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Έλα...καλά μη μου στενοχωριέσαι...τι να σε κάνω...είσαι γνήσια εκρηκτική Βραζιλιάνα!!! ;)

Που φαίνεται να μην της αρέσει να την γλύφουν όπως επεσήμανε έταιρος συμπολεμιστής.....
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Που φαίνεται να μην της αρέσει να την γλύφουν όπως επεσήμανε έταιρος συμπολεμιστής.....
Φταίει ο καθολικισμός φαίνεται.. και ο Βάσκο Ντα Γκάμα.. Αυτοί οι ιεραπόστολοι έμαθαν στον κόσμο μόνο το ιεραποστολικό....
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Που φαίνεται να μην της αρέσει να την γλύφουν όπως επεσήμανε έταιρος συμπολεμιστής.....
Και παρεπιπτόντως είναι μεγάλος μύθος οι Βραζιλιάνες...Το να κουνάνε το κώλο τους και τα βυζιά τους δεν λέει τίποτα.  Αλλο καλό κορμί, άλλο το κάνω σαν κουνέλα κι άλλο 'είμαι τεχνίτρα". Μόνο οι πλούσιες βραζιλιάνες δηλαδή κατά συντριπτική πλειοψηφία οι λευκές ξέρουν να κεντάνε....και η Βραζιλία τώρα μαθαίνει την τέχνη του έρωτα... Τώρα που αποκτά πραγματική μεσαία και αστική τάξη. Κάτι σαν την κουζίνα... Η αστική τάξη ήταν αυτή που άφησε πίσω τη βραστή πατάτα, το πληγούρι και τη λαχανίδα για κάτι πιο λεπτεπίλεπτο.... 
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
ιμιτασιον Βραζιλιανα ειναι η συγκεκριμενη.....
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ιμιτασιον Βραζιλιανα ειναι η συγκεκριμενη.....
Τι imitation ? Μπαμπά γερμανό ή ιταλό δεν φαίνεται να έχει.. εκτός κι εννοείς πως είναι από κάνα χωρίο κοντά στο τριεθνές Βραζιλία-Κολομβία-Εκουαδόρ η στο Παρανά όπου συναντώνται Βραζιλία-Αργεντινή -Παραγουάη  :2funny:
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
Τι imitation ? Μπαμπά γερμανό ή ιταλό δεν φαίνεται να έχει.. εκτός κι εννοείς πως είναι από κάνα χωρίο κοντά στο τριεθνές Βραζιλία-Κολομβία-Εκουαδόρ η στο Παρανά όπου συναντώνται Βραζιλία-Αργεντινή -Παραγουάη  :2funny:

δεν ξερω για πια μιλατε αλλα εγω μπορω να αποδειξω οτι ειμαι βραζιλιανα κ οχι στα ψεματα ....falo portugues,escrevo nasci no brasil meus pais brasileiros e minha avo por parte de pai e avo por parte mae sao nativas isso quer dizer indianas.....
μιλαω πορτουγκαλεζικ,γκενιθηκα στην βραζιλια πατερα κ μητερα ειναι βραζιλιανους,οι γιαγιαδες μου απο μαμα κ απο μπαμπα ειναι ινδιανι καθαρι....ι γλωσα που μιλαμε στην βραζιλια ειναι πορτουγαλεζικα με προφορα τουπι γουαρανι...που τους προγονοι μας κ ειναι  ινδιανι....δεν εκριψα ποτε οτι ειμαι απο ενα μικρο χοριο που ειναι κοντα απω την ΣΑΟ ΠΑΟΥΛΟ.....φιλουθκια
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Καλημέρααααααααα,

…«πέρασα» εχθές με την Κωνσταντίνα, όμορφη μελαχρινή Ελληνίδα
αρκετά καλό μασάζ με ωραία κουβεντούλα και στην συνέχεια gfe και super στα υπόλοιπα…  :pipa1:  :fuck1:  :pipa2:

+ το σκουλαρικάκι της… (μαντέψτε που…)  :think:

έχασα στα χαρτιά… οπότε 100Ε το κόστος…  κέρδισα όμως στα υπόλοιπα…!!!  :rockon:

+ η ευγενέστατη η Κα Νατάσσα, η οποία μετά την συνεδρία καθάρισε (με απολυμαντικό) το μασαζοκρέβατο και την ντουζιέρα
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Ας πω και γω την μοναδική λέξη που ξέρω στα λατινοαμερικάνικα,

Hola Danai  :grin:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Λοιπόν,η αγαπητή Δανάη ξεκίνησε απο ενα μικρο,και φαντάζομαι φτωχό,χωριό της Βραζιλίας και εφθασε μεχρι την Ν.Σμύρνη για να βελτιώσει τη ζωή της η κοπέλλα...Μια αλλη θεραπέυτρια που ξέρω,ξεκίνησε απο τη Γεωργία,με ελάχιστα χρήματα στην τσέπη,διέσχισε ολη την Τουρκία και πέρασε στην Ελλάδα (παράνομα φυσικά..) μεσω του Εβρου,σε ένα αθλιο φουσκωτό,κάποια νύχτα με κρυο,βροχή και τρικυμία....
Φαντάζεστε κύριοι,ολες αυτές οι κοπέλλες τι εχουν περάσει,πόσες κακουχίες,ταπεινώσεις,εξευτελισμούς εχουν υποστει για να φθάσουν εδω που έφθασαν? το οτι ακόμα μπορουν να χαμογελάνε,να κάνουν πλάκα και να έχουν καλή διάθεση,δείχνει τη δύναμη της θέλησής τους,την δίψα τους για ζωή,αλλά και το πόσο έχουν σκληρύνει μέσα τους....
Ας τα έχουμε υπ' όψιν μας ολα αυτά οταν συναλλασόμαστε μαζί τους...μπροστά τους,όλοι εμεις είμαστε "βουτυρομπεμπέδες"....ολη μας η στεναχώρια είναι ότι μας κόψανε το μισθο και δεν περνάμε τόσο καλά όσο πριν 1-2 χρόνια....σιγά το πράγμα.....
Ας έχουμε λοιπόν υπ' όψιν μας,ας κρατάμε στην ακρη του μυαλού μας,ότι έχουμε να κάνουμε με ανθρώπους με σιδερένια θέληση και χαρακτήρα που,εκ των πραγμάτων,εχει σκληρύνει πολύ...δεν τα βαζεις ευκολα με τετοιους ανθρώπους.Προσωπικά,εχω πλήρη επίγνωση ότι τα μισά να ειχα περάσει,απ' όσα πέρασαν οι κοπέλλες αυτές,θα ημουν τωρα ενας τελειως διαφορετικός ανθρωπος...δεν ξέρω καλύτερος η χειρότερος...πάντως πολύ πιο δύσκολος "παίκτης"....
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
Λοιπόν,η αγαπητή Δανάη ξεκίνησε απο ενα μικρο,και φαντάζομαι φτωχό,χωριό της Βραζιλίας και εφθασε μεχρι την Ν.Σμύρνη για να βελτιώσει τη ζωή της η κοπέλλα...Μια αλλη θεραπέυτρια που ξέρω,ξεκίνησε απο τη Γεωργία,με ελάχιστα χρήματα στην τσέπη,διέσχισε ολη την Τουρκία και πέρασε στην Ελλάδα (παράνομα φυσικά..) μεσω του Εβρου,σε ένα αθλιο φουσκωτό,κάποια νύχτα με κρυο,βροχή και τρικυμία....
Φαντάζεστε κύριοι,ολες αυτές οι κοπέλλες τι εχουν περάσει,πόσες κακουχίες,ταπεινώσεις,εξευτελισμούς εχουν υποστει για να φθάσουν εδω που έφθασαν? το οτι ακόμα μπορουν να χαμογελάνε,να κάνουν πλάκα και να έχουν καλή διάθεση,δείχνει τη δύναμη της θέλησής τους,την δίψα τους για ζωή,αλλά και το πόσο έχουν σκληρύνει μέσα τους....
Ας τα έχουμε υπ' όψιν μας ολα αυτά οταν συναλλασόμαστε μαζί τους...μπροστά τους,όλοι εμεις είμαστε "βουτυρομπεμπέδες"....ολη μας η στεναχώρια είναι ότι μας κόψανε το μισθο και δεν περνάμε τόσο καλά όσο πριν 1-2 χρόνια....σιγά το πράγμα.....
Ας έχουμε λοιπόν υπ' όψιν μας,ας κρατάμε στην ακρη του μυαλού μας,ότι έχουμε να κάνουμε με ανθρώπους με σιδερένια θέληση και χαρακτήρα που,εκ των πραγμάτων,εχει σκληρύνει πολύ...δεν τα βαζεις ευκολα με τετοιους ανθρώπους.Προσωπικά,εχω πλήρη επίγνωση ότι τα μισά να ειχα περάσει,απ' όσα πέρασαν οι κοπέλλες αυτές,θα ημουν τωρα ενας τελειως διαφορετικός ανθρωπος...δεν ξέρω καλύτερος η χειρότερος...πάντως πολύ πιο δύσκολος "παίκτης"....
συμφωνώ  :thumbsup:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Ο σεβασμός στον συνάνθρωπό μας, ανεξαρτήτου φυλής-χρώματος-κουλτούρας-θρησκ. πεποιθήσεων-φύλου κ.λ.π., είναι θεμελιώδης αξία ενός δημοκρατικού ανθρώπου.
Περί Δανάης έχω να πω ότι και μόνο που αχολείται με τα καβλαντίσματά μας, την εξυψώνει στα μάτια μου.
Και φυσικά να μη σκεφθούμε τι θα γινόταν αν δεν υπήρχαν αυτές οι γυναίκες!!!!!!!!!!!!! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ας έχουμε λοιπόν υπ' όψιν μας,ας κρατάμε στην ακρη του μυαλού μας,ότι έχουμε να κάνουμε με ανθρώπους με σιδερένια θέληση και χαρακτήρα που,εκ των πραγμάτων,εχει σκληρύνει πολύ...δεν τα βαζεις ευκολα με τετοιους ανθρώπους.Προσωπικά,εχω πλήρη επίγνωση ότι τα μισά να ειχα περάσει,απ' όσα πέρασαν οι κοπέλλες αυτές,θα ημουν τωρα ενας τελειως διαφορετικός ανθρωπος...δεν ξέρω καλύτερος η χειρότερος...πάντως πολύ πιο δύσκολος "παίκτης"....
Συμφωνω απόλυτα... αλλά θα πρέπει όλα αυτά να τα λαμβάνουμε υπόψη κι όταν κάνουμε κριτική... επί προσωπικού και όχι επί του γενικού όπως για παράδειγμα έκανα για τις βραζιλιάνες γενικά. Γιατί όσον αφορά το θέμα συμμετοχής ή ποιότητας παροχής υπηρεσιών υπάρχουν τρόποι και τρόποι να πούμε κάτι αρνητικό. Ούτε υποτιμητικοί, ούτε απαξιωτικοί ούτε εξευτελιστικοί χρειάζεται να είμαστε. και επίσης ας πάψουμε να είμαστε υποκριτές.... και εξηγούμαι.. ας μην λέμε την χ ψ ω κοπέλα καριόλα, ελεεινή, πουτάνα επειδή δεν μας κάθησε όπως θέλαμε ή επειδή μας χρέωσε κανά δεκάρικο παραπάνω, ενώ για άλλες που καυλαντίζουν να λέμε αχ τα καυμένα τα κορίτσια τι τραβήξανε να φθάσουνε ως εδώ. Αλλο να λέμε "μπάζο" και άλλο να λέμε "εμφανισιακά δεν λέει". και πολλά άλλα που γράφονται κατά καιρούς..

( Αυτό είναι γενικό σχόλιο. Προς θεού δεν αφορά την Δανάη η οποία παρεπιπτόντως είναι όχι μόνο έξυπνη αλλά εξαιρετικά σκεπτόμενη και φιλοσοφημένη).
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Συμφωνούμε....αλλά,μέσα απο τα γραφόμενα του καθενός,αναδεικνύεται ο χαρακτήρας του,το επίπεδο παιδείας που διαθέτει (οχι το μορφωτικό,αυτό είναι διαφορετικό..),τα βιώματά του,οι ιδιαιτερότητές του,κλπ.Αν ποτέ κάποια κοπέλλα αποφασίσει να γραψει εδω πέρα τα χούγια του καθενός απο μας,πολλοί θα εξαφανισθουν απο προσωπου γης....
Αυτές λοιπόν είναι διακριτικές,λόγω επαγγέλματος.Εμείς δεν μπορουμε να μαζέψουμε λίγο τις εκφράσεις μας και να μην τις εκθέτουμε? πρέπει οπωσδήποτε να περιγράψουμε με λεπτομέρειες τι εγινε μεσα στο δωμάτιο? πολλές απο αυτές εχουν οικογένειες και παιδιά....ασε που οι μισές περιγραφές είναι μυθοπλασίες....τουλάχιστον 3-4 απο εδω μέσα οχι μονο γραφουν σενάρια επιστημονικής φαντασίας,αλλά δεν πηδανε κιολας.....
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
καλημερουδιαααααααααααα.... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: ΠΕΜΠΤΗ πρωτη ημερα της εβδομαδας της προσφορας μην ξεχνατε σας παρακαλω να πειτε οτι ειναι απο σιτε για να ισχει  60 φουλ προγραμμα....λοιπον σημερα ΛΙΖΑ,ΝΤΙΝΑ,ΤΖΕΣΙΚΑ,ΔΑΝΑΗ κ ΦΟΤΗΝΗ....σας περημενουμε....μεχρι 8κ μιση το βραδυ........
ΦΙΛΟΥΘΚΙΑ :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Συμφωνούμε....αλλά,μέσα απο τα γραφόμενα του καθενός,αναδεικνύεται ο χαρακτήρας του,το επίπεδο παιδείας που διαθέτει (οχι το μορφωτικό,αυτό είναι διαφορετικό..),τα βιώματά του,οι ιδιαιτερότητές του,κλπ.Αν ποτέ κάποια κοπέλλα αποφασίσει να γραψει εδω πέρα τα χούγια του καθενός απο μας,πολλοί θα εξαφανισθουν απο προσωπου γης....
Αυτές λοιπόν είναι διακριτικές,λόγω επαγγέλματος.Εμείς δεν μπορουμε να μαζέψουμε λίγο τις εκφράσεις μας και να μην τις εκθέτουμε? πρέπει οπωσδήποτε να περιγράψουμε με λεπτομέρειες τι εγινε μεσα στο δωμάτιο? πολλές απο αυτές εχουν οικογένειες και παιδιά....ασε που οι μισές περιγραφές είναι μυθοπλασίες....τουλάχιστον 3-4 απο εδω μέσα οχι μονο γραφουν σενάρια επιστημονικής φαντασίας,αλλά δεν πηδανε κιολας.....
Καλά τα λες Andy και συμφωνώ απόλυτα! Θα ήθελα πάντως, να γράψουν και κοπέλες κάποιες κριτικές για να βγουν τα "μαργαριτάρια" του χώρου, που περιμένουν στη γωνία για να βγάζουν την αντρίλα τους, με το παραμικρό! :uglystupid:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
πεμπτη σημερα και παω ολοταχως για τις προσφορες !!!

χτυπαω την κουδουνα και λεω " ειμαι απο τα μπορντελα και θελω τα φουλ προγραμματα σας με 60 εβραιους"

αφου μπανισω το κοριτσουδια θα πω στην δαναη να παιξουμε με την τραπουλα με τα ζαρια και οτι αλλο τρυχερο παιχνιδι εχει για καλυτερη τιμη!!!!!!!!!!

σημερα με την ρεντα που εχω βλεπω να με πληρωνουν και απο πανω για να με ανακουφισουν!!!!!!!!!!!
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
πεμπτη σημερα και παω ολοταχως για τις προσφορες !!!

χτυπαω την κουδουνα και λεω " ειμαι απο τα μπορντελα και θελω τα φουλ προγραμματα σας με 60 εβραιους"

αφου μπανισω το κοριτσουδια θα πω στην δαναη να παιξουμε με την τραπουλα με τα ζαρια και οτι αλλο τρυχερο παιχνιδι εχει για καλυτερη τιμη!!!!!!!!!!

σημερα με την ρεντα που εχω βλεπω να με πληρωνουν και απο πανω για να με ανακουφισουν!!!!!!!!!!!

:2funny: :2funny: :2funny:......  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom