Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 315K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
ε είναι και μεσημέρι...δύσκολο είναι δηλαδή τα κορίτσια να χαλάρωσαν λίγο παραπάνω και πάνω εκεί η συνεδρία να κύλησε λίγο πιο...ερωτικά;   :rockon: :rockon: :rockon:

:kissass: :kissass:
Κι έτσι νά'ναι σιγά μην το μάθουμε..Αυτά δε βγαίνουν έξω...Κι αν βγουν, μάλλον μούφα μυρίζουν. :uglystupid:
 

gembala

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Δανάη ποιές κοπέλες είστε σήμερα ?
 

bluetheo

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Και τώρα κάτι για τον φίλο που έγραψε την κριτική για την Κωσταντίνα....χαίρομαι που πέρασες καλά,αλλά τόσες λεπτομέριες δεν χρειαζόντουσαν...ας κρατήσουμε ενα επίπεδο ευπρέπειας και διακριτικότητας....οσα γίνονται μέσα στο δωμάτιο,αφορουν 2 ανθρώπους,ας μην το εκχυδαιζουμε....και ο φίλος Agiana είχε λεπτομέρειες,αλλά το έκανε με τόσο ωραίο τρόπο που ήταν σαν να διάβαζες ερωτικό διήγημα...
Όσες φορές είδα κάποια φειδωλή περιγραφή μέλους με λίγα ποστ (όπως κι εγώ), από κάτω ακολουθούσε το γνωστό κράξιμο (γράψε λεπτομέρειες, πως την ειδες ρε μεγαλε, εσεις τα νεα μελη μονο να ρωτατε ξερετε κτλ).
Αποφασιζω λοιπον να γραψω αναλυτικα και με λεπτομερειες, και ερχεσαι να μου την πεις για ευπρεπεια και εκχυδαϊσμό... Ημαρτον... Ολοι γραφουν πως πηδηξανε, που χυσανε, πως τον επαιρνε μεχρι το λαρυγγι, και σε πειραξαν τα γραφομενα μου. Οσο για το σχολιο περι ερωτικου διηγηματος, sorry που δεν ειμαι ποιητης, αλλα δεν ηξερα οτι για να ποσταρω ενα γαμησι θα επρεπε να το παιξω Καβαφης...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Δεν με πείραξαν τα γραφόμενά σου,την αισθητική μου προσβαλλαν και νομίζω εξέθεσαν και την κοπέλλα....Στην οποια,σημειωτέον,τα εχω χωσει πολλές φορές για την συμπεριφορά της....
Μην ξεχνάτε οτι τα μασατζίδικα δεν είναι ακριβως στουντιο,ούτε μπουρδέλλα και προσπαθούμε να είμαστε κάπως διακριτικοί σε οσα γράφουμε...απο κει και πέρα,ο καθένας κάνει οτι θέλει....
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
ε είναι και μεσημέρι...δύσκολο είναι δηλαδή τα κορίτσια να χαλάρωσαν λίγο παραπάνω και πάνω εκεί η συνεδρία να κύλησε λίγο πιο...ερωτικά;   :rockon: :rockon: :rockon:

:kissass: :kissass:

:2funny: :2funny: :2funny: καλα ε ενα μασαζ να μου κανουνε κ εσεις καντεφιθια το πονειροοο........ :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:...φιλουθκια
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
:sunglasses: :sunglasses: παλη εγω σημερα εβγαλα το ιδιο νουμερο στην τραπουλα......ητανε προτη φορα που ειχε ερθει εδω το προγραμμα φουλ....φιλουθκια... :-* :-*
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
:dancing: :dancing: παει κ σημερα βροχερη ημερα αλα ωρεα ....περασαμε ωμορφα με τους φιλους μας που μας επισκευτικανε κ με σας που μιλαγαμε απω δο....φιλουθκια.... :-* :-* :-* :-* :-* :rockon:
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ααα...γι αυτο και τα 120 που ζηταει?
100 πλέον και τα αξίζει με το παραπάνω. Από τις ωραιότερες πίπες της πολυετούς καρριέρας μου. Επίσης για κάποιον που ρώτησε είναι εκεί Δευτ. Τετ. Παρ. 
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Έλαααα....δώσε κάνα φιλούθκι να πάρουμε μπρος!
Καλή δουλίτσα κουρίτσα!!!! :grin:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Η πρόθεσή μου να συνεχίσουμε για λίγο με τον αγαπημένο μου αριθμό, το 69, δεν τελεσφόρησε…… Για κάποιο ανεξήγητο λόγο, η Ναόμι απέφυγε εντελώς να πραγματοποιήσει την επιθυμία μου και περιορίστηκε γυρίζοντας στο πλάϊ με το μικρότερο δυνατό άνοιγμα των ποδιών της, να μου δώσει το ελάχιστο που μπορούσα να γευθώ από την ευαίσθητη περιοχή της. Ακόμη κι όταν βούτηξα ανάμεσα στα πόδια της, για να τη βοηθήσω να χαλαρώσει, με προέτρεψε (ή παρακάλεσε δεν μπορώ να διαχωρίσω τι ακριβώς από τα δύο) να μην τη ρουφήξω, αλλά μόνο να την εξερευνήσω με τη γλώσσα μου. Όμως και σε αυτή τη στάση, σχεδόν άμεσα, έκλεισε τα πόδια της, μην αφήνοντάς μου το χώρο που θα μου αρκούσε για να γευθώ όσο θα ήθελα τους δροσερούς χυμούς της, πού πήγαζαν από το μυρωδάτο και πεντακάθαρο λουλουδάκι της, προκαλώντας δυσφορία αφ’ενός στην ψυχοσύνθεσή μου, γιατί δεν μπορούσα να ευχαριστηθώ και ταυτόχρονα να την ευχαριστήσω όσο θα ήθελα, και αφ’ετέρου, στην αναπνοή αφού συνάμμα είχαν κλείσει και οι ρινικές οδοί μου.

εκει αρχισαν τα οργανα.πιπα βαθεια και υγρη με φτυσιματα,[size=14pt]γλυψιμο στο μουνακι της δεν πολυγουσταρει και το δειχνει[/size].

Φαίνεται πως δε γουστάρουν το γλυφομούνι οι Βραζιλιάνες....... :think:

Ειδάλλως κορίτσια, αποδείξτε το στην πράξη!!! :dancing: :dancing:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
:pipa1:
Φαίνεται πως δε γουστάρουν το γλυφομούνι οι Βραζιλιάνες....... :think:

Ειδάλλως κορίτσια, αποδείξτε το στην πράξη!!! :dancing: :dancing:
Αν είχες 2η ευκαιρία, με τη νουβέλα που της έγραψες όχι μόνο το πιπί της θα σου έδινε για γλύψιμο....θα σε κέρναγε και τον καυτό της ζωμό! :grin:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
:pipa1:Αν είχες 2η ευκαιρία, με τη νουβέλα που της έγραψες όχι μόνο το πιπί της θα σου έδινε για γλύψιμο....θα σε κέρναγε και τον καυτό της ζωμό! :grin:

Αυτά τα γεύονται οι τραβηχτικοί..... Οι υπόλοιποι, τα απολύτως απαραίτητα.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Αυτά τα γεύονται οι τραβηχτικοί..... Οι υπόλοιποι, τα απολύτως απαραίτητα.

Η ταπεινότης και η μετριοφροσύνη του κ.Agiana με εχει συγκινήσει....Ομως αγαπητέ,μην πτοείστε...τα γυναικεία γούστα είναι περίεργα και πολλές φορές υπερισχύομεν εναντι καταφανως ανωτέρων δυνάμεων.....
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Αυτά τα γεύονται οι τραβηχτικοί..... Οι υπόλοιποι, τα απολύτως απαραίτητα.
Θα σας δώσω στεγνά στο λαοφιλές κοινό σας... :uglystupid:
Σεις δεν είσθε που μόλις εισάγατε τον φρεσκοξυρισμένο σας πέοντα εντός του παντελονιού, η συνοδηγός σας μελαγχόλησε; :'(
Και αν ενθυμούμαι καλώς το συμβάν έλαβε χώρα εις απόκρυφον χώρον στάθμευσης, εντός του οχήματός σας και ελάχιστες ώρες μετά την περίπτυξή σας με την ελαιοκόρην! Έφθασε η νεαρά στην πηγήν και υγρόν δεν απήλαυσε.... :'( :'(
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Θα σας δώσω στεγνά στο λαοφιλές κοινό σας... :uglystupid:
Σεις δεν είσθε που μόλις εισάγατε τον φρεσκοξυρισμένο σας πέοντα εντός του παντελονιού, η συνοδηγός σας μελαγχόλησε; :'(
Και αν ενθυμούμαι καλώς το συμβάν έλαβε χώρα εις απόκρυφον χώρον στάθμευσης, εντός του οχήματός σας και ελάχιστες ώρες μετά την περίπτυξή σας με την ελαιοκόρην! Έφθασε η νεαρά στην πηγήν και υγρόν δεν απήλαυσε.... :'( :'(

Έχετε απόλυτο δίκαιο...... Αλλά αυτό συνέβη, στο πάρκινγκ του Χαράματος, το χάραμα! :grin: :offtopic:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom